Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 6 από 6

Θέμα: Ολοι εναντιων ολων σε 1 σερβερ?

Προεπιλογή Ολοι εναντιων ολων σε 1 σερβερ?

Καλησπερα, θα ηθελα να θεσω επι ταπητος την ιδεα να μαζευτουμε ολες οι ομαδες που παιζουν στους ελληνικους σερβερ (ουτε 10 ομαδες δεν ειμαστε) σε 1 σερβερ, ελληνικο παντα μιλαμε, για να θυμηθουμε λιγο απο τα παλια, οπου υπηρχαν πανω απο 1 φαβορι και 1 αουσαιντερ, οπως υπαρχουν τωρα..

Ευελπιστω να εχει απηχηση αυτο το Θεμα..

Το skype μου ειναι maki.ideas

Μακης - click4fun | 2008 - 2017

Προεπιλογή

Καλησπερα
    Για να καταλαβω.... θελεις να μαζευτουν ολες οι Ελληνικες συμμαχιες οι οποιοες εχουν παιξει ειτε στο Ελληνικο ειτε σε ξενο σερβερ σε ενα Ελληνικο σερβερ για να δουμε ποια τελικα συμμαχια ειναι πιο δυνατη απόλες?
    Δλδ θελεις μια απλη αναμετρηση μεταξη ολων των Ελληνικων συμμαχιων?
    Χμ... το βρησκω καπως ''κουφο''.....γιατι να φαγωνομαστε μεταξη μας?
    Εγω θα προτεινα ακριβως το αντιθετο.... να μαζευτουν ολες οι Ελληνικες συμμαχιες & να σηκωσουν θαυμα σε ξενο σερβερ οπως π.χ. εκανε HellasDT 3 συνεχομενες φορες η οπως η -Hellas- στο Ισπανικο speed πριν λιγα χρονια.... αυτα ειναι κατορθωματα!!!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Mike 21 : 20-03-17 στις 22:06

Προεπιλογή

Η ιδεα ηταν να μαζευτουν οσες περισσοτερες απο τις ομαδες που παιζουν εγχωρια, αφου αν ερθει η HellasDT, ισως δε φτανουν ολες οι συμμαχιες μαζι για να κοντραριστουν με εσας χαχαχαχα

Απ' οτι βλεπω εως τωρα ομως, εχοντας προσβαση σε σχεδον ολους τους ελληνικους σερβερ και εχοντας μιλησει με πολλους και διαφορους, ενδιαφερον υπαρχει αλλά πιο εφικτο φαινεται να μαζευτουν αυτοι που εχουμε ορεξη και να αρχισουμε να παιζουμε εξω, παρα να μαζευτουμε ολοι μας σε 1 gr server....

Προεπιλογή

θα συμφωνησω με Mike... να μαζευτουμε 500 λογαριασμοι να παμε για τελικο στο τουρνουα κατι που δεν το εχει καταφερει ως τωρα καθαρα ελληνικη ομαδα.. τωρα θα μου πεις πως θα κοντραρεις τους ρωσους με τα διπλασια ακκ... και χωρις την φαγωμαρα την δικια μας...?

το ελληνικο δαιμονιο θα υπερισχυσει... χο χο χο

ο δικος σας ΘΕΟΣ

Προεπιλογή

Καλησπερα
    Εχε πιστη Μπαμπη....
    οσο γiα τους ρωσσους....ειναι συμμαχοι μας στον παγκοσμιο server ,μαζι πηραμε server σαν συμμαχια UNION
    http://prntscr.com/emqs05
    http://prntscr.com/emqsik
    οποτε αν μαζευτουμε πολλα ατομα..μονο καλο θα μας κανει.... και θα δοκιμασουμε για 4η συνεχομενη φορα να παρουμε προκρηματικο σερβερ σαν Ελληνες ''HellasDT''

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Mike 21 Εμφάνιση μηνυμάτων
    οποτε αν μαζευτουμε πολλα ατομα..μονο καλο θα μας κανει.... και θα δοκιμασουμε για 4η συνεχομενη φορα να παρουμε προκρηματικο σερβερ σαν Ελληνες ''HellasDT''
    Δεν εχω κοιταξει ολους τους ομιλους ακομη απο ολα τα τουρναμεντ που εγιναν (αυτο κανω τωρα) αλλα δεν εχω βρει ακομη αλλη ομαδα που πηρε 3η σερι χρονια τον ομιλο της, καταπληκτικο!

Συν τοις αλλοις εμας μας βαζουν για καποιο λογο στον international server τρομαρα τους, κι επελεξαν να ερθουν και οι αραβες τελευταια φορα εκει.. τρελο photo finish! ας οψεται η δουλεια των παιδιων οπου τα χαμερ που εβγαλαν απλα δε τελειωναν χαχα.. Εαν τυχει και ξαναμπουν εκει οι αραβες, θα μπουν με αγριες διαθεσεις.. Αλλα ετσι κι αλλιως, θα χρειαζεται η HellasDT βοηθεια, αρκει να μιλαμε για ατομα με ορεξη κι εντονο το αισθημα της συνεργασιας και του τι εστι οργανογραμμα, ομοιογενεια αρα και ηγεσια φανταζομαι..

Σημειωση, η ταχυτητα χ2 που τεσταρω στον ROAx2 φανταζει η ιδανικη!

Δικαιώματα - Επιλογές