Σελίδα 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 30 από 39

Θέμα: Τι θα γινει με τις αποδειξεις

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο didis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το παιχνιδακι της ειρωνιας και της κεκαλυμμένης βρισιάς ξέρω πολύ καλα να το κανω
    Μη με βαζεις σ αυτό τρυπακι γιατι αργοτερα το μετανιωνω και τα βαζω με τον εαυτο μου
    αν θες και δώσουν άδεια... μπορώ να βάλω και τους φοβερούς και τρομερούς διαλόγους απο το skype...

μόνο που ειναι για 18+ με το λεξιλόγιο.. τις απειλές.. και τις βρισιές... και τα υπονούμενα που έχουν....
    (μαζί και του σύμαχού σας Ηφαιστου.. που ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ... άρχισε βρισιές...
    αυτός τώρα γιατι? έχασε κάτι? γιατι να τον πειράξει που σας βάρεσα? εε γιατι???
    και λέτε τον εχετε αφοδευμένο εε? )
    Pick Nick

http://travian-reports.net/gr/raport...77,14310a11ff4

Δύο πράγματα είναι αιώνια, το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία, αν και δεν είμαι σίγουρος για το πρώτο
    Albert Einstein

Προεπιλογή

Τα ιδια και τα ιδια εγινες κουραστικος με τα σεντονια που κατεβαζεις

Απλα σου λεω ότι αν ειμασταν στη θεση σου τον κάθε ηφαιστο θα τον ειχαμε εξαφανισει από τον χαρτη και εσυ μετρας αποστασεις - χωραφια -αμυνες η δειλος εισαι η εχεις κενα ακομη ως προς το παιχνιδι

Το τραβιαν δεν είναι μονο φτιαχνω χωρια ,φτιαχνω στρατο παρκαρω στρατο είναι πολύ πιο πολυπλοκο παλιος παικτης εισαι κατσε και εξασκήσου και σε κατι άλλο να σπασει η μονοτονια αυτά που κανεις είναι τα ευκολα
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο aporos Εμφάνιση μηνυμάτων
    και ναι ειστε μεγάλα νουμερα...
    Α γεια σου να θυμηθω να το βαλω και αυτο στο προφιλ της συμμαχιας
    Δεν μας εχουν πει ξανα ετσι
    grx.johnik-teras

Ποτέ μην τα βάζεις μΆ έναν ηλίθιο. Είναι βέβαιο ότι θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε νικήσει εκ πείρας.

Προεπιλογή

αν θες και δώσουν άδεια... μπορώ να βάλω και τους φοβερούς και τρομερούς διαλόγους απο το skype...

μόνο που ειναι για 18+ με το λεξιλόγιο.. τις απειλές.. και τις βρισιές... και τα υπονούμενα που έχουν....
    (μαζί και του σύμαχού σας Ηφαιστου.. που ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ... άρχισε βρισιές...
    αυτός τώρα γιατι? έχασε κάτι? γιατι να τον πειράξει που σας βάρεσα? εε γιατι???
    και λέτε τον εχετε αφοδευμένο εε? )
    Στο εχω ξαναπει εχω μαθει στη ζωη μου να ειμαι ειλικρινής
    Ε λοιπόν, ναι εδώ εχεις δικιο κανενας δεν εχει δικαιωμα να βριζει ασυστολα και με κάθε τρόπο κανέναν

Ακομη και αν ο άλλος είναι ο μεγαλύτερος προδοτης-διπλοπροσωπος -ψευτης του σερβερ
    Για ένα κωλοπαιχνιδο δεν πρεπει να μειωνουμε την αξιοπρεπεια κανενος
    grx.johnik-teras

Ποτέ μην τα βάζεις μΆ έναν ηλίθιο. Είναι βέβαιο ότι θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε νικήσει εκ πείρας.

Προεπιλογή

Στο εχω ξαναπει εχω μαθει στη ζωη μου να ειμαι ειλικρινής
    Ε λοιπόν, ναι εδώ εχεις δικιο κανενας δεν εχει δικαιωμα να βριζει ασυστολα και με κάθε τρόπο κανέναν

Ακομη και αν ο άλλος είναι ο μεγαλύτερος προδοτης-διπλοπροσωπος -ψευτης του σερβερ
    Για ένα κωλοπαιχνιδο δεν πρεπει να μειωνουμε την αξιοπρεπεια κανενος
    Ναι.. δε σας εβρισα και ας ειστε τα πιο εγωιστικά, διπλοπρόσωπα, ευκαιριακά, ασταθή, φίδια των Ελληνικών σερβερ...

ξέρω όμως δε σας πήρα μόνο εγώ χαμπάρι... πολύς κόσμος σας ΚΡΑΖΕΙ... γιατι αραγες?

την αξιοπρέπεια τη χασατα με αυτά που γραφατε...

και επειδή συνεχιζετε...

προδοτης? ΔΙΠΛΟπροσωπος? ψευτης?

τις αποδειξεις θα τις βάλετε να τις δούμε?

ή να πάμε στο γνωστό thread με τίτλο ΚΛΑΨ ΚΛΑΨ να συνεχίσετε την κλάψα που δεν συκώσατε κεφάλι κάν...

που ενα σερβερ κλέγεστε πως τον χάσατε ενώ δεν ειχατε στρατα να καθαρίσετε ενα θαυμα....

ΒΑΛΤΕ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΑΛΛΙΩΣ ΓΑΡΓΑΡΕΣ!!!!

αντε πολύ το κουράσαμε.. εσεις να κατηγωρείτε έτσι χωρίς καν αποδείξεις..

αλλα ξέχασα εχετε το μεγάλο σύμμαχό και πληροφοριοδότη σας...
    να τη χαίρεστε την καινούργια σας αγαπη.. τον Ηφαιστο...

ΒΑΛΤΕ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ

χωρίς αποδείξεις... ότι κλάψα σας ερθει γράφετε... αντε νουμερα...
    Pick Nick

Δύο πράγματα είναι αιώνια, το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία, αν και δεν είμαι σίγουρος για το πρώτο
    Albert Einstein

Προεπιλογή

Τα ιδια και τα ιδια εγινες κουραστικος με τα σεντονια που κατεβαζεις

Απλα σου λεω ότι αν ειμασταν στη θεση σου τον κάθε ηφαιστο θα τον ειχαμε εξαφανισει από τον χαρτη και εσυ μετρας αποστασεις - χωραφια -αμυνες η δειλος εισαι η εχεις κενα ακομη ως προς το παιχνιδι
    Αν ΕΙΜΑΣΤΑΝ>>>??? ξεχνάς? μόνος ήμουν ειμαι..... αλλα ψιλά γράμματα.. εσεις όλοι μαζι πάτε ενας αποφασίζει... και καθ'ενας μόνος του... ναι τα ειπαμε αυτά...

Το τραβιαν δεν είναι μονο φτιαχνω χωρια ,φτιαχνω στρατο παρκαρω στρατο είναι πολύ πιο πολυπλοκο παλιος παικτης εισαι κατσε και εξασκήσου και σε κατι άλλο να σπασει η μονοτονια αυτά που κανεις είναι τα ευκολα
    όχι βέβαια.. περιμένω να μου πεις πως ειναι το παιχνίδι ,

δεν ειχα την μεγάλη τιμή να καθήσω στα ίδια θρανία με τους guru των παγκοσμίων σερβερ στο τραβιαν... δίδαξέ με σε παρακαλώ...
    τα δυσκολα ειναι αυτά που κάνετε εσείς.. γιατι πρέπει να λετε μισες αλήθειες ή να κρύβετε την αλήθεια...

καντε κανα thread πως να παίζουμε ρε σις.. μονο για κλάψες κανετε....

φυσικά βέβαια τα δικά σας να έχω 20 λογαριασμούς δεν μπορώ να τα κάνω... και φαίνετε απο το πιος κλέγετε σε ΚΑΘΕ σερβερ για κλειδώματα και ανισότητες...

αντε κλάφτε αλλου...

ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ>... αλλιώς αντε να το τελειώνουμε εδώ ... απλά για κλάματα εισται...
    Pick Nick

Albert Einstein

Προεπιλογή

Kαλο μηνα κατ αρχην
    Αν ΕΙΜΑΣΤΑΝ>>>??? ξεχνάς? μόνος ήμουν ειμαι..... αλλα ψιλά γράμματα.. εσεις όλοι μαζι πάτε ενας αποφασίζει... και καθ'ενας μόνος του... ναι τα ειπαμε αυτά...
    Το travian νομιζα οτι δεν ειναι ατομικο παιχνιδι.
    Συμμαχια δεν ειχες?
    περιμένω να μου πεις πως ειναι το παιχνίδι ,
    δεν ειχα την μεγάλη τιμή να καθήσω στα ίδια θρανία με τους guru των παγκοσμίων σερβερ στο τραβιαν... δίδαξέ με σε παρακαλώ...
    Κοιτα οι επιθεσεις που εκανες σε συμμαχους ηταν οπως τις ειδα επιεικως απαραδεκετες και δεν μπαινω σε λεπτομερειες(μπορει να ηταν τυχαιο γεγονος)
    Αν εσυ νοιωθεις ολοκληρομενος σαν παικτης εγω παω πασο δεν θα τσακωθουμε και γι αυτο

Τωρα οσο για τα υπολοιπα που γραφεις για πολλοστη φορα.... αστο ειπαμε, κουρασες

Το θεμα εξαντληθηκε.Οποιος εχει αποδειξεις ασ τις φερει,αν και μενα δεν μ ενδιαφερουν το ειπα απο την αρχη
    Εχω μαθει να κρινω αυτα που βλεπω και μου αρκουν
    grx.johnik-teras

Προεπιλογή

Ναι.. δε σας εβρισα και ας ειστε τα πιο εγωιστικά, διπλοπρόσωπα, ευκαιριακά, ασταθή, φίδια των Ελληνικών σερβερ...
    Ρε συνελθε και εσυ και οποιοσδηποτε δικος μου συμμαχος

Ενα παιχνιδι ειναι ελεος
    grx.johnik-teras

Προεπιλογή

Ρε συνελθε και εσυ και οποιοσδηποτε δικος μου συμμαχος

Ενα παιχνιδι ειναι ελεος
    όταν κατηγορείται για προδοσία κάποιον.. να εχετε τα @@ να παρουσιάσετε τα στοιχεία σας...

αλλιώς αν σας χρυσώνει το υπόθετο προσαψτε ότι σας βολέυει γενικά...

το ίδιο λέω και εγώ για εσάς... προδόσατε γνωριμία έτσι απλά..

επειδή εγώ δεν ειχα θαυμα δεν κανει τις πράξεις σας λιγότερο σοβαρές..

αντε γιατι μας τα τσουρεκιάσατε..

στοιχεια εχετε?

αν όχι.. τα περι προδοσίας.. ξέρετε που ειναι η θέση τους και εκεί να τα χώσετε... αντε σουργελα...

και φυσικά παιχνίδι ειναι...
    τοσα δάκρυα για ενα παιχνίδι μόνο οι ΦΜΛ εχουν χύσει...
    και ολοι οι άλλοι έχουμε να σας κανουμε χαζι...

αντε να πάρετε καναν άλλο σερβερ.. γιατι ξεμείνατε απο τρόπαια... και θα πέσει το "γόητρό σας" στα φορουμ με τα επιτευγματά σας
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη aporos : 01-03-14 στις 11:09
    Pick Nick

Albert Einstein

Προεπιλογή

όταν κατηγορείται για προδοσία κάποιον.. να εχετε τα @@ να παρουσιάσετε τα στοιχεία σας...
    αλλιώς αν σας χρυσώνει το υπόθετο προσαψτε ότι σας βολέυει γενικά...
    το ίδιο λέω και εγώ για εσάς... προδόσατε γνωριμία έτσι απλά..
    επειδή εγώ δεν ειχα θαυμα δεν κανει τις πράξεις σας λιγότερο σοβαρές..
    αντε γιατι μας τα τσουρεκιάσατε..
    στοιχεια εχετε?
    αν όχι.. τα περι προδοσίας.. ξέρετε που ειναι η θέση τους και εκεί να τα χώσετε... αντε σουργελα...
    και φυσικά παιχνίδι ειναι...
    τοσα δάκρυα για ενα παιχνίδι μόνο οι ΦΜΛ εχουν χύσει...
    και ολοι οι άλλοι έχουμε να σας κανουμε χαζι...
    αντε να πάρετε καναν άλλο σερβερ.. γιατι ξεμείνατε απο τρόπαια... και θα πέσει το "γόητρό σας" στα φορουμ με τα επιτευγματά σας
    Στο παιχνιδι οι περισοτεροι μπαινουν για να διασκεδασουν και να νοιωσουν καλα.

Αν εσυ απο οτι εκανες στο παιχνιδι νοιωθεις καλα τοτε ο στοχος επετευχθη γιατι αυτο ειναι το ζητουμενο
    Ασε εμενα και τους υπολοιπους να τραγουδαμε

Ραντεβου στο επομενο σερβερ που τυχον συναντηθουμε
    grx.johnik-teras

Προεπιλογή

Στο παιχνιδι οι περισοτεροι μπαινουν για να διασκεδασουν και να νοιωσουν καλα.

Αν εσυ απο οτι εκανες στο παιχνιδι νοιωθεις καλα τοτε ο στοχος επετευχθη γιατι αυτο ειναι το ζητουμενο
    Ασε εμενα και τους υπολοιπους να τραγουδαμε

Ραντεβου στο επομενο σερβερ που τυχον συναντηθουμε
    ναι ναι.. ξέρω... μώλις μπώ θα με ...μισετε όλοι μαζί...

τα λέμε εκεί...

αντε και ΙΣΩΣ πάρετε και κανα σερβερ... να καμαρώσετε..>

αντε πίσω στην <Πλατεια Κλαυθμωνος> σας...

τζαμπα κουραζόμαστε.. γιατι απο αποδειξεις.. περι σχεσεώς μου με αντιπαλές ΣΑΣ συμμχίες.. ειναι μόνο στο κεφάλι σας ...

CU
    Pick Nick

Albert Einstein

Σελίδα 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΧΑ(Ζ)ΟΣ....
    By blackshape in forum Αρχείο Server 2 (3)
    Απαντήσεις: 198
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-06-11, 20:40
  2. τι ειναι?
    By john lag in forum Γενικά
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 29-07-10, 09:35
  3. Τη ειναι ??????
    By crist in forum Γενικά
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο Μήνυμα: 08-12-09, 17:42
  4. Ειναι bug???
    By Ria Mermaid in forum Bugs και αναφορές λαθών