Σελίδα 4 από 17 ΠρώτηΠρώτη ... 2345614 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 40 από 170

Θέμα: H Τεταρτη του Αγιου Βαρθολομαιου.

maria1
    Guest

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ManDiGo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κοριτσακια και αγορακια , εγω θελω να απευθυνθω σε maria1 και Aetio . Οταν μιλας με ονοματεπωνυμο σιγουρα εισαι εκτεθειμενος σε οποιαδηποτε κριτικη . Εσεις πισω απο την ανωνυμια κρινετε ολους και ολα . Ο Αετιος ως αλλος στρατηγος ανεμος κατηγορει για τα αυτονοητα με τα αυτονοητα , δλδ Αετιε σε μια συμμαχια δεν υπαρχουν αναλωσιμοι μεσσαιοι στρατοι? ειναι καινουριο αυτο για σενα?? δεν το εχεις ξανακουσει ποτε??
    Αν δεν το εχεις ξανακουσει τοτε τοσο καιρο παιζεις μονο φορουμ και οχι παιχνιδι.
    Η μαρια ως αλλη ποιητρια με τιτλο <<κανω την παπια γιατι αυτοι τα χωνουν!!!!!>>
    Ο ορισμος της <<παπιας>> και αλλων πτηνων ειναι η ανωνυμια και το απυροβλητο που την περιβαλλει ,γενικως μου αρεσει ο τροπος που γραφεις αλλα εχει γινει κουραστικο να κατηγορεις ολους και ολα στυλ Τραγκα.

Επειδη βλεπω οτι η αληθεια γινετε κουραστικη και το κοινο θελει φαμφαρες απο τον τρελαντωνη(καπως ετσι δλδ ειναι και στην αληθινη κοινωνια γι αυτο πατωσαμε)
    μονο και μονο για να διασκεδαζει και να ευλογει τα γενια του αποφασισα να σας αφησω να γραφετε και να διαβαζετε αυτα
    που εσεις θελετε ,αποχωρωντας για παντα ,θα κανω 2 επισημανσεις μονο
    1)PC στο καλο θα σε θυμομαστε για παααααντα και του χρονου και εσειιιιιις στα viιιιιιps.....

2)μαριαννα και αυτονομιστη(ο θεος να σε κανει αλλα τελως παντων χαχαχαχαχ χιουμορ)και οι υπολοιποι εκει στα χαος αν λεω αν πεσει στην
    αντιληψη μου οτι κανετε συγχρονισμενες μαζι με τα βρωμοσασιτακια (μου περνα απο το μυαλο η εικονα δημιος-μαριαννα -αυτονομιστης γκρουπακι
    και στο αλλο σετ η χοντρη με ημιτασιον και θανο να συγχρονιζουν κατα τους αλλους απο κει...)σας το δηλωνω οτι θα βγω
    στον λευκο τον πυργο και θα κανω στριπτιζ(μην νομιζετε οτι η αληθεια του σεναριου αυτου ειναι μακρια...) !!!!!!!!

”Τριακόσια τριάντα τρία τρακτέρ τράκαραν”(πες το ρε αν μπορεις)

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο maria1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επειδη βλεπω οτι η αληθεια γινετε κουραστικη και το κοινο θελει φαμφαρες απο τον τρελαντωνη(καπως ετσι δλδ ειναι και στην αληθινη κοινωνια γι αυτο πατωσαμε)
    μονο και μονο για να διασκεδαζει και να ευλογει τα γενια του αποφασισα να σας αφησω να γραφετε και να διαβαζετε αυτα
    1)PC στο καλο θα σε θυμομαστε για παααααντα και του χρονου και εσειιιιιις στα viιιιιιps.....

2)μαριαννα και αυτονομιστη(ο θεος να σε κανει αλλα τελως παντων χαχαχαχαχ χιουμορ)και οι υπολοιποι εκει στα χαος αν λεω αν πεσει στην
    αντιληψη μου οτι κανετε συγχρονισμενες μαζι με τα βρωμοσασιτακια (μου περνα απο το μυαλο η εικονα δημιος-μαριαννα -αυτονομιστης γκρουπακι
    και στο αλλο σετ η χοντρη με ημιτασιον και θανο να συγχρονιζουν κατα τους αλλους απο κει...)σας το δηλωνω οτι θα βγω
    στον λευκο τον πυργο και θα κανω στριπτιζ(μην νομιζετε οτι η αληθεια του σεναριου αυτου ειναι μακρια...) !!!!!!!!

δημιος-μαριαννα -αυτονομιστης γκρουπακι
    αυτο ειναι μεγιστη προσβολη ειμαστε εχθροι τωρα πια

Προεπιλογή

Τα σετάκια είναι σχεδόν έτοιμα, οσονούπω ξεκινάνε
    Το travian είναι απλά ένα παιχνίδι και ως τέτοιο πρέπει να το αντιμετωπίζουμε...

Προεπιλογή

Εισαι αιχμηρη και ενημερωμενη ............... οπως γνωστος Αθηναιος στρατηγος με 10 γραμματα ........

Σου βγαζω το καπελο ακομα μια φορα , δεν θα τσακωθω μαζι σου γιατι σου χρωσταω απο παλια

”Τριακόσια τριάντα τρία τρακτέρ τράκαραν” , ειπαμε ειναι εκτεθειμενοι οσοι μιλανε με ονοματεπωνυμο.
    Αυτονομιστής

Προεπιλογή

Εν πρωτοις τα μπαζα γινονται υπεροχα σαλε,μνησθητι μου ManDiGo,εσυ εισαι στους αναλλωσιμους η οχι?αν οχι ας ακουσουμε πρωτα οσους θεωρουν εαυτους και στρατους αναλωσιμους,οσο δε για την ανωνυμια μου οπως θα διαβαζεις προφανως στην υπογραφη μου ειμαι μελος των BEARS και E.R,ψαξε λιγο,δεν ειμαστε και πολλοι.

Θαυμαζω ιδιαιτερως,οσους γραφουν επωνυμως μεν,ψιλοενοχλημενοι απο τα της αληθειας λεγομενα δε.

Maria 1 ,δεν ειναι αναγκη να τους αφησεις σε χλωρο κλαρι.
    PROUD MEMBER OF BEARS
    Proud Member of E.R grx 2011-12 win. 2012-13 win.2013-14 win.
    http://www.youtube.com/watch?v=HGE19...ature=youtu.be

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ManDiGo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εισαι αιχμηρη και ενημερωμενη ............... οπως γνωστος Αθηναιος στρατηγος με 10 γραμματα ........

Σου βγαζω το καπελο ακομα μια φορα , δεν θα τσακωθω μαζι σου γιατι σου χρωσταω απο παλια

”Τριακόσια τριάντα τρία τρακτέρ τράκαραν” , ειπαμε ειναι εκτεθειμενοι οσοι μιλανε με ονοματεπωνυμο.

Δε το πιστεύω είσαι ο δεύτερος που το λέει σήμερα !! Εχει κατέβει αθηναι ο φίλος σου ο Diablo ;-)
    Υπάρχουν κι άλλοι που ξέρουν πολλά θανασακο τελικά ...να φανταστείς ξεκίνησα να διαβάζω τα πρώτα της post μπας κ βγάλω άκρη , και παει κάπου στα bears λογικά η άκρη του νηματος ..ελπίζω να μας αποκαλύψει κάποια στιγμή την ταυτότητα της για να της πω κι ένα μπράβο επώνυμα πλέον ;-)
    Να ξέρεις οτι εγω μόνο επώνυμα τα χώνω γι αυτο και με ΄΄λατρευουν΄΄ ολοι ...

ΥΓ δεν είμαι βέβαιος , αλλα νομίζω πως η πρόταση με τα πολλά ΄΄ρ΄΄ μάλλον ηταν challenge για άλλον .
    ~fear of the dark~

http://www.youtube.com/watch?v=X_hMZYDMps4

afieromeno e3airetika sta pelatakia m 3eroun autoi

maria1
    Guest

Προεπιλογή

Mε αφορμη το χιονι που λιωνει και χωρις γριφους και γραμματα και γνωριζοντας την ψυχοσυνθεση των loozer της συμμοριας(Α.Π.Θ βλεπεται...)εκτος παιχνιδιου, μπορω ανετα και χωρις να συμμετεχω στον σερβερ να καταλαβω τι θα κανουν και στην τραβιανικη τους ζωη,μπαινουν με το πριβε κλαμπ περιχαρακωνουν τους υπολοιπους να μενουν ανενεργοι και τους διαλυουν χωρις προβλημα,μετα βαζουν τον κεαντα να κατεβασει τα συμφωνα με ρενσε ωστε να μην στελνουν αμυνες πλεον εκει τα μαρκετ και κατραπακιαζουν χωρις προβλημα την ρενσε εκμεταλευομενοι και τους επισημουςπου τους κανουν βολτουλες και αυτοι,αφου τελειωσουν και με αυτους (οι οποιοι αυτοι ουτε σχεδιο δεν μπορουν να πανε με τους ασχετους που εχουν μεσα)ξεκινανε με τα μαρκετ ανενοχλητοι πλεον να πανε σε επισημους,2 τεταρτημορια εναντιων 1ος οσοι και να ειναι οι λογαριασμοι δεν παυει να ειναι ενα τεταρτημοριο με μικρα χωραφια και τα αντιστοιχα πολυτιμα που τους αναλογουν,εκμεταλευομενοι και το συνοθηλευμα παικτων που παιζουν εκει μεσα για μενα μετα το παιχνιδι 8α ειναι 50-50 αναμεσα μαρκετ-συμμοριας εναντιων επισημων,ασχετα αν λενε οτι δεν πανε για θαυμα,μια χαρα για θαυμα πανε ολοι τους.

Προεπιλογή

Mε αφορμη το χιονι που λιωνει και χωρις γριφους και γραμματα και γνωριζοντας την ψυχοσυνθεση των loozer της συμμοριας(Α.Π.Θ βλεπεται...)εκτος παιχνιδιου, μπορω ανετα και χωρις να συμμετεχω στον σερβερ να καταλαβω τι θα κανουν και στην τραβιανικη τους ζωη,μπαινουν με το πριβε κλαμπ περιχαρακωνουν τους υπολοιπους να μενουν ανενεργοι και τους διαλυουν χωρις προβλημα,μετα βαζουν τον κεαντα να κατεβασει τα συμφωνα με ρενσε ωστε να μην στελνουν αμυνες πλεον εκει τα μαρκετ και κατραπακιαζουν χωρις προβλημα την ρενσε εκμεταλευομενοι και τους επισημουςπου τους κανουν βολτουλες και αυτοι,αφου τελειωσουν και με αυτους (οι οποιοι αυτοι ουτε σχεδιο δεν μπορουν να πανε με τους ασχετους που εχουν μεσα)ξεκινανε με τα μαρκετ ανενοχλητοι πλεον να πανε σε επισημους,2 τεταρτημορια εναντιων 1ος οσοι και να ειναι οι λογαριασμοι δεν παυει να ειναι ενα τεταρτημοριο με μικρα χωραφια και τα αντιστοιχα πολυτιμα που τους αναλογουν,εκμεταλευομενοι και το συνοθηλευμα παικτων που παιζουν εκει μεσα για μενα μετα το παιχνιδι 8α ειναι 50-50 αναμεσα μαρκετ-συμμοριας εναντιων επισημων,ασχετα αν λενε οτι δεν πανε για θαυμα,μια χαρα για θαυμα πανε ολοι τους.
    Εκει που τελειωνει η επιστημονικη φαντασια αρχιζεις εσυ....ουτε ο Ισαακ Ασιμοφ δεν θα σκεφτοταν τετοιες ασυναρτησιες ...αλλα ολοι οι πουθεναδες και οι ανυπαρκτοι του τραβιαν αφου δεν παιζουν τι να κανουν?Γραφουν στο φορουμ...καλη συνεχεια στο παραληρημμα!!!
    Ο εχων τη μπαλα στα ποδια του....ο μπαλαδορος δηλαδη!!!

Προεπιλογή

Βλεπουμε και αυτους που παιζουν τι ωραια παιζουν....................με κλειδωμενα τα μισα και πλεον acc των ΑΒ το μεσημερι το βραδυ να βαζουν επιθεσεις εκ του ασφαλους.................Και εχει και απαιτησεις η εταιρια.............και βγαινουν να κοκορευονται στο φορουμ αυτοι που το κατακρινουν...................παικτουρες μου εσεις..........
    PROUD MEMBER OF BEARS
    Proud Member of E.R grx 2011-12 win. 2012-13 win.2013-14 win.
    http://www.youtube.com/watch?v=HGE19...ature=youtu.be

Το avatar του χρήστη Lucifer
    Περιοχή
    Κόλαση

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Aetios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εν πρωτοις τα μπαζα γινονται υπεροχα σαλε,μνησθητι μου ManDiGo,εσυ εισαι στους αναλλωσιμους η οχι?αν οχι ας ακουσουμε πρωτα οσους θεωρουν εαυτους και στρατους αναλωσιμους,οσο δε για την ανωνυμια μου οπως θα διαβαζεις προφανως στην υπογραφη μου ειμαι μελος των BEARS και E.R,ψαξε λιγο,δεν ειμαστε και πολλοι.

Θαυμαζω ιδιαιτερως,οσους γραφουν επωνυμως μεν,ψιλοενοχλημενοι απο τα της αληθειας λεγομενα δε.

Maria 1 ,δεν ειναι αναγκη να τους αφησεις σε χλωρο κλαρι.
    Αγαπημένε μου Αέτιε φίλε και σύντροφε της άλλης μου αγάπης του ΚΕΑΔΑ!

Σας φτάνουν οι μπαζοσακούλες ή να στείλουμε κι άλλες ?
    --> Η τιμή τιμή δεν έχει <--
    Lucifer

Σελίδα 4 από 17 ΠρώτηΠρώτη ... 2345614 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές