Σελίδα 7 από 16 ΠρώτηΠρώτη ... 56789 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 61 έως 70 από 157

Θέμα: τίτλοι τέλους

Προεπιλογή

Αντε να το ξαναπω μια τελευταια φορα Καβουρ

Μπηκα να πω τα συγχαρητηρια μου στον Χριστοδουλο μιας κι ενα βραδυ βαρεμαρας ειχαμε ανταλλαξει απειρα μηνυματα χαριεντιζομενοι.
    Και φυσικα επι τη ευκαιρια θεωρησα υποχρεωση μου να καυτηριασω την μικροπρεπεια σας που απεχθανομαι σε ολη την ζωη μου.
    Για τα ματια του κοσμου να λετε συγχαρητηρια κι αμεσως μετα να αμφισβητειτε και να προσπαθειτε να απαξιωσετε μια νικη μιας πολυ μικρης συμμαχιας,που την υποτιμησατε οπως λετε, γι αυτο κερδισε.
    Αυτο και μονο που λετε περι υποτιμησης δειχνει ποσο προχειρα κι επιπολαια παιζετε.Βουρ στον πατσα κι οτι κατσει.Ουτε μια πισινη ουτε ενα εναλλακτικο σχεδιο σε περιπτωση που κατι στραβωσει.
    Η ανατροφη μου μου επιβαλλει να συγχαρω τον νικητη.
    Η δικια σας ανατροφη ομως κι η ματαιοδοξια σας φαινεται καθαρα πως διαφερει απο την δικη μου.
    Αυτο απαντα και στην ευλογη απορια του Χριστοδουλου γιατι ο κατ επιφαση αρχηγος σας ποιει την νησσα .
    Τωρα οσον αφορα τις υπολοιπες ψευτιες σου οτι δηθεν προσπαθουσα να σε πεισω να φυγεις λυπαμαι που ενα τοσο εξυπνο ατομο σαν και του λογου σου εχει τοση κακοηθεια που χαραμιζει την οποια εξυπναδα του.
    Οπως λυπαμαι που μεταχειριζεσαι κι εσυ τις γνωστες κατινιες του αρχηγου σου. Εδω κολλαει απολυτα το με οποιον δασκαλο καθησεις τετοια γραμματα θα μαθεις.
    Ουδεποτε πλησιασα κανεναν για να τον πεισω να φυγει απο την συμμαχια.Θα μπορουσα να σας ειχα παρει επτα λογαριασμους και μαλιστα ενεργους και να καναμε δικια μας συμμαχια μεσα στις γραμμες σας οπως καποιος προτεινε.
    Δεν το εκανα γιατι εχω αρχες που δυστυχως καποιοι αλλοι δεν εχουν.
    Οσον αφορα τωρα τα περι πριβε που λες εδω ειναι που γελασα και γελαω ακομα .
    Γιατι κι εσυ αλλα και πολλοι αλλοι εδω μεσα γνωριζεις πολυ καλα πως οποτε εγραφες σου ελεγα βαλε μικροφωνο. Πρωτον γιατι δεν ειμαι μαζοχιστης να γραφω με τις ωρες ενω μπορω να τα πω σε 2 λεπτα και δευτερον ακριβως για να μην μπορει κανενας να επικαλειται γραπτα πριβε μου. Φυσικα ανετα ο οποιοσδηποτε μπορει να φτιαξει οτι στιχομυθια θελει και να την παρουσιασει σαν γνησια.Γι αυτο αυτη η ηλιθιοτητα πως θα σου βγαλω τα πριβε στην φορα μονο σε αφελεις θα πιασει.Υπαρχουν πολλοι τετοιοι εδω μεσα. Αλλα προσωπικα εγω δεν ενοχλουμαι καθολου απο τετοιες απειλες γιατι οπως σου ειπα και πιο πριν οτι θελω να πω το λεω δια ζωσης και για εναν ακομα λογο .Δεν εχω σκοπο να κανω καριερα στο τραβιαν δεν εχω σκοπο να φτιαξω συμμαχια ουτε να γινω σε καποια αλλη αρχηγος γιατι πολυ απλα το εκανα καποτε κοντεψα να τρελαθω και πλεον αφηνω τους μωροφιλοδοξους να το κανουν.
    Κι επειδη βλεπω σας εκαψε πολυ ο εκπαιδευτης μου που πηγε σε αντιπαλο σας θα σου πω και κατι τελευταιο. Δεν ειχα σκοπο να τον δωσω πουθενα. Θα τον επαιρνα μαζι μου. Αλλα οταν την ωρα που σε παρακαλαει σχεδον κλαιγοντας,ο κατ επιφαση αρχηγος,να ακυρωσεις την διαγραφη,την ιδια ωρα στο ρουμ της ηγεσιας σε αποκαλει παλιανθρωπο τοτε τα πραγματα αλλαζουν. Αποφασισα οντως οτι επρεπε να παρει ενα μαθηματακι γιατι πολυ μου τα ειχε ζαλισει.Και το μαθημα το πηρε. Διαβασα εδω πως οταν την επεσαν οι συνταξιουχοι το παιχνιδι σχεδον τελειωσε για σας. Και στο τελος δεν μπορεσατε να σπασετε την αμυνα του Χριστοδουλου με τα λιμα που στελνατε απεγνωσμενα.Ε,λοιπον αν ειχα παραμεινει στο παιχνιδι και στην συμμαχια οτι εστειλαν οι συνταξιουχοι και παραπανω θα μπορουσα να στειλω κι εγω και να γειρω την πλαστιγγα και παλι.Επισης αν ειχατε τις αμυνες που θα εβγαζε το Μαιστραλι το θαυμα σας δεν θα επεφτε τοσα επιπεδα στην πρωτη δυνατη επιθεση.Απ αυτη την αποψη και μονο θεωρω πως οι διπροσωποι υποκριτες εκμεταλλευτες και συκοφαντες της ηγεσιας σας πηραν το μαθημα τους. Για να μαθουν αλλη φορα να φερονται και να μην νομιζουν πως θα κανουν παρτυ με τα λεφτα και τα ξενυχτια των αλλων.Τουλαχιστον οχι με τα δικα μου και οποιων ειναι κοντα μου.Ας πουλανε κανα σπαθακι η κρανακι στις δημοπρασιες και μετα να παραπονιουνται γιατι εχασαν τον σερβερ.
    Αυτα τα ολιγα μιας και μυαλο δεν βαζετε και μιας και θελετε να σας γεμισω το κενο που νοιωθετε στην προσωπικη σας ζωη και με προκαλειτε.
    Αλλα ΤΕΛΟΣ εδω
    ΑΡΚΕΤΑ
    Οτιδηποτε παραπανω θα προσωποποιησει το φορουμ και αυτο δεν ειναι νομιμο
    Αντε και Καλα Μυαλα

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kavour Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το πιο σημαντικό δεν μας είπες, κρατήσατε στρατούς για το τέλος ή παίζαμε όλοι πόκερ; Είχατε άλλους στρατούς να ρίξετε τους knights και δεν το κάνατε;
    auto se kaiei esena?
    I am the BLACKSHEEP of the family

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο xaris/τουρκοφαγος-3 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σε ζητησα σεβασμο;ενα θρασυδειλο κοκκινομαγουλο παιδακι εισαι ρε φιλε.τωρα το τι λες για την νικη μας,επειδη βλεπω οτι σε τρωει κι επειδη ο αρχηγος σου σε εκανε μαστερ της ιντριγκας θα σε πω το εξης:ξεκολλα απο τα σχολια για τη συμμαχια μου επειδη του χρονου θα σαι το.........ξερεις εσυ.κι οχι μονο εσυ αλλα ολη η συμμαχια σου
    Υ.Γ. Η ηλικια γραφεται οπως το γραφω κι οχι οπως το γραφεις εσυ παοκτσακι μου.
    Ούτε θρασυδειλος είμαι ούτε παιδάκι φιλε. Αυτα να τα πεις εκει που περνανε και οχι σε μενα. Όποιος με ξέρει μπορει καλλιστα να στο επιβεβαιώσει. Νομίζεις ότι κάποιος είσαι, αλλά παραμένεις ενα μηδενικό και αυτό δεν αλλάζει. Παίζω παντα με το ίδιο όνομα, και όταν δεν παίζω φροντίζω να δηλώνω στο προφιλ μου το ποιός είμαι. Δεν είμαι από αυτους που σε καθε σερβερ αλλαζουν όνομα (ξερεις εσύ). Και, δεν εχω κανενα κομπλεξ ούτε με την ηληκία ή ηλικία, ούτε με την ποδοσφαιρική ομάδα (ως γαυρος απολαμβάνω την κορυφή).

Το κομπλεξ σου φαίνεται όλη την ώρα, αλλά προφανώς είσαι τόσο τυφλωμένος από την βλακια που σε κατατρέχει που δεν μπορείς να διακρίνεις ούτε τα αυτονόητα. Δεν ξαναπαίζω σε κανενα σερβερ με την Δ!! αλλά όπως κάλλιστα είπωθηκε είσαι τόσο χαμηλής νοημοσύνης που αδυνατείς να το καταλάβεις εδώ και τόσες μέρες που το λεω πλαγια.

Κλείνω με μια φράση του αγαπητού Θεόδωρου Καρζή "Η εφευρετικότητα ενος πονηρόβλακα είναι τόσο απέραντη, όσο και η βλακεία του"
    Σε εσένα και στον sar παει (για να μην αναρωτιέσαι).
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Oratios : 31-01-15 στις 10:56
    Οι προηγούμενες στο προφίλ μου...........grx8: http://postimage.org/image/o3su9nm39/
    820k σε 3 μήνες καλοκαιριού.....
    Προσωπική Ιστοσελίδα:
    http://modelgallery.wikispaces.com/

Προεπιλογή

Καλά έλεγαν να πάρουμε ποπ κορν στην αρχή...Δεν τους άκουσα ρε γμτ...

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Sar1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αντε να το ξαναπω μια τελευταια φορα Καβουρ
    Για τα ματια του κοσμου να λετε συγχαρητηρια κι αμεσως μετα να αμφισβητειτε και να προσπαθειτε να απαξιωσετε μια νικη μιας πολυ μικρης συμμαχιας,που την υποτιμησατε οπως λετε, γι αυτο κερδισε.
    Για τα μάτια του κόσμου βέβαια. Τι άλλο; Τα ειλικρινή μου συγχαρητηρια τα δωσα στους Συνταξιούχους, στον Ανώμαλο και στον Κλινεξ και σε όσους έμειναν ως το τέλος (αναφέρω συγκεκριμένα αυτούς τους 3 γιατί είχαν τους πιο μεγάλους στρατούς που φάνηκαν ή τουλάχιστον αυτούς είδα και ειδικά οι Συνταξιούχοι μας διέλυσαν την άμυνα). Σε ρώτησα κιόλας, να συγχαρώ τι; Που κουτούλησαν οι αμυντικοί και η μπάλα έσκασε στην πλάτη του όσο ο παίκτης κοιτούσε στην κερκίδα να δει τι φωνάζει ο Κατσαντώνης και όσο έλυνε σουντόκου το τέρμα η μπάλα μπήκε γκολ; Πες μου, τι να συγχαρώ;
    Εγώ απλά σκέφτομαι ότι αν σε είχαν σπάσει και είχαμε πάρει τον εκπαιδευτή αντί να σε παρακαλάει -ενώ όντως φέρθηκες σαν κακομαθημένο που δεν του λεγαν μπράβο- τώρα θα χαμε τουλάχιστον άλλο ένα στρατό και δεν θα είχε κανένας ανάγκη τους εκβιασμούς σου.

Αυτο και μονο που λετε περι υποτιμησης δειχνει ποσο προχειρα κι επιπολαια παιζετε.Βουρ στον πατσα κι οτι κατσει.Ουτε μια πισινη ουτε ενα εναλλακτικο σχεδιο σε περιπτωση που κατι στραβωσει. .
    Έλα, τι γράφει ο Οράτιος εδώ και τόσες μέρες; Γιατί παραπονιέται και κράζει και την ίδια του τη συμμαχία; Αυτό ακριβώς δεν λέει; Επίσης, δεν γράφει ότι το ίδιο ίσχυε για όλους και καταλήξαμε να παίζουμε το σέρβερ στα ζάρια;

Η ανατροφη μου μου επιβαλλει να συγχαρω τον νικητη.
    Η δικια σας ανατροφη ομως κι η ματαιοδοξια σας φαινεται καθαρα πως διαφερει απο την δικη μου.
    Αν ήταν μόνο να συγχαρείς δεν θα έγραφες σπόντα. Για να μας την πεις μπήκες. Κακεντρέχεια και χαιρεκάκια με δήθεν τύπους. Ο Νταβούτογλου μοιάζει μιλόρδος μπροστά σου.

Δεν το εκανα γιατι εχω αρχες που δυστυχως καποιοι αλλοι δεν εχουν.
    Οσον αφορα τωρα τα περι πριβε που λες εδω ειναι που γελασα και γελαω ακομα .
    Γιατι κι εσυ αλλα και πολλοι αλλοι εδω μεσα γνωριζεις πολυ καλα πως οποτε εγραφες σου ελεγα βαλε μικροφωνο.
    Αν εξαιρέσεις το ασήμαντο γεγονός ότι μόλις το παραδέχτηκες ότι το κανες από στρατηγική για να μην μένουν αποτυπώματα γιατί είχες τη φωλιά λερωμένη, θυμήσου ότι όσο μιλούσαμε από το καφέ σου έλεγα ότι δεν μπορώ να μιλήσω με μικρόφωνο και έχει μείνει μια υπέροχη συνομιλία που με ρωτάς "τι λέτε σε αυτό το ρουμ"? Ψάξτο και θα με θυμηθείς πριν σε ξεμπλοκάρω και τα ποστάρω , προς θεού όχι για να σε θίξω, αλλά για να σου δείξω ότι ούτε αυτό δεν έκανες σωστά. Να σου τη φρεσκάρω τη μνήμη, ήταν τότε που μέτραγα τα χιλιόμετρα από Μαρούσι Ηλιούπολη. Να σε ξεμπλοκάρω και να τα κάνω κόπι πέιστ εδώ να δούμε τι είπαμε χωρίς μικρόφωνο και τι όχι;

Κι επειδη βλεπω σας εκαψε πολυ ο εκπαιδευτης μου που πηγε σε αντιπαλο σας θα σου πω και κατι τελευταιο. Δεν ειχα σκοπο να τον δωσω πουθενα. Θα τον επαιρνα μαζι μου. Αλλα οταν την ωρα που σε παρακαλαει σχεδον κλαιγοντας,ο κατ επιφαση αρχηγος,να ακυρωσεις την διαγραφη,την ιδια ωρα στο ρουμ της ηγεσιας σε αποκαλει παλιανθρωπο τοτε τα πραγματα αλλαζουν.
    Δεν κινήθηκες εκβιαστικά; Θέλεις να ακούσεις από εμένα την αλήθεια; Δεν την ξέρεις; Το ότι πήρες τον εκπαιδευτή με δικό σου στρατό δεν σημαίνει ότι ήσουν ο μόνος. Δεν θες να το καταλάβεις γιατί ήταν το τελευταίο σου χαρτί να παζαρέψεις μια παρουσία που ποτέ δεν φάνηκε. Να εκβιάσεις για την ακρίβεια και στο τέλος τον πούλησες. Αυτά τα κάνουν οι απατεώνες.

Αποφασισα οντως οτι επρεπε να παρει ενα μαθηματακι γιατι πολυ μου τα ειχε ζαλισει.Και το μαθημα το πηρε. Διαβασα εδω πως οταν την επεσαν οι συνταξιουχοι το παιχνιδι σχεδον τελειωσε για σας. Και στο τελος δεν μπορεσατε να σπασετε την αμυνα του Χριστοδουλου με τα λιμα που στελνατε απεγνωσμενα.
    Είναι γιατί έχεις καλή ανατροφή , μεγαλόψυχος και δεν κρατάς κακίες. Είδες που σου είπα ότι δεν μπήκες για συχαρίκια αλλά να πετάξεις την σπόντα; Το χαμε καταλάβει όλοι ότι έχεις εκνευριστεί και δεν ήσουν ο μόνος. Αλλά εσύ ειδικά δεν είχες λόγο. Γιατί δεν ήθελες να παραστήσεις τον αρχηγό αλλά τον προαγωγό. Εμείς ήμασταν οι "τοις επιχρήμασι" σου που έπρεπε να ακούμε εσένα. Και ο αρχηγός και αυτός έπρεπε να ακούει εσένα. Όλοι έπρεπε να ακούνε εσένα. Εσένα και τον έξαλλο. Άλλοι δεν υπήρχαν στη συμμαχία. Δεν κάνεις για αρχηγός γι'αυτό και δεν σε ακολούθησε κανένας. Να νομίζεις ότι κάνεις για αρχηγός, να χαλάς το παιχνίδι του άλλου και στο τέλος άλλος να διοικεί τη συμμαχία και άλλος να κερδίζει, ίσως. Αλλά για αρχηγός όχι. Δεν ξέρω πόση αλήθεια αντέχεις αλλά ο τρόπος που κινήθηκες πέρασε εντελώς τη νοητή γραμμή της αξιοπρέπειας. Απλά δεν ήθελες με τη δική σου προσπάθεια να πάει καλά η συμμαχία άλλου. Γι'αυτό σου έγραψα εξαρχής ότι είχες θέμα με τον Βασίλη

[QUOTE=Sar1;154383]Για να μαθουν αλλη φορα να φερονται και να μην νομιζουν πως θα κανουν παρτυ με τα λεφτα και τα ξενυχτια των αλλων.Τουλαχιστον οχι με τα δικα μου και οποιων ειναι κοντα μου.Ας πουλανε κανα σπαθακι η κρανακι στις δημοπρασιες και μετα να παραπονιουνται γιατι εχασαν τον σερβερ. [QUOTE=Sar1;154383]

Ενώ εσύ με τα δικά μου θα έκανες , ε;
    Επίσης με τα Αν και τα Ίσως δεν γίνεται δουλειά, μόνο αμπελοφιλοσοφία.
    Και γι'αυτό ρωτάω αν είχαν ή όχι παραπάνω στρατούς οι ρέμπελς γιατί αν είχαν ούτε αυτό που λες θα ίσχυε.

Αυτα τα ολιγα μιας και μυαλο δεν βαζετε και μιας και θελετε να σας γεμισω το κενο που νοιωθετε στην προσωπικη σας ζωη και με προκαλειτε.
    Αλλα ΤΕΛΟΣ εδω
    ΑΡΚΕΤΑ
    Οτιδηποτε παραπανω θα προσωποποιησει το φορουμ και αυτο δεν ειναι νομιμο
    Αντε και Καλα Μυαλα
    Σαρ, δεν μιλάμε για το τι κάνεις στη ζωή σου. Για το παιχνίδι σε κράζουμε. Φέρθηκες ύπουλα, υπονόμευσες τις κινήσεις του αρχηγού σου και δεν σεβάστηκες τον κόπο των υπολοίπων. Πήρες έναν εκπαιδευτή που θα τον έπαιρνε κάλλιστα κ άλλος κ το παρουσίασες σαν το κατόρθωμα του αιώνα, το παιξες μπροστινός ενώ σε κορόιδευαν και κάποτε θυμηθηκες μια αξιοπρέπεια που ουδέποτε είχες αλλά και πάλι για να κάνεις ζημιά. Κράτα τις θεωρίες σου, αλλά δεν πείθεις. Ήταν πολύ πιο σύνθετο το παιχνίδι και στο τέλος φάνηκαν αρκετά που απλά υποθέταμε.
    serotonino speaking: Nullum tempus occurrit regi
    ή πιο λαικά: http://www.youtube.com/watch?v=QVFr-hoD2oo

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο GioTaros Εμφάνιση μηνυμάτων
    auto se kaiei esena?
    Εννοείται! Πλέον έχει τελειώσει. Για να κάνουμε μια εκτίμηση της προκοπής χρειαζόμαστε ένα βασικό πράγμα για να φύγουμε από το αν και τα γιατί. Αν είχατε άλλους στρατούς, όχι απλά διαλέξατε αλλά ανάλογα το πόσοι και με τι, μπορεί να μην κερδίζαμε ούτε εμείς.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη kavour : 31-01-15 στις 18:09

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο xaris/τουρκοφαγος-3 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Υ.Γ. Η ηλικια γραφεται οπως το γραφω κι οχι οπως το γραφεις εσυ παοκτσακι μου.
    και το ρωτατε γράφεται όπως εγώ (πρωτη σειρά ποστ no.57 - http://prntscr.com/5zdcwe - ) και όχι οπως το γραφεις εσύ
    κατι άλλο?
    Οι προηγούμενες στο προφίλ μου...........grx8: http://postimage.org/image/o3su9nm39/
    820k σε 3 μήνες καλοκαιριού.....
    Προσωπική Ιστοσελίδα:
    http://modelgallery.wikispaces.com/

Προεπιλογή

Ρε Καβουρ κατανταει κουραστικο αγορι μου
    Οτι και να σου λεω,οτι και να σου πω,εσυ χωρις να εχεις καμια αναμειξη στα τοτε τεκταινομενα της συμμαχιας, εχεις βγαλει τα δικα σου συμπερασματα.
    Το οτι σε ρωτησα τι λετε σ αυτο το ρουμ σημαινει πως σε ψαρευα ?
    Ημαρτον καλο μου !
    Αποκλειεται να εννοουσα τι χρειαζοτανε αλλο ενα ρουμ στα τοσα που ειχαν φτιαχτει και τι στο διαολο αρμοδιοτητες εχουν τα ατομα που συμμετεχουν σ αυτο ? Με τι ασχολεισθε ?
    Δεν πας καλα αγορι μου. Να το κοιταξεις αυτο . Απευθυνσου σε καποιον ειδικο. Ισως σε βοηθησει.
    Αν ηθελα να ψαρεψω θα ημουν ολη μερα οπως ο αρχηγος σου ψου ψου ψου με μελισταλαχτο υφος σε πριβε συνομιλιες.
    Και πιστεψε με,για διαφορους λογους,θα μπορουσα να το κανω πολυ καλυτερα απ αυτον.
    Εγω μιλουσα ολο κι ολο με τρια-τεσσερα επιλεγμενα ατομα. Κι η επιλογη μου δεν ειχε "τραβιανικα" κριτηρια
    Οσο για τα κοπυ-πειστ που λες βγαλε οτι θες. Απλα σου ειπα κατι και για σενα και για ολους που μετερχεσθε τετοιων μεθοδων.
    Οτι και να βγαλεις,σωστο η λαθος,δεν μπορει να αποτελει πειστηριο αληθειας.
    Γιατι πολυ απλα σου λεω, πανευκολα κι εγω, μπορω να σου φτιαξω εναν φανταστικο διαλογο στο σκαιπ, που να αναλαμβανεις πληρως την καταστροφη των διδυμων πυργων της Νεας Υορκης.
    Λοιπον αστα αυτα.
    Σε κανα χαζο να τα λες.
    Σε μενα μονο θυμηδια και....θλιψη προκαλουν.
    Γεια χαρα σε ολους
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Sar1 : 31-01-15 στις 20:25

Προεπιλογή

Το οτι σε ρωτησα τι λετε σ αυτο το ρουμ σημαινει πως σε ψαρευα ?
    Ναι. Δεν σε ενδιέφερε να μάθεις τι κάνω ή να ανταλλάξουμε απόψεις. Με πλησίασες μόνο και μόνο για να μάθεις τι ακριβώς κάνει ο Βασίλης πίσω από την πλάτη σου. Ποτέ δεν με πήγαινες , ούτε με ήθελες να βοηθήσω. Απλά για σένα είμαι ο απαραίτητος βλάκας της κοινωνίας και ξέρεις ότι τουλάχιστον από εμένα δεν κινδυνεύεις και μπορεί κάπως να σου φανώ χρήσιμος.

Απευθυνσου σε καποιον ειδικο. Ισως σε βοηθησει.
    Αν ηθελα να ψαρεψω θα ημουν ολη μερα οπως ο αρχηγος σου ψου ψου ψου με μελισταλαχτο υφος σε πριβε συνομιλιες.
    Και πιστεψε με,για διαφορους λογους,θα μπορουσα να το κανω πολυ καλυτερα απ αυτον.
    Εγω μιλουσα ολο κι ολο με τρια-τεσσερα επιλεγμενα ατομα.
    Δεν μπορούσες να το κάνεις καλύτερα. Και επίσης μιλούσες με παραπάνω άτομα και μάλιστα άτομα εκτός συμμαχίας στα οποία έγινες πιόνι και εξυπηρέτησες τα συμφέροντά τους παίρνοντας ως αφορμή τη συμπεριφορά του Βασίλη που ήταν ο επικεφαλής -τουλάχιστον εγώ όταν μπήκα αυτόν είδα, αυτόν μου είπατε- και ήταν η δουλειά του να ρωτάει και να χώνει τη μύτη του παντού για να δει τι παίζει και να προλάβουμε όπου μπορούμε τις εξελίξεις. Αυτός θα κριθεί για τη δουλειά του, εσύ κρίθηκες για τη δική σου.

Οσο για τα κοπυ-πειστ που λες βγαλε οτι θες. Απλα σου ειπα κατι και για σενα και για ολους που μετερχεσθε τετοιων μεθοδων.
    Οτι και να βγαλεις,σωστο η λαθος,δεν μπορει να αποτελει πειστηριο αληθειας.
    Γιατι πολυ απλα σου λεω, πανευκολα κι εγω, μπορω να σου φτιαξω εναν φανταστικο διαλογο στο σκαιπ, που να αναλαμβανεις πληρως την καταστροφη των διδυμων πυργων της Νεας Υορκης.
    Σε αυτό έχεις δίκιο, δεν αποτελούν τεκμήρια. Ούτε σκόπευα να το κάνω, θα το είχα ήδη κάνει και θα είχα ανοίξει και άλλο θρεντ στο φόρουμ. Αλλά υπάρχουν. Και όποιος θέλει να μάθει την αλήθεια, ή τουλάχιστον τη δική μου εκδοχή της χωρίς φόβο και πάθος, υπάρχουν και αυτά, ή ας έρθει στο καφέ να τα δει με τα μάτια του. Αλλά θα πρέπει να δει και τη φάτσα μου πρώτα. Κ αυτή τη φάτσα κάποιος που με ηγάπησε σφόδρα και μου μιλούσε χωρίς τραβιανικά κριτήρια δεν ήθελε να τη δει από κοντά...

Λοιπον αστα αυτα.
    Σε κανα χαζο να τα λες.
    Σε μενα μονο θυμηδια και....θλιψη προκαλουν.
    Εγώ να τα αφήσω. Αλλά εδώ είναι το πρόβλημα. Ότι δεν μιλάω σε χαζό. Μιλάω σε κάποιον που παρόλη την εμπειρία δεν έχει πια κουράγιο να υλοποιήσει εξαγγελίες αλλά θέλει να με διοικήσει βγάζοντάς με παράλληλα χαζό. Θλίψη σου προκαλούν. Θυμηδία όχι. Δεν το πιστεύω. Κατά βάθος θα θελες να μπορούμε να βγάλουμε άκρη και να μιλήσουμε ανθρώπινα αλλά θες να με καβαλήσεις και εκεί κολλάμε.

Γεια χαρά και σε εσένα

Προεπιλογή

απ οτι καταλαβαινετε ηττημενοι,μπαινω καθε δυο μερες για να βλεπω συσσωρευμενη βλακεια ωστε να απαντω σε μερικα απ αυτα(μονο ο καβουρ μιλαει καλα,θελωντας απλα να μαθει αν ειχαν οι ρεμπελς στρατο).
    Οσον αφορα τη φραση του καβουρ οτι δεν ειχαμε στρατο ως knights,θα του πω μονο οτι ο αρχηγος σας εστειλε αρκετα μηνυματα στον σακη ή αλλιως IVXN για να μη του στειλει τον στρατο του.
    Επισης για τον μικρο που με θεωρει βλακα και προσπαθει να φιλοσοφισει τη δικια του βλακεια,δεν μπορω να πω και πολλα αλλα θα του απαντησω μονο με μια προταση.
    Αγαπητε κοκκινομαγουλε ορατιε:ειναι φοβερο που ολοι οι ηλιθιοι γνωριζεστε μεταξυ σας!
    Υ.Γ. Συγνωμη που δεν απανταω σε ολους αλλα δεν εχω και πολυ χρονο.
    Υ.Γ.1 Σταυρε οταν παιρνεις ποπ-κορν στελνε και καμμια μπυρα προς τα δω ρε συ!
    Υ.Γ.2 Οι αναρτησεις με σχολιασμους ομαδων εγιναν με βαση το χιουμορ,τωρα αν ηταν μαυρο,οκ δε θα το ξανακανω.

Σελίδα 7 από 16 ΠρώτηΠρώτη ... 56789 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. R & S - Τίτλοι τέλους
    By Woobly! in forum Αρχείο Server 1 (2)
    Απαντήσεις: 15
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-03-10, 01:40

Δικαιώματα - Επιλογές