Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 15

Θέμα: Η HELLAS στον ΒΑΛΚΑΝΙΚΟ 2014

Το avatar του χρήστη Agg
    Περιοχή
    Βορεια

Προεπιλογή Η HELLAS στον ΒΑΛΚΑΝΙΚΟ 2014

Η περσινη παρεα της HELLAS που συμμετειχε στον προηγουμενο προκριματικο βαλκανικο και τον τελικο του τουρνουα κατεβαινει και στον βαλκανικο που αρχιζει στις 29 Απριλιου 2014.
    Θα μπουμε στα +|+ βορειοανατολικα (πανω δεξια).
    Προτεινομενη ωρα εγγραφης στο σερβερ ή ενεργοποιησης του activate code για οσους εχουν κανει προεγγραφη ειναι στις 21:00 ωρα Ελλαδος... εξι ωρες μετα την εναρξη του σερβερ.

Θα χαρουμε πολυ να προστεθουν νεοι φιλοι, νεοι και παλιοι συμπαικτες και ολοι μαζι μια παρεα να διασκεδασουμε και να ευχαριστηθουμε το παιχνιδι.
    Ενα μπορουμε να υποσχεθουμε οτι δεν θα υπαρχει spy και καχυποψια αναμεσα μας!

Εμπρος HELLAS να κατακτησουμε τα βαλκανια!!

το link εγγραφης του ΤΤ BALKAN
    http://www.travian.com/?server=comb#register

Περιοχή
    Berlin

Προεπιλογή

Πάμε όλοι δυνατά, παίδες.
    Κι όταν δεν πεθαίνει ο ένας για τον άλλον
    είμαστε κιόλας νεκροί.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Agg Εμφάνιση μηνυμάτων
    ολοι μαζι μια παρεα να διασκεδασουμε και να ευχαριστηθουμε το παιχνιδι.
    Τόσο πολύ διασκέδαση που κανένας δεν θα αντέξει ... να μείνει στην Hellas .... .!!! Απο τα πολλά γέλια οποιοι μπαινουν ηγεσία για να οργανώσουν κάτι αποχωρούν στην βδομάδα και κάνουν δική τους συμμαχία !!! Η μήπως ψέμματα είναι οτι τα 2/3 των λογαριασμών σας έχουν αποχαιρετίσει ?

Ενα μπορουμε να υποσχεθουμε οτι δεν θα υπαρχει spy και καχυποψια αναμεσα μας!
    Ανάγκη που είχαν οι αντίπαλοι να έχουν spy ... Αφού με τον τρόπο σας διαλύσατε την HELLAS και με τον ρυθμό που πάτε βγάζεται δεν βγάζεται τις επόμενες δυο βδομάδες

Εμπρος HELLAS να κατακτησουμε τα βαλκανια!!
    Η ελπίδα πεθαίνει τελευταία ..... αλλά δεν μας λές για ποιά HELLAS αναφέρεσαι !!! Για την αρχική Hellas η τις υπόλοιπες Hellas που έχουν σχέση με την Hellas-DT ? Γιατι εαν μιλάμε για τις υπόλοιπες είναι οξύμωρο να μιλάτε για αναμενόμενη νίκη όταν δεν έχετε και ούτε πρόκειται να έχετε καμμία διπλωματική σχέση μαζι τους

Η μόνη λύση για να σταματήσει ο διασυρμός του ονόματος - γιατι μονο αυτο έχει απομείνει - ειναι η διάλυση και η ενταξη σε κάποια αλλη σοβαρή συμμαχία η αλλάξτε ονομα οσο ειναι νωρίς ακομα

Προεπιλογή

πολύ δηλητήριο ...
    2 πράγματα μπορούν να εξηγήσουν αυτή τη συμπεριφορά
    παιδικά τραύματα η βουλγαρικο διαβατήριο ...
    First comes smiles, then lies. Last is gunfire.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο omorfos Εμφάνιση μηνυμάτων
    πολύ δηλητήριο ...
    2 πράγματα μπορούν να εξηγήσουν αυτή τη συμπεριφορά
    παιδικά τραύματα η βουλγαρικο διαβατήριο ...
    Μπράβο βρε ...!!! Μόνος σου το βρήκες η σε βοήθησαν τα φιλαράκια σου που απο ετών χρησιμοποιούν την ανωνυμία σου για να περάσουν τα μηνύματα τους ;;;;;;; !!!!

Σε ότι αφορά το διαβατήριο δεν είναι κακο ... για τουρισμό είναι οτι πρέπει ... Τα φιλικά αισθήματα -για να μην πω φρόνημα - είναι κακο και απο τέτοια αναζητησε τα αλλου .... οχι πάντως σε μένα ...

Και δεν είμαι εγώ αυτός που δημιούργησε θέμα όταν ο υπευθηνος ανάπτυξης και στην ουσία ο ανθρωπος για όλες τις δουλειές εστειλε καποιους λογαριασμούς στην καρδιά βουλγάρικης συμμαχίας για να καθαρίσουν την περιοχή .

Και δεν είμαι εγώ αυτός που ακύρωσε άμυνα που είχε ζητήσει να βγεί σε αυτούς που έκανα μάχες με την Βουλγάρικη συμμαχία !!! Ψάξε ψάξε να βρείς ποιοι τα εκαναν αυτά

Είμαι ομως αυτός που έχω βάσιμες υποψίες ότι δεν βγήκε τυχαία ο σιττερ μου απο τον λογαριασμό μου - και ο οποιος σημειωτεόν έχει αποχωρήσει απο τον σερβερ - όταν έκαναν επίθεση οι Βούλγαροι σε μένα , που έχω την υπονοια οτι δεν ηταν τυχαία η επίθεση την συγκεκριμενη στιγμή - γιατι είχα κανει το λάθος να πώ το σχέδιο μου . Ειμαι αυτος που έχω υπονοιες που κάτι τρέχει και εκδηλώνονται περίεργες επιθέσεις Βουλγάρων όταν οι σχέσεις HELLAS και HELALS DT βρίσκονται σε κρίση

Οπως και να έχει 12 πρωτεύουσες και άλλα τοσα χωριά μηδενισμένα μαζί με 5 κατακτήσεις είναι καλό σκορ για έναν με Βουλγάρικο διαβατήριο.... Αλήθεια το σκορ αυτό το φτάνει ολόκληρη η HELLAS ???

Εγώ προσωπικά δεν νομίζω για να μην πώ ότι όσους ξέρω απο την HELLAS να έχουν καθαρίσει Βουλγάρους , τώρα ευρόσκονται εκτος HELLAS !!!!!!!!!!!!

Οπως και να έχει οι Ελληνες θα πάρουν τον σέρβερ αλλά σε αυτούς δεν θα είναι τα παλτά και τα φρούτα που προσπαθούν να κάνουν την HELLAS μικρή ... Που θα πάει ... Μέχρι τώρα έφυγαν 100 ... άλλοι 40 μένουν για αν απομείνουν μονο τα 10 παλτά και φρούτα στην HELLAS

HELLAS -DT Π¶ΜΕ ΔΥΝΑΤΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΟΙ HELLAS Ο ΣΕΡΒΕΡ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟΣ ΜΑΣ

ΥΓ Και για να μην ξεχνιώμαστε ... κυκλικο για απαγορευση συμμετοχής σε επιθέσεις εκκαθάρισης που έκαναν οι αλλες Ελληνικές συμμαχιες έβγαλε μονο η HELLAS !!!!!!!!!!! Αυτοι που έχουν συμμαχικό φρόνημα

Προεπιλογή

Καλησπερα
    Ρε φιλε william wallace....μιλα με ονοματα ''ακκ''....ολο γυρο γυρο τα λες
    πες ποιος φταιει & ποιος σε εστειλε εκει διπλα στους βουλγαρους...να ξερουμε & εμεις
    εμενα στον προηγουμενο βαλκανικο με εστειλαν σε μια χειροτερη θεση απο τη δικη σου....ημουν διπλα διπλα σε επιθετικα ακκ βουλγαρων...με διελησαν...αμυνες δεν προλαβαμε να στησουμε ποτε στο ακκ μου γιατι ειχαμε αντικειμενα & ολες οι αμυνες ηταν εκει....& ετσι εμεινα αν θυμαμαι καλα με 5 χωρια...Ε ΚΑΙ????
    Απεκτησα μεγαλυτερη εμπειρια στην αμυνα.....ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΑ στον τελικο σαν καλο παιδακι χαχαχα!!!
    Χαλαρωσε λιγακι & μην κατηγορεις κανεναν....ενα παιχνιδι ειναι
    Φιλικα Mike 21/Καμικάζι

Προεπιλογή

apla gelao file mou....tetia laspologia proti fora vlepo...
    ego ena ksero...ama kerdisoume ton server 8a ton kerdisoume os elines...kai oxi os hellas h hellas dt...
    k ama ine na laspologis etsi eis varos kapion pexton kalitero kai pio sosto 8a itan na xrisimopieis to onoma pou exi to account s..

(Οπως και να έχει 12 πρωτεύουσες και άλλα τοσα χωριά μηδενισμένα μαζί με 5 κατακτήσεις είναι καλό σκορ για έναν με Βουλγάρικο διαβατήριο.... Αλήθεια το σκορ αυτό το φτάνει ολόκληρη η HELLAS ??? )
    gia tsekare ligo to account beckitto...12 xoria exi...ta opia t 6 ine me kataktiseis...kai dn 8imame alla posa xoria ine midenismena apo auto to account.
    kai epidi dn mou aresi n milao k n leo p@p@rologies kai oute mou aresi n pezo m ts leksis..kalo 8a itan tin epomeni fora pou 8a milame gia to ti exi kataferei enas pextis,sigkrinontas ipotimitika panta, m mia olokliri simaxia n kseroume ligo ti exoun kanei kai oi alloi kai na min milame apla gia na milame m skopo na ipova8mizoume atoma kai simaxies.

euxaristo kai panta filika
    beckitto-spyros

ps. kai stamatiste pia na ksexorizete ts hellas...eleos m auto to xazo pexnidaki...hellas ine mia kai mono mia...telos
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη beckitto : 16-07-14 στις 14:08

Περιοχή
    athens

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο william wallace Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τόσο πολύ διασκέδαση που κανένας δεν θα αντέξει ... να μείνει στην Hellas .... .!!! Απο τα πολλά γέλια οποιοι μπαινουν ηγεσία για να οργανώσουν κάτι αποχωρούν στην βδομάδα και κάνουν δική τους συμμαχία !!! Η μήπως ψέμματα είναι οτι τα 2/3 των λογαριασμών σας έχουν αποχαιρετίσει ?

Ανάγκη που είχαν οι αντίπαλοι να έχουν spy ... Αφού με τον τρόπο σας διαλύσατε την HELLAS και με τον ρυθμό που πάτε βγάζεται δεν βγάζεται τις επόμενες δυο βδομάδες

Η ελπίδα πεθαίνει τελευταία ..... αλλά δεν μας λές για ποιά HELLAS αναφέρεσαι !!! Για την αρχική Hellas η τις υπόλοιπες Hellas που έχουν σχέση με την Hellas-DT ? Γιατι εαν μιλάμε για τις υπόλοιπες είναι οξύμωρο να μιλάτε για αναμενόμενη νίκη όταν δεν έχετε και ούτε πρόκειται να έχετε καμμία διπλωματική σχέση μαζι τους

Η μόνη λύση για να σταματήσει ο διασυρμός του ονόματος - γιατι μονο αυτο έχει απομείνει - ειναι η διάλυση και η ενταξη σε κάποια αλλη σοβαρή συμμαχία η αλλάξτε ονομα οσο ειναι νωρίς ακομα

Έχω πολύ καιρό να εμφανιστώ στο φόρουμ.

Γουλλας δεν ξέρω ποιός είσαι, υποψιάζομαι όμως....
    Καταρχήν φίλε μου τα εν οίκω μή εν δήμω, γιατί αν βγάλουμε όλη την χολή που διαθέτουμε, θα το κάνουμε το ρουμ....γκόλφ!
    Αυτό το ποστάρισμα που έκανες με αντιπαράθεση στην Αγγελική, είναι τελείως για φτύσιμο.
    Εμφανίζεσαι στο φόρουμ και παρουσιάζεις μια εικόνα διαμάχης μεταξύ Ελλήνων, κάτι που είναι πέρα για πέρα λανθασμένο.
    Αυτό που συμβαίνει προφανώς, είναι η δική σου προσωπική αντιπαράθεση, και των κολλητών σου, με κάποιους από την άλλη HELLAS.
    Φίλε εσύ τα έκανες για πάρτη σου, εσύ φαγώθηκες με κάποιους άλλους, και εμένα δεν με αφορά, που κανονικά θα έπρεπε, γιατι μας χαλάσατε το παιχνίδι. Ήρθαμε εδώ να παίξουμε σε ΜΙΑ ΕΛΛΑΣ και σείς για τις προσωπικές σας κόντρες την κάνατε 1000 κομμάτια.
    Εγώ εδώ ήρθα να παίξω ώς ΕΛΛΗΝΑΣ με ΕΛΛΗΝΕΣ εναντίων όλων των άλλων, όπως και όλα τα υπόλοιπα παιδιά.
    Είσαι φάουλ από την αρχή ώς το τέλος και θα έπρεπε το λιγότερο να ντρέπεσαι, που βγάζεις τα εσώψυχά σου εδώ μέσα.

Μαζί με μένα και όλοι οι άλλοι παίκτες που γουστάρουμε να παίξουμε για την σημαία....να ξέρεις πως σε κατακρίνουμε για αυτό το ποστάρισμα.
    ΔΕΝ ΜΑΣ ΑΦΟΡΟΥΝ οι προσωπικές σας κόντρες.

Έχω ένα κακό Γουάλλας, βλέπω πολλά ώς παίκτης. Αρκεί να μην αρχίσω να μιλάω, γιατί το ρούμ έχω την δυνατότητα να το κάνω όχι μόνο γκόλφ, αλλά κάτι παραπάνω.
    Οπότε μαζέψου και μην ξαναδώ τέτοια ποσταρίσματα..
    ¶ ρε δούκας που σας χρειάζεται....

Δούκας

Το avatar του χρήστη alfa-romeo
    Περιοχή
    athens greece

Προεπιλογή

Εαν καποιος ειχε τη θεληση να μπει στη συμμαχια για τον Βαλκανικο server ... λεω "αν" ... μετα απο αυτο το thread δε νομιζω να συνεχισει να εχει ...

Καλο καλοκαιρι ... !!!

Περιοχή
    athens

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο alfa-romeo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εαν καποιος ειχε τη θεληση να μπει στη συμμαχια για τον Βαλκανικο server ... λεω "αν" ... μετα απο αυτο το thread δε νομιζω να συνεχισει να εχει ...

Καλο καλοκαιρι ... !!!
    Με βάση αυτή σου την παρατήρηση, θέλω να γράψω μερικά πράγματα.
    Ακούω συνέχεια από διάφορους παίκτες:
    Έλα, ένα παιχνίδι είναι...
    Είναι ένα παιχνίδι που κλέβεις χρόνο από την προσωπική σου ζωή.
    Είναι ένα παιχνίδι που τοποθετείς χρήματα που τα παίρνεις από την προσωπική σου ζωή.
    Είναι ένα παιχνίδι που ξεχνάς τον ύπνο σου για αυτό.
    Είναι ένα παιχνίδι που κάνεις φιλίες αλλά και έχθρητες.

Θα έλεγα πως κάθε άλλο παρά παιχνίδι είναι.
    Είναι ένα χόμπυ σίγουρα για πολλούς, μια ασχολία για κάποιους άλλους, και για κάποιους τρίτους, μια μεταφορά της προσωπικής τους ζωής στην εικονική πραγματικότητα.

Κάποιοι με γνωρίζουν, κάποιοι άλλοι όχι.
    Εγώ παίζω τράβιαν και το έχω ώς τρόπο ζωής. Στην σκέψη μου μαζί με την δουλειά μου, με την οικογένειά μου, με τους φίλους μου, η σύνδεση στο game είναι κάτι αναπόσπαστο.
    Υπάρχουν μέρες που έχοντας καλή ή κακή διάθεση από το παιχνίδι μεταφέρεται αυτό και στην προσωπική μου ζωή, και το αντίστροφο.
    Θεωρώ πως πολλοί παίκτες το βιώνουν αυτό.

Με βάση όλα τα παραπάνω, παίκτες σαν τον william wallace, χρήζουν ιδιαίτερης ψυχιατρικής βοήθειας.
    Ο τρόπος που παίζει στο παιχνίδι είναι η αυτούσια μεταφορά του χαρακτήρα του, της προσωπικής του ζωής μέσα στο παιχνίδι.
    Πιστεύω ακράδαντα πως οι περισσότεροι από μας, και γώ φυσικά δεν εξαιρούμαι, κάνουμε το ίδιο.
    Εδώ λοιπόν αξιολογείται η προσωπικότητα και το ήθος του καθενός.
    Ένας κανόνας μου ήταν όταν έμαθα στις αρχές λίγο το παιχνίδι, να γνωρίζω προσωπικά τους συμπαίκτες μου όσο αυτό ήταν δυνατόν.
    Με αρκετούς στο παρελθόν φτάσαμε και στο σημείο της επαγγελματικής συνεργασίας, ακόμα και στην κουμπαριά.
    Με κάποιους από αυτούς που υφίστανται και σήμερα ώς φίλοι και συμπαίκτες είμαστε καθημερινά μαζί.

Στο τράβιαν φαίνεται ξεκάθαρα η προσωπικότητα του καθενός από τις επιλογές του, τον τρόπο παιχνιδιού του, η προβολή του εγώ του, αν έχει κόμπλεξ , αν σέβεται, αν εκτιμά, αν είναι κοινωνικός, όσα δηλαδή είναι προυπόθεση για έναν άνθρωπο στην καθημερινότητά του, ώστε να έχει καλές σχέσεις με όλους όσους συναναστρέφεται.

Ο εν λόγω παίκτης δεν ανήκει σε καμία από αυτές τις κατηγορίες.
    Οπότε το πόστ δεν αντιπροσωπεύει σχεδόν κανέναν από όσους παίζουν στις Ελληνικές συμμαχίες στον Βαλκανικό.
    Δεν χρειάζεται να λαμβάνονται υπόψιν τα όσα λέει και τα όσα γράφει.
    ¶ ρε δούκας που σας χρειάζεται....

Δούκας

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-10-14, 10:05
  2. HELLAS
    By ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΛΗΘΕΙΑΣ in forum Γενική συζήτηση
    Απαντήσεις: 51
    Τελευταίο Μήνυμα: 11-08-11, 21:55
  3. Hellas
    By sikelos in forum Αρχείο Server 2 (3)