Σελίδα 4 από 16 ΠρώτηΠρώτη ... 2345614 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 40 από 157

Θέμα: τίτλοι τέλους

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Oratios Εμφάνιση μηνυμάτων
    στρατηγικά??? ξεφτιλίσατε δήθεν αρχηγούς???? τι πίνεις και δε μας δίνεις?? ποιός αρχηγός έπαιξε σοβαρά και με στόχο τη νίκη??? στρατηγική ποτέ δεν είχατε, ενα μαζικό να εβγαζε μια συμμαχία δε θα υπήρχατε σήμερα, για τις άμυνες ας μην μιλήσω γελάει ο κάθε πικραμένος και ερχεσαι να μ πεις οτι είχες στρατηγική? πόσες επιθέσεις δέχτηκες στο θαύμα σου???

Δεν νίκησες γιατί μπορούσες, νίκησες γιατί σε διαλέξανε, έχει διαφορά!

Άντε και του χρόνου πάλι να το κατοστήσεις αφού μπορείς με την αξία σου!
    αν δεν επαιξε κανενας απ τους 2 αρχηγους για τη νικη ειναι τουλαχιστον θρασυδειλος(αν κα δε νομιζω να ισχυει κατι τετοιο).Ενα μαζικο για να μας εξαφανισετε γτ δεν βγαλατε;θελεις πραγματικα να σε απαντησω;οκ,θα σε απαντησω:δεν πιστευατε ποτε εκατερωθεν οτι θα χασετε απο 10 ατομα.Για τις αμυνες:Η αληθεια ειναι οτι σας βγαλαμε αμυνα με επιθετικα,κριους και κατας(δε σε συμφερει να το αναφερεις και πολυ).Κι ερχομαι να σε πω οτι εχασες κι εσυ και οι υπολοιποι απο μια τελεια στρατηγικη πεσιμισμου.Οι επιθεσεις που δεχτηκαμε στο θαυμα μας ηταν κατι λιγες,επειδη δεν ειχε καμμια συμμαχια στρατο.βεβαια αυτο εγινε επειδη περιμεναμε κι εσεις ως Δ δηλαδη παικταραδες στειλατε τα παντα στους ρεμπελς.
    ΝΑΙ ΔΕΝ ΝΙΚΗΣΑ,ΝΙΚΗΣΑΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΩΣ ΣΥΜΜΑΧΙΑ!ΜΕ ΔΙΑΛΕΞΑΝΕ;ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΟΤΙ ΜΑΣ ΕΒΑΛΕ Η ΑΜΕΡΙΚΗ ΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΟΥΜΕ..
    Του χρονου παλι θα προσπαθησουμε να το κατοσταρησουμε,εσεις απλα αλλαξτε αρχηγο...
    Υ.Γ. Αυτο που πινω ειναι μπυρα,αμα θες κατεβα στο περιπτερο σου και παρε να πιεις.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο xaris/τουρκοφαγος-3 Εμφάνιση μηνυμάτων
    αν δεν επαιξε κανενας απ τους 2 αρχηγους για τη νικη ειναι τουλαχιστον θρασυδειλος(αν κα δε νομιζω να ισχυει κατι τετοιο).Ενα μαζικο για να μας εξαφανισετε γτ δεν βγαλατε;θελεις πραγματικα να σε απαντησω;οκ,θα σε απαντησω:δεν πιστευατε ποτε εκατερωθεν οτι θα χασετε απο 10 ατομα.Για τις αμυνες:Η αληθεια ειναι οτι σας βγαλαμε αμυνα με επιθετικα,κριους και κατας(δε σε συμφερει να το αναφερεις και πολυ).Κι ερχομαι να σε πω οτι εχασες κι εσυ και οι υπολοιποι απο μια τελεια στρατηγικη πεσιμισμου.Οι επιθεσεις που δεχτηκαμε στο θαυμα μας ηταν κατι λιγες,επειδη δεν ειχε καμμια συμμαχια στρατο.βεβαια αυτο εγινε επειδη περιμεναμε κι εσεις ως Δ δηλαδη παικταραδες στειλατε τα παντα στους ρεμπελς.
    ΝΑΙ ΔΕΝ ΝΙΚΗΣΑ,ΝΙΚΗΣΑΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΩΣ ΣΥΜΜΑΧΙΑ!ΜΕ ΔΙΑΛΕΞΑΝΕ;ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΟΤΙ ΜΑΣ ΕΒΑΛΕ Η ΑΜΕΡΙΚΗ ΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΟΥΜΕ..
    Του χρονου παλι θα προσπαθησουμε να το κατοσταρησουμε,εσεις απλα αλλαξτε αρχηγο...
    Υ.Γ. Αυτο που πινω ειναι μπυρα,αμα θες κατεβα στο περιπτερο σου και παρε να πιεις.

καταρχάς να σου ξεκαθαρίσω ότι δεν μιλάω σαν αντιπρόσωπος της Δ, καθώς δεν συμμετείχα ούτε στα δοιηκητικά ούτε σε καποιο σχεδιασμό, αλλά σαν ΓΙΑΝΝΗΣ.

Σαν ΓΙΑΝΝΗΣ λοιπόν, καμία συμμαχία δεν εκανε σοβαρό σχεδιασμό για νίκη (ούτε οι knights)
    Όσο για το τι πιστεύανε κάποιοι, δεν αναιρεί το γεγονός ότι νικήσατε επειδή οι rebels φάγανε όλους τους στρατούς της Δ και το αντίθετο, οπότε ναι σε διαλέξανε.

Για τα μαζικά, πάλι δεν είμαι ο υπεύθυνος για να ρωτήσεις, ξέρεις ποιοί είναι οι υπεύθυνοι, ρώτα τους.

Όσο για το αν με συμφέρει ή όχι να κρύψω πράγματα, πραγματικά δεν με ενδιαφέρει καν, φαίνεται από το πόσο άσχημη κριτική κάνω στην ίδια μου την συμμαχία, οπότε κάνε μου τον κόπο να μην μου λες οτι δεν με συμφέρει.
    Οι προηγούμενες στο προφίλ μου...........grx8: http://postimage.org/image/o3su9nm39/
    820k σε 3 μήνες καλοκαιριού.....
    Προσωπική Ιστοσελίδα:
    http://modelgallery.wikispaces.com/

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Oratios Εμφάνιση μηνυμάτων
    καταρχάς να σου ξεκαθαρίσω ότι δεν μιλάω σαν αντιπρόσωπος της Δ, καθώς δεν συμμετείχα ούτε στα δοιηκητικά ούτε σε καποιο σχεδιασμό, αλλά σαν ΓΙΑΝΝΗΣ.

Σαν ΓΙΑΝΝΗΣ λοιπόν, καμία συμμαχία δεν εκανε σοβαρό σχεδιασμό για νίκη (ούτε οι knights)
    Όσο για το τι πιστεύανε κάποιοι, δεν αναιρεί το γεγονός ότι νικήσατε επειδή οι rebels φάγανε όλους τους στρατούς της Δ και το αντίθετο, οπότε ναι σε διαλέξανε.

Για τα μαζικά, πάλι δεν είμαι ο υπεύθυνος για να ρωτήσεις, ξέρεις ποιοί είναι οι υπεύθυνοι, ρώτα τους.

Όσο για το αν με συμφέρει ή όχι να κρύψω πράγματα, πραγματικά δεν με ενδιαφέρει καν, φαίνεται από το πόσο άσχημη κριτική κάνω στην ίδια μου την συμμαχία, οπότε κάνε μου τον κόπο να μην μου λες οτι δεν με συμφέρει.
    δεν με διαλεξανε,απλα δε με υπολογισανε και γι αυτο χασατε ολοι.σχεδιασμο νικης για να σε πω την αληθεια ειχαμε οταν κατακτησαμε το θαυμα.οσο ειχαμε κι εμεις τον δηθεν αρχηγο δεν βλεπαμε νικη.ο πρωην αρχηγος μας μετα την διαλυση των knights ηθελε συνομοσπονδια με τον δικο σου.αυτα ομως αλλαξανε,οταν εφυγε αυτος κι αναλαβαμε ο μαυρος,ο θοδωρος και εγω.
    Δυστυχως δεν μπορω να μιλησω με Δ καθως ο αρχηγος σας αρκεστηκε σε 2 γραμμες μεσω σκαιπ στον θοδωρο.Δεν εχω κατι με εσενα γιαννη οπως και με κανεναν απ τους παικτες που παιξανε μαζι μας και χασανε αο τους μετριους,απλα οταν χανεται πρεπει να αναγνωριζετε την ηττα σας.Κανενας δεν μας χαρισε τιποτα.

Προεπιλογή

δεν με διαλεξανε,απλα δε με υπολογισανε και γι αυτο χασατε ολοι.
    Αυτό πρέπει να το ξεκαθαρίσουν οι ρέμπελς επίσημα: Κράτησαν στρατούς στο τέλος περιμένοντας; Γιατί αν είχαν και άλλους στρατούς και περίμεναν να σας χτυπήσουμε εμείς, να περάσουμε εμείς πρώτοι και αυτοί να χτυπήσουν μετά εμάς και να κερδίσουν αυτοί, τότε σας διάλεξαν. Έπαιξαν πόκερ.

οταν χανεται πρεπει να αναγνωριζετε την ηττα σας.Κανενας δεν μας χαρισε τιποτα.
    Και να θέλουμε δεν γίνεται αλλιώς , το γράφει ο σέρβερ ποιος είναι ο νικητής. Άλλο θέλει να σου πει. Το να πηγαίνεις χωρίς καραμπίνα στο κυνήγι δεν είναι στρατηγική. Παριστάνεις το νεκρό, σκοτώνονται τα άγρια ζώα μεταξύ τους και μετά σηκώνεσαι. Οκ, αλλά αυτό δεν είναι κυνήγι, είναι λύση ανάγκης. Εξαρτάσαι από άλλους και έτσι καταλήγουμε στο ότι είναι μια τακτική παρακινδυνευμένη που δούλεψε γιατί όπως είπε και ο σύμμαχός σου -και εμείς και οι ρέμπελς ήμασταν Μπαρμπι-Τζώρτζηδες.

Ο Οράτιος καλά τα λέει και έχει και για τη δική μας γούνα ράμματα. Αυτά που είπε σε εσένα είναι πταίσματα. Απλά έχει ένα συνήθειο να πετάει τις αλήθειες ανεπεξέργαστες και σε ρυθμό πυροβόλου. Κάνε λίγο υπομονή και όταν βγει ο δικός μας και δώσει και τα πριβέ θα κάνουμε όλοι καινούργιο συκώτι από τα γέλια και τα κλάματα.

Πόσοι μα πόσοι εκτέθηκαν σε αυτό το σέρβερ; Άλλοι πίστευαν ότι το πολύ γκολντ και οι στρατοί κερδίζουν. Άλλοι πίστευαν στην ποιότητα, άλλοι στην ποσότητα, άλλοι στη μεταφυσική. Τελικά αυτό που φάνηκε ήταν ότι πίστευαν στο μέσο που θα πετύχαιναν το σκοπό και όχι στο ίδιο το αποτέλεσμα και έτσι μπήκε η σφήνα και μείναμε όλοι με τη γλύκα (για να μην πω κάτι πιο σόκιν..)
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη kavour : 23-01-15 στις 05:14
    serotonino speaking: Nullum tempus occurrit regi
    ή πιο λαικά: http://www.youtube.com/watch?v=QVFr-hoD2oo

Προεπιλογή

δεν με διαλεξανε,απλα δε με υπολογισανε και γι αυτο χασατε ολοι.σχεδιασμο νικης για να σε πω την αληθεια ειχαμε οταν κατακτησαμε το θαυμα.οσο ειχαμε κι εμεις τον δηθεν αρχηγο δεν βλεπαμε νικη.ο πρωην αρχηγος μας μετα την διαλυση των knights ηθελε συνομοσπονδια με τον δικο σου.αυτα ομως αλλαξανε,οταν εφυγε αυτος κι αναλαβαμε ο μαυρος,ο θοδωρος και εγω.
    Δυστυχως δεν μπορω να μιλησω με Δ καθως ο αρχηγος σας αρκεστηκε σε 2 γραμμες μεσω σκαιπ στον θοδωρο.Δεν εχω κατι με εσενα γιαννη οπως και με κανεναν απ τους παικτες που παιξανε μαζι μας και χασανε αο τους μετριους,απλα οταν χανεται πρεπει να αναγνωριζετε την ηττα σας.Κανενας δεν μας χαρισε τιποτα.
    κάτι πειραγμένο πρέπει να έχει η μπύρα, δεν εξηγείται αλλιώς.

Σου ξαναλεω λοιπόν, όταν είσαι το 2ο-3ο θαύμα και έχεις μόνο εναν στρατό, ξέροντας ότι δεν νικάς έχεις δυο επιλογές: ή το ρίχνεις στον πρώτο ή στον δεύτερο. Ένας από τους δυο θα νικήσει. Εσύ δεν νικάς. Αυτό που κάνεις λοιπόν, είναι να λες ''δεν μου αρεσουν οι knights θα νικήσει η Δ'' ή το αντίθετο. Όταν λοιπόν κάποιος το κάνει αυτό, λέγεται ότι κάποιος διάλεξε κάποιον για νικητή. Που ακριβώς διαφέρει αυτό που σου περιέγραψα με αυτό που συνέβη??? Η μόνη στρατηγική που είχες, ήταν να περιμένεις να εξαντλήσουν οι άλλες δυο συμμαχίες τους στρατούς τους.

Το μέτριους δεν πήγαινε μόνο σε εσένα, αλλά στο 90% του σέρβερ. Για ρώτα να σου πουνε τι γινότανε στα χωράφια του σ1 πριν 5 χρόνια. Οπότε μην παρεξηγείσαι όταν λέω ''μέτριους'' δεν αναφέρομαι προσωπικά στην συμμαχία σου, ούτε σε εσένα. Ίσα ίσα μπορώ να πω πως μου άρεσε η ανατροπή, ήταν ευκαιρία για να αναθεωρήσουν κάποιες απόψεις τους κάποιοι αρχηγοί.
    Οι προηγούμενες στο προφίλ μου...........grx8: http://postimage.org/image/o3su9nm39/
    Προσωπική Ιστοσελίδα:

Περιοχή
    Kefalonia

Προεπιλογή

Αγαπητοι εν χριστω αδελφοί (για το copyright Lucifer), τα πραγματα ειναι πολύ απλά. Εμείς ως Knights είχαμε γνώση της δυναμικής μας και του γεγονότος ότι είμασταν η πιο αδυναμη από της τρεις συμμαχίες που διεκδίκησαν τον σερβερ. Ξέραμε ότι δεν μπορούμε να πάμε να μηδενισουμε τα 2 άλλα θαύματα που ετρεχαν μπροστά μας, ούτε να αποκρούσουμε μια επίθεση με δυνατά χαμερ και ότι ο μόνος τρόπος για να πάρουμε τον σέρβερ είναι να χτυπηθούν οι δύο μεγαλύτερες συμμαχίες μεταξύ τους και εμείς να χτυπήσουμε όσο μπορούμε αυτόν που θα μείνει μπροστά μας. Άλλος δρόμος ΔΕΝ υπήρχε για εμάς και δεν είχαμε και κάτι να χάσουμε! Το γεγονός ότι δεν μας υπολόγισαν οι άλλες συμμαχίες ως αντίπαλο ικανό να διεκδικήσει την νίκη (εξαιτίας της υπομονής και του χαμηλού προφίλ μας) μας βοήθησε και αποτέλεσε το σφάλμα τους!Όπως όλοι καταλαβαίνετε η στρατηγική που ακολουθήθηκε από την ηγεσία μας ήταν η βέλτιστη για τις δυνατότητες της συμμαχίας και αυτό αποδεικνύεται από την κατάκτηση του σέρβερ. Πολλά συγχαρητήρια στην ομάδα μας και ελπίζω να τα πούμε σε επόμενους σέρβερ...

Ο απλός στρατιώτης xoxo

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kavour Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτό πρέπει να το ξεκαθαρίσουν οι ρέμπελς επίσημα: Κράτησαν στρατούς στο τέλος περιμένοντας; Γιατί αν είχαν και άλλους στρατούς και περίμεναν να σας χτυπήσουμε εμείς, να περάσουμε εμείς πρώτοι και αυτοί να χτυπήσουν μετά εμάς και να κερδίσουν αυτοί, τότε σας διάλεξαν. Έπαιξαν πόκερ
    κι αν ειχαν στρατους και τους ριχνανε σε μας θα διαλεγανε εσας για νικητες.γι αυτο ειναι ωραια να υπαρχουν περισσοτερα απο 2 θαυματα.
    τα πριβε του αρχηγου σου τα ξερουμε ολοι οσοι παιζουμε στον 1.αν βγαλει αυτος 10,ολοι οι υπολοιποι θα βγαλουμε 100.οπως επισης ξεχωριζουμε το παιχνιδι και την αρρωστεια,γιατι για να μπαινεις σε ξενο σκαιπ ειναι αρρωστεια φιλε.

Προεπιλογή

κι αν ειχαν στρατους και τους ριχνανε σε μας θα διαλεγανε εσας για νικητες.γι αυτο ειναι ωραια να υπαρχουν περισσοτερα απο 2 θαυματα.
    τα πριβε του αρχηγου σου τα ξερουμε ολοι οσοι παιζουμε στον 1.αν βγαλει αυτος 10,ολοι οι υπολοιποι θα βγαλουμε 100.οπως επισης ξεχωριζουμε το παιχνιδι και την αρρωστεια,γιατι για να μπαινεις σε ξενο σκαιπ ειναι αρρωστεια φιλε.
    Εγώ επιμένω ότι πρέπει να τοποθετηθούν επίσημα. Θέλω να μάθω. Αν διάλεξαν εσένα τότε μπορώ με το δίκιο μου να τους το κρατήσω μανιάτικο. Και όχι μόνο για το ποιος κέρδισε.
    Εγώ κρατάω κακίες για το παιχνίδι, γιατί όταν ανοίγω το pc μου να παίξω ένα παιχνιδάκι και βλέπω τους συμπαίκτες μου να χουν πονοκεφαλιάσει, όταν βλέπω ανθρώπους που μέχρι χθες μιλούσαμε μια χαρά και κάποιοι έσταζαν τα λεφτά αβέρτα και ξαφνικά συμπεριφέρονται σαν να χουν πάρει ναρκωτικά και νόμισαν ότι είδαν το φως το αληθινό από τη μια στιγμή στην άλλη,δικαιολογώντας προδοσίες και αίσχη, τότε καταλαβαίνω ότι έχει πέσει μούτζα και η κατάρα της κατάρας ω κατάρα.

Τώρα λοιπόν που έπεσε ο κουρνιαχτός και ξεχωρίζουν οι αμνοί από τα ερίφια, μπορώ να γράψω και γω στην ατζεντούλα μου τις δικές μου κατάρες γιατί χάλασα τη διάθεση μου για να μην πάνε στράφι ούτε τα λεφτά που πέταξα ούτε ο κόπος όλων μας. Πολλά ή λίγα τα δωσα και ήθελα να παίξω. Κάποιοι μου το χάλασαν. Προσπάθησα να μην πληγώσω τα λεπτά αισθήματά τους αλλά αφού η δική μου η κατσίκα πέθανε τώρα θα πάρουν σειρά και οι κατσίκες των υπολοίπων. Αν θυμάσαι το παράδειγμα που χε φέρει ο Χριστόδουλος για τις προσευχές.

Αυτό με τα πριβέ δεν ήταν μομφή για σένα. Να τα βγάλουν όλοι να μάθουμε και οι υπόλοιποι τι ακριβώς έγινε. Το σίγουρο είναι ότι θα γελάσουμε.

Αυτό που λες για το σκυπε δεν το γνωρίζω, ποιος μπήκε σε ξένο λογαριασμό; Δώσε λεπτομέρειες σε παρακαλώ γιατί δεν έχω εικόνα.
    Κάτι παρόμοιο που ζήσαμε εμείς ήταν με το λογαριασμό του Έραγκον που μπήκαν αντίπαλοι με τον περσινό του κωδικό, του χάλασαν το στρατό και ζημίωσαν το ακάουντ. Αυτό ελπίζω να μας έγινε μάθημα ότι πρέπει να αλλάζουμε κωδικούς και να βάζουμε αξιοπρεπείς κωδικούς στο μέλλον. Τώρα για την αλητεία του να μπαίνει κάποιος και να κάνει ζημιά επειδή απλά μπορεί, άμα κάποιος δεν έγινε άνθρωπος από την οικογένειά του δεν νομίζω ότι θα το καταλάβει στα γεράματα. Κ ας το βλέπει εδώ όποιος το κανε και ας γελάει. Εγώ το θεωρώ καραγκιοζιλίκι και όχι απλά δεν το επικροτώ αλλά το σιχαίνομαι κιόλας.
    serotonino speaking: Nullum tempus occurrit regi
    ή πιο λαικά: http://www.youtube.com/watch?v=QVFr-hoD2oo

Προεπιλογή

φιλε συνελθε!μια ζωη η συμμαχια σου θα τα κανει αυτα και μια ζωη θα βγαινεις 2ος με αυτους που μπαινεις.τις πληροφοριες μου τις εδωσα και στον σερβερ 2!αλλα να ξερεις οτι οταν θα μπουμε στον σερβερ 1 ξανα,θα ακολουθησουμε αλλη τακτικη οπου θα σας ξαναξεσκισουμε...τον τιγρη-3 ή τουρκοφαγο-3 ή xaris να μη του μιλατε και πολυ...μπορει να σας παρει τον σερβερ και να ψαχνεστε!

Προεπιλογή

έ??? παρντον???? πάλι ληγμένα???? πφφφφφφφφφ

ρε ονειροπαρμένε, ξύπνα επιτέλους??? πότε θα καταλάβεις πόσο λίγο αξίζει η νίκη σου???? κάνεις σαν 15χρονο που πάει πρώτη φορά σε studio, ξύπνα σας τον στρώσανε τον σέρβερ δεν τον πήρες με την αξία σου. Ενα αουτσαιντερ ήσουν και έτυχε να σου κάτσει, δεν κέρδισες τίποτα ούτε σέρβερ, ούτε εεκτίμηση ούτε τίποτα.

Βεβαίως αυτά που σου λέω τα ξέρεις ήδη, φαίνεται από τον τρόπο και το περιεχόμενο της γραφής σου.

Παίρνει σέρβερ ο κάθε άμπαλος και το παίζει Μέγας Ναπολέοντας μετά!
    Προσωπική Ιστοσελίδα:

Σελίδα 4 από 16 ΠρώτηΠρώτη ... 2345614 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. R & S - Τίτλοι τέλους
    By Woobly! in forum Αρχείο Server 1 (2)
    Απαντήσεις: 15
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-03-10, 01:40

Δικαιώματα - Επιλογές