Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 23

Θέμα: Travian tournament 2015 -- Θρίαμβος για την ελληνική συμμετοχή της HellasDT

Το avatar του χρήστη Lucifer
    Περιοχή
    Κόλαση

Προεπιλογή Travian tournament 2015 -- Θρίαμβος για την ελληνική συμμετοχή της HellasDT

Μετά απο 114 σκληρών μαχών στους αφιλόξενους χάρτες του travian της ξενιτιάς, η HellasDT πήρε έναν παλικαρίσιο σέρβερ απέναντι σε πολυπληθέστερους αντιπάλους λειτουργώντας σχεδόν μόνη της στις επιχειρήσεις της.

Η συμμαχία λειτούργησε σε άψογο κλίμα μέσα σε δυσμενείς για αυτές συνθήκες, όπως η θερινή ραστώνη αλλά κυρίως τα capital controls που ανάγκασαν την πλειοψηφία των παικτών να παίξει ΧΩΡΙΣ ΧΡΥΣΟ για πολύ καιρό απέναντι σε συμμαχίες που φυσικά δεν είχαν τέτοιου είδους πρόβλημα...

Επιπλέον μέσα απο αυτή την συμμαχία βγήκανε τα καλύτερα ράμμερ και χάμμερ του σέρβερ αλλά και τα καλύτερα δεύτερα και μάλλον και τα καλύτερα τρίτα

Το πιο απίθανο όλων όμως ήταν η απουσία της ελληνικής "μιζέριας" και μεμψιμοιρίας που μολύνουν τους ελληνικούς σέρβερ είτε εντός είτε εκτός της συμμαχίας.

Η αναγνώριση δε των αντιπάλων ήταν απόλυτη και καθολική που σαν γεγονός κάνει τη νίκη μας ακόμη πιο μεγάλη και σημαντική...

Συγχαρητήρια και ευχαριστώ στα παιδιά της ηγεσίας και σε όλους τους συμπαίκτες μου που σημειωτέον προήλθαν απο πολλές και διαφορετικές συμμαχίες των ελληνικών σέρβερ...

Μακάρι να είναι αυτό ένα πρόσχημα για να δούμε να ζοηρεύει και πάλι το ενδιαφέρον στο travian.gr

Τα λέμε στον τελικό μάγκες !!

Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση Όνομα:  Hma8ntg.jpg Εμφανίσεις:  122 Μέγεθος:  18,4 KB

Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση Όνομα:  9SbwR5W.jpg Εμφανίσεις:  109 Μέγεθος:  8,5 KB

https://www.youtube.com/watch?v=2t4w...ature=youtu.be

Υ.Γ. : Σας έλειψα εν Χριστώ αδελφοί μου ?
    --> Η τιμή τιμή δεν έχει <--
    Lucifer

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Lucifer Εμφάνιση μηνυμάτων
    Υ.Γ. : Σας έλειψα εν Χριστώ αδελφοί μου ?
    καθολου... και δεν ειμαστε αδελφοι ιδιαιτερα εν χριστο... τι ειμαστε ανωμαλοι?

Το avatar του χρήστη Agg
    Περιοχή
    Βορεια

Προεπιλογή

Συγχαρητηρια
    στα παιδια της ετερης HELLAS για την κατακτηση του σερβερ του ομιλου τους

Καναμε και εμεις τη προσπαθεια μας, δυστυχως με τα γνωστα προβληματα λογω του capital control, στον ομιλο C του τουρνουα.
    Τελειωσαμε το σερβερ εχοντας στη κατοχη μας δυο θαυματα... ετσι για να μη χαλασει η παραδοση

http://prntscr.com/8vwzyo

Παμε τελικο λοιπον, πρωτα ο Θεος

(καντε κατι με τη peysafe εκει στα κεντρικα της εταιριας, με το 70% των Ελληνων παικτων να χρησειμοποιουν μονο αυτη τη μεθοδο πληρωμης... ε δεν μπορει να υπαρξει σωστος ανταγωνισμος... και εμεις μετα θα αιτηθουμε στην κυβερνηση μας να αρει την απαιτηση για τις γερμανικες αποζωμειωσεις... deal??? )

Προεπιλογή

Καλησπερα!
    Συγχαρητηρια στην ηγεσία της HellasDT & στους σιττερ του θαυματως που κανανε απιστευτη δουλεια!
    Συγχαρητηρια σε ολη την HellasDT που για ακομη μια φορα ''συνεχομενη στα προκρηματικα'' πηραμε σερβερ
    Τα λεμε στον τελικο παιδια!!!
    http://prntscr.com/8w2r1z
    https://www.youtube.com/watch?v=2t4wyoo8urk
    !!!Hellas Dream Team-Lords Of Balkan!!!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Mike 21 : 28-10-15 στις 00:18

Προεπιλογή

[QUOTE=Lucifer;154684]
    Το πιο απίθανο όλων όμως ήταν η απουσία της ελληνικής "μιζέριας" και μεμψιμοιρίας που μολύνουν τους ελληνικούς σέρβερ είτε εντός είτε εκτός της συμμαχίας.
    ================================================== ==============
    καλημερα σας παιδια,,,
    Να πω κι εγω με την σειρα μου συγχαρητηρια στην HellasDT για την κατακτηση του σερβερ....
    ΟΜΩΣ επειδη με επνιξε το παραπανω κομματι ,, να σας θυμησω οτι:
    παιχτης της HellasDT εσπασε χωριο ΕΛΛΗΝΑ ΠΑΙΧΤΗ που ανηκε στην ελληνικη συμμαχια HellasAL και παρολο που σταλθηκαν μηνυματα του στυλ "" τι σπας το χωριο , ειναι ελληνας '' ,,, παρολο που ενημερωθηκαν μελη της ηγεσιας της HellasDT για το γεγονος αυτο,
    ( να σας παραθεσω εδω οτι καποιες απο τις απαντησεις τους ηταν οτι:
    1.δεν υπαρχει συμφωνο μεταξυ μας
    2. γιατι δεν βαζατε μεσα αμυντικα )
    την επομενη μερα συνεχισαν τις επιθεσεις και το αποτελειωσαν οριστικα,,
    η ειρωνια ξερετε ποια ηταν;; οτι γυρω απο το χωριο αυτο υπηρχαν παμπολλα χωρια ξενων συμμαχιων που ουτε μια επιθεση δεν του ειχαν κανει...
    Επισης να αναφερω οτι η HellasDT δεν δεχτηκε ποτε να κανει ουτε καν ''συμφωνο μη επιθεσης '' με την HellasAL
    Παρολα αυτα η HellasAL ηταν προθυμη να βοηθησει και το ειχαμε πει αρκετες φορες,,αλλα ο εγωισμος βλεπεις ορισμενων ατομων υπερισχυσε και παλι εναντι της καλης θελησεως μας,,
    Αν αυτα που ανεφερα δεν ειναι '' απουσια ελληνικης μιζεριας και μεμψιμοιριας''' τοτε τι ειναι;;;
    ελληνικη συμπνοια;;;;
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη zizanio : 28-10-15 στις 12:52

Προεπιλογή

καλημέρα έχω παίξει με την HellasDT 3 σέρβερ και έχουμε πάρει τους 2
    http://prntscr.com/8v93py
    http://prntscr.com/8v91e8
    η οργάνωση της συμμαχίας ήταν κάτι παραπάνω από κακαπληκτική και η ηγεσία τα έδωσε όλα και με όλους τους παίχτες να ξέρουν τι να κάνουν και παρά τα καπιταλ κοντρολ και χωρίς την μιζέρια όπως λέει και ο Lucifer πήραμε για άλλη μια φόρα τον σέρβερ
    και από αυτή την συμμαχία βγήκαν και οι μεγαλυτεροι στρατοί του σέρβερ
    τώρα φίλε zizanio αυτά που λες δεν τα ξέρω και δεν μπορώ να σου απαντήσω
    Συγχαρητηρια σε όσους βάλανε από ένα μικρό λιθαράκι να πάρει η HellasDT άλλων ένας σέρβερ
    και ελπίζω να μπούνε και άλλοι έλληνες σε αυτή την συμμαχία να δουν πως διασκεδάζουμε

Προεπιλογή

Απο οτι καταλαβαινω φιλε αστραπογιαννε ,,,αρκετα μελη της συμμαχιας σας εχουν αγνοια καποιων τραγικων καταστασεων που συνεβηκαν κατα την διαρκεια του σερβερ..
    Δυστυχως η εσκεμμενη ελλιπης ενημερωση βλεπεις δινει λανθασμενη αντιληψη των πραγματων,,,
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη zizanio : 28-10-15 στις 13:08

Το avatar του χρήστη horny smurf
    Περιοχή
    sto stroumfoxorio

Προεπιλογή

το μεγα θεμα ενα πρωτο χωριο που εσπασε ενας λογαριασμος που πατησε διαγραφη σε μια ενοτητα ενημερωσης για το τι εγινε στο προκριματικο...Ο ΟΡΙΣΜΟΣ ΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΜΙΖΕΡΙΑΣ... λοιπον φιλε μου ζιζανιο εγω ξερω πολυ καλα τι εγινε στα μεταξυ των συμμαχιων μας εσυ ποσο καλα τα ξερεις????
    κανενα συμφωνο καμια συνεργασια μεταξυ των HellasDT και hellasAL... εγινε ο διαχωρισμος των συμμαχιων επειδη μαζευτηκαν παιχτες που δεν συμφωνουσαν με την πολιτικη του αρχηγου μας και ειχαν ξεκινησει τα θεματα απο τον τελικο ... τι δεν καταλαβαινεις???

Προεπιλογή

το μεγα θεμα τιθεται στο οτι ελληνας εσπασε ελληνα και παρολο τα μηνυματα που σταλθηκαν και τις ενημερωσεις που εγιναν τοσο σε εσενα οσο και στον ιδιο σας τον αρχηγο , οι επιθεσεις συνεχιστηκαν και την αλλη μερα με σκοπο τον αφανισμο αυτου του χωριου οπως και εγινε φυσικα,,,
    Ανθελληνισμος στο μεγαλειο του μιλαμε !!!!
    και να σαι σιγουρη οτι αν ξερεις εσυ μια φορα το τι εγινε μεταξυ των συμμαχιων μας,,,,εγω τα ξερω 10,,,
    τωρα οσο αφορα τον διαχωρισμο των συμμαχιων ,,,καταρχην μην μπερδευεις τους σερβερ,,
    ο διαχωρισμος εδω δεν εγινε επειδη δεν συμφωνουσαν καποιοι παιχτες με την πολιτικη του αρχηγου σας..ξερεις πολυ καλα για ποιο λογο εγινε αυτο και μην κρυβεσαι πισω απο το δακτυλο σου,,
    τελικα ποιος κανει οτι δεν καταλαβαινει;;; εγω ή εσυ;;
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη zizanio : 28-10-15 στις 14:42

Το avatar του χρήστη horny smurf
    Περιοχή
    sto stroumfoxorio

Προεπιλογή

πρωτον κρυβομαι εγω πισω απο το δαχτυλο μου που εμφανιζομαι με το ονομα που παιζω και με ξερουν στα τουρνουα ή εσυ ??? δευτερον μπαινετε να κανετε ενα ολοκληρο θεμα για ενα πρωτο χωριο γιατι απλα παρακαλουσατε να αποτυχει η συμμαχια χωρις εσας!!!! κριμα δεν απετυχε....
    το οτι ειμαστε ολοι ελληνες δεν σημαινει οτι πρεπει να παιζουμε και ολοι μαζι εαν δν συμφωνουμε σε καποια πραγματα και τακτικες!!!
    και για να ειμαστε ξεκαροι η συμμαχια θελουμε να ειναι με αρμονια χωρις γκρινιες και με αφορμες για μεγα ζητηματα... μπορεις να ρωτησεις τους παιχτες τους ιδιους για αυτα αν υπηρχαν ή οχι...
    και επειδη καμια διαθεση δεν εχω και "ξεμαλλιασματα" και "τραγικοτητες"
    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΤΟΥΣ ΣΥΜΠΑΙΧΤΕΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΕΛΕΙΟ ΣΕΡΒΕΡ ΠΟΥ ΜΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΑΝ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΔΩΣΑΝ ΤΗΝ ΤΙΜΗ ΝΑ ΠΑΙΖΩ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΜΕ ΕΜΠΙΣΤΕΥΤΗΚΑΝ ΣΕ ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΤΥΧΕ ΚΑΙ ΠΗΡΑ. ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΔΕΝ ΑΡΕΣΟΥΜΕ ΤΙ ΝΑ ΠΩ??? ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΑΡΕΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΟΥΜΕ...

Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. Νέα για το Τουρνουά Travian 2015
    By ixydakis in forum Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 14-06-15, 11:45
  2. τελικοί πρωταθλήματος συμμετοχές.
    By tsilicrator in forum Γενική συζήτηση
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο Μήνυμα: 31-10-13, 22:51
  3. TRAVIAN TOURNAMENT 2012 FINALS
    By konsak in forum Γενικά