Σελίδα 2 από 16 ΠρώτηΠρώτη 123412 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 20 από 157

Θέμα: τίτλοι τέλους

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο don kixwtis Εμφάνιση μηνυμάτων
    δηλαδη να καταλαβουμε και μεις που διαβαζουμε... απο ολα αυτά που γραφει ο κατσαντωνης, αυτο σε πειραξε;

αν ισχουν τα οσα περιγραφει τοτε θα πρεπει να σταματισεται να παιζεται τραβιαν και να ασχοληθηται με αλλο αθλημα...χαχαχα
    Αυτά είναι...Μπαίνεις να δώσεις συγχαρητήρια και καταλήγεις να σου λέει ο κάθε άκυρος αν πρεπει να παίζεις τράβιαν ή όχι...

Προεπιλογή

αναλογως τα οκτανια που εχεις κασπερ,χαχχαχαχααχαχ...εγω κακιες δεν κραταω με κανεναν.το τραβιαν ειναι ενα παιχνιδι στρατηγικης κι εξαιτιας της δικης μας αψογης στρατηγικης πεσατε θυματα μας χωρις να το καταλαβαιτε!
    Θα πω κατι που δεν τον ειπα σε κανεναν μεχρι πριν απο λιγο κι οφειλω να το φανερωσω πλεον.
    Το ακκ πυ ειχε ο κατσαντωνης μαζι με τον καρολο,το βικ δηλαδη,δεν ηθελα να το αποκαλυψω(οτι το παιζει ο κατσαντωνης).Γι αυτο λοιπον αποφασισα να τον διωξω απ τη συμμαχια με προφαση τον ντουαλ του,οτι και καλα με προδιδει.
    Αυτο σας πληροφορω θα το μαθει ο κατσαντωνης οταν θα το διαβασει.Ηταν μια πολυ καλη μελετημενη στρατηγικη.Ηθελα η συμμαχια μου να φαινεται μικρη,αδυναμη και χωρις εμπειρα ατομα μεσα της.Εκει την πατησατε οι ρεμπελς αλλα και οι Δ που μαζι με τον κρομ θελατε συνομοσπονδια.
    Εχω κι αλλα πολλα να σας πω απο θεματα στρατηγικης,απ τα οποια δε θα εφαρμοσω κανενα στον επομενο,απλα για να ξερετε που την παθατε.
    Υ.Γ. Ευχαριστω για τα συγχαρητηρια του κασπερ για τη νικη μας αλλα περιμενω κι αυτα του τζερονιμο,επειδη κατι ελεγε οτι θα του ξυσω τα φρυδια.
    Υ.Γ.1 Περιμενω επισης και τα συγχαρητηρια του V.XEN.Μην κρυβεσαι αρχηγε της υπερσυμμαχιας δαφνι σε μηνυματα in game.

Προεπιλογή

Μέχρι και εγώ είχα πάρει χαμπάρει ότι ο Κατσαντώνης έχει ανάμειξη στον μπικ. Ρε σεις, τι λέτε τώρα;
    Οι συνταξιούχοι καθόρισαν το σέρβερ και η στάση των ρέμπελς στο τέλος. Όλα τα υπόλοιπα δεν είναι στρατηγική, είναι τζόγος. Αν αύριο κερδίσω στη ρουλέτα και βγω να πω ότι ήταν αποτέλεσμα σκληρής δουλειάς και οργάνωσης θα με πάρετε στα σοβαρά; Αναρωτιέμαι, οι ρέμπελς είναι περήφανοι από το αποτέλεσμα ή τους αρκεί που δεν πήρε το σέρβερ η Δ;
    serotonino speaking: Nullum tempus occurrit regi
    ή πιο λαικά: http://www.youtube.com/watch?v=QVFr-hoD2oo

Προεπιλογή

Με πρόλαβε ο kavour...
    Xaris, καλά ολα αυτά που λές για στρατηγικες και μελετημένα σχέδια, αλλα μεχρι να πεσουν οι Συνταξιούχοι στο θαυμα της Δ, δεν είχατε ουτε μία στο εκατομύριο πιθανότητες... Ο Κατσαντώνης, έβαλε την αναφορά που ρίξατε 2 λβλ, "ξέχασε" όμως την άλλη που το ρίξαμε εμείς 17. Ή μήπως ήταν κι αυτό υπολογισμένο όταν στο σκαιπ κοροϊδευατε ότι δεν έχουμε αλλους στρατους κι ειχατε βολευτεί μια χαρά με την τρίτη θέση?
    Τέσπα, και πάλι συγχαρητηρια γιατι το αποτέλεσμα μετραει κι εσεις εκμεταλλευτήκατε τις συγκυρίες και την τύχη σας.

ΥΓ:Xaris, ουτε εγω κρατάω κακίες, παιχνίδι είναι...Τα εχουμε πει και κατ' ιδίαν εξ αλλου.Το θέμα είναι να μην το παίζουμε μάγκες και να ειρωνευόμαστε με ξένα καλαμπαλίκια (βλ. Κατσαντώνης)

Προεπιλογή

Δεν χρειαζομαι κανεναν να με καλυψει,δεν ειρωνευομαι αλλα λεω την αληθεια.Στρατιωτης γεννηθηκα και στρατιωτης θα πεθανω,οχι για το τραβιαν αλλα και για τη ζωη μου,μιας και κανενας δεν προκειται να δει το στρατηγικο μου ταλεντο...χεχεχεχε
    Εαν καθοριζετε την ηττα σας στην τυχη εισαστε αξιοι της........ηττας σας κυριοι!Τους συνταξιουχους ποιος τους εφτιαξε;μηπως το ξεχνατε αυτο;Επισης οι συνταξιουχοι ποιανου τα συμφεροντα εξυπηρετουσαν;Επιπροσθετα για να μας πει το μαυρο προβατο για τον φιλο του τον μανο που συνεχιζουν να ειναι φιλοι in game ενω εμεις τρεχαμε και δε φταναμε για να τους βουλωσουμε ολους αυτους.Λοιπον χασατε εναν σερβερ ολοι σας επειδη δεν ειστε σαν κι εμας.Εμεις ειμασταν μυαλωμενοι κι ανοργανωτοι.Οταν οργνωθουμε να παιξετε σε αλλον σερβερ.

Προεπιλογή

Εγώ είχα την εντύπωση ότι οι συνταξιούχοι εξυπηρετούσαν τα συμφέροντα των ρεμπελς. Επίσης, όταν άκουσα στο ρουμ στο skype για μια συμμαχία κατσα, το πρώτο που μου ρθε στο μυαλό ήταν κατσαντώνης και αν μπει ο Βιξεν να γράψει θα το επιβεβαιώσει γιατί ήταν το πρώτο που ρώτησα. Επίσης, άμυνες στο 100/100 δεν νομίζω ότι έστειλε, αντιθέτως είδαμε επιθετικά να έρχονται οπότε συμπεραίνω ότι στο παιχνίδι ήταν πάντα αντίπαλος. Για την ακρίβεια, για τη Δ όλοι ήσασταν αντίπαλοι. Τώρα, μεταξύ σας τι έγινε αυτό θα χε μεγάλο ενδιαφέρον να το αναλύσετε και θα σπάσω και εγώ τη διατροφή και θα πάρω ποπ κορν γίγας, σούπερ αλατισμένο, σούπερ μεταλλαγμένο.

Εμένα ο πόλεμος νεύρων με πείραξε γιατί αν είναι αν να ξαναπαίξουμε να αρχίσω και εγώ να εύχομαι καρκίνους και αρρώστιες χωρισμούς, σεισμούς και απολύσεις και δεν θα χει πλάκα για κανένα. Ας μείνουμε στα του παιχνιδιού, τα άλλα δεν είναι στρατηγική, είναι απόψεις και ορισμένες είναι πολύ άρρωστες απόψεις από τις οποίες προσπάθησα να βάλω πλάτη γιατί οι σύμμαχοί μου έγιναν αποδέκτες και σε σημεία πολύ άσχημα για την έκβαση του σέρβερ, από αυτούς που λένε ότι δεν πιστεύουν στη μεταφυσική αλλά δυστυχώς εκεί καταφεύγουν.

Προεπιλογή

Δε με λες ο κλινεξ που ειχες μεσα σε μενα και ηταν ο σταματης με το προφιλ του killer-13 τι ηταν;

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kavour Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ είχα την εντύπωση ότι οι συνταξιούχοι εξυπηρετούσαν τα συμφέροντα των ρεμπελς. Επίσης, όταν άκουσα στο ρουμ στο skype για μια συμμαχία κατσα, το πρώτο που μου ρθε στο μυαλό ήταν κατσαντώνης και αν μπει ο Βιξεν να γράψει θα το επιβεβαιώσει γιατί ήταν το πρώτο που ρώτησα. Επίσης, άμυνες στο 100/100 δεν νομίζω ότι έστειλε, αντιθέτως είδαμε επιθετικά να έρχονται οπότε συμπεραίνω ότι στο παιχνίδι ήταν πάντα αντίπαλος. Για την ακρίβεια, για τη Δ όλοι ήσασταν αντίπαλοι. Τώρα, μεταξύ σας τι έγινε αυτό θα χε μεγάλο ενδιαφέρον να το αναλύσετε και θα σπάσω και εγώ τη διατροφή και θα πάρω ποπ κορν γίγας, σούπερ αλατισμένο, σούπερ μεταλλαγμένο.

Εμένα ο πόλεμος νεύρων με πείραξε γιατί αν είναι αν να ξαναπαίξουμε να αρχίσω και εγώ να εύχομαι καρκίνους και αρρώστιες χωρισμούς, σεισμούς και απολύσεις και δεν θα χει πλάκα για κανένα. Ας μείνουμε στα του παιχνιδιού, τα άλλα δεν είναι στρατηγική, είναι απόψεις και ορισμένες είναι πολύ άρρωστες απόψεις από τις οποίες προσπάθησα να βάλω πλάτη γιατί οι σύμμαχοί μου έγιναν αποδέκτες και σε σημεία πολύ άσχημα για την έκβαση του σέρβερ, από αυτούς που λένε ότι δεν πιστεύουν στη μεταφυσική αλλά δυστυχώς εκεί καταφεύγουν.
    Γεια σου βρε γίγαντα Αντώνη!!!!

Δεν με αφήνουν να αγιάσω, μπήκα να βοηθήσω τον φίλο μου τον Κάρολο, μπήκε σε μία τυχαία συμμαχία στο +|- και έφτιαξε ένα αμυντικό λογαριασμό. Παίζαμε χαλαρά... Μετά την μέση, ως συνήθως, οι περισσότερες ελληνικές συμμαχίες, διαλύονται μέσα σε χρόνο ντε τε...Αφού δεν υπάρχει οργάνωση, ομαδικότητα, σύμπνοια, τίποτα απολύτως... Γι αυτό είπα μπαρμπαγιώργηδες... έφτασα να ξενυχτάω να βάζω άμυνες και σφήνες σε λογαριασμούς από το πουθενά...

Ευτυχώς είχα διαισθανθεί ότι θα χρειαστεί να φτιάξουμε ένα επιθετικό χωριό για το end game... και τελικά ήταν πολύτιμος!
    katsantonis Inner Peace gr.2 v3 WiN
    caligae (S.g & VLS) gr.4 v.2 WIN
    LORD OF HORROR gr.2 ? WW v.2 WIN
    angel killer gr.1 Cont End v.2 WIN
    kara gr.4 So wat? WIN
    katsatnonis | GALATHS end game gr.2 Babel WIN

Προεπιλογή

Χάρη: Για τον Κλινεξ της Δ ήξερα ότι τον λένε Κώστα. Δεν νομίζω ότι λέμε για τον ίδιο άνθρωπο αν και δεν παίρνω όρκο αν δεν ξέρω 100% τι έγινε.

Φίλε Κατσαντώνη: Πολύ καλά έκανες και έφτιαξες στρατό και ακόμα καλύτερα που τον έριξες. Οι λεπτομέρειες όντως παίζουν ρόλο και κάποιες αποδεικνύονται εκ των υστέρων ότι στη μεγάλη εικόνα είχαν μεγάλη αξία. Δεν μ'άρεσε που ήρθε σε εμάς, αλλά ποτέ δεν τα βάζω με ανθρώπους που έχουν ξεκαθαρίσει σε ποια βάρκα πατάνε. Απλά έτυχε τώρα και ήμασταν αντίπαλοι.

Από τα χρόνια που παίζαμε παρέα θυμάμαι ένα πράγμα που με χες πει "ότι η διάρκεια μετράει". Εκείνο το delete που είχα κάνει και είχα αφήσει τους συμπαίκτες μου εκτεθειμένους ήταν μεγάλο λάθος και προσπαθώ πλέον όταν παίζω να δίνω μεγαλύτερη έμφαση στην ομαδικότητα. Αυτός ο σέρβερ μου δωσε την ευκαιρία να δω τα πράγματα πιο αποστασιοποιημένα και να δω λεπτομέρειες που όταν προσπαθούσα να πρωταγωνιστήσω τυφλωνόμουν από εγωισμό και σκοπιμότητες. Πάλι υποκειμενικά τα βλέπω βέβαια και κάνω τα στραβά μάτια σε πάρα πολλά, αλλά τα κριτήρια έχουν αλλάξει και προσπαθώ να βάλω την ομάδα πάνω από το άτομο, σε ένα σύνολο όμως προσωπικοτήτων -όχι μάζας.

Προεπιλογή

καβουρ εσυ προσπαθεις να μιλησεις,αλλα εγω περιμενω τα αντρικεια συγχαρητηρια του αρχηγου σου και του μαυροπροβατου των ρεμπελς που θελει να του τα ξυσω κιολας..Ελατε να τα ξυσετε και οι 2 εδω,οπου ξεφτιλιστηκατε και οι δυο.
    Ουτε κατσαντωνηδες λογαριαζω ουτε κανεναν.ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΤΟΥ Ο VXEN ΕΜΕΝΑ ΘΑ ΒΛΕΠΕΙ!

Σελίδα 2 από 16 ΠρώτηΠρώτη 123412 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. R & S - Τίτλοι τέλους
    By Woobly! in forum Αρχείο Server 1 (2)
    Απαντήσεις: 15
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-03-10, 02:40

Δικαιώματα - Επιλογές