Σελίδα 4 από 6 ΠρώτηΠρώτη ... 23456 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 40 από 58

Θέμα: WW αναφορές

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο SILVES Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έχεις δίκιο, αυτό συμφέρει ΑΛΛΑ σε Τ4.2 server που είναι όλα τα θαύματα στο κέντρο (γκρι περιοχή), και αυτό κάναμε στους προηγούμενους server. Αλλά εδώ που τα θαύματα είναι διάσκορπα και τα rammer-hammer χρειάζονται 20 εώς 40 ίσως και ακόμα παραπάνω ώρες, μπορούν εύκολα να το αλλάξουν χωριό (το Χ5 ) και να προλάβει κιόλας να ενεργοποιηθεί πριν σκάσουν οι επιθέσεις στο θαύμα,
    Δεν θα συμφωνησω μαζι σου ,απλα συντονιζεις τους στρατους να σκανε τετοια ωρα στο Χ5 ωστε οταν σκασουν στο θαυμα να μη προφτασει να ενεργοποιηθει ξανα το αντικειμενο.

Δεν πρεπει να ξεχναμε οτι υπαρχουν οι fake επιθεσεις ωστε να αποπροσανατολιζεται ο αντιπαλος
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη didis : 08-06-14 στις 08:26
    grx.johnik-teras

Ποτέ μην τα βάζεις μΆ έναν ηλίθιο. Είναι βέβαιο ότι θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε νικήσει εκ πείρας.

Προεπιλογή

ειστε πολύ μπροστά στις στρατηγικές εσείς......
    Οι προηγούμενες στο προφίλ μου...........grx8: http://postimage.org/image/o3su9nm39/
    820k σε 3 μήνες καλοκαιριού.....
    Προσωπική Ιστοσελίδα:
    http://modelgallery.wikispaces.com/

Προεπιλογή

ΤΕΛΙΚΑ επιτέλους τελείωσε και για μένα ο σέρβερ.Εστειλα τον στρατό μου στον μόνο αντίπαλο που μπορούσε να βγάλει άμυνα αλλά και εκεί με προλάβανε.Πραγματικά δεν ξέρω άμα μπορώ να χαρώ για αυτήν την κατάληξη ή πρέπει να αρχίσω να κλαίω .
    Σας ποστάρω την αναφορά έτσι για να έχουν οι αντίπαλοι να σκέφτονται το καλόκαιρι τι δεν έκαναν σωστά και δεν κατάφεραν για ακόμα ένα σέρβερ να μην κάνουν αξίολογους στρατούς.
    http://travian-reports.net/gr/report/46692865d4a
    Καλό καλοκαίρι
    DA1972!!!!

Προεπιλογή

Αυτο ειναι ενα παρα πολυ μεγαλο ραμμερ & νεο Ελληνικο ρεκορ σε κανονηκο σερβερ
    Το οτι δεν προλαβες τα αμυντικα,δεν εγινε & τπτ....σιγα το πραμα,μπροστα σε οτι θα δωσεις να καταλαβουν καποιοι που το παιζουν δηθεν επιθετικοι & μολις μαζεψουν 35κ-40κ τα ριχνουν (& θεος βοηθος)
    Ακομη & σε Ελληνικο σπιντ δεν μπορεις να δεις τοσο μεγαλο ραμμερ
    Μπραβο DA1972!!!

Προεπιλογή

μπράβο για τον στρατό είναι νεο ρεκόρ για τους αργούς.
    σε speed, έχουν βγει και μεγαλύτερα
    Οι προηγούμενες στο προφίλ μου...........grx8: http://postimage.org/image/o3su9nm39/
    820k σε 3 μήνες καλοκαιριού.....
    Προσωπική Ιστοσελίδα:
    http://modelgallery.wikispaces.com/

Προεπιλογή

Ένας σέρβερ που κρίθηκε νωρίς. Τσάμπα τα ευρά των βιπσ...
    Οι ρενσ κατάφεραν να μαζέψουν ομολογουμένως πολλές άμυνες, η αδυναμία τους όμως να παράξουν επιθετικά και να πιάσουν στα μαζικά τους κγβ, έκρινε το σέρβερ.
    Με παραξένεψε, ότι οι 2 υπερσυμμαχίες που πήγαιναν για θαύμα, άφησαν τους κγβ να κόβουν με 5 εκπαιδευτές,ενώ αυτοί είχαν μαξιμουμ 2...
    Ο σέρβερ με διπλές ύλες,ήταν ιδανικός για παραγωγή τεράστιων στρατών. Ομολογώ,δεν τρόμαξα με αυτούς που είδα!

Από ένα μπραβο στους νικητές και στον Οράτιο που έχει άποψη πάντα για όλα!

Περιοχή
    ΣΤΑ ΠΟΤΑΜΙΑ

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο da1972 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΤΕΛΙΚΑ επιτέλους τελείωσε και για μένα ο σέρβερ.Εστειλα τον στρατό μου στον μόνο αντίπαλο που μπορούσε να βγάλει άμυνα αλλά και εκεί με προλάβανε.Πραγματικά δεν ξέρω άμα μπορώ να χαρώ για αυτήν την κατάληξη ή πρέπει να αρχίσω να κλαίω .
    Σας ποστάρω την αναφορά έτσι για να έχουν οι αντίπαλοι να σκέφτονται το καλόκαιρι τι δεν έκαναν σωστά και δεν κατάφεραν για ακόμα ένα σέρβερ να μην κάνουν αξίολογους στρατούς.
    http://travian-reports.net/gr/report/46692865d4a
    Καλό καλοκαίρι
    DA1972!!!!
    μπραβο και απο μενα για τον σταρτο... αλλα γιατι δεν τον εστελνες στο θαυμα του el malo εκει θα επερνες αναφορα τι φοβηθηκες μην και δεν τον παρει τον σερβερ ????
    αλλα θελω να κανω μια ερωτηση αν μπορω .. τα πεζικα ετρωγαν 793000 σταρια 816600 τα αλογα συν 297000 τα ραμ συνολο 1.906.600 σταρια την ωρα . η ερωτηση μου ειναι που τα ειχες ολα αυτα...
    ειδαμε κια αλλους μεγαλους τετοιους σταρτους απο την πλευρα τον vips που τους ειχαν ??
    Υ.Γ. μου κλειδωσαν 10 λογαριασμους(διπλοι λογαριασμοι) που πατησαν διαγραφη συν αλλους 20 που εκανε λαθος ο ΜΗ μονο απο ΑΒ .. πες τετο κακια η οπως αλλιως θελετε ...

Προεπιλογή

keada συγγνώμη για τον τρόπο που θα σου μιλήσω ειλικρινά πήγαινε να πας κοιμηθείς αγόρι μου είναι αργά! δεν είσαι για το game αυτό!

Περιοχή
    ΣΤΑ ΠΟΤΑΜΙΑ

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο alefas Εμφάνιση μηνυμάτων
    keada συγγνώμη για τον τρόπο που θα σου μιλήσω ειλικρινά πήγαινε να πας κοιμηθείς αγόρι μου είναι αργά! δεν είσαι για το game αυτό!
    αυτο ειναι το θεμα οτι τοσο καιρο κοιμομουν ... αλλα τωρα που λεω τα πραγματα οπως ειναι δεν αρεσουν σε καποιους ...
    και δεν λεω εσενα alefa γιατι και εσυ πελατης εισαι σαν εμενα ουτε εχω θεμα με τον da μαγκια του και μπραβο του ... με αλλους εχω θεμα που κανουν τα παγωνια ..

Προεπιλογή

κοίταξε φίλε keada δυστυχώς ο τρόπος σκέψεις σου από την αρχή του παιχνιδιού λόγο τον επανωτών κτυπημάτων που δεχόσουν ήταν απαράδεκτος!! για όλες αυτές τις καταστάσεις και την ήττα που υπεστήκατε φταίτε μόνο εσείς!! εγώ ήμουν πάρων σχεδόν σε όλες τις επιχειρήσεις που κάναμε και γενικά μέσα σε όλα! κάνεις δεν σας έκανε πουστία και όλα έγιναν από την πολύ καλή οργάνωση που είχαν τα παιδιά της ηγεσίας σε όλα τους από το θέμα αμυνών ,επιθέσεων ,συντήρηση στρατού (που απορείς πώς τα τάιζαν κτλ κτλ).
    Να ξέρεις ότι εγώ δεν είμαι τύπος της πουστίας και δεν θα μπορούσα να παίξω σε μια συμμαχία η οποία λειτουργεί έτσι! όλα ήταν πεντακάθαρα εκτός αν μου διέφυγε κάτι που είναι πολύ δύσκολο και δεν το ξέρω ! όσοι με ξέρουν το γνωρίζουν πολύ καλά αυτό! και τι είμαι και πως παίζω….
    για αυτό σε παρακαλώ πολύ επειδή δεν μπορώ να διαβάζω βλακείες κοιτάξτε να δείτε τη σας φταίει δείτε τα λάθη σας διότι ήταν αμέτρητα και προσπαθήστε να παίξετε οργανωμένα και όσο μπορείτε ποιο σωστά αλλιώς δεν έχετε καμία τύχη σε μια οργανωμένη συμμαχία! αυτά από μένα και εύχομαι να σας βρούμε ποιο οργανωμένους την επόμενη φορά να γίνει ένα καλό παιχνίδι !καλό καλοκαίρι να έχουμε πάντα με υγεία και μην ξεχνάμε ότι είναι ένα παιχνίδι τπτ παραπάνω!

Σελίδα 4 από 6 ΠρώτηΠρώτη ... 23456 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. Αναφορές μάχης
    By RuLeR in forum Πολιτική και διπλωματία - Κόσμος 5
    Απαντήσεις: 15
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-12-11, 11:37
  2. Αναφορές μάχης
    By georgef in forum Αρχείο Speed 6
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-05-11, 16:31
  3. WW - Αναφορές
    By krako in forum Αρχείο Server 1 (3)