Σελίδα 4 από 4 ΠρώτηΠρώτη ... 234
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 39 από 39

Θέμα: Τι θα γινει με τις αποδειξεις

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο aporos Εμφάνιση μηνυμάτων
    ναι ναι.. ξέρω... μώλις μπώ θα με ...μισετε όλοι μαζί...

τα λέμε εκεί...

αντε και ΙΣΩΣ πάρετε και κανα σερβερ... να καμαρώσετε..>

αντε πίσω στην <Πλατεια Κλαυθμωνος> σας...

τζαμπα κουραζόμαστε.. γιατι απο αποδειξεις.. περι σχεσεώς μου με αντιπαλές ΣΑΣ συμμχίες.. ειναι μόνο στο κεφάλι σας ...

CU
    Παλι μπερδευεσαι εμεις θα μπουμε να παιξουμε και να ευχαριστηθουμε το παιχνιδι

ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙΣ ΟΛΟ ΤΟ ΣΕΞ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ
    grx.johnik-teras

Ποτέ μην τα βάζεις μΆ έναν ηλίθιο. Είναι βέβαιο ότι θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε νικήσει εκ πείρας.

Προεπιλογή

ναι ναι... ζήτα ενημέρωση με τους Θεϊκούς διαλόγους... και τις ατάκες των δικών σου..

CU
    Pick Nick

http://travian-reports.net/gr/raport...77,14310a11ff4

Δύο πράγματα είναι αιώνια, το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία, αν και δεν είμαι σίγουρος για το πρώτο
    Albert Einstein

Προεπιλογή

ναι ναι... ζήτα ενημέρωση με τους Θεϊκούς διαλόγους... και τις ατάκες των δικών σου..

CU
    Ελα βρε ειπαν καποιοι ευερεθιστοι μερικες κουβεντες παραπανω και εσυ τις εδεσες!

Ενημερωτικα στον καλοκαιρινο server δεν πρικειται να μπουμε οποτε κτισε χωρια με την ησυχια σου, χωρις κανενα κινδυνο απο μας
    grx.johnik-teras

Ποτέ μην τα βάζεις μΆ έναν ηλίθιο. Είναι βέβαιο ότι θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε νικήσει εκ πείρας.

Προεπιλογή popo klama o pick nick

σωστα .. πάω να βρώ καμια γωνιά να κλάψω.. που διαφημίζωμαι πως εχω την καλύτερη συμμαχία.. και κοκορέυομαι στο φορουμ...
    και ώ τι τρομερό.. έχασα το σερβερ,,
    katarxin to onoma aporos sou paei.Deuteron pote i fml den eixe gia protia na parei server.I protia tis fml ine na spaei ta cap sas ta epithertika xoria sas na sas pernei antikeimena xoris na logariazei ti strato tha xasei ke panta oti periseuei ta rixnei siga siga sta thaumata mono na ponane tipota parapano.I fml den kanei sim city ke pousties ke diplomaties varei sto psaxno,me apotelesma panta olos o server na peftei sto thauma tis.Giati omos???gia enan logo na apodikspoun oloi meta ktipisan fml sto telos tou server ke den pire ton server.I fml pezei me ta statistika mono pou den exete 4 symaxies mazi gia na tin ftasete.Ksipnateeeeeeeeeeeeee oreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee travian ison pexnidi stratigikon epitheseon eseis kanete stratigikes pisomaxieries poulate ke tin mana sas gia na grapsei to thauma 100 emeis oxi.emeis aplos sas poulame antikeimena pou sas klevoume.A pick nick opou pekseis tha me vreis.ke an kaneis xammer trypa mou tin myti.farmara tha se kano se opio vouno tou server apoikiseis

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο greece4188 Εμφάνιση μηνυμάτων
    katarxin to onoma aporos sou paei.Deuteron pote i fml den eixe gia protia na parei server.I protia tis fml ine na spaei ta cap sas ta epithertika xoria sas na sas pernei antikeimena xoris na logariazei ti strato tha xasei ke panta oti periseuei ta rixnei siga siga sta thaumata mono na ponane tipota parapano.I fml den kanei sim city ke pousties ke diplomaties varei sto psaxno,me apotelesma panta olos o server na peftei sto thauma tis.Giati omos???gia enan logo na apodikspoun oloi meta ktipisan fml sto telos tou server ke den pire ton server.I fml pezei me ta statistika mono pou den exete 4 symaxies mazi gia na tin ftasete.Ksipnateeeeeeeeeeeeee oreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee travian ison pexnidi stratigikon epitheseon eseis kanete stratigikes pisomaxieries poulate ke tin mana sas gia na grapsei to thauma 100 emeis oxi.emeis aplos sas poulame antikeimena pou sas klevoume.A pick nick opou pekseis tha me vreis.ke an kaneis xammer trypa mou tin myti.farmara tha se kano se opio vouno tou server apoikiseis
    Φιλε συμμαχε της FML.Αληθεια ποιος εισαι?
    Το σωστο ειναι να βαζεις και το ονομα που παιζεις σαν παικτης, δεν νομιζω οτι ειδικα εμεις εχουμε να φοβηθουμε κανεναν για να κρυβομαστε πισω απο την ανωνυμια μας

Κατα τα αλλα με τα περισσότερα συμφωνώ μαζι σου
    Δεν μας αρεσει να παιζουμε το παιχνιδι του τυπου:παω στα βουνα και φτιαχνω χωρια και χαμερ χωρις καμια αλλη δραστηριοτητα μεχρι να αρχισουν να στηνονται τα θαυματα

Αυτο βεβαια δεν συμαινει οτι το παιχνιδι που δεν αρεσει σ εμας πρεπει να το κατηγορουμε.
    Απλα η καθε συμμαχια παιζει το παιχνιδι που της αρεσει και της ταιριαζει

Κακα τα ψεματα και οι συμμαχικες συνεργασιες που γινονται κατω απο το τραπεζι ειναι στο παιχνιδι και απ οτι φαινεται καποιοι ειναι πολυ καλυτεροι απο μας και σ αυτο το σκελος του παιχνιδιου

Αυτο που με χαλαει ειναι οτι ενω η συμμαχια μας η FML εχει το υψηλότερο επιπεδο γνωσεων του παιχνιδιου(προσωπικη η αποψη) χαρακτηριζεται σαν αμπαλη από μερικους (λιγους)μονο και μονο γιατι δεν βαζει στις πρωτεραιοτητες της στο να κερδισει το θαυμα.

Για να τελειωνουμε εμεις μπαινουμε για να παιξουμε το αν θα κερδισουμε είναι παντα σε δευτερη μοιρα και γι αυτό δεν μας πολύ ενδιαφέρει

ΥΓ.Για τον pick nick εχω πει την αποψη μου, τον κρινω ανεπαρκη σε ολους τους τομεις και δεν τον θελω συμμαχο μας.
    Απο εκει και περα ομως τιποτα προσωπικο απλα θα αντιμετωπιζεται σαν αντιπαλος
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη didis : 04-03-14 στις 23:53
    grx.johnik-teras

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο didis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φιλε συμμαχε της FML.Αληθεια ποιος εισαι?
    Το σωστο ειναι να βαζεις και το ονομα που παιζεις σαν παικτης, δεν νομιζω οτι ειδικα εμεις εχουμε να φοβηθουμε κανεναν για να κρυβομαστε πισω απο την ανωνυμια μας

Κατα τα αλλα με τα περισσότερα συμφωνώ μαζι σου
    Δεν μας αρεσει να παιζουμε το παιχνιδι του τυπου:παω στα βουνα και φτιαχνω χωρια και χαμερ χωρις καμια αλλη δραστηριοτητα μεχρι να αρχισουν να στηνονται τα θαυματα

Αυτο βεβαια δεν συμαινει οτι το παιχνιδι που δεν αρεσει σ εμας πρεπει να το κατηγορουμε.
    Απλα η καθε συμμαχια παιζει το παιχνιδι που της αρεσει και της ταιριαζει

Κακα τα ψεματα και οι συμμαχιες κατω απο το τραπεζι ειναι στο παιχνιδι και απ οτι φαινεται καποιοι ειναι πολυ καλυτεροι απο μας και σ αυτο το σκελος του παιχνιδιου

Αυτο που με χαλαει ειναι οτι ενω η συμμαχια μας η FML εχει το υψηλότερο επιπεδο γνωσεων του παιχνιδιου(προσωπικη η αποψη) χαρακτηριζεται σαν αμπαλη από μερικους (λιγους)μονο και μονο γιατι δεν βαζει στις πρωτεραιοτητες της στο να κερδισει το θαυμα.

Για να τελειωνουμε εμεις μπαινουμε για να παιξουμε το αν θα κερδισουμε είναι παντα σε δευτερη μοιρα και γι αυτό δεν μας πολύ ενδιαφέρει

ΥΓ.Για τον pick nick εχω πει την αποψη μου, τον κρινω ανεπαρκη σε ολους τους τομεις και δεν τον θελω συμμαχο μας.
    a sygnomi eimai o popay o sifis

Προεπιλογή διαβασε πρώτα τα της ΦΜΛ.. και τα πεπραγμενα της

μετα έλα να βγάλεις και άλλο διαφημηστικό σποτάκι...

όπως παντα...

ναι.. κλασικές υποσχέσεις για να με λιώσετε...

τα ειπανε πολοί... ξέρετε που σας γράφω.. αντε στον Ηφαιστο να μιλήσετε έτσι... το συμμαχό σας...

πισόπλατο δεν ήταν τπτ.. απλα φυσικό επακόλουθο των στρατιγικών σας συμαχιών...

πποντάρατε να μην κάνω τπτ απο φόβο στους "φοβερούς και τρομερούς ΦΜΛ"... ακόμα γελάω όμως...

ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΘΑ ΒΑΛΕΤΕ?? ¨Η ΜΟΝΟ ΚΛΑΨΑ ΚΑΙ ΥΠΟΣΧΕΣΕΙΣ ΝΑ ΜΕ ΛΙΩΣΕΤΕ???

αιντε κουρασατε πολύ
    Pick Nick

Δύο πράγματα είναι αιώνια, το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία, αν και δεν είμαι σίγουρος για το πρώτο
    Albert Einstein

Προεπιλογή

a sygnomi eimai o popay o sifis
    αχαχααχαχαχα...

ο Ηφαιστος καλ¶?
    τα χεραιτήσματά μου...
    να τη χαίρεσαι την καινουργια σου αγάπη...

δεν ασχολούμε κάν μαζί σου...
    εχεις μπερδέψει τη διπλοματία με το να μην πώ τι......

αντε καλή ξεκούραση.. όταν μπείτε σφυράτε... να σας έρθω.. να γελάσω και πάλι...
    κουλούρια...
    Pick Nick

Albert Einstein

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο didis Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΟΥΔΕΙΣ ΑΝΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΤΟΣ...

ήδη ο αντικαταστάτης μου... ο Ηφαιστος.. εχει γίνει διάσημος.. με τις υγείες σας...
    Pick Nick

Albert Einstein

Σελίδα 4 από 4 ΠρώτηΠρώτη ... 234

Παρόμοια Θέματα

1. ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΧΑ(Ζ)ΟΣ....
    By blackshape in forum Αρχείο Server 2 (3)
    Απαντήσεις: 198
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-06-11, 19:40
  2. τι ειναι?
    By john lag in forum Γενικά
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 29-07-10, 08:35
  3. Τη ειναι ??????
    By crist in forum Γενικά
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο Μήνυμα: 08-12-09, 16:42
  4. Ειναι bug???
    By Ria Mermaid in forum Bugs και αναφορές λαθών