Σελίδα 2 από 6 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 20 από 58

Θέμα: WW αναφορές

Το avatar του χρήστη alfa-romeo
    Περιοχή
    athens greece

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο l.k Εμφάνιση μηνυμάτων
    οι υπολογισμοι που γινανε ητανε με το χ5,ειχανε χρονο να το βαλουνε δεν το κανανε
    αναθεωρισε καλυτερα γιατι ηταν ακριβως οπως τα υπολογισαμε
    Αααα.... μαλιστα , εγω να αναθεωρισω ... ξαναδες τα attack που στειλατε ενα σκασμο rammer ... και μια και ηταν ετσι οπως τα υπολογισατε εχουμε και λεμε ...

1)Παει ο nineta 41608 rams ~> Χωματένιο Τεἰχος κατεστράφη
    Μεγάλη σιταποθήκη κατεστράφη από το επίπεδο 20 στο επίπεδο 19
    Mετα σε κατεστραμενο τοιχος
    2)zeichen με 31776 rams τσαμπα

3)goofys με 31140 rams τσαμπα

4)Daenerys 13526 rams τσαμπα

Μετα πανε ...

ALFA (συνονοματος )
    Georgeous
    Falcon
    φραπεδιερο

και κατεβαζουν το WW στο 68lvl

Δηλαδη 3 rammers τσαμπα παλικαρια ...

Μεγαλη επιτυχια ...

Μηπως πρεπει να το ξανασκεφτει αυτος που εβγαλε τις επιθεσεις και να αρχισει αμεσα ιδιαιτερα ???

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο alfa-romeo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αααα.... μαλιστα , εγω να αναθεωρισω ... ξαναδες τα attack που στειλατε ενα σκασμο rammer ... και μια και ηταν ετσι οπως τα υπολογισατε εχουμε και λεμε ...

1)Παει ο nineta 41608 rams ~> Χωματένιο Τεἰχος κατεστράφη
    Μεγάλη σιταποθήκη κατεστράφη από το επίπεδο 20 στο επίπεδο 19
    Mετα σε κατεστραμενο τοιχος
    2)zeichen με 31776 rams τσαμπα

3)goofys με 31140 rams τσαμπα

4)Daenerys 13526 rams τσαμπα

Μετα πανε ...

ALFA (συνονοματος )
    Georgeous
    Falcon
    φραπεδιερο

και κατεβαζουν το WW στο 68lvl

Δηλαδη 3 rammers τσαμπα παλικαρια ...

Μεγαλη επιτυχια ...

Μηπως πρεπει να το ξανασκεφτει αυτος που εβγαλε τις επιθεσεις και να αρχισει αμεσα ιδιαιτερα ???

εκανες προσομειωση με το χ5 ; οταν κανεις πες μου που θα σταματαγε το τειχος
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη l.k : 03-06-14 στις 10:32

Περιοχή
    athens greece

Προεπιλογή

Δυστυχως σε ολους τους τομεις της ζωης μας κρινόμαστε εκ του αποτελεσματος και το αποτελεσμα
    δε σας δικαιωσε .
    Το προβλημα δεν ειναι οτι υπηρξε αποτυχια (ολοι κανουμε λαθη , ποσο μαλλον σε ενα παιχνιδι) , το προβλημα δεν ειναι οτι δε το παραδέχεσαι , το προβλημα ειναι οτι το διαφημισατε .
    Την επομενη φορα εαν ξανασυμβει να βγαλεις τους στρατους στο τελος του server για να πουμε ενα μπραβο στα παιδια που τους εβγαλαν .
    Καλη συνεχεια και να μας ενημερωνεται για την εκβαση .

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο alfa-romeo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δυστυχως σε ολους τους τομεις της ζωης μας κρινόμαστε εκ του αποτελεσματος και το αποτελεσμα
    δε σας δικαιωσε .
    Το προβλημα δεν ειναι οτι υπηρξε αποτυχια (ολοι κανουμε λαθη , ποσο μαλλον σε ενα παιχνιδι) , το προβλημα δεν ειναι οτι δε το παραδέχεσαι , το προβλημα ειναι οτι το διαφημισατε .
    Την επομενη φορα εαν ξανασυμβει να βγαλεις τους στρατους στο τελος του server για να πουμε ενα μπραβο στα παιδια που τους εβγαλαν .
    Καλη συνεχεια και να μας ενημερωνεται για την εκβαση .

ακριβως ετσι ,αυτο το αποτελεσμα θελαμε!! Αν σου βαζαν χ5 (σου υπενθημιζω οτι προλαβαινανε) και ειχες στειλει μονο το πρωτο rammer τοτε τα hammer σου θα ριχνανε τα μισα λεβελ!! και αυτο το αποτελεσμα ειναι που δεν θελαμε. κανε λιγο υπομονη μεχρι το τελος και μην βιαζεσε να βγαζεις τα συμπερασματα σου ειδικα οταν δεν παιζεις σε αυτον τον σερβερ ! θα ενημερωθεις και εσυ οπως και οι υπολοιποι απο αυτο το θεμα,καλη συνεχεια!

Περιοχή
    athens greece

Προεπιλογή

Εαν ηθελες αυτο το αποτελεσμα , τι να πω !!!
    4 στρατοι τσαμπα , μπραβο σου .
    Οσο για το αποτελεσμα του σερβερ ... δεν εχω ιδεα , εγω σχολιαζω αυτα που βλεπω , μαλλον αλλο τραβιαν παιζετε ...

Προεπιλογή

Τι καθεσαι και του εξηγεις βρε Λαμπρο? Οτι και να του πεις, οσα και να του εξηγησεις, τζαμπα το κανεις:
    Δεν ειναι το τραβιαν που ξερει και το μονο που θελει ειναι να σε μαλωσει που εισαι ασχετος για αυτον.

Συνεχισε ετσι οπως ξερεις παληκαρι μου....

Προεπιλογή

Τα έχουν πολλά τα στρατά , και τα βαράνε στο γάμο του καραγκιόζη , και αυτά ήταν λίγα , τα πολλά θα τα πάρουν μαζί τους , κρίμα τα ευρώπουλα , για μια νίκη από τα αποδυτήρια τελικά η παράγκα υπάρχει παντού
    First comes smiles, then lies. Last is gunfire.

Περιοχή
    athens greece

Προεπιλογή

Ρε παλικαρια , δε θελω να νευριασω κανεναν , βασικα δε σας γνωριζω ... δεν εχω ιδεα σε ποια συμμαχια ειστε και δε με ενδιαφερει κιολας .
    Εστω και να εχετε δικιο οτι και καλα ειχαν x5 και δε το ενεργοποιησαν , εκαναν παπαρια οι αντιπαλοι κτλ κτλ κτλ ...
    Το αποτελεσμα ?

Καλημερα σας ... και να μη γραφετε με εμπαθια οταν καποιος κανει κριτικη , οταν βγαζεις κατι στο forum σημαινει οτι το βγαζεις στην εφημεριδα , στην τηλεοραση δλδ σε κοινη θεα .
    Εαν δε σας αρεσει να σας κανουν κριτικη ... να τα λετε μεταξυ σας ...

Οσο για τον φιλο Ave ne ve αδελφε μου με τιμα το γεγονος οτι με γνωριζεις και ξερεις ακριβως πως σκεφτομαι , δυστυχως δε μπορω να πω το ιδιο και εγω για εσενα ...

Προεπιλογή

Το "τζάμπα οι στρατοί" είναι σχετικό, πρώτα πρέπει να δεις τι διαθέτει ένας συνασπισμός απο θέμα rammer-hammer και μετά κρίνεις αν πήγαν "τζάμπα". Μιας και ακόμα δεν έχουν εμφανιστεί οι περισσότεροι απο τους στρατούς μας, θα δώσω ένα παράδειγμα. Έστω οτι υπάρχουν 10 rammer και 20 hammer, έστω (όπως είδαμε και απο τις αναφορές) οτι έφτανε μόνο το πρώτο για να ρίξει το τείχος, δηλαδή τι έπρεπε να κάνουμε; να στείλουμε 5 φορές απο 1 rammer + 4 hammer απλά και μόνο για να μη στείλουμε τζάμπα παραπάνω rammer; και στο τέλος τα 5 rammer που θα περίσσευαν τι θα τα κάναναμε;;;. Αυτό που θέλω να πω είναι οτι πρώτα βλέπουμε τι στρατούς διαθέτει ένας συνασπισμός και μετά κρίνουμε. Ας το πάω απο την άλλη πλευρά (των αντιπάλων μας). Προφανώς θα είδες τις πρώτες 2 αναφορές, εκεί πήγαν 2 rammer (που με το σκεπτικό σου) το 1 πήγε τζάμπα, τη δεύτερη φορά που ήρθαν στο θαύμα μας δεν είχαν rammer της προκοπής και ρίξανε τα hammer με 18lvl τείχος. Εκεί ναι, ίσως να ήταν αποτυχία ο τρόπος που ξοδέψανε τα rammer διότι ξέρανε οτι δεν τους περισσευαν. Εν κατακλείδι, ο τρόπος που "ξοδεύει" κανείς τους στρατούς του, έχει άμεση σχέση με το σύνολο των στρατών που διαθέτει.

ΥΓ Προσωπικά θα προτιμούσα να είχα στείλει το στρατό μου "τζάμπα", απο το να μου γυρίσει πίσω άθικτος....

Περιοχή
    athens greece

Προεπιλογή

Συγνωμη ,εχετε δικιο , ξερετε καλυτερα εσεις , καλη συνεχεια και καλη επιτυχια ...

Σελίδα 2 από 6 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. Αναφορές μάχης
    By RuLeR in forum Πολιτική και διπλωματία - Κόσμος 5
    Απαντήσεις: 15
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-12-11, 10:37
  2. Αναφορές μάχης
    By georgef in forum Αρχείο Speed 6
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-05-11, 15:31
  3. WW - Αναφορές
    By krako in forum Αρχείο Server 1 (3)