Σελίδα 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 30 από 38

Θέμα: Μπραβο στους παικταραδες της LP

Προεπιλογή

Θα τα χαλασουμε τωρα οχι δεσποινιδα ... περισσοτερο γερο-μανταρινακης .. αρχικα δεν ξερω ποια ειναι τα επιθετικα σας διοτι ειμαι αρκετα ''μικρος'' παιχτης δυστυχως και δεν εχω πολλες γνωσεις στο παιχνιδι .
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη tapino xamomilaki : 29-11-15 στις 16:25

Προεπιλογή

[

ΥΓ Αρη οντως μου το καταστρεψατε και για να χαρεις θα σου πω οτι ειχα 180κ τσεκουρια 81κ τευτονες και 22κ catas . Αλλα για να συννενοουμαστε . Ο χρηστος το εκανε γιατι εσυ ουτε το πρωτο μου χωριο δεν εισαι ικανος να μου παρεις. [/QUOTE]

Δεν ξερω να παιρνω χωρια ρε συ που θα παει ομως θα μαθω καποια στιγμη...το στρατο τι μας το αναφερεις για να μας δειξεις οτι ξερεις να φτιαχνεις χαμμερ?
    vamos arianara

Το avatar του χρήστη alfa-romeo
    Περιοχή
    athens greece

Προεπιλογή

Τι ωραια !!!... ολοι εδω ...

Περιοχή
    athens greece

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kaytos Εμφάνιση μηνυμάτων
    x0ax0ax0a0x0a0xa πλακιτσα κανουμε γιαννη για να περναει η ωρα
    εγω εκτακτος ειμαι σε αυτο το server, απλα βαζω λιγο αλατακι και πιπερι στο end game ΚΑΙ ΝΑΙ ΟΙ LP εχουνε μεγαλη διαφορα στον τροπο που κανουνε πεχνιδι σε σχεση με τους αντιπαλους τους (προς το καλυτερο) αρα εγω ειμαι με αυτους που χανουν
    Nαι , ναι καταλαβα ... ... ... μην συνεχιζεις ... : )

Περιοχή
    athens greece

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gloukop Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ρε ειχα μερες να μπω και τωρα τα ειδα. Καλησπερα σε ολα τα παιδια των παλιων καλων εποχων του travian. Ρε χρηστο τωρα εξηγουνται πολλα. Λεω και εγω , καταφεραν να κανουν συγχρονισμενες επιθεσεις αυτοι που νομιζαν οτι για να κανεις τετοια επιθεση μονο με bot τα καταφερνεις Τωρα για τα bot και το αν χρησιμοποιω το ξερεις πολυ καλα πως botaki επιθεσεων δεν χρησιμοποιω. Βγαζω σχεδιο σε getter και με πολλα ατομα και πολλες ωρες πανω απο τα acc κανουμε τις επιθεσεις.
    Παλι καλα που μπηκες και εχει λιγο ενδιαφερον.
    ΓΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΝΝΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ ΗΗΗΗΗΗΗ για σου αντρακο μου. Ασε τα αρωματα και πιασε κανα καταπελτη ρεεεεεεεε.
    Γιωργακη καλησπερα και σε σενα καμια μεταθεση Αθηνα ρε θα παρεις ? Αντε να ξαναπαμε για καμια μπυρα στη Καλλιθεα. Αν και ο Πανος δεν νομιζω να ερθει. Πεφτει παντοφλα τωρα πια

ΥΓ Αρη οντως μου το καταστρεψατε και για να χαρεις θα σου πω οτι ειχα 180κ τσεκουρια 81κ τευτονες και 22κ catas . Αλλα για να συννενοουμαστε . Ο χρηστος το εκανε γιατι εσυ ουτε το πρωτο μου χωριο δεν εισαι ικανος να μου παρεις.

Γιωργο , δε θα με καταστρεψεις εσυ εμενα ... καλα ειμαι με τα αρωματακια μου ησυχος και ωραιος ...

Περιοχή
    athens greece

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Kartalos/George Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πριν από λίγες μέρες μου έρχεται ένα e-mail που έλεγε ότι μου έκανε πρόταση φίλιας ένας φίλος στον λογαριασμό μου στο forum στο travian. Σήμερα λέω ας μπω. Μετά την αποδοχή λέω μια και ήρθα, για να δω στο forum οι νέοι παίχτες έχουν ένταση όπως τότε που παίζαμε εμείς (μπινελίκια, απειλές, δηλώσεις κτλ κτλ) ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΠΑΛΙ ΕΣΑΣ, ΡΕΕΕ ΠΑΤΕ ΚΑΛΑ???!!! ΧΑΧΑΧΑ δεν παίζεστε ρε μάγκες! Όλοι εδώ!! ¶ρης, Γιώργος, Γιάννης, Χρήστος, Αγγελική, Δήμητρα εε δεν έμεινε και κανένας….. (μόνο ο Καυτός δεν μου προκάλεσε εντύπωση)
    Η αλήθεια είναι ότι χάρηκα πάρα πολύ που είστε όλοι καλά!!!! Εύχομαι να συνεχίσετε να είστε έτσι!
    Τραβατε με κι ας κλαιω ...
    Κανονισε ... Γιωργο να μπουμε να παιξουμε στον βιετναμεζικο ρε ... κανε acc και ειμαι μεσα ...
    Σε ελληνικο δε παιζω ... ειμαι International , δε με χωρανε τα συνορα ... !!!

Περιοχή
    athens greece

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gloukop Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλησπέρα δις Μανταρινάκη
    Θέλετε να μου πείτε ποιο acc παίζετε για να ξέρω με ποιαν δεσποινίδα ομιλώ ?Επίσης για το θέμα bot και για το ποιος παίζει έντιμα θα ήθελα να μου πείτε πώς ξέρετε ποια ήταν τα επιθετικά μας χωριά. Θέλετε να μου πείτε σε ποια αστρολόγο πήγατε και σας τα΄πε? Να πάμε και εμείς . Γιατί βέβαια δεν θέλω να πιστέψω ότι έχετε spy Φυσικά νόμιμο είναι άλλα καλύτερα παράνομος (που δεν είμαι) παρά ανεντιμος.
    Κουφαλα kayte ... ...
    Γι αυτο αγορι μου παντα σου ελεγα ... 3 στρατους και ξυλο ...
    Αλλα τι περιμενεις απο ολυμπιακο Γιωργο μου ... καλο ???

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Agg Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μμμμ... το ξυδι να δουμε ποιος θα το βαλει
    To ξυδάκι θα το βάλουμε εμείς.....εσείς θα βάλετε τίποτα καλό???
    Ακόμα κι από την χειρότερη κατάσταση, ακόμα κι από τον χειρότερο άνθρωπο.....πάντα έχεις κάτι να μάθεις....

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο alfa-romeo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κουφαλα kayte ... ...
    Γι αυτο αγορι μου παντα σου ελεγα ... 3 στρατους και ξυλο ...
    Αλλα τι περιμενεις απο ολυμπιακο Γιωργο μου ... καλο ???

AAAAA Σε αυτό έχεις δίκιο. Τώρα που νικάμε (μάλλον) φοβάμαι μην βάλουν κάνα spy και πετάξει καμιά φωτοβολίδα και το λήξει ο ixy εναντίον μας

Προεπιλογή

καλημέρες παιδες
    μια απορία (χωρίς παρεξήγηση) που τη βρίσκετε την όρεξη να στελνετε σταρια σε εναν πεθαμένο σέρβερ?
    Οι προηγούμενες στο προφίλ μου...........grx8: http://postimage.org/image/o3su9nm39/
    820k σε 3 μήνες καλοκαιριού.....
    Προσωπική Ιστοσελίδα:
    http://modelgallery.wikispaces.com/

Σελίδα 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. μπραβο για την αμυνα...
    By areimanios in forum Αρχείο Speed 6
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο Μήνυμα: 14-05-11, 21:01
  2. ΜΠΡΑΒΟ S.A.S.
    By ManDiGo in forum Αρχείο Server 2 (3)
    Απαντήσεις: 133