Σελίδα 9 από 16 ΠρώτηΠρώτη ... 7891011 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 81 έως 90 από 157

Θέμα: τίτλοι τέλους

Προεπιλογή

Καλημερα NO 2 ( συνεχεια )
    Λεβεντες που μιλανε πολυ ... και που κανουν λιγα
    Συντομα , απλα και μονο επειδη εμφανιστηκαν και μιλησαν . Ολα αυτα τα παιδακια . Με ονοματακι και οσο συντομοτερα μπορω.
    Tyrion
    Ο "κυριος" που εδωσε λαβη σε ολους να αναρτηουν βαθυστοχαστα σχολια για εμας και εμενα απο ανακοινωσεις εδω . Ο "κ" που μου ζηησε πριβε αδεια να μπει επειδη οταν ειχαμε ξαναβρεθει ε αλλο σερβερ ...παλι ειχε διαλυσει μια ομοσπονδια , επειδη ειχε δικιο και ΟΛΟΙ οι αλλοι αδικο ! Και εδω με μια ιδια τακτικη και χωρις να θελει καμμια ευθυνη ...απλα προτεινε και ζηταγε . Βασικα προτεινε και ηθελε εμεις να εκτελουμαι με ευλαβεια . Μολις ζητησα να αναλαβει ευθυνη ..εμεινε μια ΟΛΟΚΛΗΡΗ εβδομαδα σε υπευθυνη θεση και μετα απλα συνεχισε μια προσφιλη σε ολους τους Ελληνες τακτικη ...ξαπλωνω σε καναπε . ξυνομαι ανηλεως . κατεβαζω οσες ιδεες μπορω ...λεω και απαιτω ως εχων απολυτη γνωση και δικιο οι αλλοι να ενεργησουν . Αν δε κανουν οσα λεω , αν καποιος μου μιλησει με ιδια αυθαδεια που μιλαω εγω , δημιουργω θεμα , τον λεω κολλητο του Αρχηγου ... αλητη .... διαλυω οσο μπορω μια συμμαχια και φευγω με φωνες θαυμασμου και υστεριας , με επεφημιες απο ολους τους αντιπαλους ....βγαζω και ενα " δεκαρικο λογο " για ποσο υπερανω ειμαι που δινω πισω το πολυτιμο ( λες και το εχω φερει προικα .... οχι απλα αλλος το καθαρισε κει εγω πηγα βολτα με ηρωα ) οχι σαν καποιον αλλο " κακο " και ανεντιμο ...και παρολο που και σε εσενα μιλησε ο μαρκατσελης καθοδηγουμενος απο sar ...εσυ δεν ενεδωσες ....απλα εφυγες ! Κρατησες βεβαια ενα 2ο που ειχες για να βλεπεις και εκανες 1 μηνα να βγαλεις απο συμμαχια ...απλα για να βλεπεις ε ?
    SAR
    Ο γνωστος σε ολους μας νικολακης . Ο πλεον " αγοροφοβικος " και χρυσολαγνος " παικτης που εχω γνωρισει . Ο επονομαζομενος και ως " κουμπακιας " Δεν ηθελε καμμια ευθυνη ...δεν ανελαβε θεση ΠΟΤΕ .... απεφυγε καθε ευθυνη .... ΗΘΕΛΕ ΟΜΩΣ . Ηθελε να συναποφασιζει , ηθελε να εχει πρωτη θεση σε ολα ( ενισχυση υλων , αντικειμενα , γνωση για ολα κτλ ) επειδη ΧΑΛΟΥΣΕ χρυσο . Ηθελε να εχει δικαιωμα να διωχνει οσους εκρινε .Και αποψη πως οσοι δεν παιζουν με χρυσο πρεπει να φευγουν . Ηθελε αποικηση με 3 αμυντικα acc ΜΟΝΟ για αυτον . Καπου να ειναι ασφαλης ... καπου μονος .... καπου μονο για το τελος. Αλλωστε και περυσι ηταν ο μονος που δεν εσπασε η BAR ...ξερετε ε ...εκει που εδωσε πολυτιμο . Τυχαιο ? Δε νομιζω πια .
    Ομαδα sativarious
    Απλα μια λεξη . " Εγωπαθης " και παρτακιας . Επαιζε 4 acc . Εκανε μονος αποικηση οπου ηθελε χωρις να φεριε κανεις μας αντιρρηση . Ειχε απο αρχη 4 Πολυτιμα και μολις πηραμε ενα ( αληθεια με λαθος τροπο αλλα δε μας αφησε και να διορθωσουμε το λαθος ) και μολις η συμμαχια ζητησε για 9αρι μια οαση σιταριου απο ...6αρι ...( οσοι εχετε ξαναπαιξει να μου πειτε που ειναι το παραλογο και πρωτοτυπο σε αυτο ) ΜΟΛΙΣ Η ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΖΗΤΗΣΕ ......αμεσως εφυγε , εδωσε ΟΛΑ τα στοιχεια που ηξερε σε BAR ....για αμυντικους και επιθετικους ....αρχισαν αμεσως ανιχνευσεις .... αποφασισε πως ο " μεθυστακας " που ελεγε ειναι φιλος του ..... και εκανε οσο κακο μπορεσε .
    Απλα ανεντιμος . Απλα " παρτακιας "/
    Οσο για αλλους δε θα μιλησω . Δε θα μιλησω για μελη της Δ που εμειναν εως τελους . Ειναι δικο μας θεμα και εκει θα λυθει. Δε θα μιλησω για " κατσαντωνηδες " κλπ ...δε θα μιλησω για τουρκοφαγο. Αυτος ειδικα δικαιουται να χαιρεται επειδη νικησαν και μπραβο τους . Απλα θα ηταν καλο να αφησουν διαφορα " ψεκασμενα " για σπαι κτλ. Ας χαρουν νικη και εδω ειμαστε να ξαναπαιξουμε .Αυτα φιλοι μου . Οσο συντομα μπορεσα . Και οσα επρεπε. Παραπανω θα ειναι μονο λογια . Και ανευ ουσιας .
    Απλα και ομορφα . Εμεις περασαμε καλα . Ακομη και με ασχημες στιγμες περασαμε καλα . Καναμε φιλους . Ξεφορτωθηκαμε απο αθλιους και πονηρους - ξεκαθαρισαμε. Διδαχθηκαμε πολλα απο λαθη μας . ΘΑ ειμαστε και ΠΑΛΙ εδω οταν ξαναπαιξουμε ....με τα ονοματα μας βεβαια .... διοτι ενα παιχνιδι ειναι . Και Κερδισεις και χανεις ...ενα παιχνιδι ειναι . Καθε φορα μαθαινουμε απο ολα , καθε φορα κανουμε μια νεα αρχη . Και φθανουμε στα ισα εως το τελος .
    Χαρηκα που επαιξα με Δ . Χαρηκα που γνωρισα νεα παιδια και απο αλλες συμμαχιες . Χαρηκα και με λαθη και με σωστα . Χαρηκα που δε θα χρειαστει σε ενα μηνυμα εδω να βαλω " πριβε " συζητησεις " και δε θα το κανω οσο και να προπαθησουν καποιοι. Δε θα εκθεσω παιδια με " ειδικες αναγκες " και αναγκη απο ανθρωπινη βοηθεια και συμπαρασταση , απλα θα ευχηθω να γινουν καποια στιγμη φυσιολογικα παιδια και παικτες ενος παιχνιδιου . Αλλον κακοηθεστατα ελεγαν κολλημενο ...αλλοι απεδειξαν πως ειναι εμπαθεις και εγωπαθεις .
    RESPECT σε Δ που μου εκανε την τιμη να ειμαι επικεφαλης .
    ΚΑΛΗ ΑΝΤΑΜΩΣΗ ΜΕ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑΚΙΑ ΜΑΣ ΦΙΛΟΙ ΣΕ ΕΠΟΜΕΝΟ ΣΕΡΒΕΡ

vxen

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο xaris/τουρκοφαγος-3 Εμφάνιση μηνυμάτων
    καταλαβαίνω ότι σου αρέσει να διαβάζεις συσωρευμένη βλακεία, από κάπου πρέπει να πάρεις και εσύ ιδέες μιας που ούτε για βλακίες δεν είσαι αξιος.
    Δεν ξερω αν το καταλαβες αλλα με αυτο που γραφεις θεωρεις τον εαυτο σου βλακα.επομενως κι εγω μιλαω σωστα για τη συσωρευμενη βλακεια σου.
    Για τους προσωπικους χαρακτηρισμους κανε καθρεφτακι οπως εκανε πριν 2-3 χρονια με τους συμμαθητες σου.Οσον αφορα τα ορθογραφικα αλλαξε ομαδα και τα λεμε..
    Οσον αφορα τον καβουν που προσπαθει με φιλοτιμες προσπαθεις να μου την πει,θα απαντησω σε καθε ερωτηση του.
    Καταρχας φιλε εμεις οι μετριοι πηραμε σερβερ και να μην τον παρουμε του χρονου,στα παπακια μας.Η δουλεια ηταν να τον παρουμε χωρις αντικειμενα και με παικτες μη αναγνωρισμενης αξιας οπως ειμαι κι εγω.Δευτερον,οταν παιζουν 3 θαυματα καποιο θα ειναι ευνοημενο,καθως δε θα δεχτει τις ιδιες επιθεσεις.Εσεις ομως μαθατε στα 2 θαυματα σε ολους τους σερβερ επειδη ολοι στηνουν κωλο!Εμεις ομως δεν τον στησαμε και σας κερδισαμε με την πιστη μας και την αξια μας.Τριτον:Λες να μην προετοιμαζομαστε για το κυνηγι που θα ριξετε ολοι οι χαμενοι στους νικητες του σερβερ 1 2014/2015;κι αν προετοιμαζομαστε καταλαβαινετε ποσο θα παιξετε ετσι;με 1 επιθετικο στρατο χασατε,σε 5 μηνες απο τωρα δε θα υπαρχετε.
    Τεταρτον:ηρεμιστικα επαιρνα καποτε αλλα τα εκοψα,καμμια κουτα με ληγμενες μπυρες οπως λεει και ο ορατιος να μου τις στειλεις
    Ήμουν σίγουρος ότι δεν θα το καταλάβαινες παρ' όλο που ήλπιζα στο πίσω μέρος του μυαλού μου, οπότε να σε ενημερώσω ότι για τις βλακίες αναφερόμουν στον αξιαγάπητο sar.....εσύ το μόνο που κάνεις είναι να αναμασάς τα ίδια και τα ίδια από προσβολές, μιας που στο παιχνίδι ήσουν ανύπαρκτος, οπότε δεν έχεις τίποτα να πεις.
    Διόρθωσε τα ορθογραφικά σου πρώτα και μετά έλα να μιλήσουμε για τον γαύρο! Μέχρι τότε καλύτερα να μασάς παρά να μιλάς!
    Οι προηγούμενες στο προφίλ μου...........grx8: http://postimage.org/image/o3su9nm39/
    820k σε 3 μήνες καλοκαιριού.....
    Προσωπική Ιστοσελίδα:
    http://modelgallery.wikispaces.com/

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Oratios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ήμουν σίγουρος ότι δεν θα το καταλάβαινες παρ' όλο που ήλπιζα στο πίσω μέρος του μυαλού μου, οπότε να σε ενημερώσω ότι για τις βλακίες αναφερόμουν στον αξιαγάπητο sar.....εσύ το μόνο που κάνεις είναι να αναμασάς τα ίδια και τα ίδια από προσβολές, μιας που στο παιχνίδι ήσουν ανύπαρκτος, οπότε δεν έχεις τίποτα να πεις.
    Διόρθωσε τα ορθογραφικά σου πρώτα και μετά έλα να μιλήσουμε για τον γαύρο! Μέχρι τότε καλύτερα να μασάς παρά να μιλάς!
    ορατιε μια πολη μια ομαδα,2 κλαρινα σε μια βδομαδα
    Οσον αφορα την απαντηση του δικτατορα vixen=στα γερμανικα δειτε τι σημαινει,μπραβο του που συνηλθε απ τη φαπα που εφαγε υστερα απο 1 μηνα και πηρε θεση.
    Για να μην τα πολυλογω και κατανταει και κουραστικο ολο αυτο το θεμα:Αν ημουν στις θεσεις των αρχηγων και των 2 συμμαχιων κι εχανα τον σερβερ απο 10 ατομα με 30 ακκ συνολο,ή δεν θα ξαναεπαιζα τραβιαν ή δεν θα ξαναεκανα αρχηγος.
    Βεβαια μιλαω ως μετριος,ανυπαρκτος παικτης,μπορει να κανω και λαθος
    Υ.Γ. Να ειστε βεβαιοι πως στον επομενο σερβερ θα ειναι αλλιως τα πραγματα.ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΥΝΤΑΞΗ

Προεπιλογή

Η ουσια κ Τουρκοφαγε ειναι πως δε θα μαθεις ποτε ...ουτε να χανεις και φυσικα ουτε να κερδιζεις . Αλλα μπορεις να χαρεις για τη νικη αυτη. Βλεπω σε γερμανικα πας καλα ! Μονο που πιστευα πως με οσα πιστευεις και οσα ακολουθεις ...ενας δικτατορας θα ηταν ονειρο ζωης για εσενα . Δε θα επεκταθω ομως για να μη σε εκθεσω ! Οπως επισης καλα θα ειναι να μαθεις και σε σφαλιαρες ...αλλωστε βλεπω δεν εμαθες . Λογαριασμος Τουρκοφαγος ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ....πατησε ντιλιτ. Και κρυφτηκες πισω απο δανεικο λογαριασμο ! Και ακομη και σημερα δεν υπαρχει καπου ονομα Τουρκοφαγος . Ντρεπεσαι μηπως ? Ελπιζω τα μεγαλα λογια και τα κανεις και πραξη με το ονοματακι σου .... οχι κρυμμενος !
    Οσο για πως θα κανουμε και τι εμεις που ειμασταν επικεφαλεις σε συμμαχιες ...ασε να δουμε εμεις και οι συμμαχοι μας ! Κανε εσυ δουλεια σου . Φτιαξε συμμαχια ...βαλε ονοματακι δικο σου ...μη παρακαλας παλι να μπεις σε αλλες . Κινησου μια φορα αυτονομα να μας αποδειξεις ποσα αξιζεις.
    Ραντεβου λοιπον σε επομενο σερβερ ....ως Τουρκοφαγος .... και οχι με ντουαλ σατιβαριους κλπ ...παιξε και μια φορα μονος ! Δεν ειναι κακο να αποδειξεις οσα λες για την αξια σου . Εδω ειμαστε να σε ...θαυμασουμε !
    Καλη ανταμωση !

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο xenvinio Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η ουσια κ Τουρκοφαγε ειναι πως δε θα μαθεις ποτε ...ουτε να χανεις και φυσικα ουτε να κερδιζεις . Αλλα μπορεις να χαρεις για τη νικη αυτη. Βλεπω σε γερμανικα πας καλα ! Μονο που πιστευα πως με οσα πιστευεις και οσα ακολουθεις ...ενας δικτατορας θα ηταν ονειρο ζωης για εσενα . Δε θα επεκταθω ομως για να μη σε εκθεσω ! Οπως επισης καλα θα ειναι να μαθεις και σε σφαλιαρες ...αλλωστε βλεπω δεν εμαθες . Λογαριασμος Τουρκοφαγος ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ....πατησε ντιλιτ. Και κρυφτηκες πισω απο δανεικο λογαριασμο ! Και ακομη και σημερα δεν υπαρχει καπου ονομα Τουρκοφαγος . Ντρεπεσαι μηπως ? Ελπιζω τα μεγαλα λογια και τα κανεις και πραξη με το ονοματακι σου .... οχι κρυμμενος !
    Οσο για πως θα κανουμε και τι εμεις που ειμασταν επικεφαλεις σε συμμαχιες ...ασε να δουμε εμεις και οι συμμαχοι μας ! Κανε εσυ δουλεια σου . Φτιαξε συμμαχια ...βαλε ονοματακι δικο σου ...μη παρακαλας παλι να μπεις σε αλλες . Κινησου μια φορα αυτονομα να μας αποδειξεις ποσα αξιζεις.
    Ραντεβου λοιπον σε επομενο σερβερ ....ως Τουρκοφαγος .... και οχι με ντουαλ σατιβαριους κλπ ...παιξε και μια φορα μονος ! Δεν ειναι κακο να αποδειξεις οσα λες για την αξια σου . Εδω ειμαστε να σε ...θαυμασουμε !
    Καλη ανταμωση !
    Προφανως μιλαω σε εναν ηττημενο πλινθο.Η διαγραφη πατηθηκε λογω του ρουφιανου σου που πολυ ευκολα μπορω να πω την ιστορια αυτου.Απλως με φοβοσουνα και θελησες να βαλεις σε μια μηδαμινη συμμαχια ρουφιανο ετσι ωστε να με διωξεις απ τον σερβερ.Πηρα αλλο ακκ αλλα στα χωρια του εβαλα τιγρης-3 και τουρκοφαγος-3.Επομενως ηξερες οτι ειχες να κανεις με τον σφαλιαροκυνηγο σου.Εαν εσυ που κατεστρεψες τη χωρα με τα πολιτικα σου πιστευω,εχεις την εντυπωση οτι εχω εγω θεμα;πες οτι θελεις δεν με ενδιαφερει καν.Απλως εδω που γραφεις εισαι στον κοσμο του τραβιαν κι οχι σε μια προεκλογικη συγκεντρωση.
    Υ.Γ. Με τοσο κουτοχορτο που εφαγες 1 μηνα τωρα,σε λιγο θα πιστεψεις οτι το πηραν οι ναταριοι!

Προεπιλογή

Προφανως κοιμασαι και ξυπνας ....βλεποντας σπαι να σε εχουν στοχο. Δε με ανησυχει . Εσενα επρεπε να ανησυχει . Και αφου οπως διαβασα εκοψες και ηρεμιστικα και ...ξεκινησες μπυρες .... συνεχισε ! Σε καλο δρομο εισαι !
    Βεβαια σου δημιουργει ενα θεμα μνημης ... διοτι απλα διεγραψες επειδη σε μια νυχτα μηδενιστηκαν παρα τις απειλες σου ...2 χωρια σου. Και οταν εγινε αυτο εκει που ησουν δεν ειχαμε καμμια επαφη ! Αρα μαλλον δεν αντεχεις και μπυρες . Αλλαξε φαμακο διοτι ουτε εκει βρηκες λυση για να ...αυτοθαυμαζεσαι !
    Δε μιλησα για πολιτικη ...αν το εκανα θα ελεγα απλα σε ενα Χρυσαυγητη δε μπορω να μιλαω !
    Αλλα ακομη και αυτο κρυφο το εχεις ... οπως και ονομα σε τραβιαν. Σιγα μη σε ψαχναμε κιολας να δουμε ονομα χωριου ! Ονομα λογαριασμου κοιτανε οι παικτες ....μονο οσοι κανουν κουτσομπολιο επειδη δε παιζουν κοιτουν αυτα !
    Οσο για σφαλιαροκηνυγους .... μολις παιξεις αντρικια με ονομα και κανεις εστω και μια επιθεση σε εμενα .... τοτε θα βαλεις εδω αναφορα ...αλλιως σφαλιαροκυνηγε .... πολλα λογια λες και σε ουσια παιζεις ως καρναβαλος με μεταμφιεσεις και αλλα ονοματακια . Στα ισα να δουμε ποσο μετρας ! Μολις το κανεις θα βαλεις εδω αναφορα και θα αξιζει να σου ξαναμιλησω ! Και ως τελικο σχολιο θα σου προτεινα να χαρεις τη νικη μιας συμμαχιας που σε εκρυψε και σε φιλοξενησε για να μπορεις να παιξεις ! Συντομα θα ξεκινησει παλι ο σ1 ...και εκει θα πρεπει ως Τουρκοφαγος να αποδειξεις οσα λες !
    ΘΑ ειμαστε εκει και θα σε περιμενουμε . Και θα εχουν περασει οι αποκριες .... εκτος αν παλι θα μεινεις με νοικιασμενο κουστουμι για να μη σε βρουμε !
    Καλη ανταμωση Τουρκοφαγε
    Υ.Γ Αληθεια εχεις καμμια αναφορα δικη σου Μεγιστε Στρατηγε ... δικη σου ...οχι συμμαχικη οπου να μην εφαγες σφαλιαρες ... αλλα να εδωσε και καμμια ? Θα ειχε ενδιαφερον να δουν ολοι το μεγαλειο σου !

Προεπιλογή

Απαντηση 1

Λειπει ο Μαρτης απ την σαρακοστη ? Αλλοιμονο !
    Καλως τον λοιπον με το περισσειο θρασος του και τα απιστευτα παραμυθια,αποκυηματα της νοσηρης φαντασιας του.
    Και γι αυτα που αφορουν εμενα,θα μιλησω και οσοι γνωριζουν προσωπα και καταστασεις,θα τα επαληθευσουν.
    Λυπαμαι που θα σε στενοχωρησω αλλα αποκλειστικος υπευθυνος για την ηττα σας εισαι εσυ και μονο εσυ.Και στον προσφατο σερβερ αλλα και στον προηγουμενο. Η αλλαζονεια σου και η ροπη σου προς την κατινια και το ψεμα χαντακωσε και φετος οσους δεν σε γνωριζαν.
    Πολυ καλα κανεις και φετος κι αναλαμβανεις την ευθυνη στο πρωτο σου ποστ. Μονο που καποιος πρεπει να σου υπενθυμισει το ρητο "το δις εξαμαρτειν ουκ ανδρος σοφου" Κι αυτο στο λεω γιατι εχω μπουχτισει απο το πληθος των ανικανων που μετα απο τις αποτυχιες τους θεωρουν οτι μια αναληψη ευθυνης θα διορθωσει την κατασταση και θα τους επιτρεψει να συνεχισουν αλωβητοι το καταστροφικο τους εργο.Επιτελους καποιοι πρεπει να πανε στα σπιτια τους .Και εδω λεγοντας σπιτια τους εννοω να αποσυρθουν απο ηγεσιες.Δεν κανεις για αρχηγος Βασιλακη. Τιμης ενεκεν σε αφησαμε να κανεις παλι πορνειο την συμμαχια.Ο αρχηγος Βασιλακη πρεπει να ειναι δικαιος,ανοιχτομυαλος,ευθυς και ντομπρος,να μην βλεπει τα μεσημεριανα κουτσομπολιστικα στην tv και επηρρεαζεται απο αυτα μεταφεροντας την κατινια και το ξεκατινιασμα στο παιχνιδι.Ο αρχηγος Βασιλακη πρεπει να εχει ουμπαλα και πυγμη να διωχνει οσους δεν ακολουθουν την γραμμη της συμμαχιας. Κι οχι να κανει δημοσιες σχεσεις οντας αρχηγος μιας συμμαχιας . Υπαρχει το φεις κι αλλα κοινωνικα δικτυα για να κανεις φιλους Βασιλακη . Εδω εφ οσον εισαι επικεφαλης μιας συμμαχιας που διεκδικει με αξιωσεις την νικη θα πρεπει να σεβεσαι τους απο κατω σου,που πιστεψαν οτι εντασσομενοι σ αυτην την συμμαχια,θα διεκδικουσαν με αξιωσεις την νικη και θα μπορουσαν μεσω αυτης,να αναδειξουν ολη την ικανοτητα τους στο συγκεκριμενο παιχνιδι.
    Μονος σου εξαλλου ομολογεις στο πρωτο σου ποστ,πως εκανες λαθος που ανελαβες αρχηγος σε μια συμμαχια που στηθηκε με εντελως διαφορετικες δομες απο αυτες που εσυ υποστηριζεις.Και καταφερεσαι τωρα κατα του Σατιβαριους πως δηθεν πηρε 4 λογαριασμους,που αυτος τους επαιζε οπως λες,και πηγε σε αλλο σημειο απο αυτο που ειχες ορισει. Ψευδεσαι κι εδω ασυστολως μικρε μου ψευτακο.Ουδεποτε εξεφρασες,τουλαχιστον δημοσια,την δυσαρεσκεια σου γι αυτην την πρωτοβουλια του Σατιβαριους.Τωρα τ ακουω αυτο πρωτη φορα. Κι αν πηγε απο μονος του τοτε εσυ σαν αρχηγος τι εκανες ?
    Τον εδιωξες ? Οχι βεβαια γιατι πολυ απλα ο Σατιβαριους πηγε με την δικη σου συγκαταθεση εκει για να ειναι κοντα στις αντιπαλες γραμμες και να χτυπαει την αντιπαλη συμμαχια. Γιατι Βασιλακη καποιοι πρεπει να κανουν και καμια επιθεση που και που. Δεν αρκει η ιντριγκα και η ρουφιανια για να κερδισεις τον σερβερ.
    Ομως ολοι θυμομαστε πως πολλοι,λογω και της δικης σου δυσπραγιας στην διανομη των πολυσιταρων και λογω και της αταξιας κι απειθαρχιας που διακρινει το πλειστον των παικτων εδω,φυγανε και πηγανε μονοι τους κι αποικησαν οπου ηθελαν.Ενδεικτικα θα αναφερω μια κοπελα που δεν θυμαμαι το ονομα της που της ρημαζανε καθε τοσο το χωριο μεχρι να πατησει διαγραφη. Τι εκανες εσυ τοτε σαν αρχηγος ? Απολυτως ΤΙΠΟΤΑ. Απλα περιοριστηκες σε ενα κυκλικο για τα ματια του κοσμου στο οποιο παραδεχοσουν πως κι αλλοι εχουν κανει του κεφαλιου τους και πηγαν οπου ηθελαν.
    Μιλας για ατομα που περισυ και φετος δεν μπηκαν λογω υποχρεωσεων.Επειδη επαιξα και περισυ και φετος μαζι σας θα σου πω ενα πραγμα. Παιζεις στο σερβερ πολλα χρονια και μαλιστα σαν αρχηγος της Δαφνι. Εχετε βγαλει και βιντεακια στο γιουτιουμπ. Πες μου απο ολα αυτα τα ατομα που αναφερετε στα βιντεακια ποιοι παρεμειναν και συνεχιζουν να παιζουν σαν Δαφνι.Κανεις Βασιλακη. Αυτο δεν σε προβληματιζει ? Πες μου γιατι αναγκαστηκες να συγχωνευτεις με την αλλη συμμαχια απο τις πρωτες μερες κιολας του σερβερ ? Γιατι πολυ απλα δεν εχεις κανεναν να σε ακολουθει εκτος απο δυο τρια ατομα.Εμεις οπως ειπες ξεκινησαμε να ξαναπαιξουμε. Εσυ δεν ηθελες. Τελικα ,τραβατε με κι ας κλαιω,δεχτηκες. Αν δεν σου αρεσαν αυτα που εμεις ειχαμε συμφωνησει θα επρεπε να μην ξεκινησεις μαζι μας.Αλλα η προσφιλης τακτικη σου οπως σε εζησα δυο χρονιες τωρα,ειναι. Αστους να νομιζουν οτι θα κανουν αυτοι οτι θελουν. Σε λιγο θα τους εχω καπελωσει ολους και θα κανω παλι εγω κουμαντο με τους κολλητους μου.
    Κι εχεις και το θρασος να με κατηγορεις πως στον προηγουμενο σερβερ,επειδη δεν με χτυπησαν,τα ειχα συμφωνησει με Bar ? Παλι τις ιδιες κακοηθειες ? Νομιζα πως τα ειχαμε πει αυτα.Και τον ιστορικο δεν πειραξε κανενας στον προηγουμενο.Αυτο σημαινει πως κι ο ιστορικος τα ειχε κανει πλακακια με τους Bar ? Τα ιδια λες και γι αυτον πισω απο την κουρτινα ?
    Εδω καπου θα τριγυρνανε ατομα της Bar κι αν θελουν ας βγουν να πουν αν μια φορα μιλησαν μαζι μου στο σκαιπ η στο παιχνιδι. Εκτος του Χρηστου που μια φορα που μιλησαμε στο παιχνιδι οτι εγραφε κι οτι εγραφα τα ηξερες κι εσυ σε αμεσο χρονο κι ολη η ιστορια εγινε απο μερους μου για να σας λυσω την παρεξηγηση.
    Λοιπον Βασιλακη,εγω,ολα τα παιδια της Bar τα απεκλεισα απο το σκαιπ μου,αμεσως με το που αποχωρησαν απο την Δαφνι.Οχι γιατι ειχα κατι μ αυτα τα παιδια. Αλλα για λογους ηθικης ταξεως μιας κι ο σερβερ ηταν σε εξελιξη. Εσυ που με κατηγορεις και οι παρατρεχαμενοι σου τα ειχατε αποκλεισει ?
    Οχι βεβαια γιατι για σενα ο σκοπος αγιαζει τα μεσα.
    Λοιπον ασε τις κακοηθειες για τον προηγουμενο σερβερ.
    Ξερεις πολυ καλα πως ολοι τοτε σου λεγαμε να παω να χτυπησω το θαυμα των Ιπποτων που ηταν 80+ επιπεδο κι εσυ απο την εμπαθεια σου ορμωμενος,επεμενες να στειλω 11.000 κατας στο θαυμα των Bar που ειχαν παει πριν αλλοι και το ειχαν παει στο επιπεδο 1.
    Αποτελεσμα απο το δευτερο επιπεδο,που προλαβαν και το ανεβασαν μεχρι να φτασω,ξαναπηγε στο 0 και ικανοποιηθηκε ο υπερμετρος εγωισμος σου.Κι εχασες οσες λιγοστες ελπιδες ειχες να παλεψεις τον σερβερ.
    Αυτα μεγαλε αρχηγε ειναι γεγονοτα που πολλοι τα γνωριζουν. Ο Βασιλης ο αδερφος του Χρηστου εγραψε κατι καθολου κολακευτικο στο προφιλ του τοτε. Πολλοι το διαβασαν .Κι εσυ βεβαια. Αλλα που ιδρωνει τ αυτακι σου εσενα ?
    Εσυ ηθελες να κανεις το κομματι σου με στρατο που για να γινει ξοδευτηκαν 3.500 ευρω σε χρυσο και καθημερινη 24ωρη παρουσια στο παιχνιδι απο μενα και την συμπαικτρια μου.
    Τιποτα δεν σεβαστηκες προκειμενου να ικανοποιησεις την ματαιοδοξια σου και τα ποταπα συναισθηματα τα οποια σε διακατειχαν για τα αδερφακια και τους συν αυτοις.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Sar1 : 23-02-15 στις 03:42

Προεπιλογή

Απαντηση 2
    Παμε πολυ γρηγορα στα φετεινα.
    Οπως παραδεχτηκες κι εσυ εγω με τον Σατιβαριους ξεκινησαμε την συμμαχια και εσυ δεν εμπαινες στον σερβερ γιατι φοβοσουν την καζουρα.Τελικα επεισθης και μπηκες αλλα εξ αρχης τουλαχιστον εγω σου ειχα πει να ξεχασεις τον συγκεντρωτισμο εξουσιων και αρμοδιοτητων που παντα σε διεκρινε και να λειτουργησουμε σαν ομαδα ληψης αποφασεων . Εκανες ταχα πως το δεχεσαι και σιγα σιγα αρχισες παλι τα ιδια.Και τοτε αρχισαν οι τριβες μας.
    Γιατι πολυ απλα καλε μου ψευταρα εγω ξεκινησα σε εναμιση μηνα αφ οτου ειχε τελειωσει ο προηγουμενος σερβερ για να παιξω χωρις λαθη του παρελθοντος.Αυτα ειχαμε πει με τον Σατιβαριους.Και με τον Παπου.Δεν υπηρχε λογος να ξαναρχισω αυτην την κοπιαστικη διαδικασια του τραβιαν που θα ηταν και οικονομικη αφαιμαξη αν δεν υπηρχε το κινητρο να προσπαθησουμε να παιξουμε οσο καλυτερα μπορουμε.
    Οι τρεις αμυντικοι λογαριασμοι που λες ηταν εξ αρχης σχεδιο για καθε επιθετικο λογαριασμο για να αποφευχθουν τα καλα του προηγουμενου σερβερ που υπηρχαν επιθετικοι λογαριασμοι χωρις αμυντικη υποστηριξη και τα αποτελεσματα τα ειδαμε ολοι.Το ηξερες αυτο εξ αρχης .
    Δεν ηταν σχεδιο μονο για μενα . Ηταν για ολους. Αλλο που δεν το εφαρμοσατε σε αλλους .Γιατι την διανομη των δευτερων χωριων την ανελαβες κι αυτη εσυ με αποτελεσμα να σε ψαχνουν τα παιδια να δωσεις συντεταγμενες ακομα και μια βδομαδα εχοντας τους αποικους ετοιμους και στο ελεος του Θεου .
    Τα εγραψα σε αλλο ποστ. Χωρις δικη σου συνδεση με ενα λαπτοπ με μυρια οσα προβληματα και με μια μεση σμπαραλια που ηθελε ξαπλα δεν αναλαμβανεις τετοιες ευθυνες.Αλλα εσυ τον χαβα σου.Δεν σου ειπα τοτε τιποτα απο ευγενεια μην σε στενοχωρησω . .Κι ερχομαι τωρα στο αποκορυφωμα της κακοηθειας σου και του ψευδους. Ποτε εγω ειπα να φευγουν οσοι δεν βαζουν χρυσο ? Εγω ειπα οσοι κιτρινιζουν η κοκκινιζουν να φευγουν. Κατι που ολοι γραφουν στα προφιλ συμμαχιων αλλα ενας Θεος ξερει ποσο το κανουν πραξη. Αλλα βεβαια πως θα δημιουργησεις αρνητικο για μενα κλιμα και θα δικαιολογησεις την αποχωρηση μας που σου κοστισε και τον σερβερ ? Μονο με τετοιες ανηθικοτητες.
    Λες πως δεν ανελαβα ευθυνες. Πολυ σωστα. Σε οσους εδωσες θεσεις ευθυνης φροντισες να τους καπελωσεις βαζοντας και καποιον αλλον με τις ιδιες αρμοδιοτητες..Φαινεται πως νομιζεις πως δεν υπαρχουν αξιοπρεπεις που με την συμπεριφορα σου μειωνονται.Γι αυτο και δεν δεχτηκα να ειμαι στην βιτρινα και να ακουω εγω τα εξ αμαξης απο τα μελη για οποια ηλιθιοτητα θα εκανε ο καπελωτης μου.Κι αυτο στο ειπα τοτε και σου ζητησα να με βγαλεις απο την περιγραφη της συμμαχιας. Δεν ηθελες. Κι αποφασισα αφου δεν με εβγαζες και εφυγα τελειως απο την συμμαχια μιας και ηταν κι ο μονος τροπος να αποδεσμευτω απο την θεση του"ειδικου συμβουλου" Στα ειπε κι ο Τυριον αυτα. Τι χρειαζονταν τοσοι σε θεσεις ειδικων και μη ειδικων συμβουλων ? Ειδικα οταν οι περισσοτεροι δεν συμμετειχαν πουθενα δεν ηξερε κανεις αν ηταν υπαρκτα η μη ατομα.
    Οσον αφορα για το αγοροφοβικος ενα θα σου πω. Στον προηγουμενο σερβερ φωναζες πως σε προδωσαν σε πουλησαν και γι αυτο τον εχασες. Οταν ξεκινησαμε αυτον ειχαμε συμφωνησει να κανουμε οτι ηταν δυνατον για να μην επαναληφθουν οι περσινες στιγμες απειρου καλλους.Αντ αυτου εσυ σε οποιον ερχοτανε και σου ζηταγε θεσουλα του εδινες χωρις κανεναν ενδοιασμο Χωρις καμια αξιολογηση. Αν παλι σου την εφερναν να δω τι θα ελεγες.Ακομα και σ αυτο δεν μπορεσες να κρατησεις μια αμετακινητη θεση. Σε ενα θεμα που σε πονεσε στον περσινο σερβερ.Και τωρα κατηγορεις εμενα γιατι απλα ημουν αμετακινητος στα εξ αρχης προσυμφωνημενα ?
    Λοιπον για να τελειωνει το παραμυθι.Σας τα εχω πει κι αλλη φορα. Θα τα πω και τωρα.
    Το παιχνιδι αυτο θελει να απασχολεισαι πολλες ωρες την ημερα. Εκτος αυτου θελει να χωνεις και ευρω. Ελαχιστοι παικτες απασχολουνται σχεδον επι 24ωρου βασεως με το παιχνιδι οπως εγω και ελαχιστοι ξοδευουν αυτα που ξοδευα εγω.Δεν το λεω για να μου πει κανεις μπραβο.Απλα περιγραφω μια πραγματικοτητα.
    Ε λοιπον οταν εχεις στην συμμαχια σου τετοιους παικτες τους αντιμετωπιζεις τελειως διαφορετικα απο αλλους που πουλανε αλοιφουλες για να βγαλουν κανα χρυσο να κανουν κανα νπσ.Οταν εχεις στην συμμαχια σου παικτες που ολη μερα ειναι ον λαιν,ενω αλλοι μπαινουν μια φορα την βδομαδα και το ζορι το τραβαει ο σιτερ τους,τους αντιμετωπιζεις κι αυτους τελειως διαφορετικα απο τους ευκαιριακους αδιαφορους της "απαξ εβδομαδιαιως" .
    Γιατι αυτοι θα σου βγαλουν πολυ στρατο,αυτοι θα γειρουν την πλαστιγγα του σερβερ.
    Εδω πολλοι θα πουν αλλα. Οτι δηθεν δεν ειναι απαραιτητο . Κι αλλοι βγαζουν στρατους. Ναι συμφωνω. Βγαζουν ομως εχοντας πολλαπλους λογαριασμους,αποκλειστικες φαρμες,σπρωξιμο της συμμαχιας τους,χρησιμοποιωντας μποτ κλπ κλπ.Ισως γι αυτο δεν σε νοιαζει.Γιατι οπως κι οι περισσοτεροι εδω μεσα εχετε μαθει να κλεβετε κι οχι να παιζετε τιμια.
    Καλως η κακως το παιχνιδι απαιτει χρονο και χρημα. Οποιος δεν τα διαθετει αυτα τοτε μοιραια θα πρεπει να δεχτει πως θα ειναι μια μετριοτης.Αν νομιζει πως μπορει να το αντεξει αυτο εχει καλως. Αν οχι τοτε η θα μεταχειριστει αλλους τροπους μη νομιμους η θα πρεπει να αλλαξει παιχνιδι. Δυστυχως ειναι απλα τα πραγματα. Εμεις τα κανουμε πολυπλοκα.
    Ηξερες πως εγω επαιζα με εναν και μοναδικο λογαριασμο. Ηξερες πως ημουν ολη μερα απο πανω. Ηξερες πως χωνω χρημα. Οσο ημουν ο ευγενικος που δεν αντιμιλουσε και εκανε οτι του ζητουσαν, ημουν καλος για σενα και την κλικα σου. Οταν ειδες πως η υπομονη μου ειχε ορια,τοτε αυτοματως εγινα,...."παλιανθρωπος" Ξεχνοντας ολη την προσφορα μου στον προηγουμενο σερβερ και σ αυτον.Λες κι ειχα καμια υποχρεωση εγω να κανω παικτες τους αδιαφορους,με τα ξενυχτια μου και τα χρηματα μου. Οχι κυριε Βασιλακη. Εγω μπηκα να παιξω για μια παρεα που νομιζα πως ειχε δημιουργηθει. Οταν ειδα πως αυτη η παρεα,προεξαρχοντος εσου, με λοιδωρουσε και με εκμεταλλευοταν,τοτε επαψε να υπαρχει και αιτια υπαρξης μου στον σερβερ. Αποφασισα να αποχωρησω. Στο ειπα εξαλλου. Τον εκπαιδευτη θα τον επαιρνα μαζι μου. Αλλα εισαι τοσο διπροσωπος που πραγματικα δεν ειχα φανταστει.Κι επειδη εχω αποφασισει να δειχνω πλεον μηδενικη ανοχη στην απατεωνια και την κουτοπονηρια του καθενος, ετσι αποφασισα να δωσω το αντικειμενο στους ασπονδους εχθρους σου.Γιατι ολα πρεπει να πληρωνονται Βασιλακη .Οφθαλμους αντι οφθαλμου κι οδοντες αντι οδοντος Βασιλακη !
    Οσον αφορα για το οτι ηθελα να παιξω μακρια .Το ηξερες κι εσυ εξ αρχης κι ο Σατιβαριους κι ο Τζον. Σας το ειχα πει οτι θα παιξω παλι μακρια γιατι δεν θεωρουσα τον εαυτο μου τοσο εμπειρο επιθετικο παικτη ακομα για να κατεβω πολυ κατω και επι πλεον δεν θεωρουσα πως πρεπει να ρυθμισω ολη μου την καθημερινοτητα αναλογως των ορεξεων των αντιπαλων μου στο τραβιαν.Αν δεν θελατε ας μου το λεγατε να μην μπω στον σερβερ.
    Ειπες πως ηθελα να μου δινετε υλες και να ειμαι μεσα στα κεντρα ληψεως αποφασεων.Στο δευτερο καλα το ειπες. Ομως δεν ειπες τον λογο. Διοτι εγω δεν κοκορευομαι οπως πολλα ματαιοδοξα παιδακια που μαζευεις καθε τοσο,οτι γνωριζω πολυ καλα το παιχνιδι και την τακτικη κατακτησης του σερβερ . Γι αυτο ηθελα να το μαθω. Στο ειχα πει εξαλλου αυτο απο τον προηγουμενο σερβερ. Οχι μονο εσυ αλλα και πολλοι αλλοι ηξεραν πως πρωτη φορα τελειωσα περισυ σερβερ. Για το πρωτο ομως διαστρεβλωνεις την αληθεια με προφανη σκοπο να δημιουργησεις αρνητικες εντυπωσεις για το ατομο μου. Λοιπον εγω δεν ζητησα τιποτα αλλο παρα μονο αυτα που πηρε κι η κλικα σου. Ενισχυση υλων οπως ειχες πει πως θα παρουν ολοι. Που ομως πηραν λιγοστα ατομα και μαλιστα ακομα και για τους διπλους η τριπλους τους λογαριασμους. Ενω η βιτρινα της συμμαχιας,ο πρωτος παικτης του σερβερ στην καταταξη,συστηματικα αγνοηθηκε. Οπως επισης αγνοηθηκε και το Μαιστραλι ο πρωτος αμυντικος λογαριασμος της συμμαχιας.Γιατι αραγε ? Μα γιατι ενω αλλα ελεγες στην αρχη για την Ελενα δεν μπορεσες ποτε να ξεπερασεις την αντιπαθεια σου γι αυτην απο τον σερβερ 2.Και σαν χαιρεκακος που φαινεται πως εισαι,νομισες πως θα παρεις το αιμα σου πισω ισοπεδωνοντας κι αυτης οπως και μενα την αξιοπρεπεια.. Τι καταλαβες που πηγες να μου την κανεις κι εμενα και στο Μαιστραλι ? Εχασες τον σερβερ ! Εφυγαν δυο κορυφαιοι λογαριασμοι που "εχωναν" χρυσο και ηταν επι 24ωρου βασεως μεσα,γιατι δεν θελατε να μας αντιμετωπισετε σαν ισοτιμα μελη της συμμαχιας. Για δυο αποστολες υλων αυτοκτονησατε. Μπραβο σας παμμεγιστοι !
    Λυπαμαι Βασιλακη αλλα απο εκεινο το βραδυ που μας ακουγε ολη η Αθηνα κι η Θεσσαλονικη θα επρεπε να ειχες καταλαβει πως εγω δεν ειμαι απο τα ατριχα που μαζευεις σε καθε σερβερ και τα παραμυθιαζεις.Και μεγαλυτερος σου ειμαι και πολυ περισσοτερο "κωλοπετσωμενος" απο αυτα κι απο εσενα. Αν τοτε το ειχες καταλαβει αυτο,τωρα θα μιλουσαμε σε αλλη βαση.
    Τελειωνοντας θα σε συμβουλευα να αναθεωρησεις πολλα απο αυτα που πιστευεις σχετικα με το τραβιαν. Αν το κανεις τοτε προσπαθησε και παλι απο την θεση του αρχηγου. Αν δεν το κανεις δοκιμασε να παιξεις απο αλλη θεση..
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Sar1 : 08-02-15 στις 09:36

Προεπιλογή

Καλά αρχηγέ, είσαι φοβερός! 'Οταν διάβασα τον πανηγυρικό σου λόγο, προς στιγμήν νόμισα ότι κερδίσαμε!

Μετά θυμήθηκα ότι χάσαμε και ότι μας φτύνουν στα μούτρα ότι είχαμε σπιούνους και πρακτοράκια. Δεν είπες λέξη.Να βάλω την ουρά στα σκέλια και κάτι ξέρουν παραπάνω, ή δεν έβαλες τα πράγματα στη θέση τους γιατί είσαι λαρτζ τύπος; Στην ανάληψη ευθυνών έγραψες δυο γενικά και αόριστα και πολύ λάιτ.

Μην μου πεις γιατί σε κράζω. Τους άλλους τους πέρασα γενιές δεκαπέντε, ούτε καν δεκατέσσερις.

Όσο για το όνομα του Τουρκο-ίτερ, αν πήρε από άλλον το ακάουντ και άλλαξε τα ονόματα των χωριών για να δηλώσει ποιος είναι, τότε ισχύει. Αν το ακάουντ το έφτιαξε εξαρχής ο ίδιος, τότε κακώς, έπρεπε να μπει εξαρχής με το κανονικό του όνομα για να ναι κυριλέ. Θα κανε μπαμ βέβαια ότι είναι διπλό αλλά θα γλίτωνε την καζουρα.

Τώρα που είναι και ο Σαρδόνιος εδώ για πες μας: Γιατί ενώ γνώριζες ότι δεν είναι φιλοβιξενικός δεν τον έσπασες να πάρεις τον εκπαιδευτή και έπρεπε να τα ζήσουμε όλα αυτά; Φιλοκαλούμε μετ ευτελείας ή περάσαμε στο επόμενο λέβελ?

Υ.Γ αν όντως έχουν δίκιο όπως βοά ο μισός σέρβερ και υποψιαστώ ότι μου έλεγες ψέματα, αν ξαμοληθούν όλοι πάνω σου να σε φάνε μην κοιτάξεις προς τα εδώ μεριά γιατί τα χω πάρει άσχημα.Τα λένε αυτά από πριν
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη kavour : 08-02-15 στις 11:57
    serotonino speaking: Nullum tempus occurrit regi
    ή πιο λαικά: http://www.youtube.com/watch?v=QVFr-hoD2oo

Προεπιλογή

Γι αυτο σου ειπα Καβουρ οτι αφου δεν γνωριζεις κρατα μικρο καλαθι στις εκτιμησεις σου για ατομα και καταστασεις του σερβερ.Και για να σε διευκολυνω. Εφυγα τοτε απο την συμμαχια για να σβηστει το ονομα μου απο το προφιλ οπως εγραψα και πιο πανω. Αν και μου ειπαν να φτιαξω ξεχωριστη συμμαχια και να ερθουν και τα ατομα που του εφερα απο τον προηγουμενο σερβερ 2 που επαιζα κι εγω κι αυτος κι η Ελενα(Μαιστραλι) εγω ναι μεν την εφτιαξα αλλα με μονο μελος εμενα.Ο Τουρκοφαγος τοτε ειχε ξεκινησει την συμμαχια του και ενα βραδυ μεταξυ σοβαρου κι αστειου μου ειπε αν θελω να παω σ αυτους. Ακομα και τοτε θα επικαλεσθω την μαρτυρια του τι ακριβως του απαντησα. Του ειπα πως ασχετως αν με βλεπει εκτος συμμαχιας και αν δεν επιστρεψω ποτε στην Δ θα συνεχισω να παιζω και θα συνεργαζομαι με την Δ.Εδω ειναι το παιδι ας βγει να πει αν λεω ψεμματα.Προς τιμην του το δεχτηκε και δεν με πιεσε περισσοτερο. Παρεμεινα μονος μου μεχρι που καποια στιγμη επειδη οπως και περισυ,κινδυνευε η συμμαχια να την περασει στο ποπ η αντιπαλη, παρουσια και της Ελενας ο Βασιλακης μου ζητησε να επιστρεψω και θα αποκατασταθει η αδικια και στους δυο μας. Θα εβγαζαν κυκλικο να μας στειλουν κι εμας μια αποστολη υλων οπως ειχαν κανει και στους αλλους που αναφερω πριν. Την κλικα τους φυσικα. Με τουμπαρε και παλι και ξαναμπηκα.Περιμενα κι εγω κι η Ελενα την αποστολη της συμπεφωνημενης βοηθειας για να βγαλουμε κι εμεις περισσοτερο στρατο οπως εβγαλαν κι οι υπολοιποι.Ειδικα η Ελενα ειχε προβλημα παρκινγκ και παρκαριζε στα δικα μου χωρια.Πραγμα που ομως ηταν προσωρινο γιατι οταν θα αρχιζα να κοβω στρατο εγω τοτε θα επρεπε να τα παρει η να σταματησει να βγαζει αυτη .Και τα ηξερε αυτα ο Βασιλακης και ο Χαρης που τον επιασα κι ιδιαιτερως και μου υποσχεθηκε πως η μεθεπομενη αποστολη θα εβγαινε για μας. Περασαν 20 μερες κι οσο ειδες εσυ υλη αλλο τοσο ειδαμε κι εμεις. Ξαναπιασα τον Χαρη και τον Θανασακη και του ειπα κανονιστε να στειλετε υλες οπως εχουμε συμφωνησει. Η απαντηση του Χαρουλη ηταν πως τωρα στελνουμε υλες πια σε καποιους για να φτιαξουν θησαυροφυλακια.Εχω δικιο αλλα δυστυχως τωρα πια δεν προβλεπεται να σταλουν σε μας. Γιατι βλεπεις εμεις σαν κοροιδα που ειμασταν ειχαμε φτιαξει απο ενα 20αρι ο καθενας και τρια η τεσσερα 10αρια.Ιδιοις ποροις.Εγω αν θυμαμαι καλα ειχα φτιαξει και δευτερο εικοσαρι γνωριζοντας απο τον προηγουμενο σερβερ πως παλι σε μενα θα μετεφεραν οτι αντικειμενο ηθελαν να διαφυλαξουν, λογω της αποστασης που ειχα απο το κεντρο. Ενω αλλοι παιρνανε υλες για να φτιαξουν και...θησαυροφυλακια !!!.
    Η απαντηση υπο μορφη συνομιλιας με τον Θανασακη ποσταριστηκε λιγες μερες πριν πατησω διαγραφη στον καφενε.Η γνωστη συνομιλια που μεσα μου λεει ασε τι λεμε στους αλλους να μην στενοχωριεμαι και εγω θα παρω εκπαιδευτη για οσο καιρο θελω ενω οι αλλοι δεν θα δουνε ουτε αποθηκων γιατι εγω ειμαι ο Σαρ και ξερουμε τι σημαινει Σαρ.Τοτε βλεπεις δεν ημουν χρυσολαγνος Τοτε ακομα ημουν πολυ καλος παικτης αφου δουλευα γι αυτους.Οσοι μπαινανε λοιπον στον καφενε την διαβασαν ..Και βγηκε ο μικρος να μου πουλησει και μουρη αντι να λουφαξει στ αυγα του. Τον ρωτησα εκει στον καφενε. Τα εγραψες αυτα εσυ Θανασακη η θα πεις πως τα κατασκευασα εγω ? Ευτυχως δεν εφτασε σ αυτο το σημειο. Παραδεχτηκε πως ηταν ακριβες κοπυ πειστ της συνομιλιας μας στο σκαιπ.Η ελλειψη 5 ευρω να παρει ενα μικροφωνο και να μην γραφει στο σκαιπ αυτη την φορα απεβη υπερ μου.
    Ξεχασα να πω και το αλλο το ευτραπελο. Καποια στιγμη μπηκε ο Δον στον σερβερ.Τον γνωριζε η Ελενα σαν αρχηγος της συμμαχιας της στον σερβερ 2 που μολις ειχε τελειωσει και του μιλησε και τον ρωτησε αν θελει να ερθει στην Δ. Φυσικα το παιδι δεχτηκε και μαλιστα ενθουσιωδως. Το προβλημα ηταν πως το πρωτο του χωριο ηταν σε αλλο τεταρτημοριο κι ο σερβερ ετρεχε ηδη δυο μηνες.. Μικρο το κακο ομως.Του ειπαμε να μιλησει με τον Βασιλακη μιλησε και απεφασισθη να φτιαξει το δευτερο χωριο του κοντα σε μενα και την Ελενα για να υπαρχει και δευτερος αμυντικος λογαριασμος μιας κι εγω ΕΞ ΑΡΧΗΣ ειχαμε συμφωνησει πως θα πηγαινα για χαμερ κι επρεπε να εχω ικανη αμυντικη καλυψη μην παει χαμενος κοπος μηνων.Κι αυτο το ηξερε και το κανει γαργαρα ο Βασιλακης. Και ερχεται το κακομαθημενο μηδενικης εγκεφαλικης ποσοστωσης Ορατιακι και χλευαζει γιατι πηγα μακρια να φτιαξω χαμερ.Τοσα ξερει τοσα καταλαβαινει τοσα λεει. Γιατι δεν ξερει οτι για να βγαλεις 15000-20000 κατας θες κι αφθονο χρυσο κι απειρο χρονο. Δεν ρισκαρεις λοιπον να φτιαξεις κατι τετοιο σε επιφοβο για επιθεση σημειο του χαρτη.Αλλα αυτα ειναι ψιλα γραμματα για τους ψιλικατζηδες που πουλανε αλοιφουλες για να κανουν χρυσο. Που να τα ξερεις αυτα αν δεν τα εχεις κανει ? Για να συνεχισω ομως για τον Δον. Ανελαβα εγω κι η Ελενα να τον βοηθησουμε με υλες να ανακτησει οσο πιο πολυ γινοτανε το χαμενο εδαφος των δυο μηνων. Και σ αυτη την περιπτωση ο Βασιλακης κι η κλικα του θανασακης χαρουληδες και σια δεν ευαισθητοποιηθηκαν να πουν να βοηθησουν το νεο μελος με μια αποστολη υλων. Γιατι να το κανουν αλλωστε ? Δεν γλυφει ο Δον,δεν φιλαει κατουρημενες ποδιες και το κυριοτερο ηταν γνωστος της Ελενας. Ποιος ο λογος λοιπον να τον βοηθησουμε ? Εμεις βοηθαμε μονο τα κολληταρια μας κι οσους μας λενε γιεςμεν.Δυστυχως για τους αλλους δεν θα μπορεσουμε.
    Τωρα το γιατι δεν με εσπασε ? Μηπως εβλεπες αναφορες απο επιθεσεις ? Ποιος θα με εσπαγε ? Για να σπασουν εμενα η την Ελενα ηθελαν 4 στρατους. Εδω τσακωνοντουσαν ποιος θα παει πρωτος στα κυματα επιθεσεων που κανανε σε καποιους. Αν ειχες δει τις αναφορες τα κοροιδα που πηγαιναν μπρος ηταν ο Εξιτ ο Χομσικ αντε κι ο Σπιθας μεχρι που κι αυτος εχασε τον στρατο του και σηκωθηκε κι εφυγε προφανως αντιλαμβανομενος τι ακριβως παιζει. Οι υπολοιποι την επεφταν δευτεροι και τριτοι μην τυχον και χασουν κανα φανταρακι και χαλασουν.....την ποσοστωση τους. Εξαλλου ο Βασιλακης με θεωρουσε του χεριου του. Θεωρουσε οτι με λιγες και παλι ψευτικες υποσχεσεις και στην χειροτερη λιγες κλαψες θα με ξανατουμπαριζε να κατσω στην συμμαχια. Ασε που αν με εσπαγαν ποτε πια δεν θα ξαναπερνουσαν σε ποπ την αντιπαλη συμμαχια. Γιατι ολοι λετε εμενα ποπακια αλλα πρωτος απ ολους ειναι ο Βασιλακης. Και περισυ τα ιδια εκανε. Εγω επαιζα 6 μηνες μονος μου απλα συνεργαζομενος με την Δαφνι. Μολις τον περασαν οι Ιπποτες στο ποπ,μου ζητησε να μπω στην συμμαχια. Για να ικανοποιησει την ματαιοδοξια του. Μπηκα τους περασαμε για λιγες μερες και μετα παλι μας περασαν γιατι του τα ειχαν μαζεψει 40 λογαριασμοι και τον αφησαν παλι στα κρυα του λουτρου,εφυγαν και στο τελος καταφεραν 40 λογαριασμοι να διαλυσουν 120 εναπομειναντες της Δαφνι. Οταν του πεις κατι θα σου πει μα ειχαν τα χωρια τους αναμεσα μας.Λες κι εμεις δεν ειμασταν γυρω τους. Αλλα ετσι ειναι. Προφανως νομιζει πως επειδη οι περισσοτεροι παιζουν χωρις να τα πολυψαχνουν τι εγινε,πως εγινε και γιατι εγινε αν τυχον και παρ ελπιδα καποιος το ψαξει ,οπως το εψαξα εγω , οτι θα πει μια παπαρια του στυλ,εγω φταιω και το θεμα θα ληξει εκει και παμε γι αλλα.
    Αυτα τα ακομη ολιγα για να θυμουνται οι πιο παλιοι και να μαθαινουν οι καινουριοι.
    Δεν θελω να επανακαμψω με νεα κατηγορητηρια. Θα παρω τα φυστικια μου και θα σας απολαυσω.
    Αντε και καλα μυαλα.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Sar1 : 08-02-15 στις 14:53

Σελίδα 9 από 16 ΠρώτηΠρώτη ... 7891011 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. R & S - Τίτλοι τέλους
    By Woobly! in forum Αρχείο Server 1 (2)
    Απαντήσεις: 15
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-03-10, 01:40

Δικαιώματα - Επιλογές