Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 16

Θέμα: I am back !

Περιοχή
    athens

Talking I am back !

Πόσα χρόνια έχω να ποστάρω στο γενικό φόρουμ του τράβιαν ;
    Από εποχής nekromantis - thanosd mod ?

Μετά από τόσα χρόνια σε ελληνικούς σέρβερ, και εμφανιστήκαμε εδώ στον s20 .
    Και βρίσκω πάλι μπροστά μου τα καλόπαιδα της TGR και όχι μόνο.
    Είπα να σας τσιγκλήσω λίγο.
    Έτσι μια μίνι παρουσίαση του σέρβερ...

heavy gold server
    χάνεις τον στρατό σου σε στούκα.
    πατάς ρόπαλα από όλα τα στρατόπεδα, τα εντάσεις στο καπ, και σε 3 μέρες μαζί με μιά 50άρα κάρτα σε καλέσματα έχεις πάλι 30Κ ρόπαλα. Βλέπε LooneyT
    Ε αυτό δεν είναι τράβιαν παιδιά...
    Εδώ μετράμε ποιός έχει μακρύτερο... πορτοφόλι..
    Όταν ο επιθετικός μπορεί να κόβει γρηγορότερα επιθετικά από ότι ένας αμυντικός αμυντικά... και να θέλουμε 400 ευρώ τον μήνα για το κάθε επιθετικό ακκ, ευχαριστώ πολύ.
    Έτσι γίνεται μάγκας και ο πιο άμπαλος παίκτης του τράβιαν.
    Να κάτι σαν τον vakero ας πούμε.
    Σαν τον geosk .
    Ο σκοπός είναι να θές ένα μήνα σερί να κόψεις 60Κ ρόπαλα και όχι μιά βδομάδα...
    Δηλαδή έχει ο επιθετικός που έχει το πλεονέκτημα πως θές για κάθε επιθετικό στρατό αντίστοιχο χ3 αμυντικό για να τον σταματήσεις.
    Αν κόβεις κιόλας στα ίσα και ίσως γρηγορότερα από ότι ο αμυντικός εσύ επιθετικά, τότε με 10 παίκτες heavy golders καθαρίζεις τα πάντα.
    Και η πλάκα είναι πως κοκορεύεται και ο nasas... ποιός ο nasas !!
    χαχαχα ρε δεν υπάρχετε σου λέω...
    Θα μείνουμε να τελειώσουμε τον σέρβερ.
    Μαζευτείτε τον σεπτέμβριο, βάλτε τις καλές σας μπότες , ξεσκονίστε τα βιβλία που μάθατε τράβιαν και ελάτε.
    Θα χειμωνιάσει να πάμε στον σ2 , σε κείνον εκεί τον αργό...
    Να δώ πόσοι από σας μπορείτε εκεί να δείξετε τι τράβιαν ξέρετε.
    Εγώ δεν είμαι σαν τον αναστήθηκα...τους τελειώνω τους σέρβερ, με κάπ ή χωρίς κάπ.
    Όταν έχεις παίκτες δίπλα σου να σε στηρίξουν δεν υπάρχει θέμα.

Επίσης θα ήθελα λίγο να αναφερθώ στο ήθος και στην ηθική μερικών από σας.
    Εγώ θα έλεγα πως απλά χρησιμοποιείτε τους πάντες.
    Φύγατε από τον s19 μαλωμένοι με τον αναστήθηκα, μπήκατε σε αυτόν τον σέρβερ να παίξετε κόντρα του.
    Ούτε οι σύμμαχοί του τα παιδιά από DB δεν τον άντεξαν.
    Και όταν τον έδιωξαν, τον έσπαγαν, εσείς του βγάλατε άμυνες...
    Εσείς οι μαλλωμένοι μαζί του.
    Διδάσκετε ήθος παιδιά, τι να πώ, συγχαρητήρια.
    Ντάξει για τα χαζά του φίλου του Χρήστου δεν συζητάω..
    Ρε συ , δεν μουδιάσαν τα δάχτυλά σου στο πληκτρολόγιο ;
    Έστειλες τόσα μηνύματα που ούτε η γραμματέας του Σόϊμπλε να ήσουν.

Εδώ είμαστε λοιπόν να τα λέμε, άντε να σας ακούσω λίγο... παρακαλώ πολύ όμως επώνυμα. Να ξέρω ποιός μιλάει.
    Να μην μου κάνετε τις κυρίες...
    ¶ ρε δούκας που σας χρειάζεται....

Δούκας

Προεπιλογή

Καλημέρα σε όλο το φόρουμ!Εγώ θα κάνω μία απλή ερώτηση!Κάθε φορά που χάνεις έναν σέρβερ αποφασίζεις να κάνεις ποστ στα φόρουμ να σώσεις τι??Ξεκινάς την παραπληρόφορηση και την παπαρολογία χωρίς καν να ξέρεις τι και πως!Μας λες ότι τρώμε 400 ευρώ σε κάθε επιθετικό λογαριασμό(που και να το κάνουμε γεια μας και χαρά μας έχουμε τα λεφτά που τα δουλεύουμε και το ξοδεύουμε όπως και όπου θέλουμε!Εσείς από την άλλη τι κάνετε?για πες στον κόσμο) και ότι είμαστε απλά κακομαθημένα καλόπαιδα!Σε πληροφορώ φίλε μου πως θα ζήλευες πολύ την παρέα που έχουμε και τα γούστα και το γέλιο που βγάζουμε πάνω σας δεν έχει όριο!Α επίσης για πες μας ρε φίλε για τιμή και παντελόνια!Θυμάσαι οταν είχε ξεκινήσει ο σέρβερ που κάναμε όλοι μαζί κλήση?εγώ εσύ ο ability o crazy man και οι υπόλοιποι?Θυμάσαι τι έλεγες?Ότι εσύ θα είσαι εναντίον του anastithika και πως θα τους σπας και εσύ?Για πες τι έκανες στην τελική...Κάνατε μία συμμαχία ε για να χτυπήσετε εμάς μήπως??Είχατε συμφωνήσει από πριν με την συμμαχία του anastithika!Πω πω για πες τα παντελόνια που φοράς πόσο κάνουν τελικά κύριε Δούκα?Πω πω ένας άντρας!Σταμάτα να δίνεις ότι να ναι πληροφορίες στον κόσμο!Πες τα πράγματα με το όνομα τους σαν άντρας!Παραδέξου οτι απλά λιτά και απέριττα σας διαλύσαμε με τον έναν η άλλον τρόπο!Δεν είναι κακό να παραδέχεσαι όταν χάνεις!Όσο για αυτό που λες να παίξουμε σε άλλον σέρβερ κανονικό εγώ θα σου πω ένα πράγμα!Είναι ρε φίλε λες και παίζουμε pro evolution soccer και εσύ μου λες ότι είσαι καλύτερος από εμένα επειδή παίζεις καλά FIFA!Με νιώθεις η να γίνω λίγο πιο αναλυτικός?Οπότε φιλαράκι αν δεν γουστάρεις empire απλά δεν παίζεις και πας παρακάτω!Δεν υπάρχει λόγος για κλάμα στα ποστ του φόρουμ!

Το Πάσχα πλησιάζει...

Υ.Γ:Μήπως έχεις καιρό να παίξεις τράβιαν η γέρασες τα ξέχασες;?Γιατί από πάντα θυμάμαι να μην γίνεται να πάρεις πρωτεύουσα με αρχηγούς!Εσύ τι πήγες να κάνεις εκείνη την ήμερα τραβιανικέ φίλε μου?

Φιλικά και με σεβασμό,

Bat-Man

Προεπιλογή

Επειδή είμαι καινούργια στο παιχνίδι μπορεί να μου πει κάποιος τα rams που χρησιμεύουν?

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Riven Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επειδή είμαι καινούργια στο παιχνίδι μπορεί να μου πει κάποιος τα rams που χρησιμεύουν?
    Rams?Τι είναι αυτό?

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ducatisti2005 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πόσα χρόνια έχω να ποστάρω στο γενικό φόρουμ του τράβιαν ;
    Από εποχής nekromantis - thanosd mod ?

Μετά από τόσα χρόνια σε ελληνικούς σέρβερ, και εμφανιστήκαμε εδώ στον s20 .
    Και βρίσκω πάλι μπροστά μου τα καλόπαιδα της TGR και όχι μόνο.
    Είπα να σας τσιγκλήσω λίγο.
    Έτσι μια μίνι παρουσίαση του σέρβερ...

heavy gold server
    χάνεις τον στρατό σου σε στούκα.
    πατάς ρόπαλα από όλα τα στρατόπεδα, τα εντάσεις στο καπ, και σε 3 μέρες μαζί με μιά 50άρα κάρτα σε καλέσματα έχεις πάλι 30Κ ρόπαλα. Βλέπε LooneyT
    Ε αυτό δεν είναι τράβιαν παιδιά...
    Εδώ μετράμε ποιός έχει μακρύτερο... πορτοφόλι..
    Όταν ο επιθετικός μπορεί να κόβει γρηγορότερα επιθετικά από ότι ένας αμυντικός αμυντικά... και να θέλουμε 400 ευρώ τον μήνα για το κάθε επιθετικό ακκ, ευχαριστώ πολύ.
    Έτσι γίνεται μάγκας και ο πιο άμπαλος παίκτης του τράβιαν.
    Να κάτι σαν τον vakero ας πούμε.
    Σαν τον geosk .
    Ο σκοπός είναι να θές ένα μήνα σερί να κόψεις 60Κ ρόπαλα και όχι μιά βδομάδα...
    Δηλαδή έχει ο επιθετικός που έχει το πλεονέκτημα πως θές για κάθε επιθετικό στρατό αντίστοιχο χ3 αμυντικό για να τον σταματήσεις.
    Αν κόβεις κιόλας στα ίσα και ίσως γρηγορότερα από ότι ο αμυντικός εσύ επιθετικά, τότε με 10 παίκτες heavy golders καθαρίζεις τα πάντα.
    Και η πλάκα είναι πως κοκορεύεται και ο nasas... ποιός ο nasas !!
    χαχαχα ρε δεν υπάρχετε σου λέω...
    Θα μείνουμε να τελειώσουμε τον σέρβερ.
    Μαζευτείτε τον σεπτέμβριο, βάλτε τις καλές σας μπότες , ξεσκονίστε τα βιβλία που μάθατε τράβιαν και ελάτε.
    Θα χειμωνιάσει να πάμε στον σ2 , σε κείνον εκεί τον αργό...
    Να δώ πόσοι από σας μπορείτε εκεί να δείξετε τι τράβιαν ξέρετε.
    Εγώ δεν είμαι σαν τον αναστήθηκα...τους τελειώνω τους σέρβερ, με κάπ ή χωρίς κάπ.
    Όταν έχεις παίκτες δίπλα σου να σε στηρίξουν δεν υπάρχει θέμα.

Επίσης θα ήθελα λίγο να αναφερθώ στο ήθος και στην ηθική μερικών από σας.
    Εγώ θα έλεγα πως απλά χρησιμοποιείτε τους πάντες.
    Φύγατε από τον s19 μαλωμένοι με τον αναστήθηκα, μπήκατε σε αυτόν τον σέρβερ να παίξετε κόντρα του.
    Ούτε οι σύμμαχοί του τα παιδιά από DB δεν τον άντεξαν.
    Και όταν τον έδιωξαν, τον έσπαγαν, εσείς του βγάλατε άμυνες...
    Εσείς οι μαλλωμένοι μαζί του.
    Διδάσκετε ήθος παιδιά, τι να πώ, συγχαρητήρια.
    Ντάξει για τα χαζά του φίλου του Χρήστου δεν συζητάω..
    Ρε συ , δεν μουδιάσαν τα δάχτυλά σου στο πληκτρολόγιο ;
    Έστειλες τόσα μηνύματα που ούτε η γραμματέας του Σόϊμπλε να ήσουν.

Εδώ είμαστε λοιπόν να τα λέμε, άντε να σας ακούσω λίγο... παρακαλώ πολύ όμως επώνυμα. Να ξέρω ποιός μιλάει.
    Να μην μου κάνετε τις κυρίες...
    Filtate douka afou energopoihses to forum meta apo xronia, oxi oti tha mas diavasei kaneis apla prepei na s apanthsw.....Esy eisai o teleutaios pou mporeis na milhseis gia katalalwsh xrusou pou enswmatwneis olh thn wra imperia...esy o idios to exeis paradextei.mhn me kaneis doukako na sou postarw apodeikseis :P..apo ekei k pera mas exete mhdenisei 1 prwteuousa k emeis 13? 14? exoume xasei to noumero.....epishs file tha se parakalousa na enhmerwtheite oson afora thn xrhsimothta tou poliorkhtikou kriou...einai pisteyw kovmiko unit.....Oson afora gia to neo rantevou re aderfe exeis faei 100 diaseiseis apo tis apanwtes fapes, oi giatroi lene 1 xrono apoxh prepei na kaneis alliws vriskesai se kinduno....

Me polu agaph

Katy_perry

Περιοχή
    athens

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Bat-man Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλημέρα σε όλο το φόρουμ!Εγώ θα κάνω μία απλή ερώτηση!Κάθε φορά που χάνεις έναν σέρβερ αποφασίζεις να κάνεις ποστ στα φόρουμ να σώσεις τι??Ξεκινάς την παραπληρόφορηση και την παπαρολογία χωρίς καν να ξέρεις τι και πως!Μας λες ότι τρώμε 400 ευρώ σε κάθε επιθετικό λογαριασμό(που και να το κάνουμε γεια μας και χαρά μας έχουμε τα λεφτά που τα δουλεύουμε και το ξοδεύουμε όπως και όπου θέλουμε!Εσείς από την άλλη τι κάνετε?για πες στον κόσμο) και ότι είμαστε απλά κακομαθημένα καλόπαιδα!Σε πληροφορώ φίλε μου πως θα ζήλευες πολύ την παρέα που έχουμε και τα γούστα και το γέλιο που βγάζουμε πάνω σας δεν έχει όριο!Α επίσης για πες μας ρε φίλε για τιμή και παντελόνια!Θυμάσαι οταν είχε ξεκινήσει ο σέρβερ που κάναμε όλοι μαζί κλήση?εγώ εσύ ο ability o crazy man και οι υπόλοιποι?Θυμάσαι τι έλεγες?Ότι εσύ θα είσαι εναντίον του anastithika και πως θα τους σπας και εσύ?Για πες τι έκανες στην τελική...Κάνατε μία συμμαχία ε για να χτυπήσετε εμάς μήπως??Είχατε συμφωνήσει από πριν με την συμμαχία του anastithika!Πω πω για πες τα παντελόνια που φοράς πόσο κάνουν τελικά κύριε Δούκα?Πω πω ένας άντρας!Σταμάτα να δίνεις ότι να ναι πληροφορίες στον κόσμο!Πες τα πράγματα με το όνομα τους σαν άντρας!Παραδέξου οτι απλά λιτά και απέριττα σας διαλύσαμε με τον έναν η άλλον τρόπο!Δεν είναι κακό να παραδέχεσαι όταν χάνεις!Όσο για αυτό που λες να παίξουμε σε άλλον σέρβερ κανονικό εγώ θα σου πω ένα πράγμα!Είναι ρε φίλε λες και παίζουμε pro evolution soccer και εσύ μου λες ότι είσαι καλύτερος από εμένα επειδή παίζεις καλά FIFA!Με νιώθεις η να γίνω λίγο πιο αναλυτικός?Οπότε φιλαράκι αν δεν γουστάρεις empire απλά δεν παίζεις και πας παρακάτω!Δεν υπάρχει λόγος για κλάμα στα ποστ του φόρουμ!

Το Πάσχα πλησιάζει...

Υ.Γ:Μήπως έχεις καιρό να παίξεις τράβιαν η γέρασες τα ξέχασες;?Γιατί από πάντα θυμάμαι να μην γίνεται να πάρεις πρωτεύουσα με αρχηγούς!Εσύ τι πήγες να κάνεις εκείνη την ήμερα τραβιανικέ φίλε μου?

Φιλικά και με σεβασμό,

Bat-Man

Στην κλήση που κάναμε να ξέρουν και τα παιδιά από Db τότε... Ζητήσατε να κάνουμε nap για να κοπανήσετε τον αναστήθηκα χωρίς να έχετε να ασχολείστε και μαζί μας.
    Και μόλις τελειώνατε αυτούς, μετά τι ;
    Θα ασχολιόσασταν μαζί μας....
    Ηλίου φαεινότερον.
    Αλλά έλα μου ντέ που εγώ δεν γουστάριζα αυτές τις ξήγες...
    Και σας χάλασα έστω και προς το παρόν τα σχέδια...
    Βγάλε τις συνομιλίες από το skype να δούμε τι είπαμε τότε που με κατηγορείς για παπαρολογίες.
    Να δούμε τι έλεγε τότε ο Λαμπίδης.
    Και όλη η σούπερ ομάδα σας.

Φίλε batman.. Και λοιποί...
    Τα είπα και στον φίλτατο κατι περι.
    Το να κοκορεύεσαι και να κομπάζεις ενώ γνωρίζεις την διαφορά δυναμικότητας μεταξύ συμμαχιών, μόνο προς τιμήν σου δεν είναι.
    Εσείς μπήκατε παρέα, και μείς κάναμε στρατολόγηση από τους εγγεγραμμένους.
    Και εδώ που φτάσαν τα παιδιά και η συμμαχία είναι άξιοι συγχαρητηρίων. Πολλούς από αυτούς θα τους ήθελα πραγματικά σε έναν επόμενο σέρβερ.
    Η παρέα των Db το ίδιο.
    Οι καλοί επιθετικοί γνώστες του αντικειμένου, ελάχιστοι.
    Παρόλα αυτά, παρά του ότι χάσαν 15 μέρες να ασχολούνται με τον ακατανόμαστο ... με τις οδηγίες σας βέβαια...ώστε να πάρετε κεφάλι στον σέρβερ, και τα παιδιά παίζουν εξαιρετικά.
    Σε σέρβερ επειδή λές πως ξέρεις τράβιαν, που ο επιθετικός κόβει πιο γρήγορα στρατό από ότι ένα αμυντικό ακκ, ανάλογα τα λεφτά που έχει στην τσέπη, (για βλάκες τους έχεις τους Γερμανούς???)(ξέρουν πως εμείς οι Έλληνες μόνο για παρέλαση και κοκόρεμα είμαστε, αρκεί να πετύχουν τους ιδανικούς. δηλαδή εσάς.) (θα μπορούσατε να τα φάτε ρε στα μπουζούκια με καμιά κοπελίτσα...)
    Όταν λοιπόν ο επιθετικός κόβει γρηγορότερα από τους αμυντικούς στρατό, τότε αυτός δεν είναι σέρβερ.
    Είναι σαν το : με τον παρά μου καταφέρνω και την κυρά μου.
    Έτσι ακριβώς.
    Αν δεν το παραδεχτείς αυτό, τότε ειλικρινά δεν έχουμε να πούμε τίποτα.

Και κάτι άλλο. Εγώ θα πώ στα παιδιά και της δικής μου συμμαχίας και των υπολοίπων να πατήσουν μια ομαδική διαγραφή.
    Να κοκορεύεστε με την ησυχία σας και μετά να κοπανιέστε μεταξύ σας.
    Να παίξετε χαλαρά ΦΙΦΑ...

Δούκας

Περιοχή
    athens

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο GSXRR Εμφάνιση μηνυμάτων
    Filtate douka afou energopoihses to forum meta apo xronia, oxi oti tha mas diavasei kaneis apla prepei na s apanthsw.....Esy eisai o teleutaios pou mporeis na milhseis gia katalalwsh xrusou pou enswmatwneis olh thn wra imperia...esy o idios to exeis paradextei.mhn me kaneis doukako na sou postarw apodeikseis :P..apo ekei k pera mas exete mhdenisei 1 prwteuousa k emeis 13? 14? exoume xasei to noumero.....epishs file tha se parakalousa na enhmerwtheite oson afora thn xrhsimothta tou poliorkhtikou kriou...einai pisteyw kovmiko unit.....Oson afora gia to neo rantevou re aderfe exeis faei 100 diaseiseis apo tis apanwtes fapes, oi giatroi lene 1 xrono apoxh prepei na kaneis alliws vriskesai se kinduno....

Me polu agaph

Katy_perry
    Θέλω να ποστάρεις ρε συ αποδείξεις...
    Από που τις έχεις ;
    Από το skype ? Από δεύτερο ακκ στην συμμαχία μου?
    Και ναι, ίσως ο μόνος που έκοψα 4 φορές στρατό και έχωσα κάποια λεφτά στον σέρβερ.
    Γιατί αν υπήρχαν άλλοι 10 σαν εμένα να το κάνουν, θα είχατε αποικήσει στην αφρική.
    Καλώς ή κακώς τα παιδιά δεν θέλανα να παίξουν κατά αυτόν τον τρόπο.
    Σε έναν άλλον empire αν ξαναμπούμε, θα ξέρουν όσοι έρθουν πως εδώ θέλει 50ευρώ την εβδομάδα για να παίξεις επίθεση.
    Αλλιώς δεν γίνεται. Χάνεις 30Κ ρόπαλα, στουκάρεις... Δες τους δικούς σου. Πόσοι στουκάρατε; και μετά από πόσες μέρες ξαναείχατε τον ίδιο στρατό; 3-4 ?
    Και εντάξεις, και καζάνι με καλέσματα...
    Χώσε χρήμααααααααααααααααααααααα !!
    Συνεχίζετε και κοκορευόσαστε για τις σπασμένες κάπ.
    Κάτι σαν τον γαύρο. Παίζει το μπάτζετ των εκατομμυρίων με την Χ ομάδα που όλοι οι παίκτες είναι το μηνιάτικο του προπονητή τους, και όταν κερδίζουν κάνουν πάρτυ.
    Όταν χάνουν.... άστο.
    Όπως και σείς. Να κερδίσουμε με όποιον τρόπο. Ακόμα και σύμμαχοι με τον αναστήθηκα.

Ήθος και ηθική.
    Αυτό πρέπει να είναι το σλόγκαν σας.

Δούκας

Περιοχή
    athens

Προεπιλογή

Τα γραπτά μένουν...

http://prntscr.com/ar6xel
    [14/2/2016 10:51:50 μμ] Geolamb 1 crazy man: λεω αυριο να κανουμε ενα ρουμ στις 7 μαζι και με ΠΚΕ να τα πουμε
    [14/2/2016 10:51:50 μμ] doukas: είμαι ο Νίκος...
    [14/2/2016 10:52:01 μμ] doukas: έχω χάσει επεισόδια.
    [14/2/2016 10:52:07 μμ] doukas: ΠΚΕ ;
    [14/2/2016 10:53:06 μμ] Geolamb 1 crazy man: εγραψα και πριν μαλλον δεν ησουν τοτε οτι ζητησαν και μιλησαμε μαζι τους
    [14/2/2016 10:53:18 μμ] Geolamb 1 crazy man: και ειπαν να μιλησουμε ολοι μαζι
    [15/2/2016 7:04:24 μμ] Geolamb 1 crazy man: θελω να καταλαβω κατι
    [15/2/2016 7:04:53 μμ] Geolamb 1 crazy man: υπαρχει καποιο προβλημα αν η ενωση ειναι και με ΚΠΕ ?
    [15/2/2016 7:05:31 μμ] Γιάννης (Μαύρος ιππότης): αυτό θα ηταν ιδανικο για μενα
    [15/2/2016 7:05:33 μμ] αναστασης ability: γιωργο ναι
    [15/2/2016 7:05:38 μμ] αναστασης ability: κ για εμας
    [15/2/2016 7:05:49 μμ] αναστασης ability: δεν εχω κατι με ΠΚΕ
    [15/2/2016 7:06:03 μμ] αναστασης ability: απλα ειναι μια μεγαλη συμμαχια
    [15/2/2016 7:06:12 μμ] αναστασης ability: εμεις παμε να κανουμε το αντιβαρο
    [15/2/2016 7:06:52 μμ] Geolamb 1 crazy man: νομιζω το αντιβαρο ειναι ο μανωλης σε αυτο το σερβερ
    [15/2/2016 7:07:00 μμ] Γιάννης (Μαύρος ιππότης): ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ θα ημαστε μια μεγαλη συμμαχια
    [15/2/2016 7:07:13 μμ] αναστασης ability: ναι αλλα δεν θα εχει ενδιαφερον
    [15/2/2016 7:25:51 μμ] Geolamb 1 crazy man: υπαρχει καποιο προβλημα να μπει εδω ο εκπροσωπος της ΚΠΕ ?
    [15/2/2016 8:07:01 μμ] Geolamb 1 crazy man: ονομασε αυτο το ρουμ Γιαννη
    [15/2/2016 8:12:04 μμ] Γιάννης (Μαύρος ιππότης): πως να το πω?
    [15/2/2016 8:12:43 μμ] Geolamb 1 crazy man: ηγεσιες σερβερ 20
    [15/2/2016 8:12:46 μμ] Nontas-dark1985: grd ellas pke

[15/2/2016 9:05:27 μμ] Νontas - Batmobile: αποφασισαμε να μην ενωθουν ελλας grd kai ΠΚΕ γιατι δεν θα εχει νοημα μετα ο σερβερ
    [15/2/2016 9:06:11 μμ] velerefontis (Νίκος): μα και grd, grd1 και ΠΚΕ είναι ακριβώς το ίδιο.
    [15/2/2016 9:06:19 μμ] velerefontis (Νίκος): χωρίς την ελλάς και εμένα.
    [15/2/2016 9:06:45 μμ] velerefontis (Νίκος): εγώ αυτό που καταλαβαίνω λοιπόν είναι πως αν φύγει από την μέση ο μανώλης
    [15/2/2016 9:06:53 μμ] velerefontis (Νίκος): τότε μένω εγώ και ο αναστάσης.
    [15/2/2016 9:06:57 μμ] Νontas - Batmobile: θα γινει μια ενωση grd kai ΠΚΕ και με ελλας κραταμε μια ουδετερη σταση προς το παρον

ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ... σχολιάζω εγώ....
    [15/2/2016 9:07:00 μμ] velerefontis (Νίκος): απλά μαθηματικά παίδες.
    [15/2/2016 9:07:10 μμ] velerefontis (Νίκος): όπως το είπες... προς το παρόν.
    [15/2/2016 9:08:30 μμ] Vaggelis K. "Batman": και όταν βγει από τη μέση?
    [15/2/2016 9:08:41 μμ] Vaggelis K. "Batman": τι θα παίζοuμε sim city?

Όπως διαπιστώνετε όλοι, ο στόχος των σημερινών LooneyT ήταν προφανής.
    Σπάμε τον αναστήθηκα... κάνουμε nap με HEllas, και μόλις σπάσουμε αυτούς με την ησυχία μας σπάμε και τους άλλους.
    Εγώ λοιπόν έκανα την έκπληξη, μόνο και μόνο για να έχει ενδιαφέρον ο σέρβερ.
    Πήγα με τον αναστήθηκα.
    Ο αναστήθηκα έφυγε... τον σπάγαν οι σημερινοί Db και οι LooneyT ώς γνήσιοι παντελονάτοι, του στήσαν άμυνες ενάντια στους DB.
    ΑΝ υπάρχει κάτι που ξέχασα από το skype... να μου το πείτε.

Δούκας

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ducatisti2005 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τα γραπτά μένουν...

http://prntscr.com/ar6xel
    [14/2/2016 10:51:50 μμ] Geolamb 1 crazy man: λεω αυριο να κανουμε ενα ρουμ στις 7 μαζι και με ΠΚΕ να τα πουμε
    [14/2/2016 10:51:50 μμ] doukas: είμαι ο Νίκος...
    [14/2/2016 10:52:01 μμ] doukas: έχω χάσει επεισόδια.
    [14/2/2016 10:52:07 μμ] doukas: ΠΚΕ ;
    [14/2/2016 10:53:06 μμ] Geolamb 1 crazy man: εγραψα και πριν μαλλον δεν ησουν τοτε οτι ζητησαν και μιλησαμε μαζι τους
    [14/2/2016 10:53:18 μμ] Geolamb 1 crazy man: και ειπαν να μιλησουμε ολοι μαζι
    [15/2/2016 7:04:24 μμ] Geolamb 1 crazy man: θελω να καταλαβω κατι
    [15/2/2016 7:04:53 μμ] Geolamb 1 crazy man: υπαρχει καποιο προβλημα αν η ενωση ειναι και με ΚΠΕ ?
    [15/2/2016 7:05:31 μμ] Γιάννης (Μαύρος ιππότης): αυτό θα ηταν ιδανικο για μενα
    [15/2/2016 7:05:33 μμ] αναστασης ability: γιωργο ναι
    [15/2/2016 7:05:38 μμ] αναστασης ability: κ για εμας
    [15/2/2016 7:05:49 μμ] αναστασης ability: δεν εχω κατι με ΠΚΕ
    [15/2/2016 7:06:03 μμ] αναστασης ability: απλα ειναι μια μεγαλη συμμαχια
    [15/2/2016 7:06:12 μμ] αναστασης ability: εμεις παμε να κανουμε το αντιβαρο
    [15/2/2016 7:06:52 μμ] Geolamb 1 crazy man: νομιζω το αντιβαρο ειναι ο μανωλης σε αυτο το σερβερ
    [15/2/2016 7:07:00 μμ] Γιάννης (Μαύρος ιππότης): ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ θα ημαστε μια μεγαλη συμμαχια
    [15/2/2016 7:07:13 μμ] αναστασης ability: ναι αλλα δεν θα εχει ενδιαφερον
    [15/2/2016 7:25:51 μμ] Geolamb 1 crazy man: υπαρχει καποιο προβλημα να μπει εδω ο εκπροσωπος της ΚΠΕ ?
    [15/2/2016 8:07:01 μμ] Geolamb 1 crazy man: ονομασε αυτο το ρουμ Γιαννη
    [15/2/2016 8:12:04 μμ] Γιάννης (Μαύρος ιππότης): πως να το πω?
    [15/2/2016 8:12:43 μμ] Geolamb 1 crazy man: ηγεσιες σερβερ 20
    [15/2/2016 8:12:46 μμ] Nontas-dark1985: grd ellas pke

[15/2/2016 9:05:27 μμ] Νontas - Batmobile: αποφασισαμε να μην ενωθουν ελλας grd kai ΠΚΕ γιατι δεν θα εχει νοημα μετα ο σερβερ
    [15/2/2016 9:06:11 μμ] velerefontis (Νίκος): μα και grd, grd1 και ΠΚΕ είναι ακριβώς το ίδιο.
    [15/2/2016 9:06:19 μμ] velerefontis (Νίκος): χωρίς την ελλάς και εμένα.
    [15/2/2016 9:06:45 μμ] velerefontis (Νίκος): εγώ αυτό που καταλαβαίνω λοιπόν είναι πως αν φύγει από την μέση ο μανώλης
    [15/2/2016 9:06:53 μμ] velerefontis (Νίκος): τότε μένω εγώ και ο αναστάσης.
    [15/2/2016 9:06:57 μμ] Νontas - Batmobile: θα γινει μια ενωση grd kai ΠΚΕ και με ελλας κραταμε μια ουδετερη σταση προς το παρον

ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ... σχολιάζω εγώ....
    [15/2/2016 9:07:00 μμ] velerefontis (Νίκος): απλά μαθηματικά παίδες.
    [15/2/2016 9:07:10 μμ] velerefontis (Νίκος): όπως το είπες... προς το παρόν.
    [15/2/2016 9:08:30 μμ] Vaggelis K. "Batman": και όταν βγει από τη μέση?
    [15/2/2016 9:08:41 μμ] Vaggelis K. "Batman": τι θα παίζοuμε sim city?

Όπως διαπιστώνετε όλοι, ο στόχος των σημερινών LooneyT ήταν προφανής.
    Σπάμε τον αναστήθηκα... κάνουμε nap με HEllas, και μόλις σπάσουμε αυτούς με την ησυχία μας σπάμε και τους άλλους.
    Εγώ λοιπόν έκανα την έκπληξη, μόνο και μόνο για να έχει ενδιαφέρον ο σέρβερ.
    Πήγα με τον αναστήθηκα.
    Ο αναστήθηκα έφυγε... τον σπάγαν οι σημερινοί Db και οι LooneyT ώς γνήσιοι παντελονάτοι, του στήσαν άμυνες ενάντια στους DB.
    ΑΝ υπάρχει κάτι που ξέχασα από το skype... να μου το πείτε.
    Για παίχτη που παίζει τράβιαν και όχι skype πολλές συζητήσεις κάνεις....

Και το γεγονός οτι νομίζεις οτι τα παιδιά που ταν τσακωμένοι με τον αναστήθηκα είναι οι ίδιοι που του βάλανε άμυνες δείχνει πόσο γελασμένος είσαι....υπάρχουν πολύ περισσότερα άτομα που δεν έχουν καμία κόντρα απο παλιά μαζί του αλλα αντιθέτως εχουν με σένα και με άτομα απο db....και φυσικά και άτομα που δεν έχουν γενικά κόντρες με κάποιον και βρήκαν ευκαιρία στρατηγικά να σας βγάλουν off

'Εχασες έναν σερβερ ναι εντάξει συμβαίνει και στους καλύτερους....το να ψάχνεις δικαιολογίες και να βγαίνεις σε φόρουμ να κράζεις αντι να ψάχνεις να βρεις τι φταίει δεν σε κάνει αδικημένο, αδύναμο σε κάνει...θες να κάνεις delete κάνε, κανείς δεν θα νοιαστεί πίστεψε με....το να το διατυμπανίζεις σε skype (ωπ συγνώμη ακυρο δεν παίζεις skype παίζεις τραβιαν!? ) και φορουμ όμως δίνει πάτημα στους γύρω σου να σε κράξουνε

Τόσα χρόνια παίζεις και ακόμα να καταλάβεις οτι όταν παίρνεις κόντρες προσωπικά χάνεις και δεν παίρνεις πρέφα τι γίνεται γύρω σου

Τράβα κάνε διαγραφή και άσε τα μπλαμπλα......

ΥΓ: Τα rams βγαίνουν με καλέσματα απο το καζάνι?

Προεπιλογή

Καλημέρα και από μένα πεζό τραβιαν από το 2009 με κάποια διαλύματα , έχω γράψει στο forum 2 post αυτό είναι το τρίτο . Δεν θα σας κουράσω τον server τον κερδίσατε παίξατε επιθετικά και πολύ καλά κάνατε έτσι παίζεται το παιχνίδι , άλλα νομίζω ότι δεν είχατε καμιά ανάγκη να σπάσετε το ναπ που μας προσφέρατε όταν σας είπαμε ότι θέλουμε να σπάσουμε τον αναστήθηκα , όταν προσωπικά εσύ Βαγγέλη μας είπες ότι δεν θα στείλεις κανένα στρατό να βοηθήσεις στο γκρέμισμα του αναστήθηκα άλλα κανένα αμυντικό της συμμαχίας σου δεν θα πάει στον αναστήθηκα . Τελικά όλη σας θέλατε να τον σπάσετε άλλα όταν πήγαμε να τον σπάσουμε εμείς του βάλατε άμυνες παρολου την υπόσχεση σας να μην το κάνετε , το είχατε ανάγκη ??? Νομίζω ότι και χωρίς αυτήν την κίνηση πάλι θα κερδίζατε δεν εκφράζω παράπονα όχι απλά εγώ έχω μάθει να κρατάω τον λόγο μου ενώ εσείς θέλατε να κερδίσετε πάση θυσία αυτό δείχνει τον χαρακτήρα σας . Εμείς δεν θα πατήσουμε delete θα παίξουμε και ότι θέλει ας κατεβάσει αυτά τα λίγα από μένα

gejo

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. King of The Hill[Forum game]come back
    By draculino in forum RPG Forum
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-03-11, 22:35
  2. NmS is back s2.gr...
    By katsantonis in forum Αρχείο Server 2 (3)
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-11-10, 09:53
  3. NmS is back s2.gr...
    By katsantonis in forum Αρχείο Server 2 (2)
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-09-10, 18:04
  4. black is back
    By black devil 95 in forum Γενική συζήτηση
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-06-10, 15:36
  5. BRING THEM BACK!!
    By tsakamaka in forum Γενική συζήτηση
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 26-04-10, 15:50

Δικαιώματα - Επιλογές