Εμφάνιση των αποτελεσμάτων της ψηφοφορίας: Ποιοι θα κερδίσουν τον πρωτο σερβερ?

Ψήφισαν
108. Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου
  • EEX

12 11,11%
  • ~I~

28 25,93%
  • -=M=-

26 24,07%
  • Hellas

8 7,41%
  • Smurfs

20 18,52%
  • ZONIANA

14 12,96%
Σελίδα 2 από 39 ΠρώτηΠρώτη 123412 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 20 από 383

Θέμα: Ποιοι θα κερδίσουν τον πρώτο σερβερ?

razor
    Guest

Προεπιλογή

~I~ ΑΥΤΟΙ θα τους σκίσουν όλους!

autos
    Guest

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο razor Εμφάνιση μηνυμάτων
    ~I~ ΑΥΤΟΙ θα τους σκίσουν όλους!
    Δε μπαινω ΚΑΝ στον κοπο να συζητησω με καποιον που απανταει ετσι...Λες και τον ρωτας ποιος θα νικησει στο ΠΑΟ-ΟΣΦΠ απανταει...

kanenas
    Guest

Προεπιλογή

Ειμαι φαν των μυρμηδονων και θα ηθελα αυτοι να χτισουν πρωτοι το ww αλλα πιστευω οτι τα νουμερα των Ιαδων θα υπερισχυσουν.
    Μακαρι να διαψευστω...

Προεπιλογή

Ειναι ακομη πολυ νωρις ωστε να προδικασουμε κατι, ειμαι σιγουρος οτι η συμμαχια στην οποια ειμαι θα το παλεψει μεχρι τελος και για να μας κερδισει καποιος θα πρεπει να ειναι 150% στις δυναμεις του.
    Δεν ειμαι μεσα σε καθε συμμαχια ομως ωστε να γνωριζω τι συμβαινει, εχω δει σε αρκετες αντιπαλες συμμαχιες, ελλιψη οργανωσης, με τα δικα μου κριτηρια παντα και χωρις να θελω να μειωσω κανεναν. Επισης το οτι εσπασε η συμμαχια ΕΕΧ-Στρουμφ-Μ δειχνει ελλιψη συννενοησης.
    Σεβομαστε τους αντιπαλους μας και θα χαρουμε πολυ οταν θα μας χειροκροτουν στο τελος οπως οι Ισπανοι χθες τον Πιντουρικιο.

Επισης εχω μια απορια....
    Τη ΡΑΤΜ γιατι δεν την εβαλες μεσα;
    Τί δύσκολον; Τὸ ἐαυτὸν γνῶναι.
    Τί εὔκολον; Τὸ ἄλλῳ ὑποτίθεσθαι.
    Τί κοινότατον; Ἐλπίς. Καὶ γὰρ οἳς ἄλλο μηδέν, αὔτη παρέστη.
    Τί τάχιστον; Νούς. Διὰ παντὸς γὰρ τρέχει. (Θαλής)

Το avatar του χρήστη elfdrak7
    Περιοχή
    Αθήνα

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ghostdog Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ειναι ακομη πολυ νωρις ωστε να προδικασουμε κατι, ειμαι σιγουρος οτι η συμμαχια στην οποια ειμαι θα το παλεψει μεχρι τελος και για να μας κερδισει καποιος θα πρεπει να ειναι 150% στις δυναμεις του.
    Δεν ειμαι μεσα σε καθε συμμαχια ομως ωστε να γνωριζω τι συμβαινει, εχω δει σε αρκετες αντιπαλες συμμαχιες, ελλιψη οργανωσης, με τα δικα μου κριτηρια παντα και χωρις να θελω να μειωσω κανεναν. Επισης το οτι εσπασε η συμμαχια ΕΕΧ-Στρουμφ-Μ δειχνει ελλιψη συννενοησης.
    Σεβομαστε τους αντιπαλους μας και θα χαρουμε πολυ οταν θα μας χειροκροτουν στο τελος οπως οι Ισπανοι χθες τον Πιντουρικιο.

Επισης εχω μια απορια....
    Τη ΡΑΤΜ γιατι δεν την εβαλες μεσα;
    και ελεγα τι ειχα ξεχασει

απλα ειπα να βαλω οικογενειες με πολλα wings να δω ποιοι πιστευουν οτι η συμμαχια που ψηφισαν ειναι πιο οργανωμενη οχι ποια εχει πιο πολλες πιθανοτητες να κερδισει τον σερβερ γι'αυτο ειναι μεσα και τα ZONIANA επειδη εχουν πολλα μελη

Oi ΡΑΤΜ σε αυτον τον τομεα δεν μπορουν να κριθουν επειδη ειναι 23 μελη και σιγουρα υπερεχουν σε αυτον τον τομεα θεωρητικα
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη elfdrak7 : 12-11-08 στις 18:57

Προεπιλογή

Οσο αφορα τη συμμαχια τη δικη μου σου εγγυομαι οτι ειναι αρκετα καλα οργανωμενη. Για τις αλλες εχω μια αποψη αλλα δεν θα ηθελα να αναφερθω αλλο.
    Βεβαια το οτι ειναι καποιος καλα οργανωμενος δεν σημαινει οτι φτανει για να κερδισει τον σερβερ.
    Αληθεια, υπαρχει περιπτωση, να εμφανιστει συμμαχια, νεα, ουδετερη ως προς τις προαναφερθεντες και να καταφερει να κερδισει, επειδη θα περασει απαρατηρητη τις μερες που οι 2 πλευρες θα "ασχολουνται ιδιαιτερα" η μια με την αλλη;
    Τί δύσκολον; Τὸ ἐαυτὸν γνῶναι.
    Τί εὔκολον; Τὸ ἄλλῳ ὑποτίθεσθαι.
    Τί κοινότατον; Ἐλπίς. Καὶ γὰρ οἳς ἄλλο μηδέν, αὔτη παρέστη.
    Τί τάχιστον; Νούς. Διὰ παντὸς γὰρ τρέχει. (Θαλής)

pgr
    Guest

Προεπιλογή

καλησπερα
    ηρεμηστε παρακαλω

Προεπιλογή

εγω ψηφίζω ζωνιανά πάντως,δεν μπορώ να τους βλέπω χωρις ψήφο

vassilios
    Guest

Thumbs up ~I~

Οι ~Ι~ θα τους νικισουν ολους,χεχε

Προεπιλογή

Καλησπερα σε ολους,κατα αρχην θελω να κανω μια ερωτηση ως αρχηγος της CDF=GR σε αυτον που ξεκινησε το ποστ...

Εμεις γιατι δεν εχουμε συμπερηληφθει στην δημοσκοπηση??Στο κατω-κατω,καταφεραμε να επιβιωσουμε σε αυτον τον σερβερ μεχρι τωρα μονοι μας,ωντας η μονη συμμαχια του τοπ25 που δεν ηταν σε εναν απτους δυο μεγαλους συνασπισμους,με αποτελεσμα να δεχομαστε επιθεσεις απο τους παντες...Παρολα αυτα,τους αντιμετωπισαμε ολους με αξιοπρεπεια,επιβιωσαμε,και τωραειμαστε εδω και διεκδηκουμε τον σερβερ ως συμμαχοι των -=Μ=- διεκδικωντας τον σερβερ...

Και μονο για το γεγονος οτι ειμασταν τοσο καιρο μονοι μας,αλλα αντεξαμε να δουμε το τελος του σερβερ,πιστευω οτι δικαιουμαστε,εστω και τυπικα,μια θεση στους υποψηφιους..

Τον σερβερ προσωπικα πιστευω θα τον παρουν οι -=Μ=- (τι εκπληξη που το πιστευω αυτο ε?) για τον λογο οτι εχουν αποδειξει επανηλλημενα,πως οτι θελουν το παιρνουν...Μπορει οι -Ι- να ειναι περισσοτεροι ποσοτικα,ποιοτηκα ομως εχουν δειξει οτι υστερουν και αυτο ειναι που θα τους κανει να καθυστερησουν στο να βγαλουν το θαυμα..

Αυτα ειχα να πω εγω,ας κερδισει ο καλυτερος..

ΥΓ.πανω απ'ολα respect σε ΡΑΤΜ και smurfs.. Εδειξαν σε ολο τον s1,οτι δεν αξιζει μονο να νικας,αλλα να το κανεις και με στυλ

Σελίδα 2 από 39 ΠρώτηΠρώτη 123412 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. ποιοι θα κατεβειτε ?????
    By el malo in forum Αρχείο Server 5 (1)
    Απαντήσεις: 91
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-03-11, 14:54
  2. Ποιοί θα κερδίσουν τον 2ο S1???
    By fonkaragiann in forum Αρχείο Server 1 (2)
    Απαντήσεις: 39
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-02-10, 16:17
  3. Απαντήσεις: 48
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-11-09, 14:52
  4. Ποιοι είναι οι GETO??????
    By papi in forum Αρχείο Speed 2
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-06-09, 09:02
  5. Ποιοι θα κερδίσουν τον πρώτο σερβερ?
    By elfdrak7 in forum Αρχείο Ερωτήσεων
    Απαντήσεις: 16
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-11-08, 23:22