Σελίδα 10 από 17 ΠρώτηΠρώτη ... 89101112 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 91 έως 100 από 170

Θέμα: H Τεταρτη του Αγιου Βαρθολομαιου.

Προεπιλογή

Μπαίνω μετά απο 12 μέρες απουσίας και διαβάζω απαράδεκτα σχόλια προσωπικά και γενικά. Το κακό είναι ότι τα λένε και άτομα ώριμης ''βιολογικής'' ηλικίας που με γνωρίζουνε χρόνια. Λυπάμαι...
    Το travian είναι απλά ένα παιχνίδι και ως τέτοιο πρέπει να το αντιμετωπίζουμε...

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο mparmpas Εμφάνιση μηνυμάτων
    αγαπητε συμπαικτη,

το τραβιαν ειναι ενα παιχνιδι και ετσι πρεπει να το αντιμετοπιζουμε..δεν θελω να σε μοιωσω,αλλα αυτους που κραζεις
    δεν μπορεις να τους πλησιασεις σε κανενα επιπεδο..
    οσα δε φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια..να ξερεις οτι εξολοκληρου εγω
    σας μαστιγωνα,ενω ζητητω αυτοσυγκρατηση και μετα απο καθε τρυπα μου σε αντικειμενο,σε ολες τις συνχρονισμενες
    φεικς σας,ο γιωργος δεν εβλεπε την σειρα σας,αλλα αν η αμυνα ξεπερασει το μυριο-σε λογαριασμο που δεν ειχε παρει αποθηκων!!!
    ετσι για να μπερδεψω ενα σεναριο του μυαλου σου,οπως τα κουφα που σας ελεγα οταν με ρωτουσατε για TDE απο αλλους λογαριασμους(ξερεις εσυ).
    αναγκαζομαι να απαντησω στο ποστ σου,οχι για να αποκαταστησω το κυρος μου που εθιξες(αυτο το βλεπεις στα στατηστικα ingame και υποκεινται στις αρμοδιοτητες του φιλιππου!),
    αλλα για να διαμαρτηρηθω για την τακτικη σου.ο ντιλιτακιας ειναι η χειροτερη φυλη στο τραβιαν.η κοτα που δεν τρεχει,εξαφανιζεται!στην πραγματηκοτητα εχω πτυχιο γεωπονου,αν εμενες θα σου οργωνα και τα χωραφια στην αλλη βολτα!
    μαθετε να χανεται η αμετε στο -400 και χωρις μπλα μπλα!χωρις τυπους σαν εσενα ο σερβερ ειναι πιλαφι χωρις βουτηρο!
    τεσπα,με καλο να ξανασμιζουμε.

και επειδη ειμαι και καλος μαντιναδολογος

η φατσα σου μετα απ αυτα θα χει μεγαλη πλακα
    δωσ΄μου τη τσι αποκριες να κανω το ...παιχταρα!!!
    πρωτη φορα βλεπω ανθρωπο με πανεπιστημιακες γνωσεις που μολις πηρε το πτυχιο του κ στις 5 προτασεις να εχει 3564 ορθογραφικα λαθη...μονο απο αυτα θα επρεπε να σε ειχαν κοψει.
    τελος παντων εγω δεν εχω πλεον λογαριασμο σε κανεναν κοσμο του τραβιαν(ευτυχως) κ ετσι κοιμαμαι ηρεμος απο αγχος κ ...τυψεις.
    καλη συνεχεια σε ολους κ ...μακρια απο τα λαμογια

Το avatar του χρήστη Lucifer
    Περιοχή
    Κόλαση

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο daywalker Εμφάνιση μηνυμάτων
    πρωτη φορα βλεπω ανθρωπο με πανεπιστημιακες γνωσεις που μολις πηρε το πτυχιο του κ στις 5 προτασεις να εχει 3564 ορθογραφικα λαθη...μονο απο αυτα θα επρεπε να σε ειχαν κοψει.
    τελος παντων εγω δεν εχω πλεον λογαριασμο σε κανεναν κοσμο του τραβιαν(ευτυχως) κ ετσι κοιμαμαι ηρεμος απο αγχος κ ...τυψεις.
    Παρατηρώ διάθεση (αμυδρή) για χιούμορ οχι απαραίτητα πετυχημένο αλλά η πράξη έχει σημασία...

Αν στο τράβιαν έπαιζε ρόλο μόνο η ορθογραφία, τότε εγώ θα έπαιρνα τους σέρβερ μόνος μου φίλε Day(walker)
    --> Η τιμή τιμή δεν έχει <--
    Lucifer

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο daywalker Εμφάνιση μηνυμάτων
    εσυ με τον κεαδα δεν ησουν συμμαχος? ειχατε βαλει whats up?
    stop the greeklish,σκοτωνουν την γλωσσα μας!

maria1
    Guest

Προεπιλογή

Παω και εγω εις το νετ
    να πονταρω για το ντερμπ

χωνω ενα πρασινακι
    να κερδισει το γαυρακι

τα λεφτα δεν ειναι καλα
    γιατι η αποδοση ειν χαμηλα

ψαχνω να βρω ενα στανταρακι
    να ανεβει το λιλακι

βαζω λοιπον τα κοπελια(vips)
    οτι θα παρουν αμπαριζα τα αμπελια

παω να το πονταρω
    και βγαζει ο μοντ εναν ορο

ειν κλειδωμενο μανταμ μου φορτωνει
    το πονταρισμα εδω τελειωνει

βαζω και εγω λοιπον την καγκεμπη
    οτι θα δωσει την αφορμη

τζιφος η δουλεια παιδια
    σπασανε ολα τα αυγα

εκατσε επανω ο σουτα
    και τα εκανε ολα σουπα

Προεπιλογή

Παλι κατι μπουχος σηκωθηκε σημερα κατα την 10ην πρωινην,τα παληκαρια μου μετα απο συνεχεις πορειες 19 ωρων επετρεψαν κατα ενα ταγμα λιγοτερα και ο επικεφαλης εκατονταρχος μου ανεφερε οτι ουδεις αντιπαλος επεζησε .
    PROUD MEMBER OF BEARS
    Proud Member of E.R grx 2011-12 win. 2012-13 win.2013-14 win.
    http://www.youtube.com/watch?v=HGE19...ature=youtu.be

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Aetios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παλι κατι μπουχος σηκωθηκε σημερα κατα την 10ην πρωινην,τα παληκαρια μου μετα απο συνεχεις πορειες 19 ωρων επετρεψαν κατα ενα ταγμα λιγοτερα και ο επικεφαλης εκατονταρχος μου ανεφερε οτι ουδεις αντιπαλος επεζησε .

η αλήθεια είναι ότι επέζησαν κάτι ψηλά.... ας είναι καλά οι επιδέσμοι.... συγχαρητηρια για την αμυνα σας!!!!!

Προεπιλογή

ωραίο αυτό το κόλπο να μεταφέρεις αντικείμενο πριν σκάσεις επίθεση , είχε πιάσει και παλιότερα σε έναν άλλον εκπαιδευτή μονο που μερικές φορες , το αποτέλεσμα είναι , να χρειαστείς ..επιδέσμους
    First comes smiles, then lies. Last is gunfire.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο omorfos Εμφάνιση μηνυμάτων
    ωραίο αυτό το κόλπο να μεταφέρεις αντικείμενο πριν σκάσεις επίθεση , είχε πιάσει και παλιότερα σε έναν άλλον εκπαιδευτή μονο που μερικές φορες , το αποτέλεσμα είναι , να χρειαστείς ..επιδέσμους
    έτσι είναι η ζωή

Προεπιλογή

Respect,τελικα ολα χρειαζονται.......
    PROUD MEMBER OF BEARS
    Proud Member of E.R grx 2011-12 win. 2012-13 win.2013-14 win.
    http://www.youtube.com/watch?v=HGE19...ature=youtu.be

Σελίδα 10 από 17 ΠρώτηΠρώτη ... 89101112 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές