Σελίδα 3 από 7 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 30 από 61

Θέμα: < U strategy >

Προεπιλογή

αυτα δεν τα αναφερουν στο κεντρικο forum
    τα στελνουν κατευθειαν στον sgouro μηπως του ισιωσουν τα μαλλια
    εαν του εχει απομεινει καννενα στην κεφαλι μετα την ηττα των υπερυχητικων εραστων του,που τελικα αποδειχτηκαν υποβρυχια

Προεπιλογή λαθη

Δεν ειμαι και κανενα σπουδαίο μέλος των εραστών, ούτε και ήμουν μαζί τους απο τήν πρώτη μέρα που φτιάχτηκαν, όμως έχω να παρατηρήσω κάποια σφάλματα που γίνανε και από τους μεν και από τους δε

Σφάλματα των εραστών στο θαύμα:
    1. Ξεκίνησαν 4 θαύματα κάτι που το θεωρώ χάσιμο υλών, θα υπήρχε περισσότερη πιθανότητα να νικήσουν (νικήσουμε) αν ξεκινούσαν 2 θαύματα.
    2. Όταν χτυπήθηκε το θαύμα του nfsp και έπεσε 3 επίπεδα και αφού υπήρχαν κάποιοι που ήταν ποιο κοντά και καθορίζανε στρατηγικά κινήσεις στρατών έπρεπε να τα δώσουν όλα και να διώξουν το μεγαλύτερο (αν όχι όλο τον) στρατό από τα άλλα 3 θαύματα και να σταλούν στον nfsp για ενίσχυση, ή ακόμα και να χρησιμοποιηθούν πάνω στα άλλα θαύματα για επίθεση.
    3. Δεν χρησιμοποίησαν χτυπήματα αντιπερισπασμού. Και εξηγώ: Ακόμα και ο πιο ασήμαντος παίχτης ήξερε ποιοι παίχτες των U είχαν μεγάλο στρατό και μάλιστα σε ποιο χωριό ανήκε αυτός ο στρατός. Θα μπορούσαν πριν ξεκινήσει το θαύμα ή ακόμα και αργότερα να γίνει μια συντονισμένη επιχείρηση να χτυπήσουν αυτά τα χωριά και να πετύχουν μεγάλο πλήγμα σε όλη τη U.

Σφάλματα των εραστών στο παιχνίδι
    1. Δεν φρόντισαν για περισσότερους συμμάχους. Πέστε το υπεροψία, πέστε το σιγουριά για τη νίκη το να έχεις σύμμαχες συμμαχίες μόνο 10 (κάπου τόσες νομίζω πως ήταν) και εχθρικές όλες τις υπόλοιπες αυτό θα πράπει αν όχι να σε τρομάξει αλλά να σε κάνει πιο επιφυλακτικό
    2. Δεν υπήρχε άμεση ενημέρωση των wing. Θυμάμαι μόνο τον αρχηγό μας (σε κάποιο παρακλάδι των εραστών) να βγάζει igm κάθε μέρα (2-3) και να ψάχνει για επιθετικό στρατό. Ή ακόμη και να οργανώνει επίθεση στον monk βάζοντας απλά ένα μήνυμα του στυλ όποιος έχει επιθετικό στρατό να τον στείλει στις τάδε του μήνα την τάδε ώρα στο θαύμα του Monk, χωρίς να γνωρίζει τι στρατό είχε ο καθένας. Μια τέτοια επίθεση χρειάζετε οργάνωση, και δεν ετοιμάζετε σε μια μέρα (ή και δύο) ειδικά όταν όλη η συμμαχία στέλνει στάρι στο θαύμα του nfsp και αμυντικό στρατό. Έπρεπε όταν έγινε η ανακωχή στις γιορτές να αναλάβουν κάποιοι να ετοιμάσουν επιθετικό στρατό για κάθε ενδεχόμενο.

Σφάλματα των U στο παιχνίδι (αυτά μόνο από ότι είδα στο παιχνίδι, τα άλλα δεν τα ξέρω)

1. Ειλικρινά παιδιά μπράβο σας που νικήσατε (αν και για μένα δεν τίθετε θέμα νίκης αλλά απλά κόψατε το νήμα στη στροφή) όμως έχω να παρατηρήσω πως πολλά πράγματα κατά τη διάρκεια όλων αυτών των μηνών με έκαναν να σας αντιπαθήσω. Ειδικά η συμμαχία σας με τους τούρκους (όχι πως είμαι ρατσίστας αλλά πως να το κάνουμε δεν τους συμπαθώ ιδιαίτερα, πληροφοριακά ζω στην Κύπρο ένα πονεμένο νησί).
    2. Η αλλαγή ονομάτων σε όλη τη διάρκεια του παιχνιδιού (δεν θυμάμαι αν ήταν 5 ή 6). Όπως και η αλλαγή όλων των συμμαχιών σε U με διάφορες παραλλαγές. Αυτό δεν είναι τελικά συμμαχία, αλλά ούτε και κοινός αγώνας για κατάκτηση του σέρβερ. Τελικά ποιοι νικήσανε, οι U, ή οι άλλες 15 συμμαχίες που αλλάξανε όνομα, προφίλ, τα πιστεύω τους, και στην ιδέα να νικήσουν του εραστές αλλάξανε το όνομά τους σε U (με χίλιες 2 παραλλαγές); Μου θυμίζετε το ανέκδοτο με την γριά που ψηφίζει βασιλιά επειδή τον ψήφιζε ο παππούς της (άλλο αν δεν υπήρχε στην εποχή που ψήφιζε βασιλιάς). Δεν ξέρω αν όλες αυτές οι συμμαχίες που ήρθαν μαζί σας χαρήκανε που νικήσανε στον σέρβερ ή αν χαρήκανε που νικήσανε τους εραστες;

Τέλος επειδή σας κούρασα έχω να πω κάτι τελευταίο, ποτέ δεν πλήρωσα γιαυτο το παιχνίδι (αλλά και ούτε πρόκειται να πληρώσω). Το παιχνίδι το βλέπω σαν μια απασχόληση καλή και διασκεδαστική, και ειλικρινά σας λέω και στους U αλλά και στους συμμάχους μου τους εραστές, όταν ξεκίνησε το θαύμα έπαψα να διασκεδάζω, έστελνα μόνο ύλες και στρατό στο θαύμα. Για μένα το παιχνίδι είχε τελειώσει πριν ξεκινήσει το θαύμα. Και φυσικά κανένας σας δεν νίκησε, χάσατε απλά τα χρήματά σας στο plus για να κάνετε όλους αυτούς τους τεράστιους στρατούς, χάσατε τον χρόνο σας (ατέλειωτες ώρες πάνω στο pc) ελπίζω να το άξιζε. Μια τελευταία συμβουλή, η ζωή είναι κάτι παραπάνω από τράβιαν, είναι εκει έξω και όχι μόνο μπροστά στην οθόνη σας. Ξεκολλάτε παιδιά, παιχνίδι είναι και μάλιστα κακόγουστο, παιχνίδι στρατηγικής μεν αλλά χωρίς κάτι όμορφο.

Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΓΓΟΥΡΙ, ΑΛΛΟΣ ΤΟ ΤΡΩΕΙ ΚΑΙ ΔΡΟΣΙΖΕΤΑΙ ΚΑΙ ΑΛΛΟΣ ΤΟ ΤΡΩΕΙ ΚΑΙ ΖΟΡΙΖΕΤΑΙ.

Ευχαριστώ που με αντέξατε, πρώην εραστής αλλά και πάντα εραστής.

blackdeath82
    Guest

Προεπιλογή

Αγαπητοί συμπαίχτες και σύμμαχοι
    Καταρχήν ας σταματήσει το όλο θέμα με τους Τούρκους. Πρώτα πήγαν στους Εραστές και μετά στους U και μετά δεν ξέρω που. Ας τους αντιμετωπίσουμε σαν συμπαίχτες μας για μια φορά και όχι σαν εχθρούς. Και είμαι από τον Έβρο και δικαιούμαι να μιλάω καλύτερα από πολλούς.

Μιλάω κυρίως εκπροσωπόντας τον εαυτό μου και όχι τόσο την ~U~ . Δεν κατανοώ καν τον λόγο που μας επιτίθεσαι φίλε Παύλο(αν μου επιτρέπεις να σε αποκαλώ φίλο)ειδικά όταν δεν γνωρίζεις καν την μισή αλήθεια αλλά έχεις ενημερωθεί από φήμες και πάντα μονομερώς. Κατά την διάρκεια της λήψης των αποφάσεων αυτών(όχι όταν σχεδιαζόταν) ο iliosporos είχε ήδη πατήσει delete, οπότε με το
    να μιλάς με ένα πρώην παίκτη ακόμα και αρχηγό μιας συμμαχίας είναι τουλάχιστον άκαιρο. Από την στιγμή που έγινε αλλαγή ιεραρχίας σκέφτηκες ότι μήπως έπρεπε να συζητήσεις εκ νέου με την καινούρια ιεραρχία? Μήπως νομίζεις ότι αφήνωντας το πόστο του ο iliosporos είχε αφήσει και Log με όλα τα μηνύματα που είχε ανταλλάξει από την αρχή του server με σένα ή με οποιονδήποτε άλλο? Ελπίζω να καταλαβαίνεις πόσο μεγάλο λάθος κάνεις εδώ.

Συμφωνώ απολύτως με αυτό που λες για την αντιπροσωπευτικότητα των θέσεων κατάταξης των θαυμάτων. Όπως συμφωνώ και σε πολλά άλλα θέματα μαζί σου. Επίσης καλό είναι να ξέρεις ότι ένας αρχηγός είναι ανακόλουθος όταν εγκαταλείπει το πλοίο την χειρότερη στιγμή γιατί έτσι γίνεται ανακόλουθος στην ομάδα που είναι αρχηγός, πράγμα σπουδαιότερο από τις οποιεδήποτε συμφωνίες με άλλες ομάδες. Επίσης καλύτερα να έχω 10 μούτσους με πάθος για την νίκη παρά ένα ανίκανο ή δειλό αρχηγό(μιλάω γενικά). Το όσο αν ξέρεις τον λόγο του delete παρακαλώ να με αφήσεις να αμφιβάλλω γιατί από τα λεγόμενά σου βγαίνει το συμπέρασμα ότι δεν έχεις ιδέα και το λέω χωρίς να θέλω να σε προσβάλλω. Απλά φαντάζομαι ότι σε παραπληροφόρησε κάποιος που ξέρουμε και οι 2 ποιος είναι.

Για το αν είμασταν παρόν στο τέλος θα με αναγκάσεις να αμφιβάλλω ξανά. Μπορεί οι επιθέσεις μας να μην είχαν ως αποτέλεσμα να καθυστερησουν την ανάπτυξη του θαύματος του dps αλλά η αποδυνάμωση στις άμυνες του θαύματος του ήταν σημαντικές. Τουλάχιστον έτσι νομίζω. Διορθωσέ με και εδω αν θέλεις. Όσο για τις άμυνες δεν καταλαβαίνω για ποιο λόγο να υποστηρίξουμε εμείς ένα θαύμα 2 level μεγαλύτερο από το δικό μας που αποτελούσε τον επόμενο στόχο των Εραστών και όχι ένα θαύμα με διπλάσια άμυνα.

Ναι έπρεπε να στηρίξουμε όλοι μαζί ένα θαύμα στο τέλος.Ναι δεν πιστεύω ότι νικήσαμε αν αυτό θες να ακούσεις. Ναι ο monk είχε 40000 στρατό άκυρα τοποθετημένο στην πρςτευουσά του. Ναι είμασταν και καφενείο αν θέλεις να το πεις και αυτό. Στην τελική όμως παλέψαμε ουσιαστικά μόνοι μας από την αρχή και το ότι τερματίσαμε ως 3οι στις συμμαχίες είναι ένα μεγάλο κατόρθωμα. Μόνοι μας χωρίς ακόμα και αρχηγό γιατί έτσι μας αρέσει.

Το travian είναι ένα ομαδικό παιχνίδι στο οποίο συνεργαζόμαστε όλοι μαζί για να βγάλουμε νικητή εσένα. Αν κατάλαβα λάθος παρακαλώ διόρθωσέ με.

Συγχαρητήρια στα μέλη από τους ERASTES, ER@STES, *U* , ~AE~ , HELLAS κλπ που παίξαν για την ομάδα τους και όχι για την πάρτη τους. Για μένα νικητής όμως είναι ο Δήμος(DAKADAK).

Προεπιλογή

διόρθωση σύμμαχε και φιλε...

εστω και μετά την αποχώρηση του Γιάννη αρχηγό είχαμε

και ΤΗΝ ευχαριστούμε για όσο βοήθησε

* Deathrow από ότι βλέπεις δεν κέρδισα αυτά που έλεγα μόνο εγώ, μα και άλλοι

* Και φυσικα ελπίζω σε έναν άλλο σέρβερ να ειμαστε σύμμαχοι, όχι αντίπαλοι, είσαι πολύ καλός παίκτης, εξακολουθώ πάντως να έχω ένσταση σε πολλά από όσα είπες και πάντα θα πιστεύω πως ήταν άκαιρο και αχρείαστο το σχόλιό σου για την GR γιατι δεν την έζησες και δεν μπορεί να έχεις αντικειμενική γνώμη.

και πάλι μπράβο σε όλους, ειδικά στους Ερ@στές που στην συντριπτική τους πλειοψηφία δέχτηκαν την ήττα σαν ΑΝΤΡΕΣ, οι εξαιρέσεις απλά επιβεβαιώνουν τον κανόνα

Υ.Γ. Προς τον Εραστή δύο-τρία ποστ παρπανω. Αδερφέ μου, και η υφήλιος ολάκαιρη συμμάχησε κατά τηε Γερμανίας του Χίτλερ κατά τον Β' Παγκόσμιο Πόλεμο και τον κέρδισε, αλλά ηθικός νικητής δεν βγήκε ο Ναζί. Ας μην δημιουργούσατε τόσες αντιπάθειες με τον τρόπο που "χτίσατε" τα wing σας να μην ενώνονταν όλοι κατά του συνασπισμού σας. Υπεροψία και κακή διαχείριση της ισχύος σας έφεραν την ήττα στο τέλος.

Προεπιλογή

Ας σταματίσει πια αυτή η ιστορία με τους Τούρκους και τις U. Όταν διαλύθηκαν οι TF και έγινε η LFN, οι περισσότεροι Τούρκοι έφυγαν και έφτιαξαν την T.C.+ +

Εκτός αν κάποιος τους πειράζει που ο Michaelangelo που είχε τον μεγαλύτερο στρατό στον server ήταν Τούρκος και δεν ήταν στην συμμαχία τους.

Βέβαια όσο υπήρχαν οι TF αυτό δεν τους πείραζε, αφού ήταν σύμμαχοι.

Περιοχή
    Στη κοσμάρα μου

Προεπιλογή Οπτικοακουστικό ντουκουμέντο

Ο τρόπος που έγιναν οι συζητήσεις περι συμμαχιών στο grx, έγιναν ακολουθώντας τον τρόπο απάντησης και την φρασεολογία σε αυτο το μουλτιμήντια ιστορικό ντοκουμέντο :
    http://www.youtube.com/watch?v=Vm2oy...eature=related

Vagelis1411
    Guest

Προεπιλογή

Καλά τα λέτε με Thodori εγώ όμως επειδή εγώ πιστεύω ότι το λακωνίζειν εστί φιλοσοφείν θα σου απαντήσω πιο σύντομα

1. Όταν μας έγλειφες τους Κ@@@Σ και κάτι άλλο να σε βοηθήσουμε δεν είδα να απαξιώνεις κανένα σαν απλό μέλος και ανάξιο.
    2. Όταν απαξιώνεις τα απλά μέλη και στα στρατιωτάκια όπως λες απαξιώνεις και όλους τους συμμάχους σου που σε βοήθησαν μεγάλε στρατάρχη να κατακτήσεις τον server γιατί δεν ήταν όλοι αρχηγοί αυτοί που σε στήριζαν αλλά στρατιωτάκια.
    2.Δεν σε είδα να σπάζεις κεφάλια άντρακλα της φακής μόνο τα α@@@α μας έσπασες να εκλιπαρείς για βοήθεια να μη σε διαλύσουν οι εραστές. (Από το PC τους όλοι άντρες έγιναν και σπάνε και κεφάλια)
    3. Το να μη σέβεσαι τους αντιπάλους σου και να καμαρώνεις σαν γύφτικο σκερπάνι μετά από τη νίκη σου δείχνει ανανδρία. Το να ξεκατινιάζεις τους συμμάχους σου άσχετα αν σε βοήθησαν όσο ήθελες ή όχι δείχνει συμπεριφορά κατίνας και γυναικωτού!!!!!

Τελικά το μόνο λάθος της GR για μένα ήταν το ότι δεν στηρίξαμε ERASTES που από ότι φάνηκαν ήταν οι πιο σωστοί του server και στηρίξαμε ανθρώπους χωρίς μπέσα!!!!!!

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Vagelis1411 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλά τα λέτε με Thodori εγώ όμως επειδή εγώ πιστεύω ότι το λακωνίζειν εστί φιλοσοφείν θα σου απαντήσω πιο σύντομα

1. Όταν μας έγλειφες τους Κ@@@Σ και κάτι άλλο να σε βοηθήσουμε δεν είδα να απαξιώνεις κανένα σαν απλό μέλος και ανάξιο.
    2. Όταν απαξιώνεις τα απλά μέλη και στα στρατιωτάκια όπως λες απαξιώνεις και όλους τους συμμάχους σου που σε βοήθησαν μεγάλε στρατάρχη να κατακτήσεις τον server γιατί δεν ήταν όλοι αρχηγοί αυτοί που σε στήριζαν αλλά στρατιωτάκια.
    2.Δεν σε είδα να σπάζεις κεφάλια άντρακλα της φακής μόνο τα α@@@α μας έσπασες να εκλιπαρείς για βοήθεια να μη σε διαλύσουν οι εραστές. (Από το PC τους όλοι άντρες έγιναν και σπάνε και κεφάλια)
    3. Το να μη σέβεσαι τους αντιπάλους σου και να καμαρώνεις σαν γύφτικο σκερπάνι μετά από τη νίκη σου δείχνει ανανδρία. Το να ξεκατινιάζεις τους συμμάχους σου άσχετα αν σε βοήθησαν όσο ήθελες ή όχι δείχνει συμπεριφορά κατίνας και γυναικωτού!!!!!

Τελικά το μόνο λάθος της GR για μένα ήταν το ότι δεν στηρίξαμε ERASTES που από ότι φάνηκαν ήταν οι πιο σωστοί του server και στηρίξαμε ανθρώπους χωρίς μπέσα!!!!!!
    Φαίνεσαι πραγματικά ενοχλημένος... Λυπάμαι γι'αυτό man. Για την ιστορία δε θυμάμαι να έγλειψα κανένα κώ*ο πόσο μάλλον το δικό σου. Δεν απαξίωσα κανένα στρατιώτη και κόψε την ειρώνεια. Τους στρατιώτες που συμπεριφέρονται άσχημα και απαξιωτικά σε αυτόν που τους ένωσε, που πάλεψε γι' αυτούς, που υπερέβαλε εαυτό για μια ιδέα, τους αχάριστους χαμηλονοήμονες καρφώνω (για το Γιάννη μιλώ). Ο server κερδίζεται από την ομάδα, κι όχι από έναν. Ίσα ίσα, οι στρατιώτες παίρνουν όλο το credit. Με το φλέγμα που βγάζεις δε δε θα ασχοληθώ... Απορώ με κάτι τύπους σαν και του λόγου σου πάντως. Από την αρίθμηση βέβαια δείχνεις ότι έγραψες αυτά που έγραψες σε μια κατάσταση θυμού. Πάλι καλά που δεν έβαλες σε όλα 2. Η φράση "βοήθησαν όσο ήθελες" δε νομίζω πως έχει εφαρμογή στην προκειμένη κατάσταση. Εγώ σχολίασα το γάτζωμα από ένα χαμένο αγώνα, τη στιγμή που είχαν τη δυνατότητα να βοηθήσουν το σύνολο.

Προεπιλογή

Εμένα αλλο με ξενιζει... καλά, ο ηλιοσπορος την έκανε για τον Α ή, Β λόγο από νωρίς. Δικαιολογημένα δεν απάντησε στον Ντεθροου, ίσως να μην το ξέρει κιόλας.

Η νέα ηγεσία δεν έχει λόγο;

Μόνο εγώ και κάνα-δυο "μ@@ες" ακόμα βγήκαμε να υπερασπιστούμε 40-50 άτομα που μας στάθηκαν αντρίκια και δέχτηκαν λεκτική επίθεση;

Πάει το μαστίγιο;

ισως ειμαι βιαστικός...

ίσως και όχι

Περιοχή
    Αγ. Παρασκευή

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο thodorh Εμφάνιση μηνυμάτων
    διόρθωση σύμμαχε και φιλε...

εστω και μετά την αποχώρηση του Γιάννη αρχηγό είχαμε

και ΤΗΝ ευχαριστούμε για όσο βοήθησε

* Deathrow από ότι βλέπεις δεν κέρδισα αυτά που έλεγα μόνο εγώ, μα και άλλοι

* Και φυσικα ελπίζω σε έναν άλλο σέρβερ να ειμαστε σύμμαχοι, όχι αντίπαλοι, είσαι πολύ καλός παίκτης, εξακολουθώ πάντως να έχω ένσταση σε πολλά από όσα είπες και πάντα θα πιστεύω πως ήταν άκαιρο και αχρείαστο το σχόλιό σου για την GR γιατι δεν την έζησες και δεν μπορεί να έχεις αντικειμενική γνώμη.

και πάλι μπράβο σε όλους, ειδικά στους Ερ@στές που στην συντριπτική τους πλειοψηφία δέχτηκαν την ήττα σαν ΑΝΤΡΕΣ, οι εξαιρέσεις απλά επιβεβαιώνουν τον κανόνα

Υ.Γ. Προς τον Εραστή δύο-τρία ποστ παρπανω. Αδερφέ μου, και η υφήλιος ολάκαιρη συμμάχησε κατά τηε Γερμανίας του Χίτλερ κατά τον Β' Παγκόσμιο Πόλεμο και τον κέρδισε, αλλά ηθικός νικητής δεν βγήκε ο Ναζί. Ας μην δημιουργούσατε τόσες αντιπάθειες με τον τρόπο που "χτίσατε" τα wing σας να μην ενώνονταν όλοι κατά του συνασπισμού σας. Υπεροψία και κακή διαχείριση της ισχύος σας έφεραν την ήττα στο τέλος.
    Φίλε στο Υ.Γ. σου είπες αυτά ακριβώς που ήθελα να πω στους εραστες. Η συμπεριφορά τους προς όλους τους παίκτες του σέρβερ, ακόμα και στα μέλη τους πολλές φορές, ήταν αυτή που ένωσε όλον τον σέρβερ εναντίων τους. Εμένα προσωπικά δεν θα με πείραζε τόσο να μην κερδίσουμε τον σέρβερ, όσο να τον κερδίζαν οι εραστές.

Και αυτά που λένε ότι ήταν όλοι εναντίων ενός, τα ακούω βερεσέ, γιατί

καταρχήν στους εραστές είχε ήδη μαζευτεί ο μισός σέρβερ, ακόμα και παίκτες τους οποίους χτυπούσαν οι ίδιοι οι εραστές (αυτό θα πει ξεπεσμός για μένα) και σκύψαν το κεφάλι και "υποτάχτηκαν"
    και
    κατά δεύτερον όταν οι εραστές με 4 wings τότε (200 τόσοι παίκτες), χτυπούσαν τους RESPECT και τον νικητή του σέρβερ nfs, δεν έλεγαν τίποτα. Τοτε το παίζαν ισχυροί και παντοδύναμοι.
    και είχαν το θράσος μέρικοί από αυτούς να κοκορεύονται στα προφίλ τους για τα χωριά που πήραν από τους respect.
    Και η απόλυτη ειρωνία, ο nfs ήταν ο τελικός νικητής.

Αλλά πρέπει να πω κι όλας πως αν δεν ήταν οι erastes το παιχνίδι δεν θα είχε κανένα ενδιαφέρον.

Συγχαρητήρια σε όλους όσους παίξανε σε αυτόν τον σέρβερ, συμμάχους και αντιπάλους και που κάνανε το παιχνίδι τόσο ενδιαφέρον.

Σελίδα 3 από 7 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. FTW STRATEGY
    By DimAth in forum Αρχείο Server 1 (1)
    Απαντήσεις: 123
    Τελευταίο Μήνυμα: 10-02-09, 12:58

Δικαιώματα - Επιλογές