Σελίδα 17 από 17 ΠρώτηΠρώτη ... 7151617
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 161 έως 170 από 170

Θέμα: H Τεταρτη του Αγιου Βαρθολομαιου.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο EtsiApla Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ποια είναι ακριβώς η ανωτερότητα , εσείς δε πάτε καν για θαύμα οι RENCE τουλάχιστον το παλεύουν .
    Και επειδή είσαι από τους ελάχιστους σοβαρούς εκεί μέσα , όπως όλα τα παιδιά της AD ξέρεις καλά πως όποιος δε παίζει για θαύμα έχει τεράστιο πλεονέκτημα στα μαζικά . Εδώ πέσατε σε 500κ άμυνα κ πανηγυρίζετε...
    souta παίζω παλικάρι μου , το οτι δε καίγομαι πια όπως παλιά δε μου απαγορεύει να λέω τη γνώμη μου , έτσι δεν είναι ?
    Εσύ όντως συνεχίζεις κ μιλάς εντός παιχνιδιού , κάθε φορά που βγαίνεις...στούκα
    Αυτά για τη διαγραφή προφανώς στον ύπνο σου τα είδες , ή μάλλον από τη δική σου συμμαχία στο θαύμα της
    Βρε πως αλλαζουν οι καιροι???? Πριν καποια φεγγαρια η ανωτεροτητα μερικων ηταν οτι δεν πηγαιναν για θαυμα.....και λεγαν οτι τα καναν μπαχαλο σπαζοντας ηδη τελειωμενα ακαουντ, βρισκομενοι 24/7 στο pc απο παραλιες, μπαρακια, στριπιτζαδικα, καφετεριες, ριχνοντας το εξω και ριχνοντας τα χαμμερ τους σε τελειωμενα θαυματα για να παρουν επιθετικους ποντους!!!! Καποιοι οι οποιοι το παλευαν αδειαζοντας τα ww τους οταν εβλεπαν σπαθια αντιπαλων να ρχονται!!!!
    Anyway, τα αναφερω απλα για να μαθαινουν οι νεοι και να θυμουνται οι παλιοι....
    Πολλοι θα περιμενατε να ασχοληθω με τον αρχηγο των κουταμαRence. Αφηνω να το κανουν αλλοι, πολλοι απο αυτους οι οποιοι με λοιδωρουσαν οταν τα λεγα.....
    Anyway.....
    Αυτο που μπηκα να αναφερω ειναι μια απαντηση στο οτι με χρησιμοποιουσαν οι SAS για να γραφω στο φορουμ. Εχει γραφτει πολλακις στο φορυμ απο καποια χωρις να αφαιρεθει. Δεν εχω απαντησει τοσο καιρο αλλα πιστευω οτι οι αντικειμενικοι διαχειριστες δεν θα μου στερησουν το δικαιωμα, μετα απο τοσες αναπαντητες προκλησεις. Ετσι ενημερωτικα, δεν ξερω αν το γνωριζεις, αλλα ο γυπας ειναι ενα πουλι με προσωπικοτητα και προφανως δεν εχει καμμια σχεση με τους ανθρωπους η και πουλια που συναναστρεφεσε. Ποτε οσο εγραφα στο φορουμ δεν εγλυψα εκει που εφτυνα, ουτε το αναποδο. Εγραφα στο φορουμ απο πολυ παλια, με την ιδια λογικη, πολυ πριν τους SAS και πολυ πριν ανακαλυψεις εσυ το τραβιαν.
    Αν θες βεβαια συνεχισε να πιπιλας την καραμελιτσα σου, ενα πουλι σαν τον Γυπα ειμαι σιγουρος οτι σε εξιταρει. Δεν μπερδευεσε με το αναφερεις ασυναρτησιες οσαν γεροντας Δανιηλ περι κοντου Μοσχοβιτη, Κριμαιας και αλλες μπουρδες. Ομολογω οτι με το να πιπιλας την καραμελα σου, δειχνεις μια καποια εμπειρια.

Καλη συνεχεια και φιλια σε ολα τα φιλαρακια μου.

P.S. ΙΙΙΙΙΙΙΙΧΑαααααααααααααααα!!!! Thanosd, αυτη τη φορα δεν αναφερομαι σε σενα
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ΓΥΠΑΣ : 21-03-14 στις 23:58

Προεπιλογή

Ευχαριστώ ρε φίλε και το΄χα άγχος
    Το travian είναι απλά ένα παιχνίδι και ως τέτοιο πρέπει να το αντιμετωπίζουμε...

maria1
    Guest

Προεπιλογή

Παρακαλουνται τα κατωθι σουπερ μαρκετ να σταματησουν την τροφοδοσια με τροφιμα (κοινως σταρακι-αμυνες) των μαφιοζων ,γιατι ειναι πληρεις πλεον !!!!!
    -ΑΒ βασιλοπουλος
    -ΚΑΡΦΟΥΡ ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ
    -ΙΝΚΑ
    -ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ
    -ΠΑΥΛΑΚΗΣ
    -ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ
    -ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ
    -ΛΙΝΤΛ
    -ΒΕΡΟΠΟΥΛΟΣ

Ευχαριστουμε πολυ για την βοηθεια σας,ειναι μια ανταπωδωση σε οσα καναμε για σας χωρις εσας............

andreasapoel
    Guest

Προεπιλογή

1. K.G.B. 4126724

ΤΟΣΟΥς ΑΜΥΝΤΙΚΟΥς ΠΟΝΤΟΥς ΣΕ ΜΙΑ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΓΙΑ ΟΣΟΥς ΞΕΡΟΥΝΕ ΤΑ ΒΑΣΙΚΑ ΤΟΥ ΤΡΑΒΙΑΝ ΕΧΟΥΝΕ ΔΕΙ ΜΟΝΟ ΣΕ ΘΑΥΜΑΤΑ

σε ένα σερβερ με διπλή κατανάλωση εισται οποταν χαλαρώστε ! αυτη τη φορα η πυρειος νίκη είναι για την Rence με την μονή διάφορα οτι εσείς ριξατε οτι καλύτερο είχατε!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ixydakis : 24-03-14 στις 11:11 Αιτία: Προσβλητικό περιεχόμενο

Προεπιλογή

για δες καλυτερα μηδενισανε ενα καπ ναι δεν λεω δυνατο καπ

αλλα στουκαρανε σε αλλα δυο χαθηκανε 10 στρατοι εχτες και αλλοι 10 πριν 2 μερες ςλα και πες μου εσυ πυρειος νικη rence
    μαλλον για στουκα περιοπης το κοβω

και οσο για στρατους δεν εισαι στο getter να δεις τι εχουμε
    και τωρα ανδρεα λεγε οτι θελεις
    ξερεις εσυ τα γνωστα αλβανε τυρανα κτλ

maria1
    Guest

Προεπιλογή

http://www.youtube.com/watch?v=8Ud2UhW6LIs

Φανταστειτε να γνωριζε μονο ο γρηγορης που βρισκετε το Boeing των μαλαισιανων αερογραμμων!!!!!!!!!!!

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο andreasapoel Εμφάνιση μηνυμάτων
    1. K.G.B. 4126724

ΤΟΣΟΥς ΑΜΥΝΤΙΚΟΥς ΠΟΝΤΟΥς ΣΕ ΜΙΑ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΓΙΑ ΟΣΟΥς ΞΕΡΟΥΝΕ ΤΑ ΒΑΣΙΚΑ ΤΟΥ ΤΡΑΒΙΑΝ ΕΧΟΥΝΕ ΔΕΙ ΜΟΝΟ ΣΕ ΘΑΥΜΑΤΑ

σε ένα σερβερ με διπλή κατανάλωση εισται οποταν χαλαρώστε ! αυτη τη φορα η πυρειος νίκη είναι για την Rence με την μονή διάφορα οτι εσείς ριξατε οτι καλύτερο είχατε!
    Και εσύ τι στεναχωριέσαι? δε βλέπεις ότι μιλάει σε Γ' πληθυντικό? στους άλλους αναφέρεται όχι στον εαυτό του αυτός όπως ο ίδιος γράφει δεν πρέπει να ξέρει τράβιαν....
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Oratios : 25-03-14 στις 09:46
    Οι προηγούμενες στο προφίλ μου...........grx8: http://postimage.org/image/o3su9nm39/
    820k σε 3 μήνες καλοκαιριού.....
    Προσωπική Ιστοσελίδα:
    http://modelgallery.wikispaces.com/

Προεπιλογή

Ρε παιδια,εσεις τα παιρνετε ολα τα ληγμενα και δεν βρισκουμε τιποτα?? καντε πασα και τιποτα απο εδω βρε σεις!!!

Προεπιλογή

πολύ ευχαρίστως να τα ανταλάξουμε με λίγο από το χόρτο σας.....

ΥΓ. ο κύριος τελίτσας παρακαλώ να ανανεώσει το ποστ του. Πλέον έχω 810 και όχι 800 μνμτα
    Οι προηγούμενες στο προφίλ μου...........grx8: http://postimage.org/image/o3su9nm39/
    820k σε 3 μήνες καλοκαιριού.....
    Προσωπική Ιστοσελίδα:
    http://modelgallery.wikispaces.com/

Community Manager Το avatar του χρήστη ixydakis
    Περιοχή
    Ελσίνκι, Φιλανδία

Προεπιλογή

Λυπάμαι αλλά από ότι βλέπω, το θέμα έχει εξαντληθεί και το μόνο που συνεχίζει είναι οι προσωπικές προσβολές και ύβρεις εκατέρωθεν.

Το θέμα κλείνει λοιπόν εδώ. Αν θέλετε να ανοίξετε κάποιο νέο θέμα με κάποιες αλλαγές που έχουν γίνει σε πολιτικό ή διπλωματικό επίπεδο στον server, μπορείτε να το κάνετε αλλά χωρίς τέτοιου είδους χαρακτηρισμούς και αναφορές με προσβλητικό περιεχόμενο στην προσωπική ζωή του καθενός.

Ευχαριστώ.

Φιλικά,
    ixydakis
    Customer Service Representative
    Travian: Legends Greece

Email: admin@travian.gr

Σελίδα 17 από 17 ΠρώτηΠρώτη ... 7151617

Δικαιώματα - Επιλογές