Σελίδα 6 από 6 ΠρώτηΠρώτη ... 456
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 51 έως 58 από 58

Θέμα: WW αναφορές

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο omorfos Εμφάνιση μηνυμάτων
    μάλλον κανεις δεν θέλει να καταλάβει ...
    να τος λοιπον! Πραγματικα αυτος ελειπε να ποσταρει, οποτε και εδεσε το γλυκο!
    Σαν να μιλαμε διαφορετικες γλωσσες εδω μεσα, Τζαμπα ποσταρουμε. Συνεχιστε ετσι παιδες! Ειναι πολυ βολικο βεβαια να φταιει ο κακος ο αλλος, παρα η ανεπαρεια μας!.....

Προεπιλογή

καλησπερα σε ολους

ενα θα πω για τους γκρινιαριδες "Οσα δεν φτανη η αλεπου τα κανει κρεμασταρια", ελληνικο φενομενο οποιος χανει να γκρινιαζει τους φτενε ολα τα αλλα εκτος απο τους ιδιους.

καλη συνεχεια και καλο καλοκαιρι σε ολους.

Περιοχή
    Αθήνα

Προεπιλογή

Όταν κάποιος χάνει, πάντα ψάχνει να βρει τους άλλους που του έφταιξαν, προσπαθεί να πλάσει θεωρίες συνωμοσίας και κάνει τα πάντα για να αποδείξει ότι μόνο η ανικανότητα του δε φταίει. Όταν πάλι ο ίδιος κερδίζει τότε επαινεί τον ευατό του και προσπαθεί να μας πείσει ότι χάρη σε αυτόν έγιναν όλα. (Αν σας θυμίζουν κάτι όλα αυτά)

Υπάρχει κανείς που μπορεί να πιστεύει ότι μια τόσο μεγάλη εταιρεία, με παρουσία σε όλο τον κόσμο, θα μπορούσε να ενεργεί υπέρ 2-3 παικτών θέτοντας σε κίνδυνο την αξιοπιστίας της και το κύρος της με συνέπεια πολλά άλλα, μόνο και μόνο για να κερδίσουν τον σερβερ 2 τύποι στην Ελλάδα ????
    Αν υπάρχει κάποιος, τότε δε ξέρω τι να πω, μόνο ένα μου έρχεται στο μυαλό, κάτι που άκουσα στο στρατό, ο μ@λ@κ@ς είναι ανίκητος και ποιος ειμαι εγώ άλλωστε που θα του αλλάξω γνώμη.

Σε όλα έφταιγαν οι άλλοι, μόνο οι άλλοι, όταν όμως κανείς δε μπορούσε να τους επηρεάσει και μπορούσαν να τιγκάρουν με αμυνες το Θαυμα (κάτι που είχαν κάνει μέχρι ένα σημείο), με το μοναδικό προνόμιο μέχρι σήμερα σε server (αν κάνω λάθος διορθώστε με) έχοντας την 2πλη παραγωγή σιταρού να ταϊζουν το 1/2 του στρατού, τότε τι εκαναν ???? Προτίμησαν να το αδειάσουν και να εξευτελιστούν και πάλι απο το να το παλέψουν, για να έχουν να λένε ότι οι στρατοί των VIPS πηγανε στον βρόντο.
    Λένε ότι στουκάρανε γιατί υπήρχε κάποια δύναμη που βοηθούσε τους VIPS, αλλά έχω μάθει μέχρι σήμερα ότι όλες οι συμμαχίες κρατάνε και προφυλάσουν στρατούς για το τέλος. Που είναι αυτοί οι στρατοί??? Μήπως τους έσβησε ο El malo με τον ixydaki για να μην κάνετε ζημιά???

Υ.Γ. Ο Da εχει δικιο για τον αρχηγό των VIPS όσο και να κοροϊδεύετε. Και ο όπως έλεγα και με ένα καλό μου φίλο ο El malo ειναι ναι μεν ο αρχηγός, αλλά είναι ο επίτημος αρχηγός....
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη unos : 11-06-14 στις 17:58

Το avatar του χρήστη el malo
    Περιοχή
    chania

Προεπιλογή

Νομίζω πως αυτό που έγραψε ο φίλος ο Unos τα λέει όλα , δεν θα προσθέσω τίποτα παραπάνω πάνω σε αυτό.
    όποιος έχει στοιχεία ότι μπορεί να βοηθηθήκαμε με τον οποιοδήποτε τρόπο και όχι λόγια του αέρα μπορεί να τα δημοσιοποιήσει , πλέον και κάτι μήνες δεν είμαι μέρος της ομάδας των "διαχειριστών" όπως λέτε , αλλά αυτό όπως δείχνει δεν έχει καμία σημασία...

KEADA ειδικά εσύ δεν έπρεπε να μιλάς καθόλου , πάντα πριν να κρίνουμε οποιονδήποτε ας κάνουμε μια αυτοκριτική...
    γνώμη μου φυσικά αλλά και πολλών άλλων είναι του ότι το παιχνίδι κρίθηκε την στιγμή που τα έσπασες με τους RENCE και έστελνες άμυνες στους KGB όταν αυτοί δεχόντουσαν επιθέσεις από RENCE , τέτοια κωλοτούμπα ούτε ο Μελησανίδης δεν έχει κάνει.

αυτός ο server θα ήταν υψηλού ενδιαφέροντος μόνο εάν δεν είχαν διασπαστεί οι P#C και αν δεν είχαν διασπαστεί οι AB + RENCE + ΛΟΙΠΟΊ.

Η οργάνωση μας φίλοι μου έπαιξε καθοριστικό ρόλο διότι αν έχεις υψηλή αντίληψη σχετικά με τα δεδομένα του παιχνιδιού μπορείς να κάνεις παπάδες ακόμα και αν δεν έχεις στην κατοχή σου σαν συνασπισμός τα δυνατά αντικείμενα , ( μοναδική δίαιτα , μοναδικός αρχιτέκτονας , μοναδικός εκπαιδευτής και μικρός εκπαιδευτής)

φτάσαμε μια άμυνα της τάξης των 14 εκατομμυρίων στο θαύμα μας και ένα συνονθύλευμα από μικρούς μεσαίους και μεγάλους επιθετικούς στρατούς χωρίς να έχουμε όλα τα παραπάνω , είχαμε μόνο την οργάνωση και αυτό όπως φαίνεται μας έφτανε.

http://travian-reports.net/gr/report...08,4670599d2dc
    σημείωση ότι είναι και κάποιοι ακόμα στρατοί οι οποίοι για διαφόρους λόγους δεν μπόρεσαν να πάρουν την αναφορά τους ...

Μιας και θίξατε το θέμα , φέτος όπως και πέρυσι αρχηγός ήταν και είναι ο αγαπητός σας σφαγέας και φίλος ο l.k , όπου άμυνες αυτός , όπου επιθέσεις αυτός , όπου οτιδήποτε αυτός, αλλά όπως αυτός έτσι και εγώ ήμασταν μέλη μιας ηγεσίας η οποία έπαιρνε αποφάσεις για το καλό της συμμαχίας και όχι για προσωπικά ενδιαφέροντα και συμφέροντα, που απαρτιζόταν από πολλά και διάφορα άτομα που ο κάθε ένας έκανε αυτό που μπορούσε όπως μπορούσε για να βγει αυτό το αποτέλεσμα.

τέλος να πω ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όλα τα παιδιά του συνασπισμού μας για την εμπιστοσύνη τους που μας έδειξαν και ένα μεγάλο bravo σε όλα τα παιδιά που έβγαλαν όλους αυτούς τους μεγάλους στρατούς , όλους αυτούς που έβγαλαν τόσα πολλά αμυντικά και στήριξαν επάξια τα τοίχοι του συνασπισμού μας και ένα μεγάλο επίσης BRAVO σε όλους τους sitters του Θαύματος και ειδικά σε Deva που τράβηξε το μεγαλύτερο μανίκι με την σίτιση αυτού.
    PAKRHTIA'S Community Manager

Προεπιλογή

δεν ειχα σκοπο να απαντησω αλλα τασο ναιμεν εχεις δικιο οτι ο σεβερ κριθηκε νωρις οταν τα σπασανε εμεις με pc και οι ΑΒ με rence αλλα αμυνες δεν πηραμε απο ΑΒ απλως βγαζαμε ευκολες αμυνες γιατι δεν εχω δει πιο ευκολοδιαβαστες επιθεσεις ...
    και θα σε παρακαλουσα να μην ξαναμιλησεις για αυτο το θεμα εμεις δεν ειχαμε συμαχια με κανενα ουτε πανω ουτε κατω απο το τραπεζι
    δεν χρειαστηκε ο στοχος ηταν καθαρος μετα την διασπαση με τους pc και το λεγαμε και στο προφιλ οποιος μας ενοχλησει θα περασει δυσκολα μας ενοχλησανε οι rence και τους στοιχισε εστω και την προσπαθεια να διeκδηκησουνε σερβερ
    35 καπ μηδενισμενα 12 σπασμενα και 3 πολεμικα κλεμενα η μηδενισμενα του συνασπισμου rence -soa -sex shop δεν τα λεςκαι λιγα ...
    απο αυτα χαθηκανε αρκετοι στρατοι που ισως σας κανανε ζημια
    απλως θεωρω οτι φερθηκατε εξυπνα για τον σκοπο που κατεβηκατε δηλαδη την κατακτηση server...

στην ουσια δηλαδη εμεις χωρις να εχουμε καμια συμαχια με vips λειτουργησαμε υπερ της αλλα δεν φταιμε εμεις φταιει καθαρα λαθος σκεψη της ηγεσιας των rence (βαζω sex shop kai στην συνεχεια soa να τελειωσουνε kgb )αλλα δεν ξερανε που μπλεκανε ...
    τα αλλα ηρθανε μονα τους.. και το επαναλαμβανω απο την στιγμη που μας χτυπησανε rence δεν μπορω να καταλαβω την λογικη των παικτων της rence που μας ζητουσανε να χτυπησουμε vips ενω αυτοι στελνανε μαζικα σε εμας
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη souta : 12-06-14 στις 20:46

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο el malo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Νομίζω πως αυτό που έγραψε ο φίλος ο Unos τα λέει όλα , δεν θα προσθέσω τίποτα παραπάνω πάνω σε αυτό.
    όποιος έχει στοιχεία ότι μπορεί να βοηθηθήκαμε με τον οποιοδήποτε τρόπο και όχι λόγια του αέρα μπορεί να τα δημοσιοποιήσει , πλέον και κάτι μήνες δεν είμαι μέρος της ομάδας των "διαχειριστών" όπως λέτε , αλλά αυτό όπως δείχνει δεν έχει καμία σημασία...

KEADA ειδικά εσύ δεν έπρεπε να μιλάς καθόλου , πάντα πριν να κρίνουμε οποιονδήποτε ας κάνουμε μια αυτοκριτική...
    γνώμη μου φυσικά αλλά και πολλών άλλων είναι του ότι το παιχνίδι κρίθηκε την στιγμή που τα έσπασες με τους RENCE και έστελνες άμυνες στους KGB όταν αυτοί δεχόντουσαν επιθέσεις από RENCE , τέτοια κωλοτούμπα ούτε ο Μελησανίδης δεν έχει κάνει.

αυτός ο server θα ήταν υψηλού ενδιαφέροντος μόνο εάν δεν είχαν διασπαστεί οι P#C και αν δεν είχαν διασπαστεί οι AB + RENCE + ΛΟΙΠΟΊ.

Η οργάνωση μας φίλοι μου έπαιξε καθοριστικό ρόλο διότι αν έχεις υψηλή αντίληψη σχετικά με τα δεδομένα του παιχνιδιού μπορείς να κάνεις παπάδες ακόμα και αν δεν έχεις στην κατοχή σου σαν συνασπισμός τα δυνατά αντικείμενα , ( μοναδική δίαιτα , μοναδικός αρχιτέκτονας , μοναδικός εκπαιδευτής και μικρός εκπαιδευτής)

φτάσαμε μια άμυνα της τάξης των 14 εκατομμυρίων στο θαύμα μας και ένα συνονθύλευμα από μικρούς μεσαίους και μεγάλους επιθετικούς στρατούς χωρίς να έχουμε όλα τα παραπάνω , είχαμε μόνο την οργάνωση και αυτό όπως φαίνεται μας έφτανε.

http://travian-reports.net/gr/report...08,4670599d2dc
    σημείωση ότι είναι και κάποιοι ακόμα στρατοί οι οποίοι για διαφόρους λόγους δεν μπόρεσαν να πάρουν την αναφορά τους ...

Μιας και θίξατε το θέμα , φέτος όπως και πέρυσι αρχηγός ήταν και είναι ο αγαπητός σας σφαγέας και φίλος ο l.k , όπου άμυνες αυτός , όπου επιθέσεις αυτός , όπου οτιδήποτε αυτός, αλλά όπως αυτός έτσι και εγώ ήμασταν μέλη μιας ηγεσίας η οποία έπαιρνε αποφάσεις για το καλό της συμμαχίας και όχι για προσωπικά ενδιαφέροντα και συμφέροντα, που απαρτιζόταν από πολλά και διάφορα άτομα που ο κάθε ένας έκανε αυτό που μπορούσε όπως μπορούσε για να βγει αυτό το αποτέλεσμα.

τέλος να πω ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όλα τα παιδιά του συνασπισμού μας για την εμπιστοσύνη τους που μας έδειξαν και ένα μεγάλο bravo σε όλα τα παιδιά που έβγαλαν όλους αυτούς τους μεγάλους στρατούς , όλους αυτούς που έβγαλαν τόσα πολλά αμυντικά και στήριξαν επάξια τα τοίχοι του συνασπισμού μας και ένα μεγάλο επίσης BRAVO σε όλους τους sitters του Θαύματος και ειδικά σε Deva που τράβηξε το μεγαλύτερο μανίκι με την σίτιση αυτού.

καλησπέρα σας και από μένα .....

εγώ ένα πράγμα θέλω να πω....

κόντρα και όταν λέμε κόντρα γερή όμως , από καμια ομάδα δυνατή , και στην ουσία συμμαχία , που να ξερει να παίξει ξύλο και όταν λέμε ξύλο καταλαβαίνει ο τάσος τη εννόω , δεν έχει δει ποτε ούτε η πακρητια περιση, ούτε η vips φέτος ....
    άρα λοιπόν επιτρεψεμου τάσο να σου πω . ότι μπορεί λέω μπορεί και να μην βγάζατε ποτε , ούτε τους στρατούς που βγάλατε ουτε της αμυνες , ούτε να περνάτε και το server ...
    οπως και να χει συνχαριτηρια!!!!

φιλικά πάντα

JAGUAR.......

Περιοχή
    ΣΤΑ ΠΟΤΑΜΙΑ

Προεπιλογή

el malo πας να πεταξεις την μπαλα στην εξεδρα , αλλα σου απαντησαν με της αμυνες ..
    το θεμα τελειωσε απλα να μας ενυμερωνετε σε ποιο σερβερ θα παιζετε να μην μπαινουμε και ολα καλα ..
    καλο καλοκαιρι σε ολους ....

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο da1972 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δηλαδη εσυ που ξερεις τα πολλα,μπορεις να μου πεις ποιος ειναι αρχηγος στους VIPS?
    Γιατι εαν νομιζεις πως οι VIPS εχουν αρχηγο τον ELMALO εισαι βαθια νυχτωμενος.
    Και εαν πιστευεις οτι οι συμμαχιες στο travian κερδιζουν μονο με τον αρχηγο παλι λαθος κανεις.
    Ενα θα σου πω.Εχω παιξει σε πολλους σερβερ και με πολλες συμμαχιες αλλα την οργανωση που εχουν οι VIPS ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΧΩ ΔΕΙ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ,με την μονη συμμαχια που μπορω να την συγκρινω ειναι η RIP που επαιξαν πριν αρκετα χρονια στον σερβερ 1 σε εκδοση 3.6.
    Λοιπον και να τελειωνει αυτο το θεμα ,γιατι δεν εχουμε και κατι να χωρισουμε,παικτες ειμαστε στο ιδιο παιχνιδι σου ευχομαι καλο καλοκαιρι και ελπιζω στον επομενο σερβερ που θα παιξεις να μην βρεις παλι αντιπαλους διαπλεκομενους.
    ΜΕ ΑΓΑΠΗ
    DA1972

ΥΓ Περσι δεν ξερω αμα θυμασαι εφαγα 680κ αμυντικα απο το θαυμα σας και μετα ηρθε ο silves και το πηγε -20 και επειδη ειδατε οτι δεν υπαρχει καμια σωτηρια το αδειασατε .Αυτα για να θυμουνται οι παλιοι και να μαθαινουν οι νεωτεροι.
    μητσακο μπραβο για τον στρατο σου αδελφε...το εχεις κανει αρκετες συνεχομενες φορες και αυτο λεει πολλα.....τα καλα σου λογια για την rip που τοτε ησουν αντιπαλος της δειχνει απλα και την ποιοτητα σου σαν ανθρωπο.....κανονησε καμια να ριξουμε καμια μασα ρεεεεεεεεε......
    Γιατί η -=M=- κάνει τη διαφορά!!

http://travian-reports.net/gr/report/45475f69e10

Σελίδα 6 από 6 ΠρώτηΠρώτη ... 456

Παρόμοια Θέματα

1. Αναφορές μάχης
    By RuLeR in forum Πολιτική και διπλωματία - Κόσμος 5
    Απαντήσεις: 15
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-12-11, 11:37
  2. Αναφορές μάχης
    By georgef in forum Αρχείο Speed 6
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-05-11, 16:31