Σελίδα 2 από 24 ΠρώτηΠρώτη 123412 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 20 από 231

Θέμα: WW levels

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο CAMILO13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    κ εγω συμφωνω
    ειναι σπαστικα τα χχχ κ τα ψψψ
    δεν ξερω αν το επιτρέπουν όμως κ οι αντμινς
    Σιγουρα θα το επιτρεψουν αν ειναι αποδεκτο απο ολες τις πλευρες

Προεπιλογή

Kι εγώ συμφωνώ ούτως ή άλλως αυτά τα report κάνουν το γύρο του server αμέσως !!!

Ότι αφορά τα WW και τα plans να μπαίνουν με ονόματα κανονικά, το μόνο που χρειάζεται είναι η συγκατάθεση και των δύο, επιτιθέμενου και αμυνόμενου.

Εγώ δέχομαι όποια τυχόν επίθεση και αν γίνει στο WW ή στο plan μου να ανακοινωθεί.

Προεπιλογή

δεν νομιζω οτι ειναι τρεις οι πλευρες που πανε για το WW αλλα 2
    το πλαν ηταν πλιγμα αλλα εδω εχω να πω κατι (ειναι κατι που το καναμε σε -=μ=- εδω και μερες αυτοι το καταφερανε εμεις οχι )δεν 8α καθορισει την τελικη εκβαση αυτο ειναι το μονο σιγουρο, καθε αλο 8α μας αφηπνισει ...
    υπαρχη τροπο να κερδισουν ανετα κιολας οι (ftw zsr) αρκει να συνεργαστουνε (το παραμι8ακι 8ελω να το λιωσω , αλλα αυτο ειναι προσοπικο , αρα μπενει στην ακρη )
    επετε συνεχια λοιπον αν και το σκορ ειναι 2-2 (εμεις κα8οριζουμε την στρατιγικη σε αυτο το game ) ειμαστε μπροστα σας αναγκαζουμε λοιπον (ξοδευτε)
    (kaytos - ponos) - ΕΛΛΗΝΑΣ
    ~I~

mazestix
    Guest

Προεπιλογή

Μιας και φεύγω σε διακοπές (οΕο) ας σημειώσω εδώ ότι την επόμενη εβδομάδα θα δούμε ΠΟΛΥ σκληρές μάχες και μεγάλες εναλλαγές στο τοπ20 των επιθετικών αλλά και το τοπ10 των WWs. Η απάντηση της Hellas συνεχίζεται με μηδενισμό και εξαφάνιση μιας ακόμα δυνατής πρωτεύουσας, όμως τώρα η Μ έρχεται με στόχο να κάνει το ίδιο και σίγουρα δεν μπορούμε να αμυνθούμε σε κάτι τέτοιο.

Ας αποκαταστήσουμε το παλιό κακό μας όνομα

Καλές επιτυχίες και καλά Χριστούγεννα!!!!

Προεπιλογή

Το ανατολικό block ρεφαρε τη χασούρα απο τη μέρα κατάληψης των WW και μάλιστα αναίμακτα. Βεβαια τα plans αλλάζουν χέρια ενώ τα WW όχι οπότε θεωριτικά το προβάδισμα εξακολουθούν να το έχουν οι δυτικοί μιας και έχουν περισσότερη ευελιξία στη στρατιγική λόγω αριθμητικής υπεροχής στα ("υπο ανάπτυξη" έστω) WW. Απο την άλλη όσο τα πράγματα μένουν έτσι η ευελιξια αυτή είναι περιορισμένη και έχει "τεχνικές δυσκολίες" ενώ συνεχίζοντας στη λογική των plans που αλλάζουν χέρια, σκεφτείτε τι έχει να γίνει αν χασουν κι άλλο ένα... ή δυο
    Αυτό που με προβληματίζει είναι το WW του PIRELUS ο οποίος παρότι διαθέτει plan δεν έχει ξεκινίσει ακόμη να χτίζει. Δεν έχω σαφή εικόνα της στρατιωτικής δύναμης των τριών μετώπων όμως αν δεν ξεκινήσει ίσως να μην μην είναι σε θέση αργότερα να ακολουθήσει τις εξελίξεις, ή η συνεχης επέκταση των αποθηκών να αποδειχτεί υπερβολική.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Remind : 21-12-08 στις 17:41

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Remind Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτό που με προβληματίζει είναι το WW του PIRELUS ο οποίος παρότι διαθέτει plan δεν έχει ξεκινίσει ακόμη να χτίζει. Δεν έχω σαφή εικόνα της στρατιωτικής δύναμης των τριών μετώπων όμως αν δεν ξεκινήσει ίσως να μην μην είναι σε θέση αργότερα να ακολουθήσει τις εξελίξεις, ή η συνεχης επέκταση των αποθηκών να αποδειχτεί υπερβολική.
    υπαρχει εστω και ενας που δεν εχει προσβαση στο φορουμ μας???

Προεπιλογή

Δεν σε καταλαβαίνω... τι είπα που πρέπει να χω πρόσβαση στο forum σας για να το ξέρω;
    Απλά παρακολουθώ τα γεγονότα και εκφέρω προσωπική γνώμη.

Προεπιλογή

δεν χρειαζεται να εχει προσβαση στο φορουμ μας για να το ξερει αυτο
    ισα ισα που αμα ειχε θα ηξερε τι παιζει με το ww μας

Προεπιλογή ΠΛΑΚΑ ΜΕ ΚΑΝΕΤΕ

ΠΡΟΛΟΓΟΣ

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kaytos Εμφάνιση μηνυμάτων
    8α μιλισω μονο για τα ζονιανα γιατι εγω ειμαι αυτος που ειπε παρτε τα ολα (οπος ειχε πει και ο ανδρεας τσοβολα δωστα ολα χα0χ0αχ0αχ0α)..................................... .........
    γιαλι που ραγισε δεν ξανακολαει απλα καντε ~ι~ αυτο που πρεπει και οποιος καταλαβε, καταλαβε..
    Άργησαν λίγο αλλά κάνα 2 το κατάλαβαν

ΘΕΜΑ

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο DimAth Εμφάνιση μηνυμάτων
    Tιμώ τους αντιπάλους μου και παλέυω να τους κερδίσω.

Μισώ όσους με πούλησαν και κάνω το παν για να τους λυώσω.

Μετά τα Smurfs μπήκαν στη σειρά και τα ΖΟΝΙΑΝΑ, όπως θέλετε "Σύμμαχοι"
    ΝΑ ΜΙΑ ΞΕΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟΨΗ

λοιπον γεια και απο μενα εχω διαβασει πρσεκτικοτατα ολα τα ποστ που εχουν δημοσιευτει..
    ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ? ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΤΑ ΔΙΑΒΑΖΩ !!!

οσο για κατι που ειπε ενασ οτι 8α σπαστουνε οι -=m=-eex hellas ~i~ και 8α ειναι υπερ τον αλλων 2 WW ειναι γελασμενος η δεν ξερει TRAVIAN . εμεισ δεν 8α βαρεσουμε Ζ-Ρ (ΛΟΓΟ R.Α.Τ.Μ. ) αλλα δεν νομιζω να κατσουν οι -=μ=-και εεχ να χασουν ετσι αρα ολο και κατι 8α εχουν για την γουνα σας οποσ και εμεις για τα στρουμφακια.
    Θα μπορούσε να γίνει και αυτό. Δεν έγινε έτσι τελικά

δεν νομιζω οτι ειναι τρεις οι πλευρες που πανε για το WW αλλα 2
    .................................................. ........................
    υπαρχη τροπο να κερδισουν ανετα κιολας οι (ftw zsr) αρκει να συνεργαστουνε (το παραμι8ακι 8ελω να το λιωσω , αλλα αυτο ειναι προσοπικο , αρα μπενει στην ακρη )
    ZSR = ZonianaSmurfsR.A.T.M
    Αν έχω κατανοήσει καλά τις θέσεις σας/σου ( έχω μπερδευτεί και λίγο)

Ζoniana= εχθρός( σάπιοι σε ψυχή, λόγο και τιμη κατά τους Ι~1)
    Smurfs= εχθρός
    R.A.T.M= φίλος ( κολοτούμπες κατά τους Ι~1)

Εδώ την έχασα την μπάλα! Ουδέν σχόλιο!!

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο mazestix Εμφάνιση μηνυμάτων
    ώρες ώρες διαβάζω μηνύματα που μου φαίνονται για αστείο... Για ένα ανέκδοτο του οποίου ο δημιουργός έχει απίστευτα ειρωνική φαντασία, άξια να τον κάνει σεναριογράφο του family guy ή του Futurama. Αρχικά το θεωρώ ταλέντο! ι

Same problem here

ΕΠΙΛΟΓΟΣ

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Aris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ελα ρε γιατι σταματήσατε? εγω με τι θα γελαω καθε πρωί?
    επίσης γιατι μου σβησατε το Post που παρώτρινα (έτσι γράφετε?) το κοσμο να κανει sex?? peace ωρε! make love not war

ΥΣΤΕΡΟΓΡΑΦΟ ( ΑΣΤΟ ΝΑ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΠΡΟΧΕΙΡΟ )

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Mixalis_reth Εμφάνιση μηνυμάτων
    .
    Γιατί ο φίλος μου άμα γίνει φίλος με τον εχθρό μου είναι εχθρός μου. Αλλα αν μετα αυτός εχθρος μου αποδειχτεί εχθρός του εχθρού μου είναι δικός μου φίλος,αλλά και φίλος του εχθρού μου ( πρώην φίλου). Αρά τώρα με τον πρώην φύλο νυν εχθρό είμαστε πάλι φίλοι ???
    Χρόνια πολλά και Travian
    Ευτηχησμένος ο καινούργιος Χρόνος

Δεν νομίζω να τα ξαναπούμε στο μέλλον άρα κάλη τύχη σε όλους στους επόμενους servers

27/11/08

Τα zoniana
    Δεν απαιτούν
    Δεν Επαιτούν
    Δεν Απατούν
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Mixalis_reth : 22-12-08 στις 04:40

Προεπιλογή

Αρκετά καθυστερημένες οι απαντήσεις σου σε ορισμένα παλαιότερα post μας, πολλά μπορεί να έχουν αλλάξει από τότε, γιατί δεν πήρες και ένα παλιότερο που είχα βγάλει όπου έλεγα ξεκάθαρα ότι μαζί με τους συμμάχους μας HELLAS, RATM & ZONIANA πάμε παρέα ?? Εκεί δεν βλέπω καμία απάντησή σου....

Σελίδα 2 από 24 ΠρώτηΠρώτη 123412 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. ww levels
    By 96idefix in forum Αρχείο Server 4 (2)
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-04-10, 20:06
  2. WW Levels
    By RuLeR in forum Αρχείο Server 1 (2)
    Απαντήσεις: 26
    Τελευταίο Μήνυμα: 12-03-10, 23:03
  3. WW Levels
    By RuLeR in forum Αρχείο Server 4 (1)
    Απαντήσεις: 44
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-12-09, 11:35
  4. WW Levels
    By RuLeR in forum Αρχείο Speed 2