Σελίδα 1 από 4 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 38

Θέμα: Μπραβο στους παικταραδες της LP

Προεπιλογή Μπραβο στους παικταραδες της LP

Οφειλω να πω ενα μπραβο στους παικταραδες της συμμαχιας LP που καταφερνουν χειροκινητα και χωρις καμμια βοηθεια απο προγραμματακι να στελνουν απο 50 εως 80 επιθεσεις κυμματα στο ιδιο δευτερολεπτο!!! Ειναι δεκα αλανθαστα ατομα που επιλεγουν συνηθως γυρω στις 10-12 πρωτευουσες και στελνουν στο ιδιο δευτερολεπτο 50 εως 80 επιθεσεις ακριβως την ιδια ωρα ....Δηλαδη συνολικα περιπου 1000 (χιλιες) επιθεσεις ακριβως να σκανε την ιδια ωρα (σχεδον παντα 6.00 am)ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ συχρονισμος απο την συμμαχια ουτε ενα λαθος εμεις οσες φορες προσπαθησαμε να στειλουμε μας φευγαν αρκετα δευτερολεπτα (ουτε κουλοι να ημασταν) ενα ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ στον Χαλιφη gloukop που απο εκει που δεν ηξερε που πανε τα τεσσερα μεσα σε λιγους μηνες καταφερε να συντονισει 42 λογαριασμους να στελνουν στο ΙΔΙΟ δευτερολεπτο χιλιαδες επιθεσεις !!! ΕΥΓΕ
    vamos arianara

Προεπιλογή

monoaris το μονο που υπαρχει ειναι ενα σκριπτακι που σου αφηνει να στελνεις μεχρι 4 κυματα το δευτερολεπτο απο ενα ακκ
    ολα τα αλλα τα κανουν χειροκινητα... τα σχεδια και οι χρονοι εκκινησης βγαινουν απο το γκετερ και οι παιχτες που ειναι ενεργοι στελνει ο καθενας τις επιθεσεις του...
    σταματα να γκρινιαζεις και παιξε οπως παιζουν ολοι

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο monoaris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οφειλω να πω ενα μπραβο στους παικταραδες της συμμαχιας LP που καταφερνουν χειροκινητα και χωρις καμμια βοηθεια απο προγραμματακι να στελνουν απο 50 εως 80 επιθεσεις κυμματα στο ιδιο δευτερολεπτο!!! Ειναι δεκα αλανθαστα ατομα που επιλεγουν συνηθως γυρω στις 10-12 πρωτευουσες και στελνουν στο ιδιο δευτερολεπτο 50 εως 80 επιθεσεις ακριβως την ιδια ωρα ....Δηλαδη συνολικα περιπου 1000 (χιλιες) επιθεσεις ακριβως να σκανε την ιδια ωρα (σχεδον παντα 6.00 am)ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ συχρονισμος απο την συμμαχια ουτε ενα λαθος εμεις οσες φορες προσπαθησαμε να στειλουμε μας φευγαν αρκετα δευτερολεπτα (ουτε κουλοι να ημασταν) ενα ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ στον Χαλιφη gloukop που απο εκει που δεν ηξερε που πανε τα τεσσερα μεσα σε λιγους μηνες καταφερε να συντονισει 42 λογαριασμους να στελνουν στο ΙΔΙΟ δευτερολεπτο χιλιαδες επιθεσεις !!! ΕΥΓΕ
    Αρη καλημερα
    Πρωτα απο ολα θα σου πω οτι σε οσους ξερουν τα στοιχειωδη στο travian ξερουν οτι δεν χρειαζεται bot για να καταφερεις αυτο που κανουμε οποτε το μονο που καταφερνεις ειναι να εκτιθεσαι και στους υπολοιπους παιχτες αλλα και στη συμμαχια σου .
    2ον μια συμβουλη . Φτιαξτε getter και θα δεις οτι ολα αυτα ειναι ευκολα.
    3ον εαν σας ξεφυγει μια επιθεση απλα ακυρωστε τη και ανεβαστε πλατεια.
    4ον Ευχαριστω για τα καλα σου λογια . Να το ακουω αυτο απο εσενα που απο οτι εχω καταλαβει τελικα μονο η Δημητρα ο fusitiras και εγω σε ξερουμε στο παιχνιδι ειναι πολυ ωραιο. Τωρα το εαν ξερω και travian ειναι αλλη ιστορια . Σιγουρα ομως προσπαθω να μαθω και καποια μερα ισως να γινω τοσο καλος οσο και εσυ. (Οταν μου κλεψουν 4 σχεδια κατασκευης που θα μου εχεις δωσει εσυ τοτε θα σε φτασω)
    Καλη μερα
    Γιωργος

Προεπιλογή

Γιωργο μακαρι να βαλεις για πολιτικος να σε ψηφισω δαγκωτο!!Ενω ειχα καποιες αμφιβολιες μολις διαβασα το ποσταρισμα σου με επεισες οτι μπορουν απο 42 λογαριασμους να φυγουν εκατονταδες κυματα καταπελτες που σκανε ακριβως στο ιδιο δευτερολεπτο ακριβως την ιδια ωρα σε διαφορετικα χωρια!!Βασιζομαι στο λογο σου οτι παρολο κυκλοφορουν καποια προγραμματακια τα οποια "διευκολυνουν" την ολη διαδικασια εσυ καταφερνεις να συντονισεις ολη την συμμαχια και να στελνουν τα κυμματα επιθεσεων χειροκινητα!! Εισαι Αρχηγος με Α κεφαλαιο...ΕΥΓΕ
    vamos arianara

Προεπιλογή

οκ Αρη δεν θα συνεχισω να προσπαθω να σου εξηγησω πως γινεται . Αλλωστε το νοημα του post σου δεν ειναι αλλο παρα να πησεις τους παιχτες σου οτι παιζετε εναντια σε bot και γι αυτο θα χασετε . Και κατα τα αλλα εγω πρεπει να βαλω για πολιτικος. Παιχτες που επαιζαν με τη Δημητρα σε προηγουμενους servers και τωρα μαζι μας εχουν καταλαβει πως γινεται. Σταματα λοιπον την κλαψα και την προσπαθεια δημιουργιας εντυπωσεων και ψαξε να βρεις πως γινεται. Βλεπεις οτι και ο admin ακομα δεν μπαινει στη διαδικασια να σου απαντησει γιατι αυτο που κανουμε ειναι απο τα στοιχειωδη που πρεπει να ξερεις οταν θες να παιξεις επιθετικα . Τωρα εαν εσυ ο παιχτης των αμετρητων servers δεν το ξερεις σου ξαναλεω παρε με τηλ (εμενα τον αδαη που εμαθα travian μεσα σε λιγους μηνες) να στο εξηγησω. Και για να σε βγαλω απο τη δυσκολη θεση σου υποσχομαι οτι εαν με παρεις τηλ δεν θα σου αναφερω καθολου το παρελθον ουτε θα σε ξεφτιλησω για το πουλημα που μου εχεις και το εχεις παραδεχτει με post εδω στο forum το οποιο δυστυχως για σενα υπαρχει και εαν θες στο δειχνω.
    (και οπως ελεγε και ο σοφος )
    "Εσυ τωρα μπουλη ρουφα το αυγο σου"
    Α. Κοκκοβίκος"

Υ.Γ. Αυριο θα σας ξαναρθουμε .
    Μπορει οποιος θελει να μας ελεγξει για οποιαδηποτε παρανομια.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη gloukop : 27-10-15 στις 14:50

Προεπιλογή

Μου κανει εντυπωση οτι καποιοι παιχτες θελουν να θεωρουνε πως ειναι καλοι στο παιχνιδι, ενεργοι αλλα δεν μπορουν να διανοηθουν οτι 15-20 ατομα -(και οχι 42 ακομα αλλα ευελπιστουμε)- μπορει να αφιερωσουν χρονο εστω και μερικες ωρες για να κανουν μια συνεννοημενη - οργανωμενη επιθεση οπως απαιτει το παιχνιδι. Ειναι η ηττοπαθεια τους αραγε, ή απλα μια απεγνωσμενη προσπαθεια να περισωσουν οτι απομενει απο την συμμαχικη γκρινια, η οποια προφανως επερχεται λογω της ελλειψης οργανοτηκοτητας της διοικησης μιας συμμαχιας? Αυτο δεν το γνωριζω γτ δεν ειμαι σε τετοια συμμαχια, αλλα απο παιχτες που εχουν υπαρξει στην αντιπαλη πλευρα στο παρελθον, εξεπλαγην οταν τους ακουσα να μας παραδεχονται για την πειθαρχεια και την αφοσιωση μας σε ενα σχεδιο. Ναι και αυτοι πιστευαν! οτι αυτα γινονταν με papoutsaki, botaki pasoumaki κλπ, μεχρι που ευχαριστηθηκαν οταν ελαβαν μερος στην παρεα μας στο skype το οποιο εχει γραψει και συνομιλια διαρκειας πολυ πανω απο 12 ωρες.

Κυριες και κυριοι, απλα το παιχνιδι ειναι ΚΑΙ παρεα. Αν δεν το καταλαβουμε αυτο και παιζουμε μονοδιαστατα αφιερωνοντας λιγο χρονο, τοτε απλα παντα θα υπαρχει ενα μειονεκτημα. Ειναι παιχνιδι και ο καθενας εχει δικαιωμα να παιζει οσο μπορει και βεβαια οσο θελει και του επιτρεπουν οι υποχρεωσεις του. Αυτο ομως δεν σημαινει οτι πρεπει να κραζουμε οσους θελουν μπορουν να αφιερωσουν καποιο παραπανω χρονο και κοπο και εχουν δεσει σαν παρεα λογω των κοινων χαρακτηριστικων που τους περιβαλουν (διοτι απλα μετα αυτοεκτιθομαστε και δεν λεει). Και συνεπως εκει με μεγαλη μου χαρα βλεπω πως ισχυει το: με κραζεις?.. με θαυμαζεις :P

Τελος ειναι επισης αρνητικοτατο στοιχειο να εξαπολυουμε στα φορουμ κατηγοριες οι οποιες δεν εχουν βασιμα στοιχεια και προσβαλουν κατα την γνωμη μου το ιδιο το παιχνιδι, αφου με ενα απλο μνμ σε ΜΗ μπορει να ελεγχθει το οτιδηποτε εκει. Το οτι σιγουρα εχουν γινει προσπαθειες (προφανως για να βρισκουμε ποστ εδω), και δεν εχουν βρεθει παραπτωματα δεν λεει τιποτα?

Ταδε εφη ενας παιχτης ο οποιος ευτυχως δεν εχει λαβει μερος σε παλιες ιντριγκες και μπορει να διατηρησει μια σχετικα αμεμπτη γνωμη για το τρεχον θεμα.

Το avatar του χρήστη alfa-romeo
    Περιοχή
    athens greece

Προεπιλογή

Καλησπερα ,
    ρε σεις παίζετε ακόμη ?
    Καταρχην συγχαρητηρια που συνεχιζετε να παιζεται .
    monoari ακομη ρε παιχτη , μετα απο τοσους και τοσους servers και δεν εχεις μαθει πως γινεται ?
    Επειδη εχω παιξει με τον gloukop , ειναι ισως απο τους λιγους που ποτε δεν εχει χρησιμοποιησει botaki .
    Σταματηστε την γκρινια ... ρε ημαρτον !

Ακομη βγαινουν σχεδια κατασκευης ?

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο alfa-romeo Εμφάνιση μηνυμάτων

Βγαινουν σε ανοιχτο διαγωνισμο πλεον και οποιος δωσει τα περισσότερα.
    grx BeyondLimits

Προεπιλογή

Καλησπερα ,
    ρε σεις παίζετε ακόμη ?
    monoari ακομη ρε παιχτη , μετα απο τοσους και τοσους servers και δεν εχεις μαθει πως γινεται ?
    Επειδη εχω παιξει με τον gloukop , ειναι ισως απο τους λιγους που ποτε δεν εχει χρησιμοποιησει botaki .

Την καλησπερα μου δεν παιζω σοβαρα βγαζω καμμια φαλαγγα να περναει η ωρα...ειπα να "παιξω" και λιγο στο φορουμ αλλα και εδω ηρεμα ειναι τα πραματα...που ειναι οι παλιες καλες εποχες με μια κουβεντα καμμια εικοσαρια απαντουσαν και γινοταν τζερτζελος...Σημερα τι λεει ο γκλουκοπ πενθει το επιθετικο του χωριο?
    vamos arianara

Cool

Καλησπερα ,
    ρε σεις παίζετε ακόμη ?

χμμμμ δεν θα επερνα και ορκο (και ξερεις τον ΓΙΩΡΓΟ τον παω με 1000)
    ειπαμε κανωμελετακερχεται
    (kaytos - ponos) - ΕΛΛΗΝΑΣ
    ~I~

Σελίδα 1 από 4 123 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. μπραβο για την αμυνα...
    By areimanios in forum Αρχείο Speed 6
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο Μήνυμα: 14-05-11, 22:01
  2. ΜΠΡΑΒΟ S.A.S.
    By ManDiGo in forum Αρχείο Server 2 (3)
    Απαντήσεις: 133