Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 15

Θέμα: [Συζήτηση] Περιπέτειες ήρωα

Community Manager Το avatar του χρήστη ixydakis
    Περιοχή
    Ελσίνκι, Φιλανδία

Προεπιλογή [Συζήτηση] Περιπέτειες ήρωα

Εδώ μπορείτε να κάνετε τα σχόλιά σας, τις ερωτήσεις σας, τις προτάσεις σας και τις απόψεις σας γι αυτόν τον διαγωνισμό του φόρουμ. Ελπίζουμε να σας αρέσει. Παρακαλώ μην γράψετε την σωστή απάντηση εδώ!

Καλή διασκέδαση!
    Customer Service Representative
    Travian: Legends Greece

Email: admin@travian.gr

Προεπιλογή

Καλή ιδέα ο διαγωνισμός αλλά οι μεταφράσεις στα κρίσιμα σημεία των γρίφων θα μπορούσε να είναι πολύ καλύτερη!
    Για παράδειγμα ο 2ος γρίφος στα αγγλικά αναφέρει: "Three sticks are already here. Please, fix the other two in order to get eight." η αντίστοιχη μετάφραση στα ελληνικά έγινε ως εξής: "Αυτές οι ράβδοι είναι ήδη εδώ. Παρακαλώ, φτιάξε τα άλλα δυο για να λάβουμε το οκτώ". Πράγμα που κάνει την εύρεση της λύσης πολύ δυσκολότερη, κανονικά θα έπρεπε να λέει "Τρεις ράβδοι είναι ήδη εδώ"

Περιοχή
    Ελσίνκι, Φιλανδία

Προεπιλογή

Καλησπέρα,

έχετε δίκιο. Απλά ήμουν απρόσεκτος και το διάβασα σαν "these" και όχι "three". Θα είμαι πιο προσεκτικός στο μέλλον.

Φιλικά,
    ixydakis

Προεπιλογή

Συμμετείχα στους δύο διαγωνισμούς ως τώρα με επιτυχία κερδίζοντας μάλιστα το μπόνους χτες, μετά την κλήρωση. Θα ήθελα να μπορώ να συνεχίσω στο διαγωνισμό, διεκδικώντας και τα 150 χρυσά μετά την έβδομη μέρα δεδομένου ότι όσοι συνεχίζουν από χτές είναι 17 μέλη. Όμως πλέον αυτό είναι αδύνατο, γιατί σέρβερ ΡοΑ Χ2 ελληνικός δεν υπάρχει κι από όσο γνωρίζω ο πρώτος ξεκινά αύριο, ως εκ τούτου λοιπόν, χάνω το δικαίωμα. Θεωρώ πως το ίδιο πρόβλημα αντιμετωπίζουν και άλλα μέλη, που όπως κι εγώ δεν έχουμε συμμετοχή σε αντίστοιχο σέρβερ του εξωτερικού. Μπορεί να γίνει κάτι γι αυτό?

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΙΚΑΡΙΑΝ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συμμετείχα στους δύο διαγωνισμούς ως τώρα με επιτυχία κερδίζοντας μάλιστα το μπόνους χτες, μετά την κλήρωση. Θα ήθελα να μπορώ να συνεχίσω στο διαγωνισμό, διεκδικώντας και τα 150 χρυσά μετά την έβδομη μέρα δεδομένου ότι όσοι συνεχίζουν από χτές είναι 17 μέλη. Όμως πλέον αυτό είναι αδύνατο, γιατί σέρβερ ΡοΑ Χ2 ελληνικός δεν υπάρχει κι από όσο γνωρίζω ο πρώτος ξεκινά αύριο, ως εκ τούτου λοιπόν, χάνω το δικαίωμα. Θεωρώ πως το ίδιο πρόβλημα αντιμετωπίζουν και άλλα μέλη, που όπως κι εγώ δεν έχουμε συμμετοχή σε αντίστοιχο σέρβερ του εξωτερικού. Μπορεί να γίνει κάτι γι αυτό?
    το ίδιο πρόβλημα αντιμετωπίζω κι εγώ και αισθάνομαι αδικημένος, που αποκλείομαι απο τη συνέχεια του διαγωνισμού με αυτόν τον τρόπο. Μια υποψία μεροληψίας δεν μπορεί να μου φύγει απ το μυαλό..

Προεπιλογή

Χρησιμοποιείστε αυτό εδώ με τις κατάλληλες ρυθμίσεις:
    http://travian.kirilloid.ru/distance...boots=0&left=0

Περιοχή
    Ελσίνκι, Φιλανδία

Προεπιλογή

Μπορείτε να χρησιμοποιήσετε το link που έγραψε πιο πάνω ο παίκτης Ace. Επίσης, αυτό που πρέπει να γνωρίζετε είναι ότι η Πλατεία Αθλημάτων σε έναν RoA ή RoA x2 server δίνει διπλάσιο επίδομα από ότι στους "κανονικούς" server.

Φιλικά,
    ixydakis

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Ace Εμφάνιση μηνυμάτων
    Χρησιμοποιείστε αυτό εδώ με τις κατάλληλες ρυθμίσεις:
    http://travian.kirilloid.ru/distance...boots=0&left=0
    Ace ευχαριστώ για τη βοήθεια

Προεπιλογή

Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση Όνομα:  Untitled.jpg Εμφανίσεις:  23 Μέγεθος:  23,3 KB

Προσπαθω να καταλαβω πως γινεται να κερδιζει καποιος με λαθος απαντησεις. δηλαδη η αμεροληψια του διαγωνισμου ειναι ανυπαρκτη??

Περιοχή
    Ελσίνκι, Φιλανδία

Προεπιλογή

Έχετε δίκιο. Δικιά μου παράληψη. Έτρεξα και πάλι το random number generator και μου έδωσε έναν νέο νικητή στον οποίο θα δοθεί ο 30 Χρυσός.

Φιλικά,
    ixydakis

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές