Εμφάνιση των αποτελεσμάτων της ψηφοφορίας: Ποιοι θα κερδίσουν τον πρωτο σερβερ?

Ψήφισαν
108. Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου
  • EEX

12 11,11%
  • ~I~

28 25,93%
  • -=M=-

26 24,07%
  • Hellas

8 7,41%
  • Smurfs

20 18,52%
  • ZONIANA

14 12,96%
Σελίδα 3 από 39 ΠρώτηΠρώτη 1234513 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 30 από 383

Θέμα: Ποιοι θα κερδίσουν τον πρώτο σερβερ?

Προεπιλογή

Εκανα ειδικη ερωτηση για τυχον "αλλη" συμμαχια.
    Μας λες οτι οι ~Ι~ υστερουν αλλα δεν λες σε τι.
    Λες οτι οι Μ οτι θελουν το παιρνουν, ειναι αστεια δικαιολογια, και αν κατακτας ενα χωριο δεν σημαινει οτι μπορεις να παρεις και τον σερβερ.
    Τί δύσκολον; Τὸ ἐαυτὸν γνῶναι.
    Τί εὔκολον; Τὸ ἄλλῳ ὑποτίθεσθαι.
    Τί κοινότατον; Ἐλπίς. Καὶ γὰρ οἳς ἄλλο μηδέν, αὔτη παρέστη.
    Τί τάχιστον; Νούς. Διὰ παντὸς γὰρ τρέχει. (Θαλής)

Το avatar του χρήστη elfdrak7
    Περιοχή
    Αθήνα

Smile

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο jamesbond1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπερα σε ολους,κατα αρχην θελω να κανω μια ερωτηση ως αρχηγος της CDF=GR σε αυτον που ξεκινησε το ποστ...

Εμεις γιατι δεν εχουμε συμπερηληφθει στην δημοσκοπηση??Στο κατω-κατω,καταφεραμε να επιβιωσουμε σε αυτον τον σερβερ μεχρι τωρα μονοι μας,ωντας η μονη συμμαχια του τοπ25 που δεν ηταν σε εναν απτους δυο μεγαλους συνασπισμους,με αποτελεσμα να δεχομαστε επιθεσεις απο τους παντες...Παρολα αυτα,τους αντιμετωπισαμε ολους με αξιοπρεπεια,επιβιωσαμε,και τωραειμαστε εδω και διεκδηκουμε τον σερβερ ως συμμαχοι των -=Μ=- διεκδικωντας τον σερβερ...

Και μονο για το γεγονος οτι ειμασταν τοσο καιρο μονοι μας,αλλα αντεξαμε να δουμε το τελος του σερβερ,πιστευω οτι δικαιουμαστε,εστω και τυπικα,μια θεση στους υποψηφιους..

Τον σερβερ προσωπικα πιστευω θα τον παρουν οι -=Μ=- (τι εκπληξη που το πιστευω αυτο ε?) για τον λογο οτι εχουν αποδειξει επανηλλημενα,πως οτι θελουν το παιρνουν...Μπορει οι -Ι- να ειναι περισσοτεροι ποσοτικα,ποιοτηκα ομως εχουν δειξει οτι υστερουν και αυτο ειναι που θα τους κανει να καθυστερησουν στο να βγαλουν το θαυμα..

Αυτα ειχα να πω εγω,ας κερδισει ο καλυτερος..

ΥΓ.πανω απ'ολα respect σε ΡΑΤΜ και smurfs.. Εδειξαν σε ολο τον s1,οτι δεν αξιζει μονο να νικας,αλλα να το κανεις και με στυλ
    εγω το ξεκινησα το ποστ

επειδη εχετε φτιαξει και συμμαχια μεικτή με τους -=M=- και γενικα ψιλοενωθηκατε γι'αυτο δεν σας εβαλα ξεχωριστα σας θεωρησα wing τους. Αρα και στη οικογενεια των -=M=-

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ghostdog Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εκανα ειδικη ερωτηση για τυχον "αλλη" συμμαχια.
    Μας λες οτι οι ~Ι~ υστερουν αλλα δεν λες σε τι.
    Λες οτι οι Μ οτι θελουν το παιρνουν, ειναι αστεια δικαιολογια, και αν κατακτας ενα χωριο δεν σημαινει οτι μπορεις να παρεις και τον σερβερ.
    Το να παιρνεις 7 χωρια σε ενα βραδυ με μηδενικη αντισταση δεν δειχνει οτι ειναι ικανοι να παρουν τον σερβερ??

Ειναι και αλλα πραγματα που εχουν κανει (και εμεις εχουμε χασει χωρια απο -=Μ=- πριν συμμαχησουμε,τους ξερω και απτην καλη,και απτην αναποδη..)Δεν ειναι ομως δουλεια μου να μιλαω αντ'αυτων..

007,
    περηφανος αρχηγος των Chevaliers De Feu Grecs

Προεπιλογή

Εγω καποτε εχασα 3 χωρια(με 6 σταρια) σε 3 βραδια... την επομενη βδομαδα ειχα 3 παραπανω 15αρια τα οποια τα κατεκτησα. Οπως σου ειπα το να χανεις η να κατακτας χωρια απο μονο του δεν λεει κατι για το πως θα τελιωσει ο σερβερ.
    Σημασια εχει η στρατηγηκη, και επειδη εσυ ειπες πως οι ~Ι~ υστερουν σε ρωταω για δευτερη φορα σε τι;;;;;;;;

Προεπιλογή

Εγω καποτε εχασα 3 χωρια(με 6 σταρια) σε 3 βραδια... την επομενη βδομαδα ειχα 3 παραπανω 15αρια τα οποια τα κατεκτησα. Οπως σου ειπα το να χανεις η να κατακτας χωρια απο μονο του δεν λεει κατι για το πως θα τελιωσει ο σερβερ.
    Σημασια εχει η στρατηγηκη, και επειδη εσυ ειπες πως οι ~Ι~ υστερουν σε ρωταω για δευτερη φορα σε τι;;;;;;;;
    Αμα θες μπορουμε να το συζητησουμε και ig,αλλα προχειρα σου λεω(γνωμη μου παντα) πως ειναι αδυνατο να συντονισεις 5 wings και μαλλον εκει θα χασετε το παιχνιδι...

παιχνιδι ειναι,αποψεις εκφραζουμε..

Talking Εεει

Εεεει.Ξεχασατε να βαλετε και την 2.000 την συμμαχια μας με 57 ατομα και παει στα 60!
    ΣΟΚΡΑΤΗ ΜΗΝ ΣΧΟΛΙΑΣΕΙΣ

Προεπιλογή

Διαφωνω.
    Ο Σουν Τσου ειπε:
    Η διοικηση των πολλων δεν διαφερει απο την διοικηση των λιγων. Ειναι θεμα οργανωσης.

Προεπιλογή

Διαφωνω.
    Ο Σουν Τσου ειπε:
    Η διοικηση των πολλων δεν διαφερει απο την διοικηση των λιγων. Ειναι θεμα οργανωσης.
    Δεν τον γνωριζω τον κυριο,σιγουρα ομως ως κινεζος,κατι παραπανω ξερει απο εμενα

Αν και συνεχιζω να πιστευω οτι οσο λιγοτεροι,τοσο το καλυτερο...Αλλωστε με λιγοτερα ατομα,αναπτυσονται και πιο δυνατες σχεσεις,φιλιες κτλ,κανοντας το παιχνιδι ωραιοτερο και ευκολοτερο..

kanenas
    Guest

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο jamesbond1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπερα σε ολους,κατα αρχην θελω να κανω μια ερωτηση ως αρχηγος της CDF=GR σε αυτον που ξεκινησε το ποστ...

Εμεις γιατι δεν εχουμε συμπερηληφθει στην δημοσκοπηση??Στο κατω-κατω,καταφεραμε να επιβιωσουμε σε αυτον τον σερβερ μεχρι τωρα μονοι μας,ωντας η μονη συμμαχια του τοπ25 που δεν ηταν σε εναν απτους δυο μεγαλους συνασπισμους,με αποτελεσμα να δεχομαστε επιθεσεις απο τους παντες...Παρολα αυτα,τους αντιμετωπισαμε ολους με αξιοπρεπεια,επιβιωσαμε,και τωραειμαστε εδω και διεκδηκουμε τον σερβερ ως συμμαχοι των -=Μ=- διεκδικωντας τον σερβερ...

Και μονο για το γεγονος οτι ειμασταν τοσο καιρο μονοι μας,αλλα αντεξαμε να δουμε το τελος του σερβερ,πιστευω οτι δικαιουμαστε,εστω και τυπικα,μια θεση στους υποψηφιους..

Τον σερβερ προσωπικα πιστευω θα τον παρουν οι -=Μ=- (τι εκπληξη που το πιστευω αυτο ε?) για τον λογο οτι εχουν αποδειξει επανηλλημενα,πως οτι θελουν το παιρνουν...Μπορει οι -Ι- να ειναι περισσοτεροι ποσοτικα,ποιοτηκα ομως εχουν δειξει οτι υστερουν και αυτο ειναι που θα τους κανει να καθυστερησουν στο να βγαλουν το θαυμα..

Αυτα ειχα να πω εγω,ας κερδισει ο καλυτερος..

ΥΓ.πανω απ'ολα respect σε ΡΑΤΜ και smurfs.. Εδειξαν σε ολο τον s1,οτι δεν αξιζει μονο να νικας,αλλα να το κανεις και με στυλ

Με αυτα που θα πω θα γινω ο κακος της υποθεσης αλλα δεν πειραζει,ξερω οτι οι περισσοτεροι θα συμφωνησουν μαζι μου. Κατα τη γνωμη μου δεν αξιζεται μια θεση στη δημοσκοπηση οπως και τα ΖΟΝΙΑΝΑ γιατι απλα ειστε γελοιοι σαν συμμαχια. Σε οποιον sever και αν εχετε παιξει τα εχετε κανει μανταρα. Στον 1 που λες οτι επιβιωνετε...στην ουσια μονο αυτο κανετε επιβιωνετε.Οι Al caida σας εχει παρει ποσα χωρια, εχετε απαισια κατανομη στο χαρτη, το wing σας ειναι αθλιο, απο οργανωση ειστε αστα να πανε και οι leaders σας ειναι απειροι. Στον 2 η συμμαχια εφαγε ομαδικο ban (ναι ξερω το λογο, εχω μιλησει με τους leaders σας) και το παρατησατε και στον speed παρολλο οτι ειστε 5 συμμαχιες παλι οι περισσοτεροι ειναι φαρμες και φυσικα απο οργανωση 0.
    Και τωρα σε ρωτω απο που και ως που θα παρετε ww;
    Ποσοι στη συμμαχια εχουν εμπειρια απο ww;
    Εγω πιστευω οτι οχι μονο δεν θα χτισετε πρωτοι το ww αλλα δεν θα παρετε καν (ή ακομα και αν παρετε θα ειναι απο τα τελευταια)
    Και εξαλλου δε σου φαινεται περιεργο οτι γινατε συμμαχοι με τους Μ σε αυτο το σταδιο του παιχνιδιου (περισσοτερα για αυτο δε λεω νομιζω καταλαβατε ολοι);
    Δεν θελω ουτε να σου την πω ουτε και εχω κατι προσωπικο με τη συμμαχια σου αλλα ρε παιδι μου ας ειμαστε και λιγο ρεαλιστες.Παντως τα ΖΟΝΙΑΝΑ πιστευω ειναι πιο γελοια συμμαχια απο εσας αν σε ανακουφιζει αυτο

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kanenas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Με αυτα που θα πω θα γινω ο κακος της υποθεσης αλλα δεν πειραζει,ξερω οτι οι περισσοτεροι θα συμφωνησουν μαζι μου. Κατα τη γνωμη μου δεν αξιζεται μια θεση στη δημοσκοπηση οπως και τα ΖΟΝΙΑΝΑ γιατι απλα ειστε γελοιοι σαν συμμαχια. Σε οποιον sever και αν εχετε παιξει τα εχετε κανει μανταρα. Στον 1 που λες οτι επιβιωνετε...στην ουσια μονο αυτο κανετε επιβιωνετε.Οι Al caida σας εχει παρει ποσα χωρια, εχετε απαισια κατανομη στο χαρτη, το wing σας ειναι αθλιο, απο οργανωση ειστε αστα να πανε και οι leaders σας ειναι απειροι. Στον 2 η συμμαχια εφαγε ομαδικο ban (ναι ξερω το λογο, εχω μιλησει με τους leaders σας) και το παρατησατε και στον speed παρολλο οτι ειστε 5 συμμαχιες παλι οι περισσοτεροι ειναι φαρμες και φυσικα απο οργανωση 0.
    Και τωρα σε ρωτω απο που και ως που θα παρετε ww;
    Ποσοι στη συμμαχια εχουν εμπειρια απο ww;
    Εγω πιστευω οτι οχι μονο δεν θα χτισετε πρωτοι το ww αλλα δεν θα παρετε καν (ή ακομα και αν παρετε θα ειναι απο τα τελευταια)
    Και εξαλλου δε σου φαινεται περιεργο οτι γινατε συμμαχοι με τους Μ σε αυτο το σταδιο του παιχνιδιου (περισσοτερα για αυτο δε λεω νομιζω καταλαβατε ολοι);
    Δεν θελω ουτε να σου την πω ουτε και εχω κατι προσωπικο με τη συμμαχια σου αλλα ρε παιδι μου ας ειμαστε και λιγο ρεαλιστες.Παντως τα ΖΟΝΙΑΝΑ πιστευω ειναι πιο γελοια συμμαχια απο εσας αν σε ανακουφιζει αυτο

Ο αρχηγος ειναι ενας αυτη τη στιγμη,εγω...Τωρα οσον αφορα τον σ2,απτη στιγμη που ξερεις τι συνεβη,δεν θα πω τιποτα παραπανω εγω...Και στον Speed,αν πιστευεις οτι το να εισαι σε πολεμο με το Νο1 και Νο2 του σερβερ ειναι κατι ευκολο,οκ παω πασο..

Η al-kaida μας εχει παρει το πολυ 7-8 χωρια,σε διαστημα 3-4 εβδομαδων..Τωρα αν εσυ πιστευεις οτι ειναι ευκολο να αμυνεσαι σε I-1,RATM,Al-kaida,-=M=- + τις μικροεπιθεσεις κατα καιρους απο ολους τους αλλους,τοτε παλι παω πασο...

Τωρα το γεγονος οτι ειμασταν η μονη συμμαχια στις τοπ30 (πριν ειπα 25,εκανα λαθος 26η θεση ειμαστε) που δεν ανηκε σε εναν απτους δυο συνασπισμους και παρολα αυτα ειμαστε ακομη εδω παλι δεν σου λεει τιποτα,παραιτουμαι...

Και αν ειμαστε τοσο γελοια συμμαχια,οι -=Μ=- γιατι συμμαχισαν μαζι μας,αντι να μας διαλυσουν σε 2 μερες οπως εκαναν με τους hellenic??

Οσον αφορα το φτερο,αφου ξες τοσα πολλα,δεν προσεξες οτι οι δυνατοι παικτες ηρθαν ολοι στην κυρια συμμαχια??Το φτερο το κρατησαμε μονο και μονο επειδη και εγω απο εκει προερχομουν,οποτε δεν θεωρησα σωστο να τους αφισω ετσι στην τυχη τους...

007

ΥΓ.εσυ που ξερεις την οργανωση μας δηλαδη??

Σελίδα 3 από 39 ΠρώτηΠρώτη 1234513 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. ποιοι θα κατεβειτε ?????
    By el malo in forum Αρχείο Server 5 (1)
    Απαντήσεις: 91
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-03-11, 14:54
  2. Ποιοί θα κερδίσουν τον 2ο S1???
    By fonkaragiann in forum Αρχείο Server 1 (2)
    Απαντήσεις: 39
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-02-10, 16:17
  3. Απαντήσεις: 48
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-11-09, 14:52
  4. Ποιοι είναι οι GETO??????
    By papi in forum Αρχείο Speed 2
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-06-09, 09:02
  5. Ποιοι θα κερδίσουν τον πρώτο σερβερ?
    By elfdrak7 in forum Αρχείο Ερωτήσεων
    Απαντήσεις: 16
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-11-08, 23:22