Σελίδα 2 από 7 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 20 από 61

Θέμα: < U strategy >

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο thodorh Εμφάνιση μηνυμάτων
    μάλιστα, είσε ο Ντέθροου, λοιπόν. Να 'σαι καλά που απαντάς και σε εμας "τα απλά μέλη"

Για εγωισμούς, που μου καταλογίζεις, τα 'παμε, δεν τα παμε; Μην χανουμε χρόνο σε επαναλήψεις. Σου ανέλυσα πώς και γιατί θεωρώ παντελώς λάθος το συλλογισμό σου και καταλογίζω εγωισμούς αλλού και όχι σε εμάς.

Επειδή όμως δεν έχεις ιδέα για πολλά, να ξέρεις πως:

Α) ο μονκ (ο οποίος δεν ειμαι εγώ) δεν ειχε ιδέα για το τι έχει η πρωτεύουσά του, μην αναλύσουμε τους λόγους γιατί.
    Β) αν εσύ είσαι Αμερικάνος και συμμερίζεσε το ο πρώτος, πρώτος κι οι άλλοι τίποτα, εγώ είμαι Ελληνας και δεν. Απλά δεν...
    Γ) ο Γιάννης δεν φάνηκε εκ μέρους μας ανακόλουθος, απλα ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ όταν ζητήθηκε επό εσένα η βοήθειά μας, ας μας είχε ενημερώσει ο ίδιος ή, εσύ για την (κρυφή κατά πως φαίνεται) ατζέντα σας. Αν δεν το καταλαβαίνεις αυτό, χάνουμε το χρόνο μας και οι δύο. Κυρίως, βέβαια, ήμουν ένας από τους πρώτους 2-3 που ξεκινήσαμε την GR με το Γιάννη και περίμενα από εκείνον περισσότερο σεβασμό από αυτόν πουέδιξε προς το προσωπό μου τόσο αποχωρόντας, όσο και στις επανειλλημένες προσπάθειές μου για επικοινωνία κατόπιν. Να μου κόψει το κεφάλι, όπως διατείνεσε, ίσως και να μην μπορούσε, το σκέφτηκες καθόλου;
    Δ) Ο,τι έγινε με την BRO και το όνομα ήταν ένα λάθος και μόνο από ασυνενοησία, το οποίο δεν μπορούσε να διορθωθεί δυστυχώς, αλλά υπήρξαν θέματα εξόχως σοβαρότερα από ένα κωλοθαύμα που απασχολούσαν την ηγεσία της συμμαχίας, εξ ου και έγινε το μπάχαλο που έφερε το λάθος όνομα και την αποχώρηση του Γιάννη
    Ε) (και κυριότερο) προφανώς και δεν έχεις ιδέα με ποιον μιλάς. Ενα μέλος που δεν λειτουργεί; Κράτα τις κορώνες θα χρειαστεί να τα βάλεις με το σγουρό που ήταν και ο μεγάλος σου αντίπαλος, εξ ου και περίμενες όλοι να συντρέξουν στην προσωπική σου κόντρα. Και μην πεις πως δεν ήταν, έχουμε μάτια και παρακολουθήσαμε όλον τον καιρό αυτά που μεταξύ σας ανταλάξατε και καταλαβαμε κάμποσα...

και μην ξεχνάς

Νικητής στο παιχνίδι κατά πολλούς (προφανώς όχι για εσένα) δεν ειναι μονο αυτός που έκανε ένα κράσερ στρατό, που έβγαλε άμυνες και κέρδισε το θαύμα, είναι και αυτός που κάτι άλλο διαφορετικό κέρδισε (μην σου εξηγώ τι, ισως δεν καταλαβεις), κάτι σημαντικότερο από έναν σέρβερ που κάνει επανεκκίνηση. Και τέτοια νίκη την πήρα από το Δεκέμβριο, νωρίς νωρίς, απλά δεν είχα αποχωρήσει για άλλους λόγους, τους οποίους ήξερε και ο Γιάννης και όλοι όσοι έπρεπε να το ξέρουν.

μην είσαι απαξιωτικός χωρίς να έχεις ιδέα με ποιον μιλάς και σε ποια γεγονότα αναφέρεσαι.

φιλικά
    RebelArmy
    Δε θα σου αποδείξω ότι γνωρίζω.

Όσο για το ποιος είναι νικητής δεν έχει σχέση με την κατάταξη, ούτε με τους στρατούς όπως είπα... Μη προσπαθείς να παρερμηνεύσεις αυτά που λέω. Είναι πενακάθαρα. Εσύ μίλησες για τρίτους στην κατάταξη. Εγώ σου απάντησα πως ο Dark Knight κι ο kokorikos κι ο giannisM, είναι πιο πάνω από ένα WW που απλά υπήρχε και κάποιοι έκαναν click για αναβαθμίσεις. Πρώτοι ήταν η U και οι εραστές. Μάχες πολλές, μετρούσαμε χρόνους, επιθετικούς στρατούς, άμυνες, στρατηγική, άγχος, πάθος κι όλα τα καλούδια. Όταν σας ζητήθηκε να συμμετάσχετε, κάποιοι αποφάσισαν πως όχι! Εδώ θα κρατήσουμε αυτό το ανούσιο WW. H τελική κατάταξη στην οποία αναφέρθηκες δε δείχνει απολύτως τίποτα. Μη αναφέρεσαι σα μένα λοιπόν σαν αμερικάνο. Εσύ είσαι ο "αμερικάνος" που κάνεις πως δε καταλαβαίνεις και διασκεδάζεις τις εντυπώσεις.

Μίλησες πριν για ένα πλοίο. Το συγκεκριμένο πλοίο στο οποίο αναφέρεσαι, ξεκίνησε να μπει πρώτο στη μάχη. Ένας μούτσος στεναχώρησε τον καπετάνιο κι αυτός τους άφησε στη μοίρα τους. Το πλοίο δε μπήκε καν στη μάχη. Ακόμα κι όταν του ζητήθηκε... Απλά έπλεε αριστερά και δεξιά μα αργούς ρυθμούς. Όταν τα υπόλοιπα πλοία γύριζαν στα λιμάνια τους έχωντας παλέψει, το πλοίο αυτό έφερε πίσω τους ναύτες χωρίς καμία εμπειρία. Δεν είχαν νιώσει τίποτα. Δεν είχαν ζήσει τίποτα (τί είπε το ποιητή!)

Όσο για το account του monk. Είχε το WW της ~U~. Δεν είδε κανείς τα 70.000 άμυνα μέσα στην πρωτεύουσα του WW holder σας? hehe...

Το avatar του χρήστη BMW M3 GTR
    Περιοχή
    βλακειας115

Προεπιλογή

ενα μεγαλο ζητω για αυτους που εγραψαν ολα αυτα τα πραγματα(σορρυ αλλα εχω και αλλη δουλεια να κανω εκτος απο το να ξημερωβραδιαζομαι για ννα διαβασω ολα αυτα)
    ΖΗΤΩ
    ...προσοχη τρελος...

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο N00bzor Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δε θα σου αποδείξω ότι γνωρίζω.

Όσο για το ποιος είναι νικητής δεν έχει σχέση με την κατάταξη, ούτε με τους στρατούς όπως είπα... Μη προσπαθείς να παρερμηνεύσεις αυτά που λέω. Είναι πενακάθαρα. Εσύ μίλησες για τρίτους στην κατάταξη. Εγώ σου απάντησα πως ο Dark Knight κι ο kokorikos κι ο giannisM, είναι πιο πάνω από ένα WW που απλά υπήρχε και κάποιοι έκαναν click για αναβαθμίσεις. Πρώτοι ήταν η U και οι εραστές. Μάχες πολλές, μετρούσαμε χρόνους, επιθετικούς στρατούς, άμυνες, στρατηγική, άγχος, πάθος κι όλα τα καλούδια. Όταν σας ζητήθηκε να συμμετάσχετε, κάποιοι αποφάσισαν πως όχι! Εδώ θα κρατήσουμε αυτό το ανούσιο WW. H τελική κατάταξη στην οποία αναφέρθηκες δε δείχνει απολύτως τίποτα. Μη αναφέρεσαι σα μένα λοιπόν σαν αμερικάνο. Εσύ είσαι ο "αμερικάνος" που κάνεις πως δε καταλαβαίνεις και διασκεδάζεις τις εντυπώσεις.

Μίλησες πριν για ένα πλοίο. Το συγκεκριμένο πλοίο στο οποίο αναφέρεσαι, ξεκίνησε να μπει πρώτο στη μάχη. Ένας μούτσος στεναχώρησε τον καπετάνιο κι αυτός τους άφησε στη μοίρα τους. Το πλοίο δε μπήκε καν στη μάχη. Ακόμα κι όταν του ζητήθηκε... Απλά έπλεε αριστερά και δεξιά μα αργούς ρυθμούς. Όταν τα υπόλοιπα πλοία γύριζαν στα λιμάνια τους έχωντας παλέψει, το πλοίο αυτό έφερε πίσω τους ναύτες χωρίς καμία εμπειρία. Δεν είχαν νιώσει τίποτα. Δεν είχαν ζήσει τίποτα (τί είπε το ποιητή!)

Όσο για το account του monk. Είχε το WW της ~U~. Δεν είδε κανείς τα 70.000 άμυνα μέσα στην πρωτεύουσα του WW holder σας? hehe...

πολλά είπαμε και δεν έχει γούστο. με κούρασε ...

μεινε στη νιρβάνα του νικητή, μονο οταν ξυπνήσεις πες μας κι εμάς γιατί δεν έστειλες εσύ τις άμυνές σου στο monk αλλά ζήτησες τις δικές μας. Περί εγωισμού, που λέγαμε, θυμάσαι;

Το τι νιωσαμε άσε να το κρινουμε εμείς, μέγιστε στρατάρχη, όπως και το τι εμπειρίες και κέρδη αποκομίσαμε και πόσα ζήσαμε...

και άσε τους μούτσους να χαίρονται

ο αρχι-μούτσος

Υ.Γ.: τα αμυντικά του μονκ στην πρωτεύουσα δεν τα είδαμε, είμαστε γκαβοί, εσύ πού τα είδες; στο είπε κανείς;

hehe που λες κι εσύ...

ΑΠΟΡΙΑ: Καλά, κλικ για αναβαθμισεις μονο καναμε λες; Και τις υλες που τις βρισκαμε, το συντονισμό για να μεινουν ζωντανα τα φαντάρια ποιος τον έκανε; Τις επιθεσεις ποιος τις περιμενε; Λες να κλείναμε το μαγαζί τη νύχτα; Η μήπως κάνεις το Γερμανό υπήκοο (αφού εγώ είμαι ο Αμερικάνος). Οσο για επιθεσεις, άμυνες και στρατηγικές, ζήτα να σου δώσουν αυτοί που τους έχουν τους κωδικους και μπες να δεις αν έρχονταν οι νάταρς ή, οι εραστές. Πλάκα έχεις... ξανα-hehe
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη thodorh : 21-01-09 στις 21:08

Προεπιλογή

πολλά είπαμε και δεν έχει γούστο. με κούρασε ...

μεινε στη νιρβάνα του νικητή, μονο οταν ξυπνήσεις πες μας κι εμάς γιατί δεν έστειλες εσύ τις άμυνές σου στο monk αλλά ζήτησες τις δικές μας. Περί εγωισμού, που λέγαμε, θυμάσαι;

Το τι νιωσαμε άσε να το κρινουμε εμείς, μέγιστε στρατάρχη, όπως και το τι εμπειρίες και κέρδη αποκομίσαμε και πόσα ζήσαμε...

και άσε τους μούτσους να χαίρονται

ο αρχι-μούτσος

Υ.Γ.: τα αμυντικά του μονκ στην πρωτεύουσα δεν τα είδαμε, είμαστε γκαβοί, εσύ πού τα είδες; στο είπε κανείς;

hehe που λες κι εσύ...

ΑΠΟΡΙΑ: Καλά, κλικ για αναβαθμισεις μονο καναμε λες; Και τις υλες που τις βρισκαμε, το συντονισμό για να μεινουν ζωντανα τα φαντάρια ποιος τον έκανε; Τις επιθεσεις ποιος τις περιμενε; Λες να κλείναμε το μαγαζί τη νύχτα; Η μήπως κάνεις το Γερμανό υπήκοο (αφού εγώ είμαι ο Αμερικάνος). Οσο για επιθεσεις, άμυνες και στρατηγικές, ζήτα να σου δώσουν αυτοί που τους έχουν τους κωδικους και μπες να δεις αν έρχονταν οι νάταρς ή, οι εραστές. Πλάκα έχεις... ξανα-hehe
    Από τις ally επιθέσεις είδα την άμυνα. Μέσα από το account του needforspeed. Βλέπεις είχαμε τον Monk στο ally των U WWs. Μιλάς για να μιλάς πάντως... Τα άλλα δε τα απαντάω, είναι αυτονόητα και σε βαριέμαι. Καλή συνέχεια αρχιμούτσε.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο rayquaza2 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ενα μεγαλο ζητω για αυτους που εγραψαν ολα αυτα τα πραγματα(σορρυ αλλα εχω και αλλη δουλεια να κανω εκτος απο το να ξημερωβραδιαζομαι για ννα διαβασω ολα αυτα)
    ΖΗΤΩ
    Γράφεις 4.5 posts την ημέρα. Όλα του ίδιου επιπέδου με αυτό είναι? Προσέφερες κάτι στην όλη συζήτηση? Το θεώρησες αστείο? Την επόμενη φορά καλύτερα να ξύσεις τη μύτη σου.

GiannhsD.
    Guest

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο N00bzor Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γράφεις 4.5 posts την ημέρα. Όλα του ίδιου επιπέδου με αυτό είναι? Προσέφερες κάτι στην όλη συζήτηση? Το θεώρησες αστείο? Την επόμενη φορά καλύτερα να ξύσεις τη μύτη σου.
    λιγο επιθετικος... αλλα δικιο εχεις..!

Προεπιλογή

ρε φιλε λες ολην την ορα για το video αλλα το video πουθενα.
    Γίνε μέλος κι εσύ στην Εθνική Ελλάδος κάνε εγγραφή στο forum:Εθνική Ελλάδος

Προεπιλογή

"o οποίος είχε 1 μέρα πριν τελειώσει ο server 70.000 άμυνα στην πρωτευουσά του. WW holder με 70k άμυνα στην πρωτεύουσά του... Να προστατεύσει τι"

Ντέθροου, Παύλο, προφανώς και δεν έχω κάτι μαζί σου, απλα υπερασπιζομαι αυτό που είπες για τους αλλους 40-50, εκεί σκάλωσα. Στο ξεκαθαρίζω.

Τωρα, οπως βλέπεις παραπανω αυτο έγραψες και είπες πως το ειδες απο τα attacks του συμμαχικου των θαυμάτων. Ναι; οκ. Το οτι εκεινη τη μερα εκει ηταν τα πλανα του θαύματος, το είδες;

άστο εδώ, απλα θα ηταν ευχής έργο να μην έβγαζες κακία σε 40-50 ατομα χωρις να ξερεις πώς και γιατί πηραν την αποφαση που πηραν στο φιναλε. και ακομα δεν εξηγησες πώς κρίθηκε ότι ο μονκ ειναι τόσο πολυ πισω οντας μολις 2 λεβελ μακρια απο τον nfs.

τέλος πάντων

συγχαρητηρια για τη νικη, της οποίας κομμάτι θα πρόσεξες πως δεν προσπαθησαμε να καρπωθουμε εμεις οι μουτσοι οπως υποτιμητικα μας αποκαλεσες (δεν σχολιαζω αν ο τρόπος σου είναι και ενδεικτικος επιπέδου, θα το αποφυγω). Θα μπορουσες να μας αφησεις στην ησυχία μας και στη χαρά μας για όσα (λίγα ή, πολλά κατε εκτιμησή σου ή, κατ εκτιμησή μας) πετύχαμε ο καθενας. Μην μικραίνεις τη νικη σου

Υ.Γ. ειλικρινα σου εύχομαι και καλυτερα αποτελεσματα σε αλλα σερβερ, αλλα λιγότερη μνησικακία

τέλος κουβεντας εκ μέρους μου

Προεπιλογή

"o οποίος είχε 1 μέρα πριν τελειώσει ο server 70.000 άμυνα στην πρωτευουσά του. WW holder με 70k άμυνα στην πρωτεύουσά του... Να προστατεύσει τι"

Ντέθροου, Παύλο, προφανώς και δεν έχω κάτι μαζί σου, απλα υπερασπιζομαι αυτό που είπες για τους αλλους 40-50, εκεί σκάλωσα. Στο ξεκαθαρίζω.

Τωρα, οπως βλέπεις παραπανω αυτο έγραψες και είπες πως το ειδες απο τα attacks του συμμαχικου των θαυμάτων. Ναι; οκ. Το οτι εκεινη τη μερα εκει ηταν τα πλανα του θαύματος, το είδες;

άστο εδώ, απλα θα ηταν ευχής έργο να μην έβγαζες κακία σε 40-50 ατομα χωρις να ξερεις πώς και γιατί πηραν την αποφαση που πηραν στο φιναλε. και ακομα δεν εξηγησες πώς κρίθηκε ότι ο μονκ ειναι τόσο πολυ πισω οντας μολις 2 λεβελ μακρια απο τον nfs.

τέλος πάντων

συγχαρητηρια για τη νικη, της οποίας κομμάτι θα πρόσεξες πως δεν προσπαθησαμε να καρπωθουμε εμεις οι μουτσοι οπως υποτιμητικα μας αποκαλεσες (δεν σχολιαζω αν ο τρόπος σου είναι και ενδεικτικος επιπέδου, θα το αποφυγω). Θα μπορουσες να μας αφησεις στην ησυχία μας και στη χαρά μας για όσα (λίγα ή, πολλά κατε εκτιμησή σου ή, κατ εκτιμησή μας) πετύχαμε ο καθενας. Μην μικραίνεις τη νικη σου

Υ.Γ. ειλικρινα σου εύχομαι και καλυτερα αποτελεσματα σε αλλα σερβερ, αλλα λιγότερη μνησικακία

τέλος κουβεντας εκ μέρους μου
    Εντάξει είναι το τελευταίο post μου γι' αυτό το θέμα. Σε ευχαριστώ για τα λόγια σου

BTW: Δε μπορούσε να είχε το plan στην πρωτεύουσα γιατί δεν φτιάχνεται θησαυροφυλάκειο στην cap

Καλή συνέχεια στους επόμενους servers

warrior
    Guest

Προεπιλογή

ελα ρε παυλο μην χαλιεσε ειμαστε νηκητες και αυτο εχει σημασια επισης δεν με εβαλες στα ονοματα των χωριων σου και τα πηρα

Σελίδα 2 από 7 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. FTW STRATEGY
    By DimAth in forum Αρχείο Server 1 (1)
    Απαντήσεις: 123
    Τελευταίο Μήνυμα: 10-02-09, 12:58

Δικαιώματα - Επιλογές