Σελίδα 10 από 16 ΠρώτηΠρώτη ... 89101112 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 91 έως 100 από 157

Θέμα: τίτλοι τέλους

Προεπιλογή

Λοιπον λιγα θα πω διοτι μαλλον εχει χασει ο χωρος του φορουμ λογο υπαρξης και αξιας με οσα λενε καποιοι.
    1. Φιλε kavour . Δε με νοιαζει ποιους και για ποιο λογο περασες οσες γενεες ηθελες . Δικαιωμα σου , κανεις ελευθερα οσα θελεις. Δε σε πιεσαμε σε κανενα σημειο να μιλησεις οπως και δεν πιεσαμε κανενα . Ειδικα εγω δεν ειχα λογο απο κανενα να ζητησω να μιλησει. Ο καθενας μπορει να υπερασπιστει ή οχι συμμαχια που ανηκει και να δωσει ή οχι δικαιωματα μιλωντας εδω σε εμπαθεις αντιπαλους να τα χρησιμοποιους ως οπλα σε συζητησεις αφου αλλο δεν εχουν να πουν για εμας .
    Ετσι λοιπον για τελευταια φορα θα επισημανω και θα προκαλεσω οποιον ξερει να μιλησει για αντιθετα . Εμεις σα συμμαχια ΠΟΤΕ μα ΠΟΤΕ δεν καναμε 2α και 3α acc σε αλλες συμμαχιες για να δουλεψουν ως σπαι . Να εχεις προσβαση σε αλλες συμμαχιες κανοντας διπλωματια ειναι αλλο και αλλο η υπαρξη σπαι .
    Και για να ξεκαθαρισω λοιπον το θεμα και ας ΒΟΑ ολος ο σερβερ . Η συμμαχια μας ηταν θυμα σπαι και 2-3ων acc . Φανηκε . Εφυγαν απο εμας . Εδωσαν πολυτιμα , μας εκαναν επιθεσεις , εδωσαν πληροφοριες που ειχαν οσο ηταν ηγεσια , προσπαθησαν να διασπασουν συμμαχια . Οχι λοιπον εμεις . Αλλοι και με στοιχεια ειναι και ειχαν σπαι. Εμεις μονο πληροφοριες και προσβαση σε αυτες τις συμμαχιες μονο με συζητησεις και χωρις αλλα μεσα. Οποιος εχει να πει κατι που να αποδεικνυει αλλα ας μιλησει . Εμεις εχουμε οσα περασαμε που αποδεικνυουν οσα εγιναν .
    2. Δε θα μιλουσα αλλο για νικολακη - κατα κοσμο τραβιαν sar ...αλλα πολλα λεει βρισκοντας ευκαιρια απο kavour . Βεβαια δε λεει πως :
    - ενω ηταν ηγεσια και σε ολα τα ρουμ ηγεσιας , προσπαθουσε να πιεσει και να ψαρεψει συμμαχους για να μαθαινει αν λεμε καποια θεματα. Εμας δε μας ρωταγε απλα επειδη ειχε διαφωνησει με ΟΛΟΥΣ . Ειχε ακομη βγαλει και επαφες με οσους διαφωνουσαν μαζι του.
    - Σε καμμια φαση ΔΕΝ ΑΝΕΛΑΒΕ ευθυνη για καποια θεση . Εμενε υψηλος κριτης και επαιζε μονο με κεντρο το acc sar και με μονο σκοπο να μπορει να προστεψει ενα μελλοντικα τεραστιο στρατο που σε 2 σερβερ βεβαια ΔΕΝ ΕΙΔΕ κανεις ποτε . ΚΑλος αλλα μια μετριοτητα αναξιας 3000 ευρω που διαφημιζε πως ειχε βαλει .... και που αυτο μας καθιστουσε ολους υπευθυνους να βοηθησουμε να γινει ο 1ος .
    - Οπως ο ιδιος παραδεχεται εμεις που δε δαπαναμαι οσο αυτος ... επρεπε να παιζουμε με δημοπρασιες σα ψιλικατζηδες. ΔΕΝ ειμασταν ομως εμεις που παζαρευαμε με ολους αντιπαλους και μη για αγορα και μοιρασμα επιδεσμων και καλλιτεχνηματων . Ο sar ειχε γινει ο γραφικος " χορηγος " οσων ηθελαν χρυσο.
    - Φευγοντας στην αποικηση ...λιγο ποιο μακρια απο τις πολικες αρκουδες με επιλογη δικη του για να μη κινδυνευει απο επιθεσεις , πηρε μαζι 2 acc . Χρησιμα για συμμαχια και με μεθοδευμενη προσπαθεια αλλα μονο για να ειναι ασφαλης ηθελε και 3ο. Δε λεει πως εκτος απο Μαιστραλι , πηγε εκει και ο agnwstos ...... ηθελε και αλλο . Εκανε αναπτυξη χωρις πλατειες αθληματων ωστε να μη μπορει κανεις απο αυτους να βοηθησουν αλλον παρα μονο sar.
    - O δον ...και βοηθησε και καταλαβε ποιος ειναι και εμεινε μαζι μας εως τελους . Αυτο τα λεει ολα . Βεβαια ακομη ενα που δε μας λεει ο νικολακης ειναι ποιος χειριζοταν 2ο λογαριασμο αγνωστου και στο τελος εκανε επιθεσεις μαζι με αλλους σε εμας .
    -Η κλικα που λεει ο νικολακης ειναι οσοι εγλυφε κατα καιρους για να μαθει βασικα πραγματα σε παιχνιδι. Πχ πως σε ενα 20αρι θησαυροφυλακιο ΔΕ χωρανε 2 μικρα αντικειμενα . Αλλα αλλον λεει για πριβεδιασματα , Σε ρουμ ηγεσιας ποτε δε ζητησε υλες για sar . Εκει εκανε τον υπερανω . Σε πριβε ζηταγε ο 1ος λογαριασμος συμμαχιας υλες . ΚΑι να προηγηθει κιολας . ΟΧΙ λοιπον sar . ΔΕ ΘΑ ΠΡΟΗΓΗΘΕΙΣ ποτε επειδη ξοδευεις και επειδη εισαι 1ος σε ποπ με αγχος μη σε περασει ο καλου. Θα μπεις σε σειρα οπως ολοι . Οσο παιζεις με εμας ετσι θα ειναι . Αλλιως σε αλλο μαγαζι οπου μετραει ο χρυσος και ποπαρισμα .
    - Κανεις μα κανεις δε σε απεκλεισε απο πουθενα . Εσυ εκανες ρουμ με δικο σου 2ο μειλ και δεν ειχε κανεις μας δικαιωμα να βαλει και να βγαλει συμμαχους γιατι εχασες δηθεν κωδικους . Καθε συμμαχια λοιπον εναν ρουμ απο ... τουριστα φτιαγμενο το αλλαζει και δεν αποκλειει κανενα απο το νεο ρουμ οπως και εγινε .
    - Η αληθεια ειναι πως καποιες στιγμες θελαμε ποπ και ζητησα να μπεις . Και μπηκες . Ως εκει . Αν εσυ για να μπεις σε μια συμμαχια θελεις και υλες λυπαμαι αλλα ναι σε κοροιδεψα . Και καλα εκανα . Αν δε ξερεις πως σε μια συμμαχια υπαρχει σειρα καλα θα ειναι να μαθεις . Οποιος και να εισαι . Θα μαθεις να σεβεσαι καθε συμμαχο . Παιζει ή οχι με χρυσο , ειναι ομως ενεργος , και προσπαθει . Δε μπαινοβγαινει θελωντας υλες . Οσο κανεις αυτα απλα πας πισω σε σειρα . Οι συνεπεις κερδιζουν σε μια ομαδα . Αλλα που να ξερεις εσυ ? Ομαδα ? Ποια ομαδα ? Ακομη και σ2 αυτους που εφερες ειναι αυτοι που πουλησες εκει αλλαζοντας συμμαχια . Απλα τα παιδια παιζουν και δε δινουν σημασια σε κινησεις προδοσιας που συνηθως κανεις .
    - Οσο για αν ειναι ολοι γιεσμεν σε εμενα ... μαλλον θα πρεπει να προσεξεις λιγο . Οσοι διαφωνουν με εσενα .... δηλαδη ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ δεν εχουν αδικο οι πολλοι . Απλα εισαι μονος και θα μεινεις με λογικες χρυσου και προηγησης εξαιτιας αυτου και μονο.
    Αυτα φιλοι μου
    Δε θα μπορεσω να ακολουθησω αλλο υφος τετοιο. Ουτε θα πω εσωτερικα θεματα της Δ σε φορουμ . Ειναι θεμα που απασχολει οσους επαιζαν εκει και εκει θα κριθει. Απλα οι αλλοι που θελουν να ψοφησει η ...κατσικα του γειτονα ας ταισουν πρωτα τη δικη τους !
    Καλη συνεχεια λεμε και καλη ανταμωση .

Προεπιλογή

Εχεις πολυ πλακα Βασιλακη.
    Οταν σε στριμωχνουν αρχιζεις το παραληρημα ασυναρτησιων και μυθοπλασιων.Και μονος σου αποκαλυπτεις την αληθεια. Απο την στιγμη που βγηκα απο το ρουμ της ηγεσιας με δικη μου παντα πρωτοβουλια ουτε μια φορα δεν ενοχλησα κανεναν για να εκμαιευσω οπως λες πληροφοριες . Λυπαμαι αλλα το παραμυθι σου δεν εχει δρακο.
    Αντιθετως εσυ πατησες στα λεγομενα του Καβουρ για να με συκοφαντησεις γιατι μονο αυτο σου εχει μεινει πια να κανεις οταν ολοι οσοι σε εχουν γνωρισει καλυτερα στο ακουσμα του ονοματος σου φτυνουν στον κορφο τους.
    Αυτο και μονο που ειπες πως εσβησα ολους απο το σκαιπ μου οταν καταλαβα με τι φιδια ειχα να κανω κι εφυγα κι απο τα ρουμ διαψευδει την λασπη που πας να ριξεις οτι δηθεν ψαρευα για να μαθω . Θα ψαρευα αυτους που με την διαγραφη απο τις επαφες μου τους ειχα δειξει ηδη την απεχθεια μου ? Εσυ ετσι κανεις αν θες να ψαρεψεις καποιον ? Τον διαγραφεις απο τις επαφες σου ? Καλο κι αυτο. Τ ακουσαμε κι αυτο .Πες κι αλλα τετοια. Στις μερες μας το χαμογελο ειναι δυσευρετο.
    Το γιατι δεν ανελαβα θεση στο εξηγησα πιο πριν. Αν δεν ξερεις ελληνικα να καταλαβεις τι σου εγραφα αυτο ειναι δικο σου προβλημα.Κοιταξε το αν και εισαι πολυ μεγαλος τωρα για τετοιου ειδους επιδιορθωσεις.
    Για τον Δον αστα. Δεν ξερω τι παραμυθια μπορει να του ειπες αφ οτου αποχωρησα αλλα μεχρι εκεινη την στιγμη ο Δον επαιζε προσηλωμενος στο παιχνιδι μη φυσικα γνωριζοντας που εχει μπλεξει και φυσικα κι εγω δεν μπηκα στον κοπο να τον ενημερωσω.Ατυχησες ομως με την χρησιμοποιηση του Δον δηθεν εναντιον μου. Γιατι κατι που δεν ξερεις ειναι πως ο Δον ηταν αυτος που προτεινε αντι να διαγραψουμε να φτιαξει η Ελενα μια συμμαχια και να παμε ολοι εκει. Ουδεποτε τον ενοχλησα να προσπαθησω να τον παρω με το μερος μου. Γιατι πολυ απλα Βασιλακη,το ειπα και δεν το καταλαβες. Δεν σκοπευα να κανω δικη μου συμμαχια.. Στο ειπα καποτε και δεν το καταλαβες. Χεσμενα τα εχω τα ευρω τις συμμαχιες και πολλα αλλα εδω μεσα.Πανω απ ολα για μενα ειναι η αξιοπρεπεια μου . Και αν καποιος παει να μου την θιξει χεζω και πρωτες θεσεις και χιλιαδες στρατου και χιλιαδες ευρω κι αποχωρω με το κεφαλι ψηλα. Δεν εξαρταται η ζωη μου κι η κοινωνικη μου υποσταση απο το τραβιαν Βασιλακη. Εχω αλλες περγαμηνες να επιδειξω αν χρειαστει. Αυτα ειναι για σενα που βρισκεσαι σε μια συγκεκριμενη κατασταση που το τραβιαν ειναι σχεδον απαραιτητο για την ψυχικη σου ισορροπια.
    Ντροπη σου να παραποιεις γεγονοτα και να λες πως ηθελα να προηγηθω στην αποστολη υλων. Λοιπον μικρο μου αμυαλο τσεκαρισμα ηταν οι υλες για να διαπιστωσω αυτα που δυστυχως διεπιστωσα. Οτι εισαι διπροσωπος συμφεροντολογος συκοφαντης ψευτης και αχαριστος. Χεσμενες τις ειχα τις υλες κι αν ακομα αποφασιζες για μια φορα στην ζωη σου να μην κοροιδεψεις οπως λες και τις εστελνες. Το ειχα πει και τοτε και το λεω και τωρα. Ρωτα τον Χαρουλη και τον ιστορικο επ αυτου. Ποιος να εστελνε υλες μετα απο ολη αυτην την συκοφαντικη εκστρατεια που ειχες κανει πισω απο την πλατη μου για το ατομο μου ? Εδω και σ αυτους που λεγατε να στειλουν απο σχεδον 160 λογαριασμους συμφωνα με τα λεγομενα του Χαρουλη αλλα και του Ιστορικου στελνανε το πολυ 40 λογαριασμοι.. Κι αυτα στους κατω λογαριασμους. Σε μενα στου διαολου την μανα δεν θα εστελνε κανεις. Εξαλλου η ωριαια μου ηταν πανω απο 200.000. Το τυρακι ηταν οι υλες εξυπνοπουλι μου.Και σαν λιγουρης το αρπαξες και πιαστηκες στην φακα που δεν ειδες. Επαληθευσες τις οποιες ενδειξεις ειχα για το ατομο σου αλλα ακομα δεν μπορουσα να τις μετατρεψω σε αποδειξεις. Σ ευχαριστω πολυ λοιπον που με την βοηθεια σου με διευκολυνες μια ωρα αρχυτερα να καταλαβω τι μερος του λογου ησουν.
    Φυσικα δεν θα ασχοληθω καθολου με τα υπολοιπα του παραληρηματος σου. Μυαλο δεν βαζεις. Τσιπα δεν εχεις. Στην Ιαπωνια αν δεν το ξερεις αυτοκτονουν. Προς Θεου δεν λεω να κανεις κατι τετοιο ! Αλλα...αιδως αργειε !
    Δειχνεις ολοενα και περισσοτερο το ποσο σαπιος σαν ανθρωπος εισαι . Πριν σε συμβουλεψα αν αλλαξεις τροπο θεωρησης του τραβιαν να ξαναπροσπαθησεις
    Τωρα σε συμβουλευω μιας κι εχεις φτασει ενα βημα πριν την ολοκληρωτικη σου διακωμωδηση να σταματησεις για λιγο καιρο το τραβιαν. Να ξεχαστουν τα χαλια σου.Και μετα εχει παλι ο Θεος.
    Οσο για τον Καλου που ανεφερες.Δεν χρειαζομουν υλες απο κανεναν για να τον εχω πλατη. αυτο απεδειχθη και στον προηγουμενο και στον τωρινο σερβερ. Και στους δυο σερβερς αυτους εστειλα πανω απο μυριο υλες σε ολους σας και χιλιαδες στρατου φτιαγμενου με κοπο ιδρωτα ξενυχτια και ευρω και δεν πηρα ουτε μια υλη απο κανεναν σας ουτε φυσικα εναν στρατιωτη σαν ενισχυση. Γι αυτο σου λεω . Αστα. Οσο γραφεις τοσο πιο πολυ εκτιθεσαι και τοσο πιο πολυ αποδεικνυεις ποσο αχαριστο ον εισαι.
    Λυπαμαι αλλα....εισαι για λυπηση.
    Το καλη ανταμωση τωρα τελευταια ειναι της μοδος να συνοδευεται απο τα γουναραδικα. Αυτο ν ακουσω τωρα κι ας πεθανω. Οτι εγινες κι αριστερος !
    Μαλλον πρεπει να παραμεινεις τελικα εδω. Προτεινω στην διευθυνση να σε κηρυξουν υπο αναπαλαιωση και υπο διατηρηση και να σε βαλουν σε περιοπτη θεση στην εισοδο του τραβιαν να προκαλεις αυθορμητως τον γελωτα των εισερχομενων.
    Σου βρηκα κατι που θα σε κρατησει σε διαρκη επαφη με το αγαπημενο σου τραβιαν
    Ελπιζω τωρα να μ αγαπησεις
    Τσαο μπαμπινο και περαστικα σου
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Sar1 : 08-02-15 στις 18:39

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Sar1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και ερχεται το κακομαθημενο μηδενικης εγκεφαλικης ποσοστωσης Ορατιακι και χλευαζει γιατι πηγα μακρια να φτιαξω χαμερ.Τοσα ξερει τοσα καταλαβαινει τοσα λεει. Γιατι δεν ξερει οτι για να βγαλεις 15000-20000 κατας θες κι αφθονο χρυσο κι απειρο χρονο. Δεν ρισκαρεις λοιπον να φτιαξεις κατι τετοιο σε επιφοβο για επιθεση σημειο του χαρτη.Αλλα αυτα ειναι ψιλα γραμματα για τους ψιλικατζηδες που πουλανε αλοιφουλες για να κανουν χρυσο. Που να τα ξερεις αυτα αν δεν τα εχεις κανει ?
    Αντε και καλα μυαλα.
    Καταρχάς νικολάκη μη μιλάς για πράγματα που δεν ξέρεις!
    Πήγες μακρυά για να κάνεις χάμμερ. Οι συνταξιούχοι που βγαλαν περισσότερα από όσα θα έβγαζες εσύ σε δυο χρόνια ξέρεις που ήταν??? μάντεψε!
    Δεύτερον βλαμενο αποκαιδι του περασμένου αιώνα, εγώ δεν ξέρω πως να βγάλω 20κ κατάς. Εσύ που ξέρεις (δηθεν) που είσαι στο σέρβερ??? σε είδαν πουθενά????
    Τριτον πανμέγιστε υπερπαικταρά του κ..λου. Μιας που ξέρεις τράβιαν για πες πόσα σοβαρά αμυντικά ακκ χρειάζονται για να βγάλουν 250κ άμυνες και πόσοι σοβαροί επιθετικοί στρατοί χρειάζονται για να τις σπάσουν???
    Σε ρωτάω γιατί εγώ είμαι κακομαθημένο με μηδενική εγκεφαλική ποσόστωση, εσύ που τα έχεις κάνει, γιατί δεν τα δείχνεις???

Δε λέω, πλάκα έχεις ολοι γελάνε με αυτά που λες. Κάποια στιγμή όμως πρέπει να μιλήσεις και σοβαρά.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Oratios : 08-02-15 στις 18:45
    Οι προηγούμενες στο προφίλ μου...........grx8: http://postimage.org/image/o3su9nm39/
    820k σε 3 μήνες καλοκαιριού.....
    Προσωπική Ιστοσελίδα:
    http://modelgallery.wikispaces.com/

Προεπιλογή

Προσωπικα τον σαρ δεν τον γνωριζω,περα απ αυτα τα 2-3 μνμ που ειχαμε ανταλλαξει οταν ηταν εκτος συμμαχιας.Θεωρω ανανδρη την προσπαθεια του γνωστου σε ολους μας χοντρου,να τον αναφερει ως αγοροφοβικο και ψυχαναγκασμενο ανθρωπο.Αν οντως ισχυουν ειναι ενα προβλημα που μαστιζει πολλους ανθρωπους στην Ελλαδα,οπως ειχα κι εγω παρομοιο προβλημα στο παρελθον για δικους μου προσωπικους λογους.Ετσι λοιπον χοντρε για να ξερεις κατι τετοιο,μαλλον στο ειπε επι προσωπικου ο ιδιος ο σαρ κι εσυ με τη σειρα σου το βαζεις στο φορουμ για να το δουν οι μερικες χιλιαδες ατομα που εχουν μπει ηδη.Κατ εμε ξεφτιλιζεσαι με το να λες τετοιες κακοηθειες.Αν παλι δεν ισχυουν οι προσδιορισμοι σου τοτε εισαι απλα για λυπηση λεγοντας τετοιες λεξεις σε εναν πρωην συμμαχο σου.Ακομη και σενα που δεν σε γουσταρουν οι περισσοτεροι εδω μεσα,αρκουνται στο χοντρος.Επισης το να λες σε ολο το φορουμ το τι μπορει να ψηφισα(δεν ειχες και καμερα μεσα στο παραβαν)δε με λεει κατι,συνεχιζεις να εισαι το μιασμα που ησουν.
    Υ.Γ. Καβουρ οτι αποριες εχεις στειλε προσωπικο μηνυμα να σε λυσω τις αποριες σου.
    ευχαριστω

Προεπιλογή

MBEEEeeeeeeeee ferte to popcorn !!!!
    kai ena litro coca cola
    I am the BLACKSHEEP of the family

Προεπιλογή

Ασε μας ρε λεβεντη Τουρκοφαγε . Που εγινες και ανθρωπινος .
    Ολοι σε ξερουν και οσοι σε ξερουν βλεπουν οσα γραφεις σε FB και ξερουν οσα ψηφιζεις και απο οσα βγαζεις " μεροκαματο ". Δε κρυβεσαι με αυτα που λες . Οσο για εμενα ναι ειμαι χοντρος αλλα θα σε ενοιαζε μο νο αν με σηκωνες εκτιμω ...που ακομη και σαν χαρη δε θα στο κανω.
    Αλλο ομως να αποκαλεις καποιον οπως εσυ εμενα ...και αλλο οσα λενε για σενα οσοι μιλανε μαζι σου ειδικα μετα 2 βραδυ. Ακομη και dual ακια σου !!!!
    Ρωτα να μαθεις ...αν και νομιζω ξερεις !
    Μη λες λοιπον εδω χαζα . Ετοιμασου Τουρκοφαγε - Στρατηγε να δικαιωθεις . Σε επομενο με ...ονομα ειπαμε ε ? Μη σε ψαχνουμε !!! Και αν βρεις αναφορες που δεν εφαγες σφαλιαρες βαλε ..μη ξεχνιεσαι !!!
    Αντε γεια

Προεπιλογή

Καλημερα φιλοι
    Νομιζω πως παρασυρθηκα και ξεφυγα και εγω .
    Λυπαμαι ειλικρινα για οσα εγραψα για πρωην συμμαχους .
    Συγνωμη ειδικα απο sar . Φυσικα οσα εγραψα ειναι ακραια και απαραδεκτα. Σιγουρα ο καθενας εχει προσωπικη ζωη και επιλογες που δεν εχουν σχεση με παιχνιδι.
    Συγνωμη και αν εθιξα καποιον σε προσωπικα δεδομενα
    Για εμενα εδω ληγει ο s1 που περασε.
    Επαναλαμβανω συγχαρητηρια σε οσους νικησαν .
    Μπραβο σε οσους επαιξαν σε νοσηρο σερβερ και αντεξαν.
    Παμε για αλλα . Παιχνιδι ειναι .
    Και εκει ας μεινει .
    Συγνωμη αλλη μια φορα εκ μερους μου που ξεφυγε η φρασεολογια μου σε αλλα θεματα.
    Καλο βραδυ και ραντεβου σε επομενο σερβερ ο καθενας με οποιον θελει για συμμαχο και οπως θελει να παιξει .

Περιοχή
    Kefalonia

Προεπιλογή

Καλά κάνεις και το κόβεις γιατί η κουβέντα έγινε ενοχλητική (από όλους) και ξέφυγε από τα όρια του παιχνιδιού.
    Άλλο να πειράζεις κάποιον μέσα στα πλαίσια της πλάκας και του παιχνιδιού και άλλο να τον θίγεις προσωπικά.
    Ο σέρβερ τέλειωσε και όπως λένε πολλοί και καλοί παίκτες: το τράβιαν είναι ένα παιχνίδι και ως τέτοιο πρέπει να αντιμετωπίζεται...

Προεπιλογή

Συμμορίτες, Συμμορίτισσες

το χέσατε το θέμα.

Και τώρα στο παρασύνθημα.
    Συμμαχίες δεν υπήρχαν πέρα απ'τα χαρτιά. Ομάδες με υποομάδες και ίντριγκα ως το τέλος. Κακοί χειρισμοί , πολλές κατάρες και παρόλο το σπαι-καουντερσπαι μηδενική ουσιώδης πληροφόρηση.

Πείτε τα προσωπικά σας, εγώ στα σοβαρά μόνο τον Έξαλλο έκραξα γιατί τότε παίζαμε ακόμα, τώρα όμως είναι αργά για δάκρυα. Απόλυτος έλεγχος δεν υπάρχει και μάλλον ούτε ειλικρίνεια μεταξύ κατεργαρέων. Πάω να ποτίσω τα λουλουδικά και περιμένω να σας θαυμάσω στρατηλάτες.
    Θα περίμενα και καμια ουσιαστική συζήτηση, ένα σκεπτικό που να αιτιολογεί τους χειρισμούς, τις επιθέσεις. Θυμηθείτε, σκοτωθήκαμε πριν κάτι μήνες γιατί ΔΕΝ γίνονταν επιθέσεις. Πού οδήγησε αυτή η πειθαρχεία; Τέτοιες ομορφιές όποιος θέλει να αναλύσει θα του ήμουν υπόχρεος.

Φιλούρες στις μούρες και λευτεριά στην Καβουροσύνη
    serotonino speaking: Nullum tempus occurrit regi
    ή πιο λαικά: http://www.youtube.com/watch?v=QVFr-hoD2oo

Προεπιλογή

Κατι ειπε ο Βασιλακης για μια οαση που εγινε αφορμη να αποχωρησει ο Σατιβαριους κι οι συν αυτω λογαριασμοι του.
    Πανω σ αυτο λοιπον Βασιλακη.
    Σε ποιο ακριβως σημειο των κανονων του παιχνιδιου λεει πως ο εχων δυο οασεις υποχρεουται να δωσει την μια για χαρη της συμπνοιας και της ομαδικοτητας της συμμαχιας ?
    Μου φαινεται πως εχετε μπερδεψει την βουρτσα με το ξεσκονοπανο.
    Ολοι λετε πως το παιχνιδι ειναι ομαδικο. Πολυ σωστα. Ομως τα ατομα που συμμετεχουν σ αυτο το παιχνιδι πρωτιστως παιζουν ατομικα. Θα μπορουσα επ αυτου ν αναφερω και με ονοματα παικτων,πλειστα οσα παραδειγματα.Το παιχνιδι αυτο ειναι γερμανικης εμπνευσεως . Σε σερβερς της Γερμανιας αλλα και αλλων χωρων μπορει να επικρατει το ομαδικο πνευμα. Εξαλλου μην ξεχναμε πως η Γερμανια δυο φορες κατεστρεψε την Ευρωπη και καταστραφηκε κι αυτη αλλα παλι σημερα κυβερνα την Ευρωπη. Αυτα για να συμβουν απαιτουσαν εκ μερους του Γερμανικου λαου πειθαρχια κοινο στοχο η αν θελεις κοινο οραμα και ομαδικοτητα. Πραγματα που το γερμανικο εθνος με την ανακαμψη του απεδειξε πως τα εχει στο πετσι του. Εδω ομως μιλαμε για Ελλαδα. Απο την απελευθερωση του 21 κι εντευθεν οι μισοι ηταν μονιμως εναντιoν των αλλων μισων.Για να μην πω οτι ο καθενας εκανε του κεφαλιου του. Το ελληνικο εθνος οπως πολυ σωστα το ειχε χαρακτηρισει κι ο Σαρτζετακης ειναι εθνος αναδελφον.Η ζηλεια κι ο φθονος ειναι κυριο χαρακτηριστικο γνωρισμα των νεοελληνων. Γι αυτο φτασαμε και στα χαλια αυτα που ειμαστε τωρα.
    Αρα λοιπον αυτο το παιχνιδι ειναι τελειως ξενο με την ελληνικη νοοτροπια. Οι περισσοτεροι κατ επιφαση λενε πως παιζουν ομαδικα. Στην πραγματικοτητα παιζουν για παρτη τους. Εξαλλου και μονο που υπαρχει η βαθμολογια και το εβδομαδιαιο τοπ10,αναιρει τον οποιον ισχυρισμο καποιων αθεραπευτων ρομαντικων,περι της ομαδικοτητας του παιχνιδιου.
    Πανω σ αυτη την λογικη λοιπον στηριζομενος θα πω,πως πολυ καλα εκανε ο Σατιβαριους και δεν δεχτηκε να δωσει την οαση που με κοπο κατελαβε αυτος,σε καποιον αλλον,που τις ωρες που αυτος παιδευοταν για να την κατακτησει,ο αλλος πιθανον να επινε το προσφιλες "ελληνικο" αφεψημα σε καποια καφετερια.
    Αυτο που εχω καταλαβει ειναι πως εδω καποιοι δηθεν παλιοι αρχηγοι και παρατρεχαμενοι αυτων εχουν φτιαξει δικους τους αγραφους κανονες.Κι απαιτουν απο τους αλλους να τους σεβονται. Οι μονοι κανονες που επιβαλλεται να σεβομεθα σαν παικτες ειναι οι κανονες του παιχνιδιου και μονο αυτοι. Τα υπολοιπα που πατε να περασετε σαν αγραφους κανονες ειναι εκ του πονηρου φτιαγμενα,σκοπον εχοντα,να οφελησουν καποιους που ειτε δεν πολυενδιαφερονται για το παιχνιδι και συνηθως απεχουν,ειτε καποιους που δεν μπορουν να ακολουθησουν αλλους,που με την αγορα χρυσου διαμορφωνουν ειδικες συνθηκες,πολυ δυσκολα αντιμετωπισιμες απο τους υπολοιπους.
    Μπορει καπου εδω να υπαρχει ενα δικιο αλλα δυστυχως οπως εχω ξαναπει. Ετσι ειναι αυτο το παιχνιδι. Απο την στιγμη που σου προσφερει εξαγοραζομενα πλεονεκτηματα,θα εισαι ηλιθιος να μην τα χρησιμοποιησεις γιατι καποιοι αλλοι δεν μπορουν να το κανουν .
    Οποτε ερχομαστε πια στο δια ταυτα.
    Πρεπει να ξερουμε τι παιχνιδι μπαινουμε να παιξουμε.Και αν αυτο το παιχνιδι ειναι μεσα στις δυνατοτητες μας ειτε τις οικονομικες ειτε τις χρονικες εχει καλως. Αν δεν ειναι ομως αντι να καταφερομαστε εναντιον αλλων και να τους φθονουμε επειδη μπορουν αυτα που δεν μπορουμε εμεις,πρεπει να το εγκαταλειψουμε και να ασχοληθουμε με καποιο αλλο απο τα τοσα που υπαρχουν,που θα ταιριαζει πιο πολυ στην ιδιοσυγκρασια μας και την εν γενει κατασταση που βρισκομαστε.

Και κατι για το μικρο κακομαθημενο που ανεφερε σαν παραδειγμα τους συνταξιουχους.
    Απο πολυ νωρις ειχα πει πως οταν επιτεθουν οι συνταξιουχοι θα κλαψουν μανουλες.Πραγμα που εγινε. Για να γινει ομως βοηθησε και η λανθασμενη αναγνωση του σερβερ και του χαρτη του απο καποιους. Αν τους ειχαν χτυπησει αντι να χτυπανε αλλους ανευ ουσιας στοχους τοτε δεν θα ειχαν φτασει σ αυτα τα επιπεδα .Το πραγμα φωναζε απο την αρχη του σερβερ. Μονιμως καθε βδομαδα πρωτοι στις κλοπες υλων.Και μαλιστα με τεραστιες διαφορες απο τους υπολοιπους.Τι θα γινοντουσαν αυτες ολες οι υλες ? Τις μαζευαν για να επενδυσουν σε ακινητα σε τιμη ευκαιριας λογω της κρισης ? Οχι βεβαια. Στρατος θα γινοτανε. Τους αφησαν ανενοχλητους και φυσικα κι αυτοι το επωφεληθηκαν στο επακρο και εκριναν τον σερβερ.
    Αν μικρο μου κακομαθημενο ηξερα πως εχω να κανω με τετοιους μπαρμπαγιωργηδες που λεει κι ο αλλος φυσικα και θα καθομουν κατω να φτιαξω με την ησυχια μου το χαμερ.Επισης καλο θα ηταν να αναφερεις ποσοι παιζανε τον λογαριασμο αυτον και επισης καλο θα ηταν καποια στιγμη να μην κοροιδευομαστε εδω μεσα μεταξυ μας.
    Να βγει καποιος υπευθυνος και να μας πει πως γινεται μεσα σε μια βδομαδα καποιος να κλεβει τοσα εκατομμυρια υλες χωρις μποτ και χωρις πενταπλους και δεκαπλους λογαριασμους που χρησιμευουν σαν αποκλειστικες γι αυτον φαρμες.Γιατι καπου εχει παρατραβηξει το πραγμα. Εγραφε καποτε ο κυριος Ξυδακης πως πλεον κανεις δεν θα μπορει να κλεβει με μποτ. Θα ελεγχονται ολοι με τα νεα συστηματα που απεκτησε το τεχνικο προσωπικο.Αλλα μετα το γυρισαν πως οι ελεγχοι θα ειναι....τυχαιοι κι ενδεικτικοι !!!
    Μπραβο σας !!! Εχετε ενα τοπ10 που προκαλει,με τα τοσα εκατομμυρια υλων που κλεβονται εβδομαδιαιως . Αντι να ελεγχετε πρωτα απ ολους αυτους,εσεις το γυρισατε στο τυχαιο.Εξοχα !!! Και μετα λεμε γιατι οι σερβερς με το ζορι μαζευουν 500 ατομα !
    Οι μισοι κυριε Ξυδακη εδω μεσα παιζουν με μποτ.Εχετε υποχρεωση να σεβαστειτε καποιους που πανε ακομα με τον σταυρο στο χερι και να αποπεμψετε ολους αυτους,που δια της απατης,απομακρυνουν καθε μερα ολο και πιο πολυ,καποιους τιμιους παικτες,απο το Τραβιαν.Πολυ περισσοτερο,οταν αυτοι οι κακομοιροι τιμιοι,για να μπορεσουν να επιβιωσουν εν μεσω απατεωνων,αναγκαζονται να ματωνουν κι οικονομικα,επ ωφελεια σας.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Sar1 : 23-02-15 στις 04:33

Σελίδα 10 από 16 ΠρώτηΠρώτη ... 89101112 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. R & S - Τίτλοι τέλους
    By Woobly! in forum Αρχείο Server 1 (2)
    Απαντήσεις: 15
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-03-10, 02:40

Δικαιώματα - Επιλογές