Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 26

Θέμα: Κέντρα Ανοικτής Προστασίας Ηλικιωμένων

Προεπιλογή Κέντρα Ανοικτής Προστασίας Ηλικιωμένων

Καλησπέρα σας
    Αποφασισαμε και φέτος να κατέβουμε στον σ2 με μοναδικό σκοπό να πάρουμε επιτέλους εναν σέρβερ.
    Εκτος απο την οικογένεια μου φέτος και τους γνωστούς και μη εξαιρετεους γκρεγκ και παπαρρρρ,θα έχουμε κοντα μας τον μάυρο τον αγγελο απο την σιβηρία,και μερικές προσθήκες που τελευταία στιγμή καταφέραμε και βρήκαμε(που δεν μας ξέρουν ακόμα δλδ...),μαζι μας και ο γιώργαρος το τρένο απο τα βόρεια με την γυναίκα του.
    Για να παίξετε λοιπόν μαζι μας πρέπει να ξέρετε ένα πραγμα,εγώ και μόνον εγώ ειμαι ο ένας και ο μοναδικός αρχηγός και δεν σηκώνω κουβέντα καμία
    Αυτά και τέλος

Και κλεινωντας θα σας πω ενα ποιηματάκι που έγραψα εμπνευσμένο στοκάρωντας και τρίβωντας εκεί στην λεβεντομάνα και περιφάνη τσι κρητη

στητα στητα και ορθα τα κυπαρισσα
    μιας και το θελησε της θαλασσας η λυσσα
    στεκονται σαν καταρτια ισα
    και κλαιν κορμια παλικαρισσα

με εκτίμηση
    ο αποδιοπομπαίος τράγος της παγκρητιας
    ο πανμεγιστος ζα-ζα-ζαγκουαρρρρρρ
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ixydakis : 24-12-14 στις 10:43 Αιτία: Προσωπικά δεδομένα.

Προεπιλογή

Απο σημερα και μεχρι το τελος του σερβερ ανακοινωνω οτι η συμμαχια των αδιαφθορων συνασπιζεται με μια ιστορικη τραβιανικη συμμαχια των ελληνικων σερβερ την ''ΠΑΟΚΑΡΑ''.Μετα απο μεγαλες και σκληρες διαπραγματευσεις που κρατησαν δεκαπεντε ολοκληρες μερες καταφερα και εκλεισα αυτη την ιστορικη συμφωνια,αρωγοι στην προσπαθεια μου αυτη ηταν και θελω να τους ευχαριστησω δημοσιως,
    ο μαυρος αγγελουκος ο τρομερος
    η γυναικα μου η γαλατισσα
    το βικακι
    ο ιπποτης
    ο κουνιαδος μου
    ο παρης
    ο σουτ-απαπαπα
    ο αντωνιος ο Ε΄

ΜΕ ΕΚΤΙΜΗΣΗ
    JAGUAR

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Marigoula Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα σας
    Αποφασισαμε και φέτος να κατέβουμε στον σ2 με μοναδικό σκοπό να πάρουμε επιτέλους εναν σέρβερ.
    Εκτος απο την οικογένεια μου φέτος και τους γνωστούς και μη εξαιρετεους γκρεγκ και παπαρρρρ,θα έχουμε κοντα μας τον μάυρο τον αγγελο απο την σιβηρία,και μερικές προσθήκες που τελευταία στιγμή καταφέραμε και βρήκαμε(που δεν μας ξέρουν ακόμα δλδ...),μαζι μας και ο γιώργαρος το τρένο απο τα βόρεια με την γυναίκα του.
    Για να παίξετε λοιπόν μαζι μας πρέπει να ξέρετε ένα πραγμα,εγώ και μόνον εγώ ειμαι ο ένας και ο μοναδικός αρχηγός και δεν σηκώνω κουβέντα καμία
    Αυτά και τέλος

Και κλεινωντας θα σας πω ενα ποιηματάκι που έγραψα εμπνευσμένο στοκάρωντας και τρίβωντας εκεί στην λεβεντομάνα και περιφάνη τσι κρητη

στητα στητα και ορθα τα κυπαρισσα
    μιας και το θελησε της θαλασσας η λυσσα
    στεκονται σαν καταρτια ισα
    και κλαιν κορμια παλικαρισσα

με εκτίμηση
    ο αποδιοπομπαίος τράγος της παγκρητιας

δεν μου λες ρε Μηνα ο black angel to ξερει?

Προεπιλογή

α, ωραία...θα γελάσουμε!!!
    Οι προηγούμενες στο προφίλ μου...........grx8: http://postimage.org/image/o3su9nm39/
    820k σε 3 μήνες καλοκαιριού.....
    Προσωπική Ιστοσελίδα:
    http://modelgallery.wikispaces.com/

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο marianna Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν μου λες ρε Μηνα ο black angel to ξερει?
    δεν μιλαω με αμπαλους παικτες ουτε παιζω μαζι τους,μιλαω μονο με σοβαρους και αρχηγους συμμαχιων οποτε καλο θα ηταν να με ρωτησει ο ιδιος ο αγγελος και να μην γραφει εδω ο καθε πικραμενος αμπαλος οπως εσυ και ο ορατιος

JAGUAR THE LEADER OF ALL PAGKRHTIAS PLAYERS AND ALLIANCE

Προεπιλογή

είπε ο γαιδαρος τον πετεινό κεφάλα...κάνε μου την χάρη please να μην τα παρατήσεις ΠΑΛΙ!!!
    Οι προηγούμενες στο προφίλ μου...........grx8: http://postimage.org/image/o3su9nm39/
    Προσωπική Ιστοσελίδα:

Προεπιλογή

δεν μιλαω με αμπαλους παικτες ουτε παιζω μαζι τους,μιλαω μονο με σοβαρους και αρχηγους συμμαχιων οποτε καλο θα ηταν να με ρωτησει ο ιδιος ο αγγελος και να μην γραφει εδω ο καθε πικραμενος αμπαλος οπως εσυ και ο ορατιος

JAGUAR THE LEADER OF ALL PAGKRHTIAS PLAYERS AND ALLIANCE

εεεεεεεε το παρακανες μηνα αμπαλη ναι βεβαιος πικραμενη γιατι ρε μηνα δεν θυμαμε να με πικρανες ποτε ουτε εσυ ουτε οι deletakides φιλοισου επιλεκτικη αμνησια νομιζω να το κοιταξεις......

αααααααο αποδιοπομπαίος τράγος της παγκρητιας
    Ave Caesar morituri te salutant
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη marianna : 04-05-15 στις 15:51

Προεπιλογή

Aλλα λογια να αγαπιομαστε κοπέλια.παιχτε το παιχνιδακι σας εσεις και εμεις το δικο μας,
    Οι ναιτες εχουν 3 θαυματα στην κατοχη τους και παμε να παρουμε τον σερβερ με φυσικους αρχηγους τον αγγελο και τον μηνα,εναν γαλατη και εναν ρωμαιο αντιχτοιχα να κανουν την διαφορα στον σερβερ

Και επειδη δεν θελω να σας αφησω παραπονεμενους σας λεω τουτο μοναχα,η μεγαλη ομαδα απο τον κρητη ειναι ετοιμη και θα κατεβει σε εναν απο τους επομενους σερβερ που θα ανοιξουν για να δειξει και παλι την δυναμη της ,αυτη την φορα με διαφορετικους ηγετες με ορεξη για παιχνιδι και για πολλες μαχες που στο παρελθον οι ηγετες της παγκρητιας τις απεφευγαν σαν ο διαβολος το λιβανι και ολο διπλωματια επαιζαν,τωρα θα δειτε με μας το πραγματικο πολεμικο παιχνιδι που λεγεται τραβιαν και πως διδασκετε

Προεπιλογή

να αλλαξουμε game όσο προλαβαίνουμε.....αν είναι να δουμε το τραβιαν που θα διδασκετε και να παθουμε καμια ανακοπή από τα γέλια να λείπει το βυσινο
    Προσωπική Ιστοσελίδα:

Προεπιλογή

Aλλα λογια να αγαπιομαστε κοπέλια.παιχτε το παιχνιδακι σας εσεις και εμεις το δικο μας,
    Οι ναιτες εχουν 3 θαυματα στην κατοχη τους και παμε να παρουμε τον σερβερ με φυσικους αρχηγους τον αγγελο και τον μηνα,εναν γαλατη και εναν ρωμαιο αντιχτοιχα να κανουν την διαφορα στον σερβερ

Και επειδη δεν θελω να σας αφησω παραπονεμενους σας λεω τουτο μοναχα,η μεγαλη ομαδα απο τον κρητη ειναι ετοιμη και θα κατεβει σε εναν απο τους επομενους σερβερ που θα ανοιξουν για να δειξει και παλι την δυναμη της ,αυτη την φορα με διαφορετικους ηγετες με ορεξη για παιχνιδι και για πολλες μαχες που στο παρελθον οι ηγετες της παγκρητιας τις απεφευγαν σαν ο διαβολος το λιβανι και ολο διπλωματια επαιζαν,τωρα θα δειτε με μας το πραγματικο πολεμικο παιχνιδι που λεγεται τραβιαν και πως διδασκετε

νατα και τα πιο μεγαλα σε ρωταω ξανα ο Αγγελος το ξερει?αν το ξερει μην του κανεις τα γνωστα γιατι την εχεις και ...................

Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές