Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 20 από 23

Θέμα: Travian tournament 2015 -- Θρίαμβος για την ελληνική συμμετοχή της HellasDT

Προεπιλογή

καλησπέρα σε όλα τα παιδιά

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΗΜΕΡΙΝΗ ΜΑΣ ΕΘΝΙΚΗ ΕΟΡΤΗ.

επίσης να πω και εγώ συγχαρητήρια και ένα μεγάλο μπράβο στην συμμαχία μας την HellasDT για την νίκη.

και εύχομαι και άλλες νίκες στο μέλλον και πάνω από όλα να περνάμε καλά.

καλή αντάμωση στον τελικό.

Y.Γ. ζιζάνιο άσε μας βρε φιλαράκι με την μιζέρια σου και τους δήθεν "ανθελινισμους", παίξε το παιχνίδι και περνα καλά, πολύ τραγικά και δραματικά τα βλέπετε μερικά πράματα ζήσε την πραγματική ζωή και μην ζεις μέσα σε ένα παιχνίδι.

Προεπιλογή

Καλησπερα παιδια
    θα συμφωνησω με τον bolero2004 http://prntscr.com/8w9fdl
    ρε παιδια....κοιταξτε μονο τα θετικα & χαρητε το αποτελεσμα.... οσα χρονια παιζω...παντα υπηρχε η γκρινια & μιζερια απο καποιους παικτες,αν δεν σου αρεσει κατι...απλα ''προσπερνα'' το & συνεχησε να παιζεις!
    Χρονια πολλα για την εθνικη γιορτη & ολας!!!

Προεπιλογή

ε κοψτε τις πιπες και ελατε να μαζευτουμε καμια 250αρια ακκ να παρουμε τον τελικο...

Προεπιλογή

Μιλα πιο ομορφα babs.... ενα παιχνιδι ειναι
    2 ποστ εκανες σε αυτο το θεμα... & τα 2 με πολυ κακια & αρνηση
    οπως & ειπα στην zizanio....παιρνε μονο τα καλα
    αν θελεις να παιξουμε σαν μια & μοναδικη μεγαλη Hellas....να δινεις πιο ομορφα τις ιδεες σου
    Φιλικά Μιχαλης

Προεπιλογή

οντως παιδια,,,εχετε δικιο,,ζητω συγνωμη,,,θα σταματησω εδω...
    οφειλω ομως πρωτα απαντησω στην horny smurf που δυτυχως την ειδα λιγο εκνευρισμενη και δεν μου ζητησε να συστηθουμε πρωτα,,παιζω το ακκ troche,,
    εγω η ιδια σου ειχα στειλει πριβε μηνυμα για το θεμα αυτο και ευελπιστουσα να δεχτεις οτι ολη αυτη η κατασταση ηταν εκτος οριων και θα τελειωνε εκει χωρις να ολοκληρωθουν περαιτερω επιθεσεις,,
    δεν πηρες ομως θεση και αφησες να εξελιχτει οπως εξελιχτηκε λεγοντας μου οτι δεν εχεις καμια αρμοδιοτητα περα απο το δικο σου ακκ,,δυστυχως σε προηγουμενη σου αναρτηση διαβασα οτι μεχρι και αποφασεις ειχες παρει για καποια θεματα της συμμαχιας σας ,, καλλιστα λοιπον θα μπορουσες να ειχες παρει και εδω θεση αλλα δεν το θελησες.. ποιος λοιπον ηθελε να αποτυχει η συμμαχια του αλλου ;;;
    απο μερους μου βαζω τελεια εδω,,αλλωστε τα πολλα λογια ειναι φτωχεια,,
    τα συγχαρητηρια μου και παλι για τον προκριματικο και καλη συνεχεια στον τελικο,

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΜΑΣ ΓΙΟΡΤΗ ,, ΜΙΑ ΓΙΟΡΤΗ ΠΟΥ ΜΑΣ ΥΠΕΝΘΥΜΙΖΕΙ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ !!

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Mike 21 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μιλα πιο ομορφα babs.... ενα παιχνιδι ειναι
    2 ποστ εκανες σε αυτο το θεμα... & τα 2 με πολυ κακια & αρνηση
    οπως & ειπα στην zizanio....παιρνε μονο τα καλα
    αν θελεις να παιξουμε σαν μια & μοναδικη μεγαλη Hellas....να δινεις πιο ομορφα τις ιδεες σου
    Φιλικά Μιχαλης
    γεια σου ρε καμικαζι... στο πρωτο φυσικα αστειευομουνα με τον luci και στο δευτερο ειπα απλα οτι ολοι πρεπει να το δουμε λιγο διαφορετικα για τον τελικο

φιλικα
    babis - nouc - η απλα θεος

Προεπιλογή

Χαχχαχα δεν σε καταλαβα στη αρχη
    Γεια σου ρε Μπαμπη Θεε!!!!!!

Το avatar του χρήστη Lucifer
    Περιοχή
    Κόλαση

Προεπιλογή

Εν Χριστώ αδελφέ μου και εν μέρει ανώμαλε φίλε Μπάμπη, ομολογώ πως ήμουν στα όρια της παρεξηγήσεως αλλά κατόπιν της διευκρινήσεως περί του προσώπου σου πίσω απο το επωνύμιο "babs" κατάπια την παρεξήγηση όπως καταπίνει τον εμετό 7χρονο παιδί μετά απο τις στροφές της Κατάρας - στην διαδρομή Καλαμπάκα-Μέτσοβο - για να μην λερώσει το αυτοκίνητο του πατριού του που είναι φωνακλάς και μέθυσος και που και που δέρνει και την μάνα του :O

Όσον αφορά το θέμα μας τώρα, θα επιμείνω στο άψογο κλίμα που διατηρήθηκε καθ'όλη την διάρκεια του σέρβερ αλλά και την αψεγάδιαστη συνεργασία μεταξύ παικτών - διοίκησης ΠΑΡΑ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ότι πολλοί απο τους παίκτες έχουν παίξει στο παρελθόν αντίπαλοι σε ελληνικούς σέρβερς...

Το γεγονός στο οποίο αναφέρεσαι αγαπημένο μου ζιζάνιο, αφορά ένα ακκάουντ απο μεριάς HellasDT το οποίο για τους δικούς του λόγους (τους οποίους αγνοώ) αποφάσισε να διαγράψει το ακκάουντ και να επιτεθεί στο ακκάουντ σας και κατόπιν να στουκάρει και τον στρατό που είχε απομείνει...

Δεν θυμάμαι κανένα άλλο περιστατικό επίθεσης απο μεριάς μας σε ακκάουντ σας που να υποδεικνύει τον "ανθελληνισμό" και το unfair στο οποίο αναφέρεσαι...

Η επιλογή να μείνετε μόνοι σας σε ξεχωριστή συμμαχία και με ανεξάρτητη πορεία ήταν δική σας και σκιαγραφήθηκε επαρκώς απο τον πρώτο προκριματικό άρα νομίζω πως είναι άτοπο τώρα να κατηγορείς την HellasDT ότι ήταν ακατάδεκτη και μη συνεργάσιμη...

Παρόλα αυτά όμως, θα μείνω στην τελεία που βάζεις σε αυτή την ιστορία και θα ζητήσω απο όλους να στηρίξουν αυτή την προσπάθεια και να αγκαλιάσουν με εμπιστοσύνη την ηγεσία αυτή γιατί πιστεύω πως την αξίζουν...Απόδειξη για αυτό είναι πρώτον η εμπιστοσύνη όλων εμας που παίζουμε τόσα χρόνια μαζί τους, δεύτερον η αναγνώριση των αντιπάλων και τρίτον τα αποτελέσματα που έχουν στους σέρβερ που παίζουν.

Υ.Γ. : Ο Γύπας άραγε υπάρχει ακόμα ;;
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Lucifer : 28-10-15 στις 19:28
    --> Η τιμή τιμή δεν έχει <--
    Lucifer

Περιοχή
    Kefalonia

Προεπιλογή

Ένα πράγμα δίδαξε αυτή η συμμαχία: εμπιστοσύνη στην σωστά επιλεγμένη ηγεσία.
    Τα αποτελέσματα τα είδαμε όλοι μας (περίπατος). Η ηγεσία σχεδίαζε και οι υπόλοιποι είμασταν στρατιώτες χωρίς γκρίνιες και μιζέριες.
    Δεν γίνεται να είναι όλοι στρατηγοί...υπάρχουν και οι φαντάροι.
    Luci βάλε το ποίημα για το Νομπελ...

Προεπιλογή

Αυτό είναι το φόρουμ που αγαπάμε, όχι σαν τους άλλους τους ξενέρωτους...
    Το travian είναι απλά ένα παιχνίδι και ως τέτοιο πρέπει να το αντιμετωπίζουμε...

Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. Νέα για το Τουρνουά Travian 2015
    By ixydakis in forum Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 14-06-15, 11:45
  2. τελικοί πρωταθλήματος συμμετοχές.
    By tsilicrator in forum Γενική συζήτηση
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο Μήνυμα: 31-10-13, 22:51
  3. TRAVIAN TOURNAMENT 2012 FINALS
    By konsak in forum Γενικά