Σελίδα 4 από 5 ΠρώτηΠρώτη ... 2345 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 40 από 45

Θέμα: ΤΙΤΛΟΙ ΤΕΛΟΥΣ

Το avatar του χρήστη el malo
    Περιοχή
    chania

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο KEADA Εμφάνιση μηνυμάτων
    maria1 εσενα δεν μπαινω καν στο κοπο να σου απαντησω γιατι κρυβεσε πισω απο ενα ονομα, απλα για να γραφεις ...
    εσυ ελ μαλο ξεκολλα το μυαλο σου σε εχω ποιο εξυπνο για αυτες της βλακιες που λες . εσυ στο τελος κανε τα μαθηματικα σου οπως ξερεις και εισαι οκ ...
    κατσε και παιξε μονος σου πλεον με τους φιλους σου γιατι εχασες το travian καμια 50 αρια πελατες απο μενα ! οταν επαιξα πρωτη φορα ειχε πανω απο 13.000 λογαριασμους ο σερβερ5 ο πρωτος .. και τωρα 1700.. ο επομενος θα εχει 500 εσυ και οι φιλοι σου !!
    σε αυτό που λες δεν αντιλέγω , όταν άνοιξε ο τότε σ5 που λες είχε 10κ εγγραφές ναι είναι αλήθεια και έληξε με 5κ , αν θυμάμαι καλά ήταν το 2009 που άρχισε και τελείωσε το 2010 (στο αποκορύφωμα τις κρίσης δηλαδή) και ήταν η πρώτη φορά που άνοιγε σ5 ως τότε έπαιζαν 4 γεμάτοι , από τότε λοιπόν άρχισαν να μαζεύονται όλο και λιγότεροι παίκτες σε κάθε server οπότε τι έφταιξε? κατά την γνώμη μου απλά η κρίση στην χώρα και το δεύτερο είναι ότι δεν έγιναν πάλι λιγότεροι οι servers , κακά τα ψέματα για να ανταπεξέλθεις σε αυτό το παιχνίδι θέλει λεφτά είτε αυτά είναι λίγα είτε πολλά. η ένταξή μου στην ομάδα ήρθε πολύ μετά κατά τον Μάρτη του 2011 και τελείωσε στις αρχές του 2014 ως τόσο οι ελληνικοί servers της κρίσης είχαν ήδη πάρει την φθίνουσα πολύ πριν από την ένταξή μου ..
    οπότε σε αυτό το θέμα λεγε ότι θες και δεν μου αλλάζει κανείς γνώμη πάνω σε αυτό και άσε με εμένα να κάνω τα μαθηματικά μου.

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο othonas Εμφάνιση μηνυμάτων
    ήμουν σχεδόν σίγουρος ότι το τελευταίο σας σχέδιο ήταν έμπνευση -υλοποίηση - εκτέλεση από KGB αλλά από όσο φάνηκε η εκτέλεση μάλλον ήταν καθαρά δίκη σας ..

αυτο παλι πως προκυπτει αγαπητε?εχεις καποια στοιχεια να μας παραθεσεις?Αν ηταν δικο μας μαλλον θα περναγε εχω να πω εγω...

Υ.Γ.2 #tip μιας και πλέον φανήκαν οι προθέσεις σας ανοιχτά όσον αφορά τι σχέση σας με τους KGB (ο κόσμος το είχε τούμπανο) , γίνε και εσύ CIA -NSA -CSI -NCIS - ΟΠΚΕ - ΤΑΕ - ΔΙΑΣ - ΣΔΟΕ, κάτι από τις παραπάνω υπηρεσίες τέλος πάντων και ελάτε να συνεχίσουμε , είναι απλά ένα παιχνίδι για να περνάς την ώρα σου...

δηλαδη συμφωνα με την λογικη σου τα ιδια θα επρεπε να πουμε κι εμεις οταν επαιρνες 2 αντικειμενα απο την υπερ αρχηγο νατασσα?Τι κρυφη σχεση ειχατε για πες?Για να σοβαρευομαστε λιγο λεω εγω...μην τα ξεχυλωνουμε!!Ενταξει καταλαβαινω οτι εχετε αναγκη να μας εμπλεκετε παντου αλλα τουλαχιστον με σοβαροτητα.Αυτα απο μενα και τζαμπα χαλιεστε...παιχνιδι ειναι.
    προφανώς και αυτό που είπα δεν προκύπτει από πουθενά ήταν απλά μια σκέψη δική μου και δεν υπάρχουν στοιχεία για μια απλή σκέψη , που από όσο γνωρίζω την έκαναν και άλλοι από τον κύκλο μου τουλάχιστον .

με την Νατασσα δεν είχα καμία κρυφή σχέση , δεν την είχα βοηθήσει πότε ούτε αυτή εμένα , αντιθέτως ήμασταν αντίπαλοι όπως και πέρυσι , όμως παρόλα αυτά μιλούσαμε όπως μιλάω και με άλλους που δεν είναι στην συμμαχία μας και φυσικά δεν είναι μόνο δικό μου προνόμιο αυτό. το τι σχέση όμως υπάρχει με τον KEADA και εσάς δεν θα το συζητήσω είναι δικά σας θέματα δεν με ενδιαφέρουν .

καλή συνέχεια να έχουμε λοιπόν όλοι μας σε ότι και αν κάνουμε , εγώ γιατί με ρωτήσατε πάω να αλλάξω κάτι πάνες πάντως , άντε... ευλόγισων!!!
    PAKRHTIA'S Community Manager

maria1
    Guest

Προεπιλογή

Φημες λενε οτι ο μητσοτακης κοιτουσε τον χαρτη της κεφαλλονιας,ακουγοντας τζενη βανου στην τηλεοραση επαιζε μια ταινια του philip seymour hoffman
    και στον υπολογιστη του επαιζε τραβιαν s5 with AB and leader KEADA...........!!!!!!!

Y Γ
    Φημες επισης λενε οτι νευριασε που τα αρκουδια ανερεσαν την εντολη του και πηρε λογαριασμο στην KGB για να σπασει ιανο και λαζαρο χωρις την .....ευθυνη πλεον του ονοματος του
    και μετα ολοι μαζι θα κανουν διαγραφη και θα αφησουν τα κοπελια μονα τους στον σερβερ για τιμωρια!!!!!!!
    Το κακο ειναι οτι τον πιστεψαν και κανανε διαγραφη και αλλα πεντε ατομα...εε εκατονπενηντα ηθελα να πω που τον ακολουθουν πιστα οπου παει!!!!!!!

Δεν γραφω ανωνυμα ρε κεαντουλι απο το πεταλιδουλι απλα δεν μπορεις να απαντησεις σε αυτα που σε βαραινουν και λες φτηνιαρικες δικαιολογιες και μαλιστα δημοσια.

Πληροφοριες εκ των εσω μου λενε οτι το αγαπημενο σου γλυκο ειναι
    κρεμ μπρουλε με βανιλια ταιτης.....ετσι λεγανε βρε τρελε το ρυζογαλο στο πεταλιδι??????????

Περιοχή
    ΣΤΑ ΠΟΤΑΜΙΑ

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο maria1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φημες λενε οτι ο μητσοτακης κοιτουσε τον χαρτη της κεφαλλονιας,ακουγοντας τζενη βανου στην τηλεοραση επαιζε μια ταινια του philip seymour hoffman
    και στον υπολογιστη του επαιζε τραβιαν s5 with AB and leader KEADA...........!!!!!!!

Y Γ
    Φημες επισης λενε οτι νευριασε που τα αρκουδια ανερεσαν την εντολη του και πηρε λογαριασμο στην KGB για να σπασει ιανο και λαζαρο χωρις την .....ευθυνη πλεον του ονοματος του
    και μετα ολοι μαζι θα κανουν διαγραφη και θα αφησουν τα κοπελια μονα τους στον σερβερ για τιμωρια!!!!!!!
    Το κακο ειναι οτι τον πιστεψαν και κανανε διαγραφη και αλλα πεντε ατομα...εε εκατονπενηντα ηθελα να πω που τον ακολουθουν πιστα οπου παει!!!!!!!

Δεν γραφω ανωνυμα ρε κεαντουλι απο το πεταλιδουλι απλα δεν μπορεις να απαντησεις σε αυτα που σε βαραινουν και λες φτηνιαρικες δικαιολογιες και μαλιστα δημοσια.

Πληροφοριες εκ των εσω μου λενε οτι το αγαπημενο σου γλυκο ειναι
    κρεμ μπρουλε με βανιλια ταιτης.....ετσι λεγανε βρε τρελε το ρυζογαλο στο πεταλιδι??????????
    AKOY TSIRAKI ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟ ΕΙΣΑΙ και μονο....
    απεχω δεν εχω λογαριασμο πουθενα στον 5 και δεν θελω και γεματο χρυσο και στρατο να εχει ! εντολες δεν δινω ποτε κουβεντα κανουμε και αποφασιζουμε.. ποτε δεν ειπα σε καποιον να διαγραψει με το ετσι θελω αλλωστε λεφτα και χρονο χαλασαν δικατους και τα δυο αυτα! περισοτερο μιλαω μαζι σου παρα με τα παιδια της kgb !
    xl γιατι να δωσω εδω δεν το ειχα ουτε εγω ! παλι λαθος κανεις με το γλυκο .. ανωνυμα γραφεις και ετσι θα εισαι..
    καλες γιορτες σε ολους πλυν στον βλακα απο κυπρο αλλο τσιρακι να κανετε παρεα μπουμπου απο το αλγερι !!

maria1
    Guest

Προεπιλογή

Aγαπητε κεαδουλι απο το πεταλιδουλι σου απηγγειλα ενα ποιημα αλλα επεσα στην λογοκρισια του διαχειριστη δεκτον παρολα αυτα διοτιν ειτο λιγο πιπερατον.Οταν λοιπον μοιραζουμε ευχες μοιραζουμε για ολους δεν αποκλειουμε απο ταυτες κανεναν,ετσι τουλαχιστον λεει η ορθοδοξια μας γιατι σε ειδα να λες καλες γιορτες......και θα ηθελα να ξερεις οτι εκει στα μερη τα οποια δηλωνεις οτι ανηκεις οτι εκει στα μερη του μορια εχουν βγει οι μεγαλυτεροι καπεταναιοι και αρχηγοι του εθνους παντελονατοι ελληνες δλδ σε αντιθεση με ολα αυτα που εσυ κανεις μεσα σε ενα παιχνιδακι σκεψου δλδ τι θα μπορουσες να κανεις σε ενα αληθινο γεγονος αλλα ας το αφησουμε και αυτο δεν ειμαστε ικανοι να σε κρινουμε!!!!!!
    Φημες λοιπον λεμε για να μην ξεχναμε και την αδυναμια μας που εχουμε περι τουτου οτι κατα την διαρκειαν της ανακωχης για τις ημερες του αγιου πασχα η μεγαλυτερη σε ποπαρισμα συμμαχια του σερβερ θα μας αφησει χρονους οπως μας αφησε ο κεαδουλις.Τι μελλει γενεσθαι μετα τουτουν γεγονοτος???????

maria1
    Guest

Προεπιλογή

Παικτης αναγνωρισμενης αξιας σε ερωτησην του προς την μεραρχιαν του να επιτεθουν σε γειτναζουσην συμμοριαν ελαβε την εξης επιστολην.''Συμμαχους δεν εχτυπαμεν ανευ λογουν και αιτιας΄'Με αποτελεσμα να πατησην διαγραφην και να μην αφησει ουτε τον λογαριασμον του ουτε τα πολυτιμα που ειχεν εις την κατοχην του!!!!!!Περναμε εις σχεδιον ''μπι''τωρα που τα εναπομειναντα ρενσακια βαζουν αμυνες στο θαυμα τους η συμμορια απο κατω θα σπαζειν ανυπερασπιστες πρωτευουσεις και εμεις απο πανων θα κλεψουμεν με πασας δυναμεις το πολυποθυτον θαυμα τους και εκει θα εγειρειν ο πληρης εξευφτελισμος των ρενσω..........το θεμα μας εμας ειναι ο κεαδουλης ο κακομοιρης τι θα μας λεει μετα μαζι με μερικα αλλα κορμακια που περιμενουν μιαν αναστασην που δεν θα ερθειν ποτες????????

Προεπιλογή

ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ και χρονια πολλα σε ολους,λογω ανικανοτητας και δυστηχως της μονιμοτητας των υπαλληλων του ΟΤΕ ειμαι σχεδον 20 μερες εξω απο το παιχνιδι,το ομαδικο delete δεν τιμαει ουτε οσους το εφαρμοσαν ουτε τους εμπνευστες του,καποια στιγμη καποιοι πρεπει να μαθουν οτι υπαρχουν και καλητεροι αρχηγοι και καλητεροι παικτες και καλητερες συμμαχιες απο αυτους .Παιξε καλα και χασε λεει ο λαος παικτες και παιχτουρες.Οσο για τα τεκταινομενα στην ΑΒ δεν τα σχολιαζω,απο οτι βλεπω στο φορουμ ειναι γνωστα σε ολους.
    PROUD MEMBER OF BEARS
    Proud Member of E.R grx 2011-12 win. 2012-13 win.2013-14 win.
    http://www.youtube.com/watch?v=HGE19...ature=youtu.be

andreasapoel
    Guest

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο maria1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παικτης αναγνωρισμενης αξιας σε ερωτησην του προς την μεραρχιαν του να επιτεθουν σε γειτναζουσην συμμοριαν ελαβε την εξης επιστολην.''Συμμαχους δεν εχτυπαμεν ανευ λογουν και αιτιας΄'Με αποτελεσμα να πατησην διαγραφην και να μην αφησει ουτε τον λογαριασμον του ουτε τα πολυτιμα που ειχεν εις την κατοχην του!!!!!!Περναμε εις σχεδιον ''μπι''τωρα που τα εναπομειναντα ρενσακια βαζουν αμυνες στο θαυμα τους η συμμορια απο κατω θα σπαζειν ανυπερασπιστες πρωτευουσεις και εμεις απο πανων θα κλεψουμεν με πασας δυναμεις το πολυποθυτον θαυμα τους και εκει θα εγειρειν ο πληρης εξευφτελισμος των ρενσω..........το θεμα μας εμας ειναι ο κεαδουλης ο κακομοιρης τι θα μας λεει μετα μαζι με μερικα αλλα κορμακια που περιμενουν μιαν αναστασην που δεν θα ερθειν ποτες????????
    μαρακι σου έχει διαφύγει μια σοβαρή λεπτομέρεια !!!
    μετά την αποστασία του αναγνωρισμενου άξιας παίκτη όπως λες ! τα 2 αντικείμενα που είχε στην κατοχή του πήγαν το ένα σε τεταρτημόριο ρενσε και το άλλο σε τεταρτημόριο συμμορίας
    μάντεψε ποιο κατάφεραν να ανακτήσουν οι επίσημοι!
    δυο ενδεχόμενα λοιπόν : αστραπή του τουτατη τελικά αυτός ο betterman ή παράδοση αντικείμενου πίσω σε συμμάχους διαλεχτέ
    στον κεαδακο που ευχηθεικε σε όλους εκτός από έμενα έχω να πω το έξεις μακάρι η ανάσταση και το άγιο πνεύμα να φώτισε εκτός από την καρδιά σου και το άδειο σου κεφάλι !
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη andreasapoel : 24-04-14 στις 01:41

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο KEADA Εμφάνιση μηνυμάτων
    φαντασου να επαιζες και σε προκαλω ανοιχτα να παμε σε σερβερ εσυ και τα φιλαρκια σου και εγω με τα δικα μου να δουμε ποις εχει αντερα και ποιος ξερει το travian
    Αληθος ανεστη.πολλα μνμτα ρε κοπελια,πολυ κραξιμο,αλλα στην πιο ουσιαστικη κουβεντα που γραφτηκε εδω,δεν απαντησε κανεις...
    η διπλωματια καταστρεφει το τραβιαν!

andreasapoel
    Guest

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο mparmpas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αληθος ανεστη.πολλα μνμτα ρε κοπελια,πολυ κραξιμο,αλλα στην πιο ουσιαστικη κουβεντα που γραφτηκε εδω,δεν απαντησε κανεις...
    η διπλωματια καταστρεφει το τραβιαν!
    αυτό το κομματάκι απαντήθηκε άλλα το έσβησε ο διαχειριστής όταν του έφταιγε μια λέξη και εσβηνε ολόκληρα μηνύματα ...
    τωρα που σου απαντήσαμε στην ωραία μανούβρα εκτροχιασμού του θέματος σε κάτι άσκοπο όπως αυτό ας μας απαντήσετε τελικά τι έγινε αστραπή του τουτατη τελικά αυτός ο betterman ή παράδοση αντικείμενου πίσω σε συμμάχους

Το avatar του χρήστη el malo
    Περιοχή
    chania

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο andreasapoel Εμφάνιση μηνυμάτων
    αυτό το κομματάκι απαντήθηκε άλλα το έσβησε ο διαχειριστής όταν του έφταιγε μια λέξη και εσβηνε ολόκληρα μηνύματα ...
    τωρα που σου απαντήσαμε στην ωραία μανούβρα εκτροχιασμού του θέματος σε κάτι άσκοπο όπως αυτό ας μας απαντήσετε τελικά τι έγινε αστραπή του τουτατη τελικά αυτός ο betterman ή παράδοση αντικείμενου πίσω σε συμμάχους
    Καταρχήν ευχές με υγεία σε όλους και από εμένα!!!

Υπολόγισε τι φοράει και βάλε και μια πλατεία και κανε τις πράξεις , αλλά για να μην ζορίζεσαι θα σου πω εγώ , περίπου 13 ώρες , ναι τόση ώρα είχαν να αντιδράσουν όλοι , οπότε το ότι δεν τα είδαν εγκαίρως όλοι οι ενδιαφερόμενοι σίγουρα δεν είναι δικό μας πρόβλημα , το άλλο το χάσαμε για λίγη ώρα αλλά ευτυχώς τελικά , το γιατί θα στο απαντήσει αυτός που έσκασε στο αντικείμενο πιστεύω ξέρει καλύτερα.

Υ.Γ. εσύ δηλαδή τι πιστεύεις ότι μπορεί να έχει γίνει? μήπως ότι οι KGB μας το έκαναν δωράκι ? για ρωτά τους αν τα είχαν δει νωρίτερα τι θα είχαν κάνει...
    PAKRHTIA'S Community Manager

Σελίδα 4 από 5 ΠρώτηΠρώτη ... 2345 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. ΤΙΤΛΟΙ ΤΕΛΟΥΣ ΣΤΟΝ S1
    By Xalkidakos in forum Αρχείο Server 1 (6)
    Απαντήσεις: 51
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-04-14, 23:56
  2. ΤΙΤΛΟΙ ΤΕΛΟΥΣ
    By william wallace in forum Αρχείο Server 4 (5)
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-12-13, 04:13
  3. Απαντήσεις: 41
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-12-12, 17:02
  4. ΤΙΤΛΟΙ ΤΕΛΟΥΣ SERVER 5 Π.Ε.ΠΟ.ΝΙ.
    By kokkalinos in forum Αρχείο Server 5 (2)
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 15-02-12, 22:38
  5. αρχη επι τελους
    By MPAMIATZIS in forum Αρχείο Server 2 (1)
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-03-09, 15:24

Δικαιώματα - Επιλογές