Σελίδα 5 από 5 ΠρώτηΠρώτη ... 345
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 41 έως 45 από 45

Θέμα: ΤΙΤΛΟΙ ΤΕΛΟΥΣ

andreasapoel
    Guest

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο el malo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καταρχήν ευχές με υγεία σε όλους και από εμένα!!!

Υπολόγισε τι φοράει και βάλε και μια πλατεία και κανε τις πράξεις , αλλά για να μην ζορίζεσαι θα σου πω εγώ , περίπου 13 ώρες , ναι τόση ώρα είχαν να αντιδράσουν όλοι , οπότε το ότι δεν τα είδαν εγκαίρως όλοι οι ενδιαφερόμενοι σίγουρα δεν είναι δικό μας πρόβλημα , το άλλο το χάσαμε για λίγη ώρα αλλά ευτυχώς τελικά , το γιατί θα στο απαντήσει αυτός που έσκασε στο αντικείμενο πιστεύω ξέρει καλύτερα.

Υ.Γ. εσύ δηλαδή τι πιστεύεις ότι μπορεί να έχει γίνει? μήπως ότι οι KGB μας το έκαναν δωράκι ? για ρωτά τους αν τα είχαν δει νωρίτερα τι θα είχαν κάνει...
    για αρχή ανταποδίδω τις ευχές
    αφού μου ανάλυσες τη δικιά σας αστραπή του τουτατη (betterman) θα ήθελα να μου αναλύσεις πόση ώρα θελαν τα διπλανά κατας του poigan αν τα έχω μάθει καλά! περισσότερες απο 4-5 ώρες?
    τι πιστεύω ?παραείναι καμένοι για να τους έχει διαφύγει κάτι τόσο σημαντικό οποταν για συμφωνιουλα μου φαίνεται
    υ.γ και για να έχουμε κάλο ρώτημα γτ έκανε διαγραφή ο κπρ ?

Το avatar του χρήστη el malo
    Περιοχή
    chania

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο andreasapoel Εμφάνιση μηνυμάτων
    για αρχή ανταποδίδω τις ευχές
    αφού μου ανάλυσες τη δικιά σας αστραπή του τουτατη (betterman) θα ήθελα να μου αναλύσεις πόση ώρα θελαν τα διπλανά κατας του poigan αν τα έχω μάθει καλά! περισσότερες απο 4-5 ώρες?
    τι πιστεύω ?παραείναι καμένοι για να τους έχει διαφύγει κάτι τόσο σημαντικό οποταν για συμφωνιουλα μου φαίνεται
    υ.γ και για να έχουμε κάλο ρώτημα γτ έκανε διαγραφή ο κπρ ?

καλά εννοείτε ότι εσύ μπορείς να πιστεύεις ότι θέλεις , αλλά οι KGB δεν έχουν κανένα λόγο να κάνουν συμφωνία μαζί μας και τούμπαλιν εννοείτε , εκεί δίπλα υπάρχουν τουλάχιστον 10 στρατοί που προλάβαιναν να το πάρουν μέχρι να πεις κύμινο , όμως τα άγρυπνα μάτια μας τώρα 2 μέρες που πάτησε διαγραφή η πρώην παίκτρια μας που κρατούσε 2 αντικείμενα που τις είχαμε δώσει , δεν έκαναν άλλη δουλειά παρά να τσεκάρουν συνεχώς κάθε μισή ώρα το πότε θα ξαναβγούν τα αντικείμενα τα οποία τελικά βγήκαν λίγο μετά τις 8 το πρωί.

το γιατί έκανε δικός μας παίκτης διαγραφή σαφώς και δεν σε ενδιαφέρει , αν παρά τα αυτά ενδιαφέρεσαι τόσο πολύ μπορείς να την ρωτήσεις σίγουρα κάτι θα σου πει.
    PAKRHTIA'S Community Manager

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο andreasapoel Εμφάνιση μηνυμάτων
    αυτό το κομματάκι απαντήθηκε άλλα το έσβησε ο διαχειριστής όταν του έφταιγε μια λέξη και εσβηνε ολόκληρα μηνύματα ...
    τωρα που σου απαντήσαμε στην ωραία μανούβρα εκτροχιασμού του θέματος σε κάτι άσκοπο όπως αυτό ας μας απαντήσετε τελικά τι έγινε αστραπή του τουτατη τελικά αυτός ο betterman ή παράδοση αντικείμενου πίσω σε συμμάχους

εκπροσωπω τον εαυτο μου σε οτι λεω.ο συντοπιτης μου σου απαντησε σαν αρμοδιος...οι ΑΒ στα τελευταια με βαφτισανε σωτηρη και μου αρχισανε ingame μνμτα!εσυ με χαρακτηριζεις εκτροχιαστη θεματος..χαλαρωσε απλα μου λειπουν!
    αν δεν ειδαμε απαντηση εχω εσφαλμενη εικονα..
    σε σερβικους σερβερ παλια δινανε ραντεβου σε πλατειες ανα συμμαχιες,σημερα μνμ αναπαντητο!

Προεπιλογή

Καλημέρα
    Να ευχηθώ πρώτα σε όλους τους παίκτες του σέρβερ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ και ΚΑΛΑ για τους ίδιους και τα αγαπημένα τους πρόσωπα.
    Kαι στη συνέχεια να απαντήσω στον φίλτατο mparmpas στη συγκεκριμένη και μόνο αναφορά:
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο mparmpas Εμφάνιση μηνυμάτων
    ...οι ΑΒ στα τελευταια με βαφτισανε σωτηρη και μου αρχισανε ingame μνμτα!
    Όπως σου είπα και στο παιχνίδι με μσπ και για να το μάθουν και όσοι διαβάζουν το φόρουμ, αυτό που συνέβη ήταν το εξής:
    Ένας παλιός σύμμαχος ονόματι Σωτήρης προσέθεσε στο όνομα του σκάιπ του το mparmpas. Τον ρώτησα και στο σκάιπ και έστειλα και στον mparmpas του σέρβερ 5 σχετικό μήνυμα στο παιχνίδι (μσπ, IGM).
    Στο σκάιπ μου απάντησε ότι έπαιξε στην αρχή και μετά τον έδωσε. Μπορεί να χρησιμοποιεί σε άλλο σέρβερ το mparmpas και να έχει μπερδέψει τους σέρβερ ή να μη θυμάται καλά..
    Εσύ στο παιχνίδι μου απάντησες ότι είσαι άλλο άτομο, δεν είσαι ο Σωτήρης.
    Εγώ έβγαλα τα συμπεράσματά μου και αν τα θέλει κανείς μπορεί να με ρωτήσει στο σκάιπ, εδώ δεν είναι σωστό να τα πω.
    Οι υπόλοιποι ας βγάλει ο καθένας το δικό του συμπέρασμα για το ποιος από τους δυο λέει την αλήθεια...
    Αυτή είναι η αλήθεια και όχι ότι σε "βάφτισα" Σωτήρη.
    Από το λάθος ή το μπέρδεμα αναλαμβάνω όσο μου αναλογεί και ζητώ συγγνώμη και από τους δυό σας.
    Καλή συνέχεια στο παιχνίδι σε όλους.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nothsp Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλημέρα
    Να ευχηθώ πρώτα σε όλους τους παίκτες του σέρβερ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ και ΚΑΛΑ για τους ίδιους και τα αγαπημένα τους πρόσωπα.
    Kαι στη συνέχεια να απαντήσω στον φίλτατο mparmpas στη συγκεκριμένη και μόνο αναφορά:

Όπως σου είπα και στο παιχνίδι με μσπ και για να το μάθουν και όσοι διαβάζουν το φόρουμ, αυτό που συνέβη ήταν το εξής:
    Ένας παλιός σύμμαχος ονόματι Σωτήρης προσέθεσε στο όνομα του σκάιπ του το mparmpas. Τον ρώτησα και στο σκάιπ και έστειλα και στον mparmpas του σέρβερ 5 σχετικό μήνυμα στο παιχνίδι (μσπ, IGM).
    Στο σκάιπ μου απάντησε ότι έπαιξε στην αρχή και μετά τον έδωσε. Μπορεί να χρησιμοποιεί σε άλλο σέρβερ το mparmpas και να έχει μπερδέψει τους σέρβερ ή να μη θυμάται καλά..
    Εσύ στο παιχνίδι μου απάντησες ότι είσαι άλλο άτομο, δεν είσαι ο Σωτήρης.
    Εγώ έβγαλα τα συμπεράσματά μου και αν τα θέλει κανείς μπορεί να με ρωτήσει στο σκάιπ, εδώ δεν είναι σωστό να τα πω.
    Οι υπόλοιποι ας βγάλει ο καθένας το δικό του συμπέρασμα για το ποιος από τους δυο λέει την αλήθεια...
    Αυτή είναι η αλήθεια και όχι ότι σε "βάφτισα" Σωτήρη.
    Από το λάθος ή το μπέρδεμα αναλαμβάνω όσο μου αναλογεί και ζητώ συγγνώμη και από τους δυό σας.
    Καλή συνέχεια στο παιχνίδι σε όλους.
    συγνωμη απο μεριας μου αν σε εθιξα...ενα παιχνιδι ειναι και ετσι πρεπει να το αντιμετοπιζουμε..βεβαια ελαβα και προσβλητικα μνμ επι του θεματος απο ΑΒ,ενας εκ των οποιων εστηλε και λιγο πριν τη διαγραφη του ωστε να το διαβασω,αλλα χωρις να ξερω ποιος το στηλε!
    επειδη ηθελες να σαι ξεκαθαρος στα λεω,μπας και αποβαλεις καμια θεωρια συνομοσιας απο τις πολλες..

Σελίδα 5 από 5 ΠρώτηΠρώτη ... 345

Παρόμοια Θέματα

1. ΤΙΤΛΟΙ ΤΕΛΟΥΣ ΣΤΟΝ S1
    By Xalkidakos in forum Αρχείο Server 1 (6)
    Απαντήσεις: 51
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-04-14, 23:56
  2. ΤΙΤΛΟΙ ΤΕΛΟΥΣ
    By william wallace in forum Αρχείο Server 4 (5)
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-12-13, 04:13
  3. Απαντήσεις: 41
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-12-12, 17:02
  4. ΤΙΤΛΟΙ ΤΕΛΟΥΣ SERVER 5 Π.Ε.ΠΟ.ΝΙ.
    By kokkalinos in forum Αρχείο Server 5 (2)
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 15-02-12, 22:38
  5. αρχη επι τελους
    By MPAMIATZIS in forum Αρχείο Server 2 (1)
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-03-09, 15:24

Δικαιώματα - Επιλογές