Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 10

Θέμα: Speed τέλος

Προεπιλογή Speed τέλος

Καλημέρα σε όλους τους συμπαίκτες στον speed από όλες τις συμμαχίες.

Σήμερα στις 11:10 τελειώνει άλλος ένας speed server . Μετά τις 11 30 θα γράψω εδώ το pass του λογαριασμού dune ώστε όποιος θέλει να μπει να δει.
    Ένα μεγάλο μπράβο και ένα ευχαριστώ σε όλους όσους ασχολήθηκαν αυτούς τους 3,5 μήνες από όλες τις συμμαχίες.
    Πρώτα από όλα ένα μπράβο στους Friends Άρη,Δήμητρα ,Νίκο,Αγγελική και όλα τα υπόλοιπα παιδιά .Ιδιαίτερα στον Χρήστο που η είσοδος του τις τελευταίες 45 μέρες έδωσε μεγάλο ενδιαφέρον στον server . Άλλωστε η εμπειρία του και οι γνώσεις του για το παιχνίδι μπορεί να αλλάξει οποιονδήποτε server σε οποιαδήποτε χρονική στιγμή.
    Επίσης θέλω να ευχαριστήσω τις συμμαχίες των gun και 2-3 παιδιά από τους INT που βοήθησαν σε αυτή τη νίκη.
    Και πάμε σε εμάς :η παλιά παρέα που με αφορμή το travian γνωριστήκαμε και έχουμε γίνει φίλοι και έξω από μια οθόνη Τζίμης Τεό,Θάνος,Χαρούλα,Μαρία,Γιώργος,Μιχάλης, Μάριος και Δημήτρης από την όμορφη Κύπρο,Στέφανος Πάνος κι άλλος Πάνος, Δημήτρης ,Κική,και στα καινούργια παιδιά που μπήκαν στην παρέα μας Πέτρος,Στέλλα Κατερίνα,Μιχάλης,κι άλλος Μιχάλης,Θόδωρος,Σάκης,Στέλιος,Δημήτρη,Μάριος,Μαρία-Σταυρούλα.
    ΜΠΡΑΒΟ για τις ατελείωτες ώρες που έμπαιναν και έστελναν ύλες κάθε μέρα σε 3 διαφορετικούς εκπαιδευτές.
    ΜΠΡΑΒΟ για τις απίστευτες άμυνες (Περίπου 7,000,000 που έμειναν και πάνω απο 12,000,000 που φτιάχτηκαν νούμερο απίστευτο για 18-19 λογαριασμούς που έβγαζαν άμυνες.
    ΜΠΡΑΒΟ για τις 12-15 ώρες που ήταν πάνω απο μια οθόνη κάθε φορά που κάναμε σχέδιο επίθεσης
    ΜΠΡΑΒΟ για το ήθος την υπομονή και την ωριμότητα που έδειξαν καθε φορά που κάποιος απο εμάς λόγω κούρασης νευρίαζε και "πέρναγε τα όρια"
    Τέλος ένα μεγάλο ευχαριστώ στούς αφανείς ήρωες στις γυναίκες των παικτών μας που έδειξαν τεράστια υπομονή και δεν έπεσε πολύ παντόφλα Ειρήνη , Άντα , Γιωργία και Αρετή.
    Να αναφερθώ φυσικά σε 3 συμπαίκτες (που για στρατηγικούς λόγους δεν αναφέρω ποιοι είναι) που κράτησαν τα hammer και το rammer τους και δεν έσκασαν. Το έχω περάσει 2 φορές και ξέρω πως πονάει .

Εύχομαι σε όλους καλά Χριστούγεννα με υγεία σε εσάς και τις οικογένειές σας και
    ανανεώνουμε το rendes-vous μας για κάποιον επόμενο server.
    Καλημέρα
    Γιώργος (gloukop)
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη gloukop : 13-12-15 στις 11:27

Προεπιλογή

παίκτης: dune
    pass: 115969002

Προεπιλογή

Hello,

It was a very long server, but it was good, unfortunately my ally not achieved the victory.

I congratulate the ally LP and INT for having managed to win! A victory well done!

I want to also congratulate TerroRPL player for being an extraordinary player.

A hug to all players of this server and my ally, especially for ΚΥΡΑ ΝΙΚΟΛΑΙΝΑ and georbabis!
    See yours at the next server!

Best regards
    Scorpion&Daanny

player: Scorpion&Daanny
    Pass: matar12345
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Scorpion&Daanny : 13-12-15 στις 13:30

Το avatar του χρήστη alfa-romeo
    Περιοχή
    athens greece

Προεπιλογή

Δεν κερδισε ο kaytos-ponos-χρηστος-Ryan Giggs του travian ???

Μπραβο σας για την νικη ...

Προεπιλογή

δεν θα πω πολλα δεν νομιζω οτι εχει νοημα. Aπο εμενα συνχαρητηρια για την νικη σας
    οι LP ητανε με διαφορα η καλυτερη συμμαχεια σε ολα τα επιπεδα του σερβερ,αρα και δικαιoi νικητες.
    γιωργο 5 και 6 ατομα δεν γινετε να νικησουνε μια καλοδουλεμενη μιχανη οπως ειναι η δικη σας θελει πολυ δουλεια και σημμετοχη
    αρα ενα ατομο ειναι αδυνατο να αλαξει εστο και λιγο την ροη.
    πολλα μπραβο θελω να δωσω στα παιδια που δεν τα παρατησανε και μεινανε παρα την διαγραφομενη ηττα μεχρι και το τελος ενεργοι.ονοματα δεν θα πω ετσι και αλλιως δεν ειμαι leader για να το κανω.

και λιγο χαβαλε
    απλα το καθιστερησαμε για να περασουμε ησυχες γιορτες (ελπιζουμε να μην ανοιξει πριν) :P
    ρε Γιαννη στο εχω πει τοσες φορες ειμαι LIVERPOOL ελεος δλδ :P
    (kaytos - ponos) - ΕΛΛΗΝΑΣ
    ~I~

Το avatar του χρήστη Agg
    Περιοχή
    Βορεια

Προεπιλογή

ουπς τελειωσε; τωρα το εμαθα... πλακα κανω
    Συγχαρητηρια παιδια των λπ και στους συμμαχους σας , αξιοι
    ειχατε διαρκεια, ειχατε συνοχη, ειχατε δεμενη ομαδα, λιγοι μεν αλλα σας εζησα στον προηγουμενο σερβερ ενα μηνα και το καταλαβα
    Αξιοι και εμεις για τον αγωνα μας μεχρι τελους, προσπαθησαμε να το παλεψουμε βουλωνοντας τα αυτια (και τα ματια μη σας πω)...
    μπραβο στη δημητρα για το κουραγιο της και σε ολα τα παιδια... ολοι μα ολοι κατι προσφαιρανε

Οσο για τη μορφη, το ινδαλμα, τον τελειο (= ψωναρα) αυτος ο ενας, οντως εφτανε να εμπνευσει (=καηκαμε, ξημερωσαμε, λιωσαμε)
    και να δωσει ψυχολογικη αναταση για τη συννεχεια στο παιχνιδι... γιατι σιγουρα και εσεις στην λπ παιδια ψιλοπαγωσατε για ενα διαστημα. Για μας αυτη ητανε η ικανοιποιηση

Καλες γιορτες σε ολους με υγεια
    Καλα να ειμαστε , ραντεβου στον επομενο σπιντ

Περιοχή
    athens greece

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kaytos Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν θα πω πολλα δεν νομιζω οτι εχει νοημα. Aπο εμενα συνχαρητηρια για την νικη σας
    οι LP ητανε με διαφορα η καλυτερη συμμαχεια σε ολα τα επιπεδα του σερβερ,αρα και δικαιoi νικητες.
    γιωργο 5 και 6 ατομα δεν γινετε να νικησουνε μια καλοδουλεμενη μιχανη οπως ειναι η δικη σας θελει πολυ δουλεια και σημμετοχη
    αρα ενα ατομο ειναι αδυνατο να αλαξει εστο και λιγο την ροη.
    πολλα μπραβο θελω να δωσω στα παιδια που δεν τα παρατησανε και μεινανε παρα την διαγραφομενη ηττα μεχρι και το τελος ενεργοι.ονοματα δεν θα πω ετσι και αλλιως δεν ειμαι leader για να το κανω.

και λιγο χαβαλε
    απλα το καθιστερησαμε για να περασουμε ησυχες γιορτες (ελπιζουμε να μην ανοιξει πριν) :P
    ρε Γιαννη στο εχω πει τοσες φορες ειμαι LIVERPOOL ελεος δλδ :P

Οκ ... Steven Gerrard ...

Προεπιλογή

Καλημέρα σε όλες και όλους
    Ως μέλος της ομάδας που τράβηξε το κουπί επί 3,5 μήνες στην οργάνωση, στο στήσιμο και την διαχείριση υλών/στρατών/αντικειμένων από πλευράς L.P. θέλω να ευχαριστήσω τους αντιπάλους μας, για το ότι στάθηκαν όρθιοι μέχρι τέλους, και έδωσαν έτσι αξία και στο δικό μας παιχνίδι, έδωσαν ένα νόημα και στους δικούς μας στρατούς να πέσουν στο τέλος. (η αλήθεια είναι ότι υπήρχε μια αγωνία (έως ελαφρά ανησυχία θα λεγα) μετα τα όσα είδαμε στον καλοκαιρινό.
    Δεν χρειάζεται να αναλύσω περαιτέρω τους λόγους για τους οποίους κερδίσαμε, τα είπε ο Γιώργος πιο πάνω όλα...
    Αλλωστε μια ματιά εαν ρίξει κανείς στους μικρούς/μεγάλους και στον μοναδικό εκπαιδευτή θα καταλάβει πολύ εύκολα, γιατί υπήρξε μεγάλη διαφορά στους στρατούς των δύο πλευρών.
    Το σημείο στο οποίο νομίζω οτι κάναμε τη διαφορά, ήταν όταν μετά τον μηδενισμό του επιθετικού του Γιώργου, οι αντίπαλοι προσπάθησαν να επαναλάβουν αυτό το κατόρθωμα σε 2 ακόμα επιθετικά χωριά (teoist-fletcher) χωρίς όμως αποτέλεσμα.
    Η γρήγορη αντίδραση των νυχτερινών σίττερ, και η τοποθέτηση ματιών στα ακκ που δέχοταν επίθεση, μας βοήθησαν να βγάλουμε 2 πολύ καλές άμυνες, κι εκεί κρίθηκαν όλα. Οι στρατοί των χωριών που έμειναν όρθια, κατάφεραν να φτάσουν στο αντίπαλο θαύμα, και να το ρίξουν όσο έπρεπε για να πάρουμε τη νίκη.
    26/11: http://travian-reports.net/gr/report...27,17883fc004d
    6/12 : http://travian-reports.net/gr/report...9a,184531e262e
    13/12: http://travian-reports.net/gr/report...36,1906566219a

Καλές γιορτές σε όλες και όλους
    με υγεία και ευτυχισμένες οικογενειακές στιγμές

Θάνος - Aegis
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη thlal21 : 15-12-15 στις 13:54
    Ακόμα κι από την χειρότερη κατάσταση, ακόμα κι από τον χειρότερο άνθρωπο.....πάντα έχεις κάτι να μάθεις....

Περιοχή
    athens greece

Προεπιλογή

Αυτο που παρατηρω και δε μου αρεσει καθολου (chic) ειναι τα πολυ ευγενη μηνυματα που ανταλλασουν οι αντιπαλοι .
    Ρε σεις της L.P. κερδισατε ...
    Που ειναι οι παλιες καλες εποχες ?

Αναπολωωωωωωω
    !!!!!!!!!!!!!!!!

Προεπιλογή

Οι παλιες καλες εποχες περασαν.Ειναι και η κριση στην μεση.Κερδισαμε ναι αλλα κραταμε και το savoir vivre.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη blacksnow1 : 16-12-15 στις 20:24

Παρόμοια Θέματα

1. και ξανά το ιδιο τέλος?
    By Ave ne ve in forum Αρχείο Server 5 (4)
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 31-05-14, 12:57
  2. Τέλος grx6
    By thodorh in forum Αρχείο Speed 6
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 29-04-11, 11:20
  3. μετα το τέλος.
    By book in forum Γενικά
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-03-10, 13:43
  4. Τέλος! συγχαρητήρια και ευχαριστίες !
    By Zwgrafos Hunters in forum Αρχείο Speed 3
    Απαντήσεις: 220
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-11-09, 23:48
  5. Αλήθειες για το τέλος του σ2...
    By katsantonis in forum Αρχείο Server 2 (1)
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-02-09, 11:32

Δικαιώματα - Επιλογές