Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 2 από 2

Θέμα: ΤΙΤΛΟΙ ΤΕΛΟΥΣ

Προεπιλογή ΤΙΤΛΟΙ ΤΕΛΟΥΣ

Σε λίγες ώρες - θέλω να πιστεύω ότι - ακόμα ένας σέρβερ 4 τερματίζεται και μάλιστα την κατάλληλη στιγμή ούτως ώστε να μπορέσουμε να κάνουμε γιορτές απερίσπαστοι απο το άγχος του υπολογιστή .

Ένα μεγάλο μπράβο αξίζει σε όλους όσους πίστεψαν , πάλεψαν και τελικά πέτυχαν να κερδίσουν και αυτόν τον σέρβερ . Δεν είμαι σε θέση να αναφερθώ ονομαστικά σε κάθε έναν , δεδομένου ότι δεν είμαι σε θέση να ξέρω την συμβολή καθενός . Άλλωστε ο κάθε ένας απο αυτούς ξέρει την συμβολή του και δεν χρειάζεται εμένα να του το επιβεβαιώσω .

Ένα εξ ίσου μεγάλο μπράβο αξίζει και σε όσους απο την άλλη πλευρά πίστεψαν , πάλεψαν αλλά το τελικό αποτέλεσμα δεν ήταν αυτό που ήθελαν , να θυμόνται όμως ότι δεν έχει σημασία η άφιξη στην Ιθακη αλλά ο δρόμος προς αυτή._

Άλλωστε όλοι - άλλος λίγο άλλος πολύ - κάτι κερδίσαμε στο διάστημα των 8 1/2 μηνών του σέρβερ και κατά συνέπεια δεν υπάρχουν νικητές και ηττημένοι και μετά απο λίγο καιρό κανένας δεν θα θυμάται το τι έγραψε η ιστορία του travian σαν νικητή . Εμείς όμως θα θυμόμαστε - ευχάριστα θέλω να πιστεύω - την συμμετοχή μας σε αυτόν και απο μόνο του αυτό είναι κέρδος ._

Η ώρα αυτή δεν είναι η ενδεδειγμένη για απολογισμό αλλά δεν μπορώ να μην αναφερθώ στους θετικούς και αρνητικούς πρωταγωνιστές του σέρβερ

Θετικοί πρωταγωνιστές πολλοί . Kορυφαίος όμως - κατά την άποψη μου - ο Λάκης ( Argokiller ) . Απο μόνος του ήταν μια συμμαχία . Κατέκτησε τόσα αντικείμενα - και μάλιστα σημαντικά όπως τα μοναδικά μάτια - όσα αμφιβάλω εαν έχει κατακτήσει άλλος παίκτης . Καθάρισε όλη την περιοχή γύρω απο αυτόν και ήταν ο φόβος και τρόμος . Κορυφαίες πράξεις του η σύλληψη και εκτέλεση του σχεδίου επίθεσης κατάκτησης στο θαύμα των Giatt πριν απο την εμφάνιση των σχεδίων κατασκευής και στην συνέχεια η ο πρώτος μηδενισμός τους θαύματος . Ενέργειες που πέραν των άλλων είχαν σαν αποτέλεσμα να προκαλέσουν τους αντιπάλους να περάσουν και αυτοί στην επίθεση και να χάσουν τα 2/3 των στρατών τους απο τις καλά οργανωμένες άμυνες των VLS

Αρνητικός πρωταγωνιστής ο αρχηγός της Giatt : Κατάφερε να χάσει έναν σέρβερ που φυσιολογικά είχε το πάνω χέρι . Λάθη πολλά ξεκινώντας απο την αρχική ανάπτυξη , το παιδομάζωμα και την οργάνωση μέχρι την διαχείριση στρατών .

Αδυναμία στρατηγικού σχεδιασμού και έπεσε στην παγίδα που του έστησε ο Λάκης και κατάφερε να χάσει το μεγαλύτερο μέρος των στρατών του και να απογοητεύσει τους συμμάχους του . Ας μην αναζητά δικαιολογίες σε ρουφιάνους , πολλαπλούς λογαριασμούς και κωδικούς . Η ευθήνη είναι όλη δική του .

Επιπρόσθετα οι απειλές και τα μεγάλα λόγια μπορεί να περνάνε σε μικρές συμμαχίες με απειρους παίκτες πλην όμως δεν μπορεί να εμφανίζεται σε ρόλο κυρίαρχου του παιχνιδιού σε συμμαχίες μπαρουτοκαπνισμένες και έμπειρες .

Ελπίζω να έχει αναθεωρήσει τις απόψεις του για την company και ξεκαβαλικεύοντας την κάλαμο να είναι καλύτερος σαν παίκτης και αρχηγός στον επόμενο σέρβερ που και πάλι θα είμαστε αντίπαλοι

Καλές γιορτές για όλους
    Πάντα φιλικά και όσο μπορώ ανεπηρέαστα
    Άγγελος ( Rodeo )

ΥΓ Ρουφιάνοι και κατάσκοποι πάντα είναι αποδεκτοί σε ένα πολεμικό παιχνίδι όταν η δράση τους είναι υπέρ μας . Στο χέρι μας είναι να εμποδίσουμε τους αντιπάλους να αξιοποιήσουν τους δικούς τους εαν φυσικά έχουν ., Εαν δεν έχουν ακόμα καλύτερα . Θα διευκολύνουν το δικό μας έργο .
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη william wallace : 17-12-13 στις 11:49

Προεπιλογή

Καλημερα σας

Μετα απο ενα πολυ συντομο περασμα στον s4 ,μεχρι να ξεκινησει ο σ5 ετυχε να γνωρισω μερικα απο τα παιδια την slv ,συγχαρητηρια για τη νικη σας ,δεν παρακολουθησα απο κοντα πως πηγε ο σερβερ, με αυτα που γραφτηκαν εδω μεσα καταλαβα οτι κερδισατε σε ολους τους τομεις (εμενα το WW με αφηνει αδιαφορο) δικαια και καθαρα πραγμα το οποιο ηταν κ το αναμενομενο.Γνωρισα και καποια απο τα παιδια που παιξανε με GIAT αν θυμαμαι καλα το ονομα τα οποια μου εδειξαν οτι τα παιδια το γνωριζουν το παιχνιδι και ειναι κ πολυ συμπαθητικα ατομα ,απλα ενα ειναι το γεγονος η πορεια μιας συμμαχιας κα8οριζεται απο την ηγεσιας της σε συντριπτικο ποσοστο.Οταν καποιος εχει αρχηγο που ασχολειται να κανει αντιγραφες στιχακια κ ποιηματα για βατραχακια κ λιμνουλες , να παραμυθιαζει τα παιδια της συμμαχια του επιτηδες αυτο ερχεται σαν αποτελεσμα.Πρεπει ο καθενας που του αρεσει λιγο το παιχνιδι να ανοιξει τα ματια του και να αρχισει να καταλαβαινει οτι η προπαγανδα κ τα ψεμματα εχουν ενα οριο.Με λιγα λογια ο Γιαννακης, YKOIA,ποιητης,ονειροπολος,στρατηλατης, κ πολλα αλλα ειναι ενας απλος ΑΜΠΑΛΟΣ πολυ ΑΜΠΑΛΟΣ συγγνωμη.Καταφερε να εχει τα περισσοτερα acc του σερβερ και με την ανικανοτητα του να χασει απο τους slv που τα παιδια ειναι κλασεις ανωτεροι.

καλες γιορτες και καλη χρονια σε ολους σας

Υ,Γ Γιαννακη καλο ειναι να ηταν κ το τελευταιο δημιουργημα σου το φετινο κ να σεβαστεις τα καινουρια παιδια που εχουν ορεξη να μαθουν τραβιαν , μην τα ξαναπαρεις στο λαιμο σου....ουτε γνωσεις εχεις ουτε ικανοτητες για leader

Παρόμοια Θέματα

1. ΤΙΤΛΟΙ ΤΕΛΟΥΣ
    By KEADA in forum Αρχείο Server 5 (4)
    Απαντήσεις: 44
    Τελευταίο Μήνυμα: 26-04-14, 00:32
  2. ΤΙΤΛΟΙ ΤΕΛΟΥΣ ΣΤΟΝ S1
    By Xalkidakos in forum Αρχείο Server 1 (6)
    Απαντήσεις: 51
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-04-14, 00:56
  3. Απαντήσεις: 41
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-12-12, 18:02
  4. ΤΙΤΛΟΙ ΤΕΛΟΥΣ SERVER 5 Π.Ε.ΠΟ.ΝΙ.
    By kokkalinos in forum Αρχείο Server 5 (2)
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 15-02-12, 23:38
  5. αρχη επι τελους
    By MPAMIATZIS in forum Αρχείο Server 2 (1)
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-03-09, 16:24

Δικαιώματα - Επιλογές