Σελίδα 9 από 17 ΠρώτηΠρώτη ... 7891011 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 81 έως 90 από 170

Θέμα: H Τεταρτη του Αγιου Βαρθολομαιου.

Προεπιλογή

Σπυρο με εχεις απογοητευση τετοια αστοχια δεν το περιμενα απο σενα, μα ουτε σε ενα μεσα δεν επεσες ,οι συμμαχοι σου ,σου κανανε καλη πληση εγγεφαλου απο οτι φενετε . εγω θα σου πω κατι ,αντι να τα ριχνετε παντα στο διαιτητη δεστε και τι εχει φταιξει και φτασατε ως εδω ,ετσι μονο θα γινετε καλυτεροι και εσεις για να μπορεσουμε επιτελους και εμεις να εχουμε αξιους αντιπαλους.σαφως υπαρχει μια αισθητη βελτιωση απο περυσι αλλα και εμεις για πρωτη φορα οσο παιζω εχουμε καθαρο τεταρτημοριο το οποιο σαφως μας κανει καλυτερους απο οτι περυσι. και κατι τελευταιο που θα πω οχι σε σενα αλλα στην συμμαχια σου και το εμαθα εδω στο τραβιαν O έξυπνος ΠΑΡΑΔΕΧΕΤΑΙ, ο πονηρός ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΤΑΙ, ο ηλίθιος ΕΠΙΜΕΝΕΙ.....

Community Manager Το avatar του χρήστη ixydakis
    Περιοχή
    Ελσίνκι, Φιλανδία

Προεπιλογή

Καλησπέρα,

αρκετά με αυτές τις απαράδεκτες δηλώσεις. Πρώτον, ο thanosd δεν ήταν, ούτε είναι ΜΗ ή supporter. Ήταν και είναι μόνο moderator σε αυτό το φόρουμ.

Δεύτερον, και για τελευταία φορά, όποιος πιστεύει ότι κάποιο μέλος της ομάδας δεν έκανε σωστά την δουλειά του, να στείλει μήνυμα σε μένα και όποιος δεν εμπιστεύεται την δικιά μου κρίση, μπορώ να του δώσω email επικοινωνίας με τα κεντρικά μας.

Με εκτίμηση,
    ixydakis
    Customer Service Representative
    Travian: Legends Greece

Email: admin@travian.gr

Προεπιλογή

Καλησπερα και απο μενα.Αυτο το πραγμα στην Ελλαδα που οποιος χανει βριζει και του φταινε ολα εχει καταντησει κουραστικο!
    Αρχικα εγω επαιζα μαζι με τον αδερφο μου (Sirvox) το account White Walker για μολις 15 μερες οπου και μετα σταματησα και απο τοτε το συνεχιζει μονος του!Εγω δε ξερω αν ειμαι πετρα αλλα σιγουρα το Kitsi kitsi με το izovli ειναι διαφορετικα account!Μη βλεπετε φαντασματα εκει που δεν υπαρχουν!Δεν σας μπιπ εγω σε αυτο τον server,ο αδερφος μου με μια μικρη παρεα των K.P.R σας διαλυσανε(για μενα αναμενομενο).Μη ψαχνετε δικαιολογιες απλα ειναι πολυ καλυτεροι απο εσας οπως εδειξε το αποτελεσμα!
    Τωρα προς τον Κυριο Ιξυδακη βγηκε να μας πει οτι ακομα δουλευει και οτι ειναι δικαιος (σας ειδαμε και περυσι).
    Αυτα τα ολιγα απο μενα,δεν θα μπω στον κοπο να απαντησω σε αλλο μηνυμα οχι γιατι το επιπεδο επεσε χαμηλα αλλα γιατι στον χαζο μυαλο δε βαζεις....

Proud Member of K.P.R

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο lola Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ο αρχηγούλη σου μας απειλούσε φίλε μου DAY ότι θα μας δώσει στους ΜΗ δεν το έβγαλα από το κεφαλάκι μου!!Όσο για τους διπλούς και τριπλούς λογαριασμούς που λες μαύρη η νύκτα στα βουνά όλη η συμμαχία μας γελάει με όλα αυτά που λες για ζαράτε Κική κτλ ,ήθελα και να ξέρω ποιος σας δίνει τις πληροφορίες ! Πάρτε χαμπάρι και να το παραδεχτείτε επιτέλους ήμασταν πολύ καλύτεροι μέσα στο τεταρτημόριο σας και σας αφανίσαμε! όσο για σένα όμορφε πρέπει να σε ενόχλησε πολύ το μηνυματάκι θα σου περάσει, είναι η αλήθεια όμως!
    DAYWALKER μην προσπαθείς να δικαιολογήσεις τα αδικαιολόγητα delete κάνεις επειδή βλέπεις ότι η ώρα σου πλησιάζει!! Όσο για τις βρισιές βγάζεις προς τα έξω πόσο πολύ έχεις νευριάσει για ένα παιχνίδι!!ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΟΙΤΑΞΕΤΟ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ!
    1ον ναι εχω νευριασει αλλα με τα οσα κανετε υποχθονια.
    2ον οσο αφορα την κικη ξερω τι λεω...ρωτα την πως την εδιωξα περσυ απο την AD...ρωτα την πως εμαθε να παιρνει χωρια κ να κανει συγχρονισμενες επιθεσεις...ρωτα την τι τραγουδια αφιερωνε κ σε ποιον...ρωτα την ποιον επαιρνε τηλ στις 1-2 τα ξημερωματα...ρωτα αυτην κ την αδερφη της ποσες συζητησεις εγιναν μεχρι το πρωι...ρωτα την σε ποιον εστελνε sms στα κινητα με την μορφη...''αγαπη μου''...''μωρο μου'' κ δεν συμμαζευται...ξερω πολυ καλα το ποια ειναι κ τι ειναι η κικη
    3ον κ σημαντικοτερον Κυριε Ιξυδακη φροντιστε αφου λετε οτι ''δεν'' ειστε ο thanosd φροντιστε να αναδιοργανωσετε λιγο τους ''υπαλληλους'' σας κ να κανετε το παιχνιδι σας λιγο καλυτερο γτ εχετε χασει κ συνεχιζετε να χανετε συνεχεια ''πελατες'' κ οταν λεω πελατες εννοω αυτους που αφηνουν τα ωραια τους λεφτακια,τις οικογενειες τους κ την ζωη τους για να ασχολουνται με το παιχνιδι σας
    4ον λαμπρο εσυ τα ξερεις κ γω τα ξερω (αυτο φτανει)

Προεπιλογή

Τώρα βλέπω σβήνεις τα μνμ και μιλάς όμορφα ε;
    Μόνο που κάθεσαι και βγάζεις προς τα έξω προσωπικά δεδομένα άλλων ατόμων δείχνει τι άνθρωπος είσαι!!! Λυπάμαι πολύ!

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο lola Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τώρα βλέπω σβήνεις τα μνμ και μιλάς όμορφα ε;
    Μόνο που κάθεσαι και βγάζεις προς τα έξω προσωπικά δεδομένα άλλων ατόμων δείχνει τι άνθρωπος είσαι!!! Λυπάμαι πολύ!
    τα μνμ τα σβηνει ο...θανουλης σας.οσο για τα ''προσωπικα'' που λες μονο δικα μου προσωπικα δεν ηταν...ετσι για να μην νομιζετε οτι τρωμε κουτοχορτο...λολιτα

Community Manager Το avatar του χρήστη ixydakis
    Περιοχή
    Ελσίνκι, Φιλανδία

Προεπιλογή

Το μήνυμα διεγράφη από εμένα. Παρακαλώ να σταματήσει εδώ αυτός ο παράλογος διάλογος.

Έχω αναφέρει πάρα πολλές φορές ποιες διαδικασίες μπορούν να ακολουθηθούν και όντως έχει καταντήσει υπερβολικά κουραστικό να συμβαίνει το ίδιο συνέχεια.

Παρακαλώ λοιπόν βάλτε τέλος εδώ.

Ευχαριστώ.

Με εκτίμηση,
    ixydakis
    Customer Service Representative
    Travian: Legends Greece

Email: admin@travian.gr

Προεπιλογή

Πρώτη φορά γράφο στο forum είμαι ολίγων άσχετη σε αυτό το κομμάτι , μέσα στο παιχνίδι δίνω τον καλύτερο εαυτό μου!!!

maria1
    Guest

Προεπιλογή

ΠΑΜΕ ΟΛΟΙ ΤΡΑΓΟΥΔΩΝΤΑΣ
    Μαλακά πιο μαλακά
    http://www.youtube.com/watch?v=zLstO...1B7E45597AC4D0

''αναβω ενα μπαφο εις στο δρομο
    και παω ευθεια ντουγρου για μπροστα,
    και ξαφνου εκει που σκονταφτω
    ενα χερι βοηθειας πετα

σηκωνω το στουρνο ψηλα
    και βλεπω ξυδακια μπροστα
    ρε τι επαθα εδω τι κανω
    και βλεπω απο την αλλη τον θανο

με πειραξε μαλλον το μαυρο
    που πηρα απο τον τσιγγανο

ειναι μιλαμε αποκρες
    και ολοι φοραμε τσις μασκες

μα πισω απο εδα
    κρυβετε το κεαντα
    που λογω ενος προβλημα
    την εκανε για μια βδομαντα
    μα το ξεπερα και παλι
    οπως το περσυνο ξερο κεφαλι''

μαλακά πιο μαλακάααα!!!!!!!!!!!!!!

Κυριε διαχειριστα θα σας παρακαλουσα να μην σβηνετε τα ποστ
    1ον)γιατι χανω τον υρμο των σκεψεων μου
    2ον)γιατι διαβαζωντας ο αναγνωστης το ποστ μου θα νομιζει οτι γραφω ασυναρτησιες....

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο daywalker Εμφάνιση μηνυμάτων
    που σημαινει οτι τοσο καιρο καποιος αλλος εμπαινε στον λογαριασμο του κ εστελνε επιθεσεις...μιας κ ενα πτυχιο απαιτει ''διαβασμα''
    αγαπητε συμπαικτη,

το τραβιαν ειναι ενα παιχνιδι και ετσι πρεπει να το αντιμετοπιζουμε..δεν θελω να σε μοιωσω,αλλα αυτους που κραζεις
    δεν μπορεις να τους πλησιασεις σε κανενα επιπεδο..
    οσα δε φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια..να ξερεις οτι εξολοκληρου εγω
    σας μαστιγωνα,ενω ζητητω αυτοσυγκρατηση και μετα απο καθε τρυπα μου σε αντικειμενο,σε ολες τις συνχρονισμενες
    φεικς σας,ο γιωργος δεν εβλεπε την σειρα σας,αλλα αν η αμυνα ξεπερασει το μυριο-σε λογαριασμο που δεν ειχε παρει αποθηκων!!!
    ετσι για να μπερδεψω ενα σεναριο του μυαλου σου,οπως τα κουφα που σας ελεγα οταν με ρωτουσατε για TDE απο αλλους λογαριασμους(ξερεις εσυ).
    αναγκαζομαι να απαντησω στο ποστ σου,οχι για να αποκαταστησω το κυρος μου που εθιξες(αυτο το βλεπεις στα στατηστικα ingame και υποκεινται στις αρμοδιοτητες του φιλιππου!),
    αλλα για να διαμαρτηρηθω για την τακτικη σου.ο ντιλιτακιας ειναι η χειροτερη φυλη στο τραβιαν.η κοτα που δεν τρεχει,εξαφανιζεται!στην πραγματηκοτητα εχω πτυχιο γεωπονου,αν εμενες θα σου οργωνα και τα χωραφια στην αλλη βολτα!
    μαθετε να χανεται η αμετε στο -400 και χωρις μπλα μπλα!χωρις τυπους σαν εσενα ο σερβερ ειναι πιλαφι χωρις βουτηρο!
    τεσπα,με καλο να ξανασμιζουμε.

και επειδη ειμαι και καλος μαντιναδολογος

η φατσα σου μετα απ αυτα θα χει μεγαλη πλακα
    δωσ΄μου τη τσι αποκριες να κανω το ...παιχταρα!!!

Σελίδα 9 από 17 ΠρώτηΠρώτη ... 7891011 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές