Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 20 από 26

Θέμα: Κέντρα Ανοικτής Προστασίας Ηλικιωμένων

Προεπιλογή

Ποια γνωστα εννοεις?μην αφηνεις υπονοουμενα στα γραφομενα σου,ουδεν κρυπτον υπο τον ηλιο,αν εχεις κατι τραβιανικο για μενα να πεις ,εδω δημοσια σε περιμενω

Ναι ο αγγελος το ξερει στο εχω πει 2 φορες....

JAGUAR THE LEADER OF ALL PAGKRHTIAS PLAYERS AND ALLIANCE

Προεπιλογή

Οσο νυχτωνει η ουρα μεγαλωνει...
    οι ναιτες ιπποτες ειναι ετοιμοι να πανηγυρισουν τον σερβερ για ακομη μια φορα με κοντρα παικτες τον αγγελουκο μας και τον μηνα υπομονη και σε λιγες μερες τελειωνουμε και θα πινουμε σαμπανια απο το κυπελλο!!!!!

Υ.Γ
    οι περισσοτεροι θα απογοητευθηκατε βεβαια αλλα να ξερετε οτι ΤΟΝ ΣΕΡΒΕΡ ΤΟΝ ΕΧΟΥΜΕ ΑΝΕΤΑ αρκει να συνεργαστειτε ΟΛΟΙ

Προεπιλογή

Πάλι καλά που εχει κοσμο ο σέρβερ, φαντάσου να μην ειχε.....
    Οι προηγούμενες στο προφίλ μου...........grx8: http://postimage.org/image/o3su9nm39/
    820k σε 3 μήνες καλοκαιριού.....
    Προσωπική Ιστοσελίδα:
    http://modelgallery.wikispaces.com/

Προεπιλογή

Ελα αμπαλουκο
    ειχε κοσμο αλλα τα παρατησαν οι αντιπαλοι μας και μειναμε μονοι να τρεχουμε 3 θαυματα απο 500κ αμυνες εκαστο τσαμπα και αδικα,το μονο θαυμα που μας κοντραρει ειναι αυτο της συμμαχιας ΠΑΟΚΑΡΑ αλλα ετοιμαζομαστε ο αγγελος και εγω να το διαλυσουμε και να πατησουμε το 100 να τελειωσει ενδοξα για πρωτη μας φορα στην τραβιανικη μας πορεια ενας σερβερ

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Marigoula Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ελα αμπαλουκο
    όμοιος ομοίω αεί πελάζει

ειχε κοσμο αλλα τα παρατησαν οι αντιπαλοι μας και μειναμε μονοι να τρεχουμε 3 θαυματα απο 500κ αμυνες εκαστο τσαμπα και αδικα,το μονο θαυμα που μας κοντραρει ειναι αυτο της συμμαχιας ΠΑΟΚΑΡΑ αλλα ετοιμαζομαστε ο αγγελος και εγω να το διαλυσουμε και να πατησουμε το 100 να τελειωσει ενδοξα για πρωτη μας φορα στην τραβιανικη μας πορεια ενας σερβερ
    Ο κάθε ψυχοπαθής απατεώνας εκμεταλλευόμενος την ανωνυμία του internet μπορεί να ισχυρίζεται ότι είναι οτιδήποτε ακόμα και Ναπολέων η ΜεγαΑλέξανδρος ..... και στην προκειμένη περίπτωση ενα γατάκι προσπαθεί να παρουσιαστεί σαν κάποιος άλλος αλλα η ουσία δεν αλλάζει ..... imitation ( Κρητικός) ο ένας .... imitation (tgrάκι ) ο ο αλλος ....

Και για να βάλουμε τα πράγματα στην θεση τους ....ΟΙ ΝΑΙΤΕΣ ΔΕΝ ΚΛΕΒΟΥΝ ΕΚΚΛΗΣΙΕΣ και απο την στιγμη που εχουν ξεδοντιαστει σχεδον στο συνολο τους ολοι οι επιθετικοι του ανίερου συνασπισμου ΣΑΜΑΚΑΣ δεν βλέπουν λογο συνέχισης του σέρβερ και ηδη κινούνται για να μπουν σε κάποιο σοβαρό σέρβερ του εξωτερικου μπας και παιξουμε κάτι αλλο εκτος απο sim city

Tgrακι υπομονη ... λιγες μερες μενουν μεχρι την διαγραφή μας αλλα πριν φυγουμε θα σας κανουμε αλλη μια χοντρη πλάκα και μετα καθιστε να παλευεται καλοκαιριατικα να ανεβασεται θαυμα μαζι με τους συμμάχους σας

Σημ ΣΑΜΑΚΑΣ = ΣΑρα Μάρα Κακό Συναπάντημα οπου
    Σαρα = imitation tgr
    Μάρα = Μ-Η.Ρ.Α
    Κακο συναπάντημα = τι αλλο απο ΠΑΟΚΑΡΑ και λοιπες υποχθονιες δυνάμεις του σερβερ

Προεπιλογή

Στο καλο τσολια μου και να μας γραφεις εκει στην ξενιτια......
    Το αν ειμαι εγω imitation ασε να το ξερω εγω καλυτερα και οι συμμαχιες που εχω παιξει

στο επομενο ποστ θα αναλυσουμε ποιος ειναι ο william wallace......

Προεπιλογή

Εγώ πάντως νομίζω είναι νωρίς για προβλέψεις και τέτοιου είδους δηλώσεις θεωρώ 50-50 τον σέρβερ η tgr (αν και ιμιτασιόν δεν λέω, σε έναν μέγαλο βαθμό τουλάχιστον) σίγουρα έχει και άλλους στρατούς, εσέις?
    αν και έχω αρκετό διάστημα που έφυγα από τον σέρβερ αυτό θέλω να πιστευω....
    τελικά ίσως έπρεπε να είχαμε μείνει και εμέις

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο lakis???? Εμφάνιση μηνυμάτων
    τελικά ίσως έπρεπε να είχαμε μείνει και εμέις
    Μαλλον την καλύτερη δουλειά έχεις κάνει .... και κανονικά επρπε να είχαμε κάνει και εμεις το ιδιο εδώ και καιρό ... οσο ακομα υπήρχε συμμετοχή γιατι τώρα κακά τα ψέμματα .... μονο οι καμένοι έχουν μείνει και σε λιγο θα μείνουν οι καρακαημένοι

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο lakis???? Εμφάνιση μηνυμάτων
    η tgr (αν και ιμιτασιόν δεν λέω, σε έναν μέγαλο βαθμό τουλάχιστον) σίγουρα έχει και άλλους στρατούς, εσέις?
    Στη καλύτερη περίπτωση η tgr να έχει ένα ραμμερ και δυο χάμμερ .... ενώ εμείς δεν έχουμε χαλάσει ούτε τους μισούς στρατούς μας αλλά αυτό δεν λέει τίποτα οταν απο τις παραλίες ούτε μαζικό μπορείς να κάνεις ούτε υπάρχει λόγος να τρέχουν 2-3 άτομα για να πουν οι υπολοιποι οτι κερδίσαμε

Οποτε καλό καλοκαίρι σε όλους

Προεπιλογή

H ιδιαζουσα ευφυια αν δεν καλλιεργηθει μεσα απο τη διαδικασια της μαθησης μπορει να οδηγησει σε διχασμο προσωπικοτητας και σχιζοφρενεια..
    την καληνυχτα μου williame wallace....
    ειμαστε οι ναιτες ιπποτες και εχουμε τον σερβερ στο τσεπακι με αγγελουκο μπροσταρη και τωρα μας εμφανιστηκε και ο χολυγουντιανος πολεμαρχος αγνωστων λοιπων στοιχειων για την ιθαγενεια του

Προεπιλογή

H ιδιαζουσα ευφυια αν δεν καλλιεργηθει μεσα απο τη διαδικασια της μαθησης μπορει να οδηγησει σε διχασμο προσωπικοτητας και σχιζοφρενεια..
    χα και παλι χα..... !!!

Πολυ φοβάμαι οτι περιγράφεις τον εαυτο σου

black angel
    Και εαν εχεις αμφιβολίες για το ποιος είμαι ρώτα τον προηγούμενο που συμφώνησε με το ιμιτασιον tgr

Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές