Σελίδα 6 από 16 ΠρώτηΠρώτη ... 45678 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 51 έως 60 από 157

Θέμα: τίτλοι τέλους

Προεπιλογή

Εγώ που έπαιξα τον σέρβερ, τελείωσα τον σέρβερ υποστηρίζοντας μια συμμαχία, έχω βγάλει δόντια, έχω εκπληρώσει τις στρατιωτικές μου υποχρεώσεις , πληρώνω τους καθηγητές του ενός και τις συντάξεις των υπολοίπων και τη ζωή τη βλέπω κάθε μέρα να σας πω τι γνώμη έχω; (+ήμουν γαλάτης άρα το καλύτερο παιδί)

Η γνώμη μου είναι -και δεν θα σου αρέσει καθόλου Σαρδόνιε- ότι λυπάμαι για λογαριασμό σας. Τα γερόντια με τις σαχλαμάρες σας μας καταστρέψατε. Αν τον Οράτιο τον δικαιολογώ δέκα φορές και λόγω της νιότης και γιατί τα χει πάρει όσο σας βλέπει να κάνετε κουταμάρες και μετά να ζητάτε επιείκεια, εσένα και τα λοιπά παππούδια δεν σας δικαιολογώ ούτε μισή φορά.

Ο πιτσιρικάς (που δεν ξέρω γιατί και πώς η λέξη νέος κατέληξε να σημαίνει χαζός ή ανίκανος) όταν χρειάστηκε να το βουλώσει γιατί θα έκανε περισσότερο κακό παρά καλό στη συμμαχία το βούλωσε. Οι μεγάλοι και σοφοί έκαναν τη μια μπαρούφα μετά την άλλη, έβριζαν και κατέκριναν και οι υπόλοιποι σφυρίζαμε αδιάφορα περιμένοντας να τελειώσει το μαρτύριο. Ας αφήσουμε τις ηλικίες και ας πάμε στο ψητό.

Όποιος θέλει να κάνει την αυτοκριτική του εδώ είμαστε. Σου υπόσχομαι ότι τώρα που τέλειωσε ο σέρβερ θα ασκήσω κριτική και στον Βασίλη , στα σημεία όμως που όντως έκανε λάθος και μπροστά του. Όχι από πίσω του και όχι σε θέματα που δεν μου πέφτει λόγος. Τώρα, αν εσύ πικράθηκες από τις μεταξύ σας εξηγήσεις αυτό είναι άλλη ιστορία. Υπήρχε όμως μια συμμαχία που πρόδωσες και δεν νομίζω να στο συγχωρήσουν πολλοί αυτό. Εγώ σε αυτό δεν θα κάνω τα στραβά μάτια και πολύ παραπάνω όσο γνωρίζω ότι πιο πολύ κοβόσουν να με διοικήσεις παρά να κερδίσουμε.

Κάνατε ένα σωρό λάθη, κάνατε κατινιές με τη σέσουλα, ένα βουνό ασυναρτησίες και ξεσπάσατε ο ένας στον άλλο. Οι μεγάλοι και πάνσοφοι. Αναλάβετε τις ευθύνες σας.
    serotonino speaking: Nullum tempus occurrit regi
    ή πιο λαικά: http://www.youtube.com/watch?v=QVFr-hoD2oo

Προεπιλογή

Καβουρ

Κι εσυ,σειριακα κρινομενος,δεν δικαιουσαι να ομιλεις,τουλαχιστον σε μενα,και να με κρινεις.Ξεκινησες μετα απο τρεις μηνες και μπηκες σε εναν σερβερ και μια συμμαχια μη γνωριζοντας το παρελθον τους.Δυστυχως ακομα και οταν εντοπισες οπως λες καποια πραγματα που δεν σου αρεσαν προτιμησες να παραμεινεις απλος θεατης η να προσδεθεις στο αρμα του αρχηγου σου ευελπιστωντας ισως ,οπως κι εγω περισυ,πως μετα την ληξη του σερβερ θα μπορεσεις,δια της κατα προσωπον κριτικης οπως λες να διορθωσεις,κακως κειμενα .
    Κι εσυ με την καλη προθεση θα παραμεινεις οπως παρεμεινα κι εγω περισυ.Αν ποτε δεις τον αρχηγο σου να παραδεχεται τα λαθη του,σφυρα μου κλεφτικα.Αν ποτε κατσει να συζητησει,σφυρα μου κλεφτικα. Ετυχε με δολοπλοκιες κι ιντριγκες να παρει 2 προηγουμενους σερβερς,κι αυτους βεβαια οχι μονος του,και θεωρει εαυτον αλαθητον.Εχει μεινει τρια χρονια πισω. Που τοτε η γνωστη υπνηλεια του ενα ηταν ακομη πιο μεγαλη.Και νομιζει πως τα παντα παραμενουν στασιμα εδω. Δεν μπορει να καταλαβει πως αργα η γρηγορα καποιοι τον πηραν χαμπαρι και διεμορφωσαν τους τροπους αντιμετωπισης του.Και τα πραγματα δυσκολεψαν.Δεν αρκει πια να μαζευεις κωδικους και να βαζεις τα κοροιδα να μπαινοβγαινουν σε 100 λογαριασμους για να το παιζεις αρχηγος εσυ για να δικαιολογεις την υπαρξη σου στο τραβιαν.Κι ολα αυτα ενω αυτος ολη μερα ηταν στο σκαιπ κι ασχολιοταν με κουτσομπολια και ιντριγκες.
    Γι αυτο σου λεω .Αστα. Εχεις μεινει εναν σερβερ πισω .Ετσι ημουν κι εγω οταν τελειωσε ο περσινος σερβερ. Τα ιδια ελεγα. Χωρις ομως να ξερω επακριβως για ποιον λογο εικοσι και πλεον λογαριασμοι εν τω μεσω του σερβερ αποσκιρτησαν και εκει που ειμασταν συμμαχοι βρεθηκαμε απεναντι.
    Αν και ειχα αρχισει να ψιλοκαταλαβαινω τι ακριβως συνεβαινε μου πηρε λιγο χρονο ακομα απο τον επομενο σερβερ για να επιβεβαιωθω.Κι εφυγα παιρνοντας μαζι μου κι αυτο που κανεις δεν με βοηθησε να το παρω ουτε με μια υλη.
    Γιατι βλεπεις τα δηθεν εξυπνοπουλια της κλικας νομιζαν πως ειχαν να κανουν με αδαη,χτεσινο.Με θεωρουσαν δικο τους . Και κατ επεκταση και οτι εγω ειχα σαν λογαριασμος,αδιαφιλονικητη ιδιοκτησια τους.
    Την ωρα που αρχηγος σου εχυνε κροκοδειλια δακρυα παρακαλωντας με να ανακαλεσω την διαγραφη κι υποσχομενος μου για πολλοστη φορα αυτα που δεν ειχε εκπληρωσει στο παρελθον,την ιδια εκεινη στιγμη,στο ρουμ της ηγεσιας με αποκαλουσαν παλιανθρωπο.
    Οποια ευθυτης χαρακτηρος !!!
    Τι αγαπημενη οικογενεια Δ !!!
    Κι ηθελε τρομαρα του και σερβερ.Κι αυτος και το κολληταρι του.
    Οταν δεν μπορουσαν να κανουν ουτε απλα πραγματακια. Πραγματακια που γινονταν σε πεντε λέπτα ειχαν καταληξει να γινονται σε μηνα.Γιατι ? Μα γιατι για να το παιζεις αρχηγος πρεπει να διαθετεις εστω καποια βασικα.Μια δικη σου συνδεση ιντερνετ και ενα λαπτοπ που να δουλευει υποφερτα για τον μεγαλο αρχηγο και ενα μικροφωνο για τον μικρο επιζηλο κληρονομο που μονιμως πισω απο το παραβαν κρυπτομενος οταν δεν του φωναζε η μαμα του η δεν ειχε σχολειο εβαζε τον ορατιο και αλλους να σπαμαρουν στο ρουμ της συμμαχιας οποτε καποιος πηγαινε να θιξει θεματα που γι αυτους ηταν ταμπου.
    Τελος παντων. Αν ξαναρχισεις σερβερ μαζι τους ,αν φυσικα εχεις τασεις μαζοχισμου κι αυτοκαταστροφης,τοτε θα καταλαβεις κι εσυ στους τρεις μηνες και μοιραια θα ανατρεξεις στα λογια μου .
    Μεχρι τοτε ζησε στην πλανη σου αλλα εσο φειδωλος σε παρακινδυνευμενες κρισεις .
    Δεν προδωσα κανεναν .Υπερασπιστηκα απλα τα συμφεροντα μου. Εξαλλου ποιους να προδωσω ? Τους εκατο και βαλε ανενεργους λογαριασμους που τους επαιζαν 3-4 ατομα ?
    Η καποιους αλλους που οπως παραδεχτηκε κι ο ορατιος μπηκαν για πλακα να παιξουν ?
    Οσοι μπηκαν να παιξουν σοβαρα δυστυχως αηδιασμενοι αποχωρησαν.
    Γι αυτο κρατα μικρο καλαθι στις κρισεις σου για προσωπα και γεγονοτα που δεν γνωριζεις
    Δεν θα επανελθω επι του συγκεκριμενου θεματος . Γι αυτο μην με προκαλεσεις αλλο.. Βρες κι εσυ κι ο Ορατιος κατι αλλο να γεμισετε τις ωρες που νοιωθετε ανια .
    Αν και κανονικα σαν μελη μιας τοσο ωραιας οικογενειας της Δ σκεφτομαι πως ολο και κατι καλο θα εχετε να πειτε μεταξυ σας .
    Η μηπως κανω λαθος ?
    .
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Sar1 : 30-01-15 στις 00:40

Προεπιλογή

paidia....to forum einai gia na ekfrazontai apopseis epi tou paixnidiou,kai oxi proswpika 8emata....eipa de 8a 3anagrapsw edw (kai polu spania grafw outws 'h allws) ...alla exete 3efugei oloi... to pragma einai polu aplo....paizeis enan server....'h kerdizeis...'h xaneis..twra,to ti eftai3e pou exases ( kai sthn prokeimenh periptwsh to ti eftai3e kai kerdises) einai allou pappa euaggelio...o ka8enas pisteuw ekane thn autokritikh tou kai apekomise tis empeiries (gnwseis) tou.To na prospa8ei o ka8enas na autoprovli8ei 'h na autovevaiw8ei to 8ewrw an mh th allw geloio.Oloi kaname la8h...oloi kaname swsta...to apotelesma den einai poios nikise (dikaia, 'h adika gia kapoious) ...to apotelesma einai na ma8oume apo auta pou kaname ('h den kaname)... ola ta alla einai apla "alla logia n'agapiomaste"

Filakia
    I am the BLACKSHEEP of the family

Προεπιλογή

Ελα τωρα. Μην γινεσαι Ξυδακης. Μαθε πρωτα οτι εδω γραφουμε ελληνικα και μετα ελα με τις νουθεσιες σου. Και οι προσωπικες διαμαχες μερος του παιχνιδιου ειναι και τις περισσοτερες φορες καθοριζουν νικητες κι ηττημενους.Δεν μιλησα για την προσωπικη μου ζωη αλλα για την σταση μου στο παιχνιδι. Η λεξη <παιχνιδι> και μονο αυτη απο μονη της,θεωρω πως αξιολογει τα λεγομενα μου, σαν μερος συζητησης για το παιχνιδι.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Sar1 : 30-01-15 στις 00:55

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο GioTaros Εμφάνιση μηνυμάτων
    paidia....to forum einai gia na ekfrazontai apopseis epi tou paixnidiou,kai oxi proswpika 8emata....eipa de 8a 3anagrapsw edw (kai polu spania grafw outws 'h allws) ...alla exete 3efugei oloi... to pragma einai polu aplo....paizeis enan server....'h kerdizeis...'h xaneis..twra,to ti eftai3e pou exases ( kai sthn prokeimenh periptwsh to ti eftai3e kai kerdises) einai allou pappa euaggelio...o ka8enas pisteuw ekane thn autokritikh tou kai apekomise tis empeiries (gnwseis) tou.To na prospa8ei o ka8enas na autoprovli8ei 'h na autovevaiw8ei to 8ewrw an mh th allw geloio.Oloi kaname la8h...oloi kaname swsta...to apotelesma den einai poios nikise (dikaia, 'h adika gia kapoious) ...to apotelesma einai na ma8oume apo auta pou kaname ('h den kaname)... ola ta alla einai apla "alla logia n'agapiomaste"

Filakia
    Το πιο σημαντικό δεν μας είπες, κρατήσατε στρατούς για το τέλος ή παίζαμε όλοι πόκερ; Είχατε άλλους στρατούς να ρίξετε τους knights και δεν το κάνατε;
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη kavour : 30-01-15 στις 11:56

Προεπιλογή

θεωρω οτι ο sar ως μεγαλυτερος θα πρεπει να εχει περισσοτερο σεβασμο απο τους κατα πολυ μικροτερους του.Ρε συ κοκκινομαγουλακια δεν ειναι κουβεντες αυτες που λες σε εναν ανθρωπο 40 χρονια μεγαλυτερο σου.ευχαριστουμε για τα συγχαρητηρια σου σαρ οπως και των υπολοιπων εδω μεσα που μιλουν για τον αρχηγο τους.Ο αρχηγος τους ομως ουτε φωνη ουτε ακροαση.
    Για την νικη μας που δεν αντιλαμβανεστε οτι συνεβη και λετε οτι ηταν θεμα τυχης,θα σας πω το εξης:Ολα τα παοκτσακια τη δεκαετια του 80 οπου ηταν μονιμως δευτεροι,τα ιδια ελεγαν.Ενταξει για τον μαυροπροβατο ξερω οτι ειναι παοκτσακι και το θερω λογικο..Κοκκινομαγουλακιας και καβουρ;κι εσεις παοκτσακια;μη με πειτε οτι παλι ληγμενα πηρα.
    Υ.Γ. Δεν θεωρω ολους τους φιλαθλους της συγκεκριμενης ομαδας ιδιας νοημοσυνης,καθως κι ο θοδωρος που ηταν μαζι μου παοκτσης ειναι,γι αυτο και και φαγατε θεσσαλονικιωτικα σουτια.
    Υ.Γ.1 Παρτε μια σοδιτσα να το χωνεψετε,δε θελω να χαλιεστε μεχρι να ξαναρχισει ο σερβερ.

Προεπιλογή

Επισης κατι που ξεχασα να γραψω παραπανω.Οσον αφορα τους στρατους των ρεμπελς που ρωταται συνεχεια,εαν ειχαν κι εφοσον ειχαν γιατι δεν τους ριξανε,θα σας διαφωτισω λεγοντας σας το εξης:ως knights ειχαμε τους στρατους για να ριξουμε και εσας και τους ρεμπελς,αλλα οπως ειπαμε κρατησαμε ουδετερη σταση,ριχνοντας σας μονο τα λιμα.
    Ελπιζω να σας καλυψα.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο xaris/τουρκοφαγος-3 Εμφάνιση μηνυμάτων
    θεωρω οτι ο sar ως μεγαλυτερος θα πρεπει να εχει περισσοτερο σεβασμο απο τους κατα πολυ μικροτερους του.Ρε συ κοκκινομαγουλακια δεν ειναι κουβεντες αυτες που λες σε εναν ανθρωπο 40 χρονια μεγαλυτερο σου.ευχαριστουμε για τα συγχαρητηρια σου σαρ οπως και των υπολοιπων εδω μεσα που μιλουν για τον αρχηγο τους.Ο αρχηγος τους ομως ουτε φωνη ουτε ακροαση.
    Για την νικη μας που δεν αντιλαμβανεστε οτι συνεβη και λετε οτι ηταν θεμα τυχης,θα σας πω το εξης:Ολα τα παοκτσακια τη δεκαετια του 80 οπου ηταν μονιμως δευτεροι,τα ιδια ελεγαν.Ενταξει για τον μαυροπροβατο ξερω οτι ειναι παοκτσακι και το θερω λογικο..Κοκκινομαγουλακιας και καβουρ;κι εσεις παοκτσακια;μη με πειτε οτι παλι ληγμενα πηρα.
    Υ.Γ. Δεν θεωρω ολους τους φιλαθλους της συγκεκριμενης ομαδας ιδιας νοημοσυνης,καθως κι ο θοδωρος που ηταν μαζι μου παοκτσης ειναι,γι αυτο και και φαγατε θεσσαλονικιωτικα σουτια.
    Υ.Γ.1 Παρτε μια σοδιτσα να το χωνεψετε,δε θελω να χαλιεστε μεχρι να ξαναρχισει ο σερβερ.
    Τρομερή αλαζονία και από μερους σου και από του γερου(btw, διόρθωσε 35 με περνάει όχι 40, καλές οι εντυπώσεις αλλά η αληθεια μετρά).
    Σεβασμό δεν κερδισε ούτε αυτός ούτε εσύ οπότε τι ζητάτε????? Όσο για το αν έχω κόκκινα, πράσινα ή ακόμα και μπλε μαγουλα σίγουρα αντιλαμβάνεσαι πόσο εκτος θέματος είναι και πόση έλειψη επιχειρημάτων έχεις προκειμένου να καταφύγεις εκει.
    όσο για τα παοκια, μάλλον πρέπει να κοιταχτείς στον καθρέφτη.
    Πάντα μηδενικά ήσασταν και πάντα θα είστε και αυτό δεν αλλάζει.

ΥΓ. σχετικά με το θέμα του σεβασμού, όταν οδηγείς και βριζεις, κοιτάς την ηληκία του άλλου?? από την στιγμη που εσύ δεν έχεις αξιοπρέπεια δεν μπορείς να ζητάς από τους άλλους......
    Οι προηγούμενες στο προφίλ μου...........grx8: http://postimage.org/image/o3su9nm39/
    820k σε 3 μήνες καλοκαιριού.....
    Προσωπική Ιστοσελίδα:
    http://modelgallery.wikispaces.com/

Προεπιλογή

Σε ζητησα σεβασμο;ενα θρασυδειλο κοκκινομαγουλο παιδακι εισαι ρε φιλε.τωρα το τι λες για την νικη μας,επειδη βλεπω οτι σε τρωει κι επειδη ο αρχηγος σου σε εκανε μαστερ της ιντριγκας θα σε πω το εξης:ξεκολλα απο τα σχολια για τη συμμαχια μου επειδη του χρονου θα σαι το.........ξερεις εσυ.κι οχι μονο εσυ αλλα ολη η συμμαχια σου
    Υ.Γ. Η ηλικια γραφεται οπως το γραφω κι οχι οπως το γραφεις εσυ παοκτσακι μου.

Προεπιλογή

Χάρη, αυτό που λες ότι είχατε στρατούς ελπίζω να το λες για αστείο.

Τον Σαρ προφανώς δεν τον ξέρεις. Επειδή είναι μεγάλος σε ηλικία του μιλάμε γλυκά αλλά και αυτός το θεωρεί δεδομένο ότι θα χει μονίμως ασυλία. Τι να πρωτοπιάσεις; Ότι τον κορόιδεψαν όλοι; Ότι έκανε το μεγάλο χορηγό στις δημοπρασίες για να κάνουν πάρτυ άλλοι με τα λεφτά του και να τον περιμένουν πώς και πώς για να τα χτυπήσουν και αυτός να χώνει και άλλα από εγωισμό; Ότι έτρεχε σαν παλαβός και στο τέλος ικανοποίησε όσους ήθελαν να τον περάσουν; Ότι έκανε δωράκι εκπαιδευτή και οι άλλοι γελάνε γιατί τον πήραν σε τιμή ευκαιρίας + το μπόνους ότι αυτοκαταστρεφόταν και κατέστρεφε τη συμμαχία βοηθώντας τους και το κανε και με τη θέλησή του! Ούτε του Αη-Γιαννιού! Πρέπει να άνοιξαν σαμπάνιες εκείνη τη μέρα και αυτός χαιρόταν ότι έκανε ζημιά στο Βασίλη και κρατούσε ψηλά την υπόληψή του!

Ότι έμεινε χωρίς ακάουντ και του ουρλιάζαμε να μείνει εκτός συμμαχίας -αφού δεν γουστάρει- αλλά να μην καταστρέψει τον κόπο του, αυτό δεν το άκουγε. Μιλάμε για πώρωση. Όποιος τον νοιάστηκε απλά δεν υπήρχε.
    Κατά τα άλλα, κατά έναν περίεργο τρόπο νομίζει ότι είναι πονηρός και παλιά καραβάνα που τα ξέρει τα κόλπα.

Όσο για θέματα ευαισθησίας, γιατί γίναμε γαλαντόμοι ξαφνικά, όταν του είπα ότι δεν θα αποχωρήσω γιατί δεν θέλω να κρεμάσω τους συμπαίκτες που με εμπιστεύτηκαν, ξέρεις τι απάντησε; Στο λέω γιατί θες να του μιλάμε με το γάντι.
    "Δεν έχεις υποχρέωση σε κανένα" αυτή ήταν η απάντηση. Αν ήσασταν συμπαίκτες και σε είχε μέλος θα σε είχε σουτάρει, με το καλημέρα. Κουμπάκι. Στεγνά.

Αν κοιτάξεις στα συγχαρητήριά του, δεν μπαίνει να γράψει σε εσένα. Να πετάξει τη σπόντα μπήκε:ότι πολλοί ανενεργοί λογαριασμοί δεν κερδίζουν. Φαρμάκι ήρθε να ρίξει. Η πλάκα είναι ότι οι ιδέες που μας είχε ζαλίσει αποδείχτηκαν όλες άστοχες εκ των υστέρων. Είναι σαν να παραδέχεται ότι τόσο καιρό έκανε λάθος, γιατί ούτε ο πιο πλούσιος(στο παιχνίδι) το πήρε ούτε ο πιο δυνατός.

Σαρ, αν τα διαβάζεις αυτά ΜΗΝ απαντήσεις σε παρακαλώ, θα βγάλω ΚΑΙ τα πριβέ που με ψάρευες γιατί ήθελες να γίνεις Βασίλης στη θέση του Βασίλη. Ο ψυχολογικός εκβιασμός λόγω ηλικίας δεν θα πιάσει και θα μας μείνεις και στα χέρια γιατί είσαι μεγάλος και "πλήρης εμπειριών".

Το Παοκτζής πώς σου χει κολλήσει; Από εδώ μόνο Ολυμπιακός παίζει, Βαλβερδικός Ολυμπιακός κατά προτίμηση.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη kavour : 31-01-15 στις 06:11

Σελίδα 6 από 16 ΠρώτηΠρώτη ... 45678 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. R & S - Τίτλοι τέλους
    By Woobly! in forum Αρχείο Server 1 (2)
    Απαντήσεις: 15
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-03-10, 01:40

Δικαιώματα - Επιλογές