Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 4 από 4

Θέμα: Μονο με ΒΟΤ μπορουνε στον speed?

Προεπιλογή Μονο με ΒΟΤ μπορουνε στον speed?

Καλησπερα σε ολη την παρεα του φορουμ...ερωτηση προς τους παικτες του σπιντ και προς τους αντμιν του παιχνιδιου.Η χρηση προγραμματος ΒΟΤ που στελνει 50+ επιθεσεις στο ιδιο δευτερολεπτο απο 10 διαφορετικους λογαριασμους παικτων ειναι νομιμη? Το εφαρμοζουν συνεχως οι παικτες της συμμαχιας LP με αποτελεσμα το μηδενισμο αντιπαλων capital ...Να μην το γνωριζει ο admin του σερβερ δεν το πιστευω αρα θεωρω νομιμη την χρηση του συγκεκριμενου προγραμματος απο την συγκεκριμενη συμμαχια.Ας ψαχτουμε και οι υπολοιποι να μαθουμε να χρησιμοποιουμε το ΒΟΤ ετσι κυριε αντμιν?
    vamos arianara

Προεπιλογή

Καλησπέρα και σε σένα προβληματισμένε άνθρωπε,
    είμαι πολύ περίεργος γιατί δεν στέλνεις ενα μήνυμα στο support να εκφράσεις τον βάσιμο προβληματισμό σου, να ελεγξει ποιο τελος πάντων είναι αυτό το περιφημο μποτ για το οποίο μιλάει ολη η συμμαχία σου.....
    Και κάτι τελευταίο (γιατί δε μ αρέσουν και τα πολλά τα λόγια...)

Ελπίζω κάποτε να καταλάβετε ότι με αστήριχτους ισχυρισμούς το μόνο πράγμα που καταφέρνετε είναι να εκτίθεστε στα μάτια των συμμάχων σας.

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο monoaris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπερα σε ολη την παρεα του φορουμ...ερωτηση προς τους παικτες του σπιντ και προς τους αντμιν του παιχνιδιου.Η χρηση προγραμματος ΒΟΤ που στελνει 50+ επιθεσεις στο ιδιο δευτερολεπτο απο 10 διαφορετικους λογαριασμους παικτων ειναι νομιμη? Το εφαρμοζουν συνεχως οι παικτες της συμμαχιας LP με αποτελεσμα το μηδενισμο αντιπαλων capital ...Να μην το γνωριζει ο admin του σερβερ δεν το πιστευω αρα θεωρω νομιμη την χρηση του συγκεκριμενου προγραμματος απο την συγκεκριμενη συμμαχια.Ας ψαχτουμε και οι υπολοιποι να μαθουμε να χρησιμοποιουμε το ΒΟΤ ετσι κυριε αντμιν?
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη thlal21 : 25-10-15 στις 22:44
    Ακόμα κι από την χειρότερη κατάσταση, ακόμα κι από τον χειρότερο άνθρωπο.....πάντα έχεις κάτι να μάθεις....

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο monoaris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν ξερω πως τα καταφερνεις αλλα ακομα και μετα απο τοσα χρονια με εκπλησεις. Σοβαρα τωρα χρειαζεται bot για να στειλουν 10 ατομα επιθεσεις στο ιδιο sec? Πρωτα απο ολα και εσεις το κανατε στην προηγουμενη επιθεση σας απλα δεν το καταφερατε στο ιδιο sec και χρειαστηκατε 3.(θελετε λιγη προπονηση αυτο ειναι ολο). Αλλα αυτο που με εκπλησει περισσοτερο απο ολα ειναι που εγραψες στο forum (μια ερωτηση αρχαριου) εναντιον μου. Δεν ντραπηκες? Την τελευταια φορα που εγραψες και τσακωνοσουν με τον alfa και τον trampala επι 10 σελιδες μολις μπηκα και εγραψα ειχες τουλαχιστον την τσιπα να μην μου απαντησεις και εκανες διαγραφη απο το forum.
    Τελος παντων για να μην το συνεχισω και θυμηθω τα παλια και για να γλυτωσω και τον admin απο τον κοπο να σου απαντησει σου λεω λοιπον οτι αυτες οι επιθεσεις δεν ειναι bot και εαν θες να στο αποδειξω και να σου εξηγησω και πως γινονται παρε με τηλ (το εχεις) γραψε μου στο skype (και αυτο το εχεις ), στειλε μου msn , γραψε μου στο twitter ,στειλε μου mail,φαξ .περιστερι . σηματα καπνου η εστω ρε παιδι μου φτιαξε ενα καφε και θα ερθω στο κομμωτηριο με ενα tablet να στο δειξω .
    καλη συνεχεια και καλο παιχνιδι να εχουμε.

Γιωργος - gloukop
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη gloukop : 26-10-15 στις 02:03

Community Manager Το avatar του χρήστη ixydakis
    Περιοχή
    Ελσίνκι, Φιλανδία

Προεπιλογή

Καλημέρα σας,

αν πιστεύετε ότι κάποιος/κάποιοι λογαριασμοί παραβιάζουν τους κανόνες, μπορείτε να στείλετε μήνυμα στον Multihunter του server να τους ελέγξει. Στο φόρουμ δεν υπάρχει λόγος να γίνεται μια τέτοια συζήτηση.

Φιλικά,
    ixydakis
    Customer Service Representative
    Travian: Legends Greece

Email: admin@travian.gr

Παρόμοια Θέματα

1. ηχος στον speed?
    By chrono oro in forum Γενικά
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 10-01-12, 10:42
  2. νεα συμμαχια στον speed
    By 96idefix in forum Αρχείο Speed 2