Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 5 από 5

Θέμα: ΠΡΟΤΑΣΗ ΠΟΥ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΙ ΗΔΗ ΤΟ TEAM TOY TRAVIAN.GR

Exclamation ΠΡΟΤΑΣΗ ΠΟΥ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΙ ΗΔΗ ΤΟ TEAM TOY TRAVIAN.GR

Ο ΜΟΝΟΣ ΤΡΟΠΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΟΛΑ ΟΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΤΕΛΙΚΗ ΜΟΥ ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΕΙ Ο SERVER ΠΙΣΩ ΣΤΙΣ 12:00:00 ΤΗΣ 24.12.2008

ΝΑ ΥΠΑΡΞΕΙ ΣΤΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ Η ΑΝΑΚΩΧΗ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ 60 ΩΡΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΤΡΕΧΕΙ Ο SERVER ΞΑΝΑ.

ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΤΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ Η ΑΝΑΚΩΧΗ ΤΗΣ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΣ ΓΙΑ ΤΙΣ 36 ΩΡΕΣ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΟΤΑΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΟΥ ΜΗΝΥΜΑΤΟΣ ΤΟΥ ADMINISTRATOR

aitherovamon
    Guest

Προεπιλογή

Σωστός ο παίκτης!
    Εκτός από το ότι είναι άδικο μέρες που είναι να λιώνουν κάποια παιδιά στον υπολογιστή, τα άτομα που για 12 και πλέον ώρες ήταν κλειδωμένα τώρα θα πρέπει να κάνουν υπερπροσπάθεια για να επανέλθουν αφού χάθηκε γιαυτούς το πλεονέκτημα του plus στις δουλειές.

Τελικά τα ζα μέχρι πότε δεν θα πεθαίνουν από έλειψη σταριού στα χωριά μας;;;
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη aitherovamon : 25-12-08 στις 22:03

Προεπιλογή

Οταν έλεγα εγώ αφήστε τις ανακωχές και τις μλκιες,φωνάζανε οι κα΄λοί χριστιανοί και οικογενειάρχες,που τώρα θυμήθηκαν ότι έχουνε κ personal life
    παρέμβη και ο δημοκρατικότατος ιξυδάκης βέβαια,και έβγαλε το διάταγμα

Mia
    Guest

Προεπιλογή

Δεν εχω κανει αρκετες αποστολες στο φορουμ,ομως το διαβαζω αρκετα κ μου εχουν λυθει κατα καιρους αρκετες αποριες...Εχω ακομη μια η οποια δημιουργηθηκε μετα απο ολο αυτο το μπαχαλο με την ανακωχη...
    Οταν εγω εχω κανει κατα λαθος επιθεση σε συμμαχο,(τονιζω το κατα λαθος επειδη μολις ειχε αποφασιστει το ΣΜΕ και δεν το γνωριζα) εχω αναγκαστει να πληρωσω αποζημιωση κ θεωρω οτι ηταν κ το σωστο...Πολλες φορες σε αρκετους συμπαικτες εχουν αδειασει τις αποθηκες,εχουν κλειδωσει λογαριασμους κτλ.Γενικως δηλαδη υπαρχουν τροποι να "πληρωσουν" το λαθος τους....
    Στην προκειμενη περιπτωση μας καλυπτει απλα ενα συγνωμη ή μια ακυρη ψηφοφορια?
    Αν ηταν ετσι να ζηταγα καθε φορα συγνωμη και να ημουν καλυμμενη....

GeorgeCool
    Guest

Προεπιλογή

Αυτή την στιγμή κρίνεται από τον χαρακτήρα του mh...Eγώ προσωπικά δεν θα έβαζα κάποια τιμωρία

Παρόμοια Θέματα

1. προταση G.T.P.K. για τον σερβερ
    By petrosgod in forum Αρχείο Server 4 (2)
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-01-11, 01:28
  2. Hellas Travian Team
    By adis in forum Γενική συζήτηση
    Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-03-10, 08:33
  3. ΠΡΟΤΑΣΗ
    By nikspa in forum Ιδέες
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-07-08, 12:04

Δικαιώματα - Επιλογές