Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 24

Θέμα: Ανακωχή Χριστουγέννων

Προεπιλογή Ανακωχή Χριστουγέννων

Χρόνια πολλά σε όλους χαρούμενα Χριστούγεννα.

Εμείς σαν Μυρμιδόνες (-=M=-,-=M=-2,-=M=-3, CDF=GR=M, CDF=GR2) θα κρατήσουμε την εκεχειρία μέχρι και αύριο το βράδυ 26/12 και ώρα 23:59.

Όλοι οι παίχτες μου είναι ενημερωμένοι με μήνυμα συμμαχίας να μην πραγματοποιήσουν καμία επίθεση που να φτάνει πριν την 26/12 και ώρα 23:59 ακόμα και αν δεχτούν επίθεση (εκτός αν ο επιτιθέμενος ξεπεράσει τα όρια)

Καλή γαλοπούλα σε όλους

RuLeR
    Guest

Προεπιλογή

Παρακαλώ ενημερώστε με σε ποιον server δραστηριοποιήστε για να μεταφερθεί το θέμα στην κατάλληλη περιοχή.

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο RuLeR Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παρακαλώ ενημερώστε με σε ποιον server δραστηριοποιήστε για να μεταφερθεί το θέμα στην κατάλληλη περιοχή.
    Μιλαμε για τον σ1.gr και παρακαλω να τηρηθει και απο την "αλλη" πλευρα

Προεπιλογή

Προς RuLeR
    Μιλάμε για τον s1 και βλέπω ότι το μεταφέρατε ήδη στην σωστή κατηγόρια

Προς jamesbond1

Η ανακοίνωση δεν έγινε για να ζητήσουμε από τους άλλους να συμμετέχουν στην κίνηση που κάνουμε , απλά τους ενημερώσουμε για την πρόθεση μας.

Δεν θα βάλω κανέναν από την ομάδα μου να κάτσει πάνω στο pc Χριστούγεννα βράδυ και δεν θα χτυπήσω κανέναν αντίπαλο εκμεταλλευόμενος μια τέτοια συγκυρία.

Προεπιλογή Ερώτηση

Παιδια, παρτε το χαμπάρι! Επιθέσεις ουτως η άλλως δεν γίνονται.επίθεση που σκάει μέσα στην περίοδο τις ανακωχής δεν σου κάνει τπτ. ίσα ίσα που ο αντίπαλος σου προσφέρει και μια ωραία ευχη.
    Αγαπητέ devilsnake , επειδή τώρα μπήκα στο forum μετά απο 1 μήνα , διάβασα οτι είπες στην ομάδα σου να μην επιτεθούν σε κανέναν εχθρό μέχρι να λήξει η ανακωχή.Σύμφωνα με τα παραπάνω, το έλεγες δεν το έλεγες και επίθεση να έστελναν,δεν θα έκαναν τπτ. ίσα ίσα που θα μας έδιναν και μια ωραία ευχή.(τώρα μίλησα σαν Hellas Member )

Ας ρωτήσω και εγώ κατι τώρα, οι επιθέσεις των Natars δίνουν και εκείνες ευχή ή δεν γιορτάζουν αυτοί Χριστούγεννα με αποτέλεσμα η ανακωχή να μην ισχυει για αυτούς??

αυτά
    ==== Hellas member =====
    606. fonias1989 Hellas-W 8227 13

====DOOM I1 member ====
    566. takaros DOOM I1 8501 18

FONIAS SYDERENIOS

Προεπιλογή

Αφου εσυ δεν εχεις θαυμα τι νοιαζεσαι????
    (Μιλαω ως ιδρυτης της 2.000)
    ΣΟΚΡΑΤΗ ΜΗΝ ΣΧΟΛΙΑΣΕΙΣ

Προεπιλογή

Και να μην έχω WW ίσως να είμαι WW sitter. έτσι μπορει να με νοιάζει!

ευχαριστώ κύριε ANIXNEYTHS για την παρέμβαση σου
    ==== Hellas member =====

====DOOM I1 member ====

FONIAS SYDERENIOS

oOaRisOo
    Guest

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Fonias1989 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδια, παρτε το χαμπάρι! Επιθέσεις ουτως η άλλως δεν γίνονται.επίθεση που σκάει μέσα στην περίοδο τις ανακωχής δεν σου κάνει τπτ. ίσα ίσα που ο αντίπαλος σου προσφέρει και μια ωραία ευχη.
    Αγαπητέ devilsnake , επειδή τώρα μπήκα στο forum μετά απο 1 μήνα , διάβασα οτι είπες στην ομάδα σου να μην επιτεθούν σε κανέναν εχθρό μέχρι να λήξει η ανακωχή.Σύμφωνα με τα παραπάνω, το έλεγες δεν το έλεγες και επίθεση να έστελναν,δεν θα έκαναν τπτ. ίσα ίσα που θα μας έδιναν και μια ωραία ευχή.(τώρα μίλησα σαν Hellas Member )

Ας ρωτήσω και εγώ κατι τώρα, οι επιθέσεις των Natars δίνουν και εκείνες ευχή ή δεν γιορτάζουν αυτοί Χριστούγεννα με αποτέλεσμα η ανακωχή να μην ισχυει για αυτούς??

αυτά
    επιθεσεις μπορουν να γινουν μετα τις 12 το βραδυ σημερα...προφανως o devilsnake δεν μιλαει για την περιοδο της ανακωχης αγαπητο hellas member.

Προεπιλογή

I know mister -=M=- Member!

Σαν μέλος των Hellas θέλω να σου πω ότι δεν φοβάμαι επιθέσεις απο Μ και το ολο πραγμα δεν μου λέει κατι. Ειναι μια σωστή απόφαση από την οποία θα οφεληθεί μόνο η Μ.Σαν μέλλος των Ηellas, δεν πρόκειτε να σταματίσω καμια επίθεση ενάντια συμμάχων σας εκτος και αν μου ζητηθεί απο τον leader.

καλλες γιορτές

Υ.Γ. ANIXNEYTHS εισαι μέγας
    ==== Hellas member =====

====DOOM I1 member ====

FONIAS SYDERENIOS

oOaRisOo
    Guest

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Fonias1989 Εμφάνιση μηνυμάτων
    I know mister -=M=- Member!

Σαν μέλος των Hellas θέλω να σου πω ότι δεν φοβάμαι επιθέσεις απο Μ και το ολο πραγμα δεν μου λέει κατι. Ειναι μια σωστή απόφαση από την οποία θα οφεληθεί μόνο η Μ.Σαν μέλλος των Ηellas, δεν πρόκειτε να σταματίσω καμια επίθεση ενάντια συμμάχων σας εκτος και αν μου ζητηθεί απο τον leader.

καλλες γιορτές

Υ.Γ. ANIXNEYTHS εισαι μέγας
    obviously u didnt know...now u know

δε σε ρωτησα τι σου λεει,ουτε περιμενουμε να κανετε κατι αντιστοιχο,απλα σχολιασα την απαντηση που εδωσες...

Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-12-15, 20:58
  2. Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-12-14, 12:02
  3. Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-12-13, 14:37
  4. Ανακωχή Χριστουγέννων/Πρωτοχρονιάς
    By ixydakis in forum Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-12-12, 17:39