Σελίδα 2 από 5 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 20 από 45

Θέμα: ΤΙΤΛΟΙ ΤΕΛΟΥΣ

Περιοχή
    ΣΤΑ ΠΟΤΑΜΙΑ

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο andreasapoel Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλήμερα αγαπητέ αν από όλα αυτά που άκουσα εσύ έχεις μούτρα να μιλάς για τιμιότητα τι να πω! ΛΑΜΠΡΟ ΝΑ ΜΑΣ ΚΑΨΕΙ
    Θα στο αιτιολογησω στα ++ χρειάστηκε μια ολόκληρη ομάδα να λάβει μέρος στην ρουφιανιά για να καταστρέψουν το παιχνίδι της pc ενω εσύ μοναχουλης σου κατέστρεψες ολόκληρο το παιχνίδι πολλών! RENCE AB SEX SHOP SOA , όσο σε θυμαμε στο σκυπε να βρίζεις τον Μηνα και τους ρουφιανους του στα ++ οτι σε άδειασαν διερωτουμε πόσο κολοτουμπας και ανακόλουθος μπορείς να γίνεις!
    Οι λογαριασμοί που δεν θα διαγράψουν είναι αυτοί που στέλνουν άμυνες στην kgb?
    και τέλος θα ηθελα να σχολιάσω κάτι! τέλος για εσένα στους ελληνικούς σερβερ? αγόρι δεν το αποφάσισες εσύ αυτό οι ελληνικοι σερβερ σε τελείωσαν γτ πλέον εσύ και τα φιλαράκια σου δεν εισται ανεχτοι πουθενά
    υ.γ1 βγες τωρα καραγκιοζακο και πες οτι η tgr φταίει για όλα αυτα
    πόσο ωραία νιώθεις που έκανες όλα αυτά που μας κατηγορούσες χ10 πριοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο
    υ.γ2 ευτυχώς δεν παίζω γτ εισται σιχάματα! (εσύ και τα φιλαράκια σου στα ++ )
    πω πω πικρα απο τον χαλουμι .. φαντασου να επαιζες κι ολας ..
    διξε μου ενα ποστ που να βριζω τον ΜΗΝΑ ! εγω δεν κατεστρεψα κανενος το παιχνιδι αυτη ειναι η διαφορα αυτοι μου το κατεστρεψαν .. και αν θελω να παιξω σε ελληνικο σερβερ να εισαι σιγουρος ειναι το μονο ευκολο και ξανα με δικια μου συμμαχια τα παιδια που παιζουμε ξερουν την αληθεια τους ενυμερωνα παντα και δεν εκανα τιποτα πισω απο την πλατη τους ..
    αυτοι η συμμαχια που ανεφερες δεν υπαρχη πουθενα .. και σε προκαλω ανοιχτα να παμε σε σερβερ εσυ και τα φιλαρκια σου και εγω με τα δικα μου να δουμε ποις εχει αντερα και ποιος ξερει το travian ασχετε ε ασχετε που θα βγεις και στο φορουμ να μου την πεις κι ολας !!
    υγ το χαλουμι το κανεις τηγανιτο???
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ixydakis : 09-04-14 στις 14:50 Αιτία: Προσβολές

Προεπιλογή

delete και κλαψα...αφου δεν το κατεχεις το αθλημα η εστω στις δημοσιες σχεσεις δεν εισαι καλος,το ταλιμπανεζικο η βιετναμεζικο φορουμ σου δινει νεες προοπτικες!φετος πηρα πτυχιο αρχιτεκτονα..μετα πηγα Σουπερ Μαρκετ και εκλεψα αλλο ενα αρχιτεκτονα.πηγα να κλεψω και μια διαιτα,αλλα την ξεχασα στο ταμειο,οποτε επεστρεψα και εκλεψα μια συνχηση!θα εκλεβα και κατι μποτες γιατι δε μας φτανουν αυτες που εχουμε,οπως επισης και μια διαιτα που μου ζητησε ο νικος,αλλα την προλαβε αλλος και δεν εχει αλλη το ραφι!ξανακανα εγγραφη και στο φορουμ αφου το ζητουσατε...καταληγωντας θελω να εκφρασω τα βαθια μου συληπητηρια,να εφρασω την ενοχληση μου που ουτε 1 ρεαλ δεν εφαγα και να σας ευχαρηστησω που εστω υπηρχατε!εμαθα και κατι..η ασιτια λεει ειναι υπερ του αμυνομενου..αλλο παλι και τουτο!
    με τσι υγειες σας και με καλο να σμιγουμε!

Προεπιλογή

Πες μου και για την γυναικα του Καισαρα ρε συ...εχω μεινει με την απορια.
    grx BeyondLimits

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gero ninios Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν λεει πουθενα ο κεαδα οτι η γυναικα του καισαρα δεν ειναι τιμια........
    απλα λεει οτι πρεπει και να φαινεται................
    και καποιες "συμπτωσεις" δεν την αφηνουν να το δειξει.

οσον αφορα για τις επιθεσεις που λες, ασ το καλυτερα......
    δεν ειμαστε και τοσο ασχετοι.........
    εμεις καταλαβαινουμε την διαφορα δυναμικοτητας των συμμαχιων......
    καποιοι αλλοι μαλλον οχι......ισως ουτε οι ισχυροτεροι του σερβερ.

φίλε μου gero κάντε τον κόπο να δείτε λίγο το τρόπο που στέλνατε τα μαζικά σας και τις ανιχνεύσεις που φάγατε και αν ξέρετε το game όπως λες θα σας λυθούν όλες οι απορίες!!
    είμαστε πολύ ανώτεροι σας και αντί να το παραδεχτείτε μιλάτε με δικαιολογίες δεν περάσατε ούτε μια φορά!!αυτό τα λέει όλα!

Προεπιλογή

Παίδες ξεφύγατε και είναι κρίμα να κλείσει και αυτό το θέμα!!
    Το travian είναι απλά ένα παιχνίδι και ως τέτοιο πρέπει να το αντιμετωπίζουμε...

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο alefas Εμφάνιση μηνυμάτων
    φίλε μου gero κάντε τον κόπο να δείτε λίγο το τρόπο που στέλνατε τα μαζικά σας και τις ανιχνεύσεις που φάγατε και αν ξέρετε το game όπως λες θα σας λυθούν όλες οι απορίες!!
    είμαστε πολύ ανώτεροι σας και αντί να το παραδεχτείτε μιλάτε με δικαιολογίες δεν περάσατε ούτε μια φορά!!αυτό τα λέει όλα!
    γραφω "εμεις καταλαβαινουμε την διαφορα δυναμικοτητας των συμμαχιων......"
    τι δεν καταλαβαινεις απο αυτο;
    οσον αφορα τις ανιχνευσεις, να σε πληροφορησω, οτι γνωριζαμε τις δυνατοτητες σας και προσπαθησαμε να αντιδρασουμε οσο μπορουμε καλυτερα......
    τα προβληματα (συμπτωση) ομως που παρουσιαστηκαν στον σερβερ δεν μας εδωσαν την δυνατοτητα να κρυψουμε στρατους.
    αποριες παικτικα δεν εχουμε, αφου μετα απο τις ανιχνευσεις ξεραμε οτι παμε για στουκα
    με λιγα λογια δεν υποτιμησαμε ποτε τις δυνατοτητες σας σαν συμμαχια, μαλλον εσεις υποτιμησατε τον εαυτο σας.....................

Προεπιλογή

βλέπεις ότι και εσύ μιλάς με δικαιολογίες;; δεν παραδέχεσαι ότι ήμασταν καλύτεροι αλλά το ρίχνεις στο τεχνικό πρόβλημα! ότι ήταν για εσάς ήταν και για εμάς !εμείς στέλναμε επιθέσεις εκείνη την ώρα άρα πρόβλημα και για εμάς !στα αλλά μαζικά που κάνατε έχετε να το ρίξετε κάπου;;αφήστε λοιπόν τις δικαιολογίες !

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο alefas Εμφάνιση μηνυμάτων
    βλέπεις ότι και εσύ μιλάς με δικαιολογίες;; δεν παραδέχεσαι ότι ήμασταν καλύτεροι αλλά το ρίχνεις στο τεχνικό πρόβλημα! ότι ήταν για εσάς ήταν και για εμάς !εμείς στέλναμε επιθέσεις εκείνη την ώρα άρα πρόβλημα και για εμάς !στα αλλά μαζικά που κάνατε έχετε να το ρίξετε κάπου;;αφήστε λοιπόν τις δικαιολογίες !
    γραφω "εμεις καταλαβαινουμε την διαφορα δυναμικοτητας των συμμαχιων......"
    εχεις τοση μεγαλη αναγκη επιβεβαιωσης "η δεν γνωριζεις ελληνικα και δεν μπορεις να καταλαβεις την παραπανω παραγραφο;

Προεπιλογή

δεν μπορώ να διαβάζω μαλακιές φίλε μου gero!!δεν θέλω καμία επιβεβαίωση!! τουλάχιστον να μην μιλάτε καθόλου είναι καλύτερα ! παρά να βγαίνετε και να ψάχνεστε!

Προεπιλογή

gero ninio ξεραμε την δυναμικοτητα μας για λογους τακτικης το καναμε και για να μην τα παρατησετε ,εξαλου το σεξ με αβ το ευχαριστιομαστε δεν ειμαστε για ξεπετες .κριμα που φευγετε και το ενοω . οσο για την συγχορεμενη γυναικα του καισαρα;
    μια αλλη παροιμια λεει της στραβης ψολης οι τριχες τις φταινε

Σελίδα 2 από 5 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. ΤΙΤΛΟΙ ΤΕΛΟΥΣ ΣΤΟΝ S1
    By Xalkidakos in forum Αρχείο Server 1 (6)
    Απαντήσεις: 51
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-04-14, 23:56
  2. ΤΙΤΛΟΙ ΤΕΛΟΥΣ
    By william wallace in forum Αρχείο Server 4 (5)
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-12-13, 04:13
  3. Απαντήσεις: 41
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-12-12, 17:02
  4. ΤΙΤΛΟΙ ΤΕΛΟΥΣ SERVER 5 Π.Ε.ΠΟ.ΝΙ.
    By kokkalinos in forum Αρχείο Server 5 (2)
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 15-02-12, 22:38
  5. αρχη επι τελους
    By MPAMIATZIS in forum Αρχείο Server 2 (1)
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-03-09, 15:24

Δικαιώματα - Επιλογές