Σελίδα 15 από 16 ΠρώτηΠρώτη ... 513141516 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 141 έως 150 από 157

Θέμα: τίτλοι τέλους

Προεπιλογή

Άντε πάμε άλλη μία κι ας κουράσω:

1) Στον σ2, χωρίς να έχεις όρεξη να ασχοληθείς όπως λες, ανέλαβες να συντονίσεις μια ομοσπονδία. Δεν σε καλέσαμε εμείς, ήρθες ως εκπρόσωπος μίας εκ των τριών συμμαχιών και με την γνωστή τακτική που ακολουθείς με συνέπεια και εδώ:
    Έκανες ότι έλειπες σε κρίσιμες συζητήσεις και εμφανιζόσουν εκ των υστέρων με ειρωνία και αβαντάροντας τους συμμάχους σου να απειλούν μέχρι και για real life ξύλο (χαχαχα) για να επιβάλλεις τις απόψεις σου, οι οποίες εκ των υστέρων αποδείχθηκε ότι συνέπιπταν με τις δικές μου, απλώς δεν ήθελες να παραδεχτείς ότι είχα δίκιο, αλλά να φανεί ότι ήταν δικές σου προτάσεις. Και -φαντάσου- όλα αυτά για έναν σέρβερ που ο ίδιος λες ότι δεν έπαιζες σοβαρά. Οπότε όλα αυτά που μου καταλογίζεις τα έκανες πρώτος και καλύτερος: εμφανίστηκες από το πουθενά σε έναν σέρβερ που δεν πολυέπαιζες, και με ύπουλα τεχνάσματα προσπάθησες να επιβάλλεις τον εαυτό σου ως ηγέτη ομοσπονδίας και τις προτάσεις σου ως τις μόνες σωστές. Άσχετα αν για αρκετό καιρό ειρωνευόσουν τις ίδιες προτάσεις. Εσύ λοιπόν είσαι που έχεις θέμα εξουσιομανίας, μην κατηγορείς άλλους για αυτό κρίνοντας εξ ιδίων τα αλλότρια.

2) Στον σ1 δεν ζήτησα να έρθω στο καφενείο σας, απλώς ξεκίνησα να παίξω έναν σέρβερ χαλαρά (εξ ου και αμυντικός) με μια άλλη συμμαχία και βρέθηκα μετά από συγχώνευση υπό τις εντολές σας. Για καιρό έκανα υπομονή και προσπάθησα να πάω με τα νερά σας για να δω πού το πάτε. Είδα που το πήγατε, σε ένα κεντρικό με λογοκρισία και χυδαία ειρωνία. Σε μια συμμαχία χωρίς αξιοκρατία, ούτε καν με σεβασμό στους στοιχειώδεις κανόνες του παιχνιδιού. Επειδή κάποτε υπήρξες σίττερ κάποιου έπρεπε να τρώμε στην μάπα κάθε μέρα τις ειρωνίες του, τα παιδιαρίσματά του, τις απίστευτες απαιτήσεις του (ύλες χωρίς γκολντ και υποδομή, μέχρι και ποιαν σίττερ θα του βάζατε έκανε δημόσιο θέμα δήθεν στην πλάκα). Επειδή με κάποιους έπαιζες από παλιά έπρεπε να έχουν τίτλο στην επισκόπηση, να βρίσκονται ως διακοσμητικά στοιχεία σε 50 ρουμς, να λένε ό,τι θέλουν και να εγκαλούν όποιον προσπαθούσε να πει κάτι διαφορετικό και πολλά άλλα.
    Με κατηγορήσατε κι εσύ κι ο μέχρι πρότινος πιστός σου υπήκοος ότι δεν προσπάθησα, δεν ήθελα να ζοριστώ και πολλά άλλα. Θυμίζω λοιπόν πως ανέλαβα υπεύθυνος ανάπτυξης, μπήκα σε ένα ρουμ που αν δεν μίλαγα εγώ δεν γινόταν τίποτα, πρότεινα ένα σχέδιο για να αρχειοθετήσουμε και να οργανώσουμε την συμμαχία, περαίωσα σε 2-3 μέρες την εργασία που ανέλαβα και όταν είδα ότι επειδή είμαι εκ φύσεως φιλότιμος και έχω αλλεργία στην λούφα θα φορτωνόμουν όλη την δουλειά, άρχισα να αντιδρώ.
    Το κερασάκι στην τούρτα ήρθε βέβαια με όλο το καραγκιοζιλίκι που έστησες με τα διπλά κεντρικά και τις πριβέ διαβεβαιώσεις ότι θα αλλάξουν τα πράγματα, ενώ ακόμα και τώρα συνεχίζεις το τροπάριο "εγώ έτσι παίζω και σε όποιον αρέσει". Οι αντιφάσεις δεν έχουν σταματημό στην περίπτωσή σου και το ότι τις θυμήθηκα αυτές τις μέρες με κούρασε αφόρητα.
    Σε διαβεβαιώ ότι το κεφάλαιο τράβιαν έχει κλείσει πια για μένα, αν και δεν σου πέφτει λόγος. Έχω πολύ πιο σημαντικά πράγματα να κάνω από το να χαϊδεύω τους εγωισμούς αποτυχημένων μεσήλικων που προσπαθούν να πιστωθούν μια κάποια επιτυχία στην ζωή τους, έστω και σε ένα online game.

Ο πραγματικός λόγος που ξαναέγραψα ακόμα ένα κατεβατό είναι ότι σου έθεσα μια ξεκάθαρη ερώτηση, σκοπίμως με έντονα γράμματα και φυσικά δεν μπήκες και πάλι στον κόπο να απαντήσεις. Γιατί; Γιατί είσαι ένας ευθυνόφοβος, φυγόπονος, άμπαλος προπονητής που όταν η μπάλα φτάνει στην άμυνά του φωνάζει "γιόμα, γιόμα κι όπου πάει". Και τις πιο πολλές φορές πάει στην εξέδρα.

Εκτελώ το πλάγιο λοιπόν και ξαναρωτώ με κοφτή κάθετη πάσα:

Ορθώς καταλογίζεις στον Sar ότι απαίτησε άκομψα και με λάθος τρόπο την βοήθεια της συμμαχίας (άσχετα αν ο Θανάσης αποδείχτηκε ότι πριβέ του υποσχέθηκε λαγούς με πετραχείλια), ο Hellboy δεν απαίτησε εκβιαστικά και βγαίνοντας από την συμμαχία βοήθεια ΠΟΥ ΔΕΝ ΔΙΚΑΙΟΥΤΑΝ;

Τώρα που το ξανασκέφτομαι, άστο, μην απαντήσεις καν. Η σιωπή σου είναι η καλύτερη απάντηση.

Γεια και χαρά σε όλους! Ακόμα και στους μικρόψυχους. Τους συμπονώ γιατί είναι καταδικασμένοι να ζουν ισοβίως με τους εαυτούς τους...
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Εξαλλος : 26-02-15 στις 15:27

Προεπιλογή

Αγαπητε εξαλλε - tyrion
    Για αλλη μια φορα αποδεικνυεις ...ποσο κακοτροπος , αγενης , και " ιδιος " θα παραμεινεις . Σε οσους δε συμφωνουν μαζι σου , απλα δηλωνεις αποχωρηση , και απλα για να περασει η ωρα πετας 2-3 κουβαδες λασπη σε προσωπικο επιπεδο και ...εκλεισες ! Βεβαια ειναι φυσικο να κλεισεις αφου ακομη και σε ενα απλο παιχνιδι αποδεικνυεις καθημερινα με οσα γραφεις , πως υπαρχουν βεβαια μεσηλικες που παιζουν παιχνιδια ....αλλα οι μεσηλικες αυτοι εστω και σε ενα παιχνιδι φθανουν σε ληξη ...δεν αποχωρουν σα μικρα "μωρα " μωρα που δεν εγινε οσα ηθελαν και φευγουν κλαμμενα και κουνωντας απογοηευμενα κεφαλακια !
    Και για να σου απαντησω ...ως μεγα κριτη και δικαστη ΟΛΩΝ πλην βεβαια εαυτου
    1 Ευτυχως σε σ2 ειμασταν αρκετοι και ολοι ξερουν ποιος πηγε να παιξει ρολο Αρχηγου Ομοσπονδιας ... και απλα οταν δεν περασε , διελυσε οοσπονδια και εφυγε ! Ποιος αραγε γνωστος " φυγας " αν δε γινουν ολα οπως θελει ? Μαλλον εσυ εφυγες .
    2 Σε σ1 ανελαβες αληθινα μια αρμοδιοτητα .... και οπως λες μοολις ειδες πως θελει δουλεια ...εφυγες ψαχνοντας δικαιολογιες . Και για να δινεις και ολοκληρη εικονα , μπηκες συμμαχια αφου με ενημερωσες ποιος εισαι αφου ειχες αλλο ονομα , και καλα εκανες . Αλλα με ενημερωσες και εγω που οπως δινεις εικονα εχω πολλα και διαφορα θεματα μαζι σου σου απαντησα ΑΜΕΣΩΣ ναι και διχως να ρωτησω καμμια Ελενα και κανενα Σαρ που μπορει να νομιζες ειχαν θεμα εξω απο εμενα βεβαια . Και μπηκες χωρις κανενα ορο βεβαια . Που υπηρξε λοιπον θεμα απο μερους μου ? Μαλλον πουθενα . Οσον αφορα οργηανωση σε θεμα Δ θα συνεχισω να λεω πως αφορουν Δ και οχι φορουμ . Αν εσυ δεν ηθελες , καλα εκανες και εφυγες . ΚΑλα εκανες και εδωσες και πισω ηο πολυτιμο που σου ειχε δωσει η συμμαχια . Αλλωστε ρολο ρουφιανου δε σου δωσαμε και δεν αξιζεις να σου προσδωσω τεοιο θεμα . Θα ηταν λαθος μεγαλο.
    ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙ Η ΜΠΑΛΛΑ ΠΙΣΩ ΟΠΩΣ ΘΕΛΕΙΣ
    1. Ο σαρ εκανε ενα βασικο λαθος . Εφυγε για ενα μεγαλο διαστημα απο συμμαχια , μη συμμετεχοντας σε οσα γινοτταν . Που σημαινει πως οσο ΜΕΓΑΛΟΣ λογαριασμος και να ειναι πηγε πισω σε σειρα αφου αλλα παιδια ενεργα παρεμειναν σε συμμαχια
    Οσο για Hellboy . Ειναι φιλος και δεν αρνηθηκα . Και παιζουμε χρονια μαζι. Ειπατε πολλα και ασχημα μεταξυ σας . Σε ενα ΚΑΦΕΝΕΙΟ ομως . Εκει που περναμε καλα και μιλαμε . Δε σου αρεσε , δε συμφωνησατε , δε μπορεσατε να γινετε φιλοι. Δε φταιμε εμεις . Αλλα ειναι και δικο σας θεμα . Ενα θεμα θα σου πω ομως , ΟΥΤΕ απειληθηκα , ΟΥΤΕ αισθανθηκα απειλη απο κανενα . Ο Νικος επρεπε να βοηθηθει οπως ολοι και ετσι εγινε . Οπως ολοι οσοι μπορεσαμε .
    Και ενα για ληξη ... δε δεχθηκα ΜΙΑ συμπεριφορα σου και μονο που απεδειξε πως δεν ηθελες λυση . Οταν ενω συμφωνησαμε σε πολλα ηθελες ανευ ενημερωσης σε Hellboy και ενω εμεις μιλουσαμε επι ωρες ... να μπει σε ενα ρουμ και να απολογηθει . ΟΧΙ φιλε . Μολις σου ειπα θα ενημερωθει για οσα ειπαμε και θα μπει ... απλα εφυγες . Σε αυτες τις λογικες σου ΔΕ συμφωνησα και ΔΕ θα συμφωνησω . Και εφυγες απλα επειδη ειμαι πεπεισμενος πλεον πως καλη η Θεωρια ...αλλα η πραξη θελει δουλεια και αποτελεσμα . Καποιο αν οχι το καλυτερο. Ολα τα λοιπα ειναι απλα δικαιολογιες . Αλλο η θεωρια αγαπητε και αλλο η ενεργεια και η Πραξη τ. Δεν εχεις μαθει ετσι ... λογικο ειναι .
    Καλη συνεχεια και με επιτυχια λοιπον σε οσα κανεις .

Προεπιλογή

Αγαπητέ xenvinio-v.xen,

ζητώ συγγνώμη για την όποια ασέβειά μου. Τελικά προφανώς πρέπει να είσαι σπουδαία προσωπικότητα για να γράψει ο μέγας Γουότερς ολόκληρο δίσκο. Αναρωτιέσαι ποιος είναι; Μα φυσικά...

The Wall - (Το Ντουβάρι).

Άντε αρκετά ασχολήθηκα, τα είπες όλα μόνος σου και όποιος έχει μάτια (και άντεξε να διαβάσει όλο το κατεβατό του θέματος) βλέπει. Δεν ξεκινώ άλλον κύκλο, κουράστηκα με τις υπεκφυγές σου. Σε φτύνει όλο το ελληνικό τράβιαν κι εσύ νομίζεις ότι βρέχει.

Καλή συνέχεια και σε σένα.
    Ποτέ δεν είναι αργά να παραδεχτείς ότι όλα σου παν στραβά. Και μόνο τότε μπορεί να κάνεις κάτι για να τα βελτιώσεις.

Προεπιλογή

Εξακολουθεις να υποτιμας την νοημοσυνη μας Βασιλακη και να τα λες οπως σε βολευουν.
    Ο Σαρ εφυγε για ενα μικρο διαστημα απο την συμμαχια για να βγει το ονομα του απο την θεση του ειδικου συμβουλου στο προφιλ της συμμαχιας,μιας κι ολο αυτο το σκηνικο ηταν κοροιδια. Σου ειπα βγαλε με,δεν με εβγαζες και αποφασισα να βγω μονος μου.Εδω καπου ειναι ο Χριστοδουλος που θα επιβεβαιωσει πως οταν μου εκανε μια νυξη να παω στην συμμαχια του,που μολις ειχε φτιαξει,του απαντησα πως ασχετως αν ειμαι εκτος Δ παραμενω συνεργαζομενος με Δ και δεν θα παω σε αλλη συμμαχια.Ετσι κι αλλιως και στον προηγουμενο σερβερ 5 μηνες εκτος συμμαχιας ημουν και συνεργαζομουν με Δαφνι .Μπηκα στην Δαφνι οταν ηρθες και με παρεκαλεσες να μπω γιατι η αντιπαλη συμμαχια σας ειχε περασει στο ποπ.Το ιδιο εκανες και στον τωρινο σερβερ. Παρουσια της Ελενας με καλεσες στο σκαιπ και μου ζητησες να επανελθω . Σου ειπα τοτε πως αν δεν παρω κι εγω κι η Ελενα οτι πηραν οι αλλοι σε ενισχυση υλων δεν θα μπω. Και δεσμευτηκες πως θα αποκατασταθει η αδικια αμεσα. Μπηκα ξανα και περιμεναμε 20 μερες κι εγω κι η Ελενα μπας και φιλοτιμηθειτε να τηρησετε τις υποσχεσεις σας.Οταν ειδα πως το δουλεμα κι η απαξιωση,ακομα καλα κρατουσε,απευθυνθηκα πρωτα στον καθ υλην αρμοδιο που ηταν ο Χαρης. Αυτος τα μασαγε και με παρεπεμψε στον ξαδερφουλη του που ηταν κι αυτος υπευθυνος για τις ημερησιες αποστολες. Τοτε μιλησα με τον Θανασακη και μου ειπε αυτα που εκανα επι λεξει κοπυ πειστ στο καφενειο μπας και ξυπνησεις κι εσυ αλλα κι οι υπολοιποι μακαριως κοιμομενοι .Αντι να κοκκινισεις απο ντροπη γι αυτα που εγραφε το τσιρακι σου εσυ πηγες να βγεις κι απο πανω.
    Στο Τυριον λοιπον θα πω πως βιαζεται κι αυτος να βγαλει συμπερασματα περι ακομψου συμπεριφορας μου.Η συμπεριφορα μου ηταν καθ ολα πρεπουσα. Οταν απο την αρχη του παιχνιδιου λες πως θα ενισχυθουν ολοι με ωριαιες υλων και παιρνουν 30 ατομα ακομα και για τους διπλους τους λογαριασμους υλες και ο καλυτερος επιθετικος λογαριασμος αγνοειται επιδεικτικα καθως κι ο επισης καλυτερος αμυντικος λογαριασμος της συμμαχιας το Μαιστραλι της Ελενας μπαινει στον παγο τοτε εχουμε φτασει στο ακρον αωτον της μεροληψιας και της εμπαθειας.Τοτε στον πουστη απαντας με πουστια.Αν δεν το κανεις τοτε θα εισαι κι εσυ ενα απο τα τοσα προβατακια που ακολουθουν σαν μαστουρωμενα αρκουμενα στο λιγοστο κουτοχορτο που τα ταιζει ο τσοπανης Βιξεν.Κι εγω προβατο επι σφαγην ποτε δεν διετελεσα κι ουτε προτιθεμαι να διατελεσω. Δεν ακολουθω ανεπαρκεις ινστρουκτορες εστω και σε ενα παιχνιδι.Γιατι.......εγω ειμαι το ΠΟΤΑΜΙ........

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Sar1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στο Τυριον λοιπον θα πω πως βιαζεται κι αυτος να βγαλει συμπερασματα περι ακομψου συμπεριφορας μου.Η συμπεριφορα μου ηταν καθ ολα πρεπουσα. Οταν απο την αρχη του παιχνιδιου λες πως θα ενισχυθουν ολοι με ωριαιες υλων και παιρνουν 30 ατομα ακομα και για τους διπλους τους λογαριασμους υλες και ο καλυτερος επιθετικος λογαριασμος αγνοειται επιδεικτικα καθως κι ο επισης καλυτερος αμυντικος λογαριασμος της συμμαχιας το Μαιστραλι της Ελενας μπαινει στον παγο τοτε εχουμε φτασει στο ακρον αωτον της μεροληψιας και της εμπαθειας.Τοτε στον πουστη απαντας με πουστια.Αν δεν το κανεις τοτε θα εισαι κι εσυ ενα απο τα τοσα προβατακια που ακολουθουν σαν μαστουρωμενα αρκουμενα στο λιγοστο κουτοχορτο που τα ταιζει ο τσοπανης Βιξεν.Κι εγω προβατο επι σφαγην ποτε δεν διετελεσα κι ουτε προτιθεμαι να διατελεσω. Δεν ακολουθω ανεπαρκεις ινστρουκτορες εστω και σε ενα παιχνιδι.Γιατι.......εγω ειμαι το ΠΟΤΑΜΙ........
    Νίκο εξηγούμαι για να μην παρεξηγούμαι: προσωπικά θεωρώ άσκοπο να ενισχύεται με ύλες ένας λογαριασμός με το μέγεθος του Sar, γιατί πολύ απλά δεν θα έκανε και σπουδαία διαφορά στην ανάπτυξή του. Φυσικά η δικαιολογία του βήξεν ότι δεν πήρες ύλες επειδή έφυγες για λίγο είναι παιδαριώδης όπως και όλες σχεδόν οι προφάσεις του. Έτσι ήταν και στο παιχνίδι έτσι είναι και στο φόρουμ. Φυσικά, με τα όσα τρα-γι-κά σου είπε ο Θανάσης είχες κι εσύ τα δίκια σου να τα πάρεις στην κράνα. Συνεπώς ο χαρακτηρισμός "άκομψη" για την συμπεριφορά σου ομολογώ πως δεν ήταν σωστός, όμως από την άλλη, όσο δίκιο και να είχες, φαινόταν κάπως στους υπόλοιπους ο πρώτος σε ποπ και ρανκ να κάνει τόση μανούρα για ύλες. Ανακαλώ λοιπόν το άκομψη, σημειώνοντας όμως πως σε προσωπικό επίπεδο το υπεροπτικό σου ύφος δεν παύει να με ξενίζει. Και ακόμη περισσότερο ο τρόπος που είδα να απευθύνεσαι στον Γιάννη παραπάνω (χωρίς να ξέρω αν έχει παιχτεί κάτι άλλο εκτός φόρουμ). Όχι ότι έχει και μεγάλη σημασία η άποψή μου, απλώς την καταθέτω.

Για να το κλείσω επιτέλους (μάλλον δεν θα ξανανοίξω ούτε το φόρουμ για να κλείσει πια ο έρμος ο κύκλος): Το θέμα στην όλη ιστορία θεωρώ πως δεν είναι οι ύλες, ούτε οι νίκες, αλλά η μπέσα. Ακόμα και πίσω από την οθόνη οφείλουμε να είμαστε έντιμοι, δίκαιοι και ντόμπροι. Ακριβώς το αντίθετο δηλαδή από τις πρακτικές της κλίκας της Δ, που αποδείχτηκαν ύπουλοι, άδικοι και διπρόσωποι.
    Και στην τελική (για να τους πω και κάτι τελευταίο), βγείτε και πείτε μια συγγνώμη, παραδεχτείτε επιτέλους τα λάθη σας, ούτε ο εαυτός σας δεν πιστεύει πια τα μισόλογα και τις προφάσεις σας. Γελοιοποιείστε ακόμα περισσότερο όσο προσπαθείτε να κάνετε το άσπρο μαύρο. Αν υπάρχει φυσικά κάτι πιο γελοίο απ' το να τρέχεις μόνος και να βγαίνεις δεύτερος.

Προεπιλογή

Για τον μικρο σε παραπεμπω στο πρωτο μου ποστ εδω και το αμεσως επομενο δικο του που αρχισε προσωπικη επιθεση σε μενα με υφος χιλιων καρδιναλιων και κυριως αναφερομενος σε προσωπικα μου στοιχεια. Για μενα δεν ισχυει το μικρος κι αμυαλος. Κατι τετοια πρεπει εξ αρχης να τα χωνεις στον μπιντε και να τα...πλενεις.Και μονο που απευθυνεται σε εναν ακομα μεγαλυτερο κι απο τον πατερα του επρεπε να τον κανει προσεκτικο.Ετσι εχει μαθει η δικη μου γεννια. Σεβομαστε τους μεγαλυτερους επιδεικνυοντας παντοτε τον προσηκοντα προς αυτους σεβασμο. Δυστυχως η τωρινη γεννια θεωρει πως μολις βγηκε απο το τσοφλι του αβγου τα εμαθε ολα και νομιμοποιειται να φερεται αγενως προς ολους θεωρωντας πως αυτο ειναι δειγμα ανδρισμου και μαγκιας. Απλα διαβασε το ποστ του κι αν εσυ συμφωνεις με το υφος και το ηθος του τοτε πασο. Εγω παραμενω καθετος και πιστος στα οσα προ πολλων ετων δασκαλοι και καθηγητες με εδιδαξαν περι σεβασμου σε ατομα που αφ ενος δεν γνωριζω το ποιον τους κι αφ ετερου δυνητικα θα μπορουσαν να ηταν ακομα και παππουδες μου. Γιατι πρεπει καποτε σ αυτον τον δυσμοιρο τοπο να παψουμε να τα ισοπεδωνουμε ολα. Αν θελουμε να επιβιωσουμε σαν εθνος.

Προεπιλογή

Κι οσον αφορα το θεμα υλων θα σου πω αυτο που το εχω ξαναγραψει εδω.Δεν μου ελειπαν οι υλες .Η ωριαια μου ηταν πανω απο 200.000 και οσοι και να στελνανε δεν θα την εφταναν. Το θεμα για μενα ηταν ηθικο και μονο ηθικο. Οταν λες πως ΟΛΟΙ θα παρουν τοτε πρεπει να μην κανεις διακρισεις. Ας εγραφε θα παρουν οι μικροι παικτες. Αλλα εδω πηρε ο καθε πικραμενος που προφανως μετα απο λιγο εγκατελειψε και ο λογαριασμος του περιηλθε εις χειρας αρχηγου και τσιρακιων αυτου.Και το κυριοτερο που μαλλον δεν το σκεφτεσαι. Για να γινει ενας λογαριασμος μεγαλος κι αναφερομαι στον δικο μου και της Ελενας χρειαζονται απειρες ωρες ενασχολησης μ αυτον καθως επισης και πολυ χρυσο τουτεστιν ευρω.Δεν νομιζω πως σου εχω δωσει την εντυπωση τοσο κοροιδου που θα δεχτω να κανω παικτες ΑΝΥΠΑΡΚΤΟΥΣ με τον κοπο μου επι 24ωρου βασεως εδω και με τα χρηματα μου.Καλως η κακως δεν ειμαστε ολοι ιδιοι. Καποιοι ενδιαφερονται και το δειχνουν αυτο με την 24ωρη παρουσια τους στο παιχνιδι και καποιοι,οντας λαμογια,προσπαθουν μεσω αλλων να παιξουν. Αν αυτο εσυ το βρισκεις σωστο τιμιο και λογικο ,λυπαμαι,αλλα οι φιλοσοφιες μας,εδω δεν συμπιπτουν.

Προεπιλογή

Σα δε ντρεπεσαι λεω εγω. Που θα μου πεις οτι εισαι μεγαλυτερος απο τον πατερα μου. Εσυ που σε ειχαμε με το σεις και το σας μη μας μεινεις στον τοπο ετοιμοθανατε. Εσυ νομιζεις οτι καποιος εισαι που πρεπει να σεσβονται ολοι εξηντα χρονω κοτζαμ γαιδαρος!

Εκανες τιποτα για να σου αξιζει ο σεβασμος??? Ενας παρτακιας ησουνα στο game υπεροπτης και αλλαζονας. Κοιτα λιγο και τη δικια σου καμπουρα. Καλυτερος παικτης ποτε δεν ησουνα. Ενα απο τα 20χρονα που βριζεις μεγαλυτερο στρατο εβγαλε απο εσενα με τα μισα χωρια. Βεβαια εχεις την την δικαιολογια του αρκινγκ. Ετσι γινεται οταν δεν ξερεις να βγαλεις στρατο με τις δικες σου δυναμεις. Ειται τα παρκινγκ θα φταινε, ειται τα μποτ αλλα η ανικανοτητα σου ποτε!
    Οι προηγούμενες στο προφίλ μου...........grx8: http://postimage.org/image/o3su9nm39/
    820k σε 3 μήνες καλοκαιριού.....
    Προσωπική Ιστοσελίδα:
    http://modelgallery.wikispaces.com/

Προεπιλογή

Aκριβως ολα αυτα που λες,μικρο,εγκεφαλικα μη ποσοστωμενο,συνιστουν τον ορισμο του παρτακια.
    Παρτο αλλιως. Θα βρεις.
    Παρτακιας ειναι αυτος που βγαζει στρατο για να ερθει μετα εδω και να βαλει λινκ με την πλατεια συγκεντρωσης του και να πουλαει μουρη σαν δεκαχρονο,οτι ειναι καλυτερος παικτης απο αλλους. Αυτα ακριβως που εγραψες πριν.Μονο που στην βιασυνη σου για μια ακομα φορα να επιδειχτεις (η να ε-πηδηχτεις) παρελειψες να γραψεις πως οτι εβγαλες,παρακαλουσες να τα παρκαρεις σε αλλους λογαριασμους.Και μαθε πως το να πατας και να βγαζεις πραιτωρακια ειναι οτι πιο απλο για τον καθενα. Το δυσκολο ειναι να πατας και να βγαζεις κατας.Κι οχι μονο να τα βγαζεις αλλα και να τα παρκαρεις σε δικα σου χωρια.Με δεκα χωριουδακια που τελειωσες τον σερβερ ,οταν ο πρωτος ειχε πανω απο τριαντα,εισαι ο τελευταιος που δικαιουσαι να ομιλεις. Επισης εισαι ο τελευταιος που θα με κρινει χρησιμοποιωντας πρωτο πληθυντικο μιας κι εσυ,οσο τουλαχιστον ημουν εγω στο παιχνιδι,ησουν μονιμως μονος χωρις ερεισματα και χωρις επαφες με αλλους παικτες,παντα κρυμμενος πισω απο το παραβαν,εκλιπαρωντας με να πω αυτα που εσυ δεν τολμουσες να πεις ελλειψει σχετικων οργανων.
    Γι αυτο αστα μικρο ανεγκεφαλο. Δεν πειθεις. Και δεν πειθεις και για εναν αλλο λογο. Γιατι κατα δηλωση σου παιζεις Τραβιαν απο τα γεννοφασκια σου. Κι αυτο βεβαια σηκωνει πολυ γελιο.Αλλα στην Ελλαδα βρισκομαστε και οτι δηλωνουμε ειμαστε.Ομως τοσα χρονια τραβιανικης ενασχολησης δεν μπορεσες να στεριωσεις σε μια συμμαχια και περιφερεσαι απο σερβερ σε σερβερ γραφοντας παραλληλα στο φορουμ μπας και αποκτησεις κι εσυ καποια οντοτητα. Αυτο και μονο δειχνει ποσο λαθος εισαι.Ακομα κι οι συνηθως αδιαφοροι εδω μεσα και μη ασχολουμενοι με λεπτομερειες,φαινεται καταλαβαν τι μερος του λογου εισαι και σε εθεσαν στο περιθωριο.Κι εκει θα παραμεινεις,μονος να περιφερεσαι σαν την αδικη καταρα απο σερβερ σε σερβερ,μπας κι επιτελους αποκτησεις αυτην την πολυποθητη για σενα αναγνωρισιμοτητα εδω μεσα. Συνεχισε ετσι,εισαι σε πααααρα πολυ καλο δρομο. Φτιαχνε και κανα καραβακι επικουρικα. Οτι μαθαινει κανεις καλο ειναι.
    Ξερω πως αυτο θες,να σου απανταω,για να κανεις εδω το κομματι σου. Ομως τερμα με το ατομο σου. Εφεξης τραγουδα μονος σου. Παντα χρειαζεται καποιος σαν εσενα να μας διασκεδαζει.Αντε σου προσδιδω κι αλλη ικανοτητα. Βαλε την κι αυτη σε λινκ και κατσε σαν κορδωμενο παγωνι και δρεψε την ιντερνετικη καταξιωση,που γι αυτην,τοσο πολυ κοπτεσαι .
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Sar1 : 28-02-15 στις 12:30

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Sar1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Aκριβως ολα αυτα που λες,μικρο,εγκεφαλικα μη ποσοστωμενο,συνιστουν τον ορισμο του παρτακια.
    Παρτο αλλιως. Θα βρεις.
    Παρτακιας ειναι αυτος που βγαζει στρατο για να ερθει μετα εδω και να βαλει λινκ με την πλατεια συγκεντρωσης του και να πουλαει μουρη σαν δεκαχρονο,οτι ειναι καλυτερος παικτης απο αλλους. Αυτα ακριβως που εγραψες πριν.Μονο που στην βιασυνη σου για μια ακομα φορα να επιδειχτεις (η να ε-πηδηχτεις) παρελειψες να γραψεις πως οτι εβγαλες,παρακαλουσες να τα παρκαρεις σε αλλους λογαριασμους.Και μαθε πως το να πατας και να βγαζεις πραιτωρακια ειναι οτι πιο απλο για τον καθενα. Το δυσκολο ειναι να πατας και να βγαζεις κατας.Κι οχι μονο να τα βγαζεις αλλα και να τα παρκαρεις σε δικα σου χωρια.Με δεκα χωριουδακια που τελειωσες τον σερβερ ,οταν ο πρωτος ειχε πανω απο τριαντα,εισαι ο τελευταιος που δικαιουσαι να ομιλεις. Επισης εισαι ο τελευταιος που θα με κρινει χρησιμοποιωντας πρωτο πληθυντικο μιας κι εσυ,οσο τουλαχιστον ημουν εγω στο παιχνιδι,ησουν μονιμως μονος χωρις ερεισματα και χωρις επαφες με αλλους παικτες,παντα κρυμμενος πισω απο το παραβαν,εκλιπαρωντας με να πω αυτα που εσυ δεν τολμουσες να πεις ελλειψει σχετικων οργανων.
    Γι αυτο αστα μικρο ανεγκεφαλο. Δεν πειθεις. Και δεν πειθεις και για εναν αλλο λογο. Γιατι κατα δηλωση σου παιζεις Τραβιαν απο τα γεννοφασκια σου. Κι αυτο βεβαια σηκωνει πολυ γελιο.Αλλα στην Ελλαδα βρισκομαστε και οτι δηλωνουμε ειμαστε.Ομως τοσα χρονια τραβιανικης ενασχολησης δεν μπορεσες να στεριωσεις σε μια συμμαχια και περιφερεσαι απο σερβερ σε σερβερ γραφοντας παραλληλα στο φορουμ μπας και αποκτησεις κι εσυ καποια οντοτητα ? Αυτο και μονο δειχνει ποσο λαθος εισαι.Ακομα κι οι συνηθως αδιαφοροι εδω μεσα και μη ασχολουμενοι με λεπτομερειες φαινεται καταλαβαν τι μερος του λογου εισαι και σε εθεσαν στο περιθωριο.Κι εκει θα παραμεινεις ,μονος να περιφερεσαι σαν την αδικη καταρα απο σερβερ σε σερβερ μπας κι επιτελους αποκτησεις αυτην την πολυποθητη για σενα αναγνωρισιμοτητα εδω μεσα. Συνεχισε ετσι,εισαι σε πααααρα πολυ καλο δρομο. Φτιαχνε και κανα καραβακι επικουρικα. Οτι μαθαινει κανεις καλο ειναι.
    Ξερω πως αυτο θες να σουθ απανταω για να κανεις εδω το κομματι σου. Ομως τερμα με το ατομο σου. Εφεξης τραγουδα μονος σου. Παντα χρειαζεται καποιος σαν εσενα να μας διασκεδαζει.Αντε σου προσδιδω κι αλλη ικανοτητα. Βαλε την κι αυτη σε λινκ και κατσε σαν κορδωμενο παγωνι και δρεψε την ιντερνετικη καταξιωση που γι αυτην τοσο πολυ κοπτεσαι .
    Δεν πας καλά ανθρωπέ μου. Παρτακιας ειναι αυτος που κοιταει να ενισχυσει τον εαυτο του σε βάρος της συμμαχιας. Πως ακριβως επιβαρυνεις την συμμαχια βαζοντας κατι στο προφιλ σου????? μόνο εσυ εισαι τοσο βλαμενο για να το πεις αυτο. Τουλάχιστον εκτος απο εμενα εχουν να γελανε και με τις μπαρουφες σου. Αναφερεις οτι ειναι πανεύκολο να βγαζεις πρετορακια, αλλα αυτην την στιγμή εγω εχω τελειωσει τον σερβερ με τον ιδιο λογαριασμο οπου ξεκίνησα, ενω εσυ όχι. Το δύσκολο είναι να κάνεις χάμμερ, δε διαφωνώ, το θέμα είναι ότι εσύ Δ-Ε-Ν ξέρεις να κοβεις χαμμερ! Όσο για τα δεκα χωριά, και εδώ (πάλι) λάθος. δεκα είχα όταν μας έκανες τη χάρη να ξεκουμπιστείς. Οπότε και εδώ άκυρος για μια ακόμη φορά πρεπει να κανεις το δεύτερο αγαπημένο σου σπορ μετά το ντιλιτ, κωλοτούμπα.

Όσο για το αν ήμουνα κρυμμένος και ήσουν ο μόνος με τον οποίο μίλαγα κλπ κλπ, απλά αδιαφορώ. Το ξέρεις οτι εγω και ο Κώστας ήμασταν οι πρώτοι που ενδιαφερθήκαμε για το καλό της συμμαχιας και όχι για το καλό της καμπουρας μας. Οπότε μάλλον πρέπει να κοιταχτείς στον καθρέφτη για το ποιός δεν έχει όργανα. Ελπίζω να άλλαξες πάνες αμέσως μόλις σου είπε ο καβούρης να βγειτε για καφέ και να μην το άφησες να βρωμίσει γεροχουφταλο με το ενα πόδι στον λακκο.

Για τα καράβια, και να θες δε μπορεις να πεις τιποτα. Θα σου έλεγα να προσπαθήσεις και εσύ αλλά θα ζαλιστεις κρατωντας τα από το προχωρημένο στάδιο του παρκινσον.

Κλείνοντας, ωραία η καραμέλα με τη μη στερεωση σε συμμαχία. Δείξε αβερτα στον κόσμο την ασχετοσύνη σου ά-μπαλε.
    Οι προηγούμενες στο προφίλ μου...........grx8: http://postimage.org/image/o3su9nm39/
    820k σε 3 μήνες καλοκαιριού.....
    Προσωπική Ιστοσελίδα:
    http://modelgallery.wikispaces.com/

Σελίδα 15 από 16 ΠρώτηΠρώτη ... 513141516 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. R & S - Τίτλοι τέλους
    By Woobly! in forum Αρχείο Server 1 (2)
    Απαντήσεις: 15
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-03-10, 01:40

Δικαιώματα - Επιλογές