Σελίδα 1 από 21 12311 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 203

Θέμα: ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ SPEED ΤΙ ΕΚΠΛΗΞΗ!!!!

bebeto
    Guest

Προεπιλογή ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ SPEED ΤΙ ΕΚΠΛΗΞΗ!!!!

Τι κρίμα να τελειώσει έτσι ο server. Θα τον πάρουν οι Hellas. Όλοι στη U γνωρίζουμε ότι δεν υπάρχουν άλλοι μεγάλοι στρατοί... ειδικά για να τα βάλουν μέ τέτοια WW όπως του sakis (ακόμα δηλαδή και nap να μην υπήρχε ... τζίφος).
    Όσο για τους Erastes, ένα ally με 7 wings και τους CDF μαζί δεν κάνει τίποτα. Κρατάμε τους στρατούς για τον επόμενο server κι αυτό όλο είναι μιλημένο. Ο sakis με τον sgouro είναι τα καλύτερα φιλαράκια και όλοι το ξέρουν. Απλά είναι κρίμα για έναν ολόκληρο server να δει ένα τέλος χωρίς μάχες. Έναν server που θα τον παραχωρήσει ένας φίλος στο φίλο του. Και όλοι θα ξενερώσουν. Έτσι λοιπόν ΝΑΙ έιμαστε εμείς ανίκανοι αλλά και οι Erastes τουλάχιστον στα υψηλά κλιμάλια είναι διαπλεκώμενοι. Δεν παίζουν ωραίο παιχνίδι και δε θα μου έκανε εντύπωση να έμπαινε ο sakis στους Erastes στο τέλος.... Ξενερωμένοι θα είναι και η Hellas και η Olympus και οι Erastes. Ένα 0 ο server....

den paizw speed
    Guest

Smile

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο bebeto Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι κρίμα να τελειώσει έτσι ο server. Θα τον πάρουν οι Hellas. Όλοι στη U γνωρίζουμε ότι δεν υπάρχουν άλλοι μεγάλοι στρατοί... ειδικά για να τα βάλουν μέ τέτοια WW όπως του sakis (ακόμα δηλαδή και nap να μην υπήρχε ... τζίφος).
    Όσο για τους Erastes, ένα ally με 7 wings και τους CDF μαζί δεν κάνει τίποτα. Κρατάμε τους στρατούς για τον επόμενο server κι αυτό όλο είναι μιλημένο. Ο sakis με τον sgouro είναι τα καλύτερα φιλαράκια και όλοι το ξέρουν. Απλά είναι κρίμα για έναν ολόκληρο server να δει ένα τέλος χωρίς μάχες. Έναν server που θα τον παραχωρήσει ένας φίλος στο φίλο του. Και όλοι θα ξενερώσουν. Έτσι λοιπόν ΝΑΙ έιμαστε εμείς ανίκανοι αλλά και οι Erastes τουλάχιστον στα υψηλά κλιμάλια είναι διαπλεκώμενοι. Δεν παίζουν ωραίο παιχνίδι και δε θα μου έκανε εντύπωση να έμπαινε ο sakis στους Erastes στο τέλος.... Ξενερωμένοι θα είναι και η Hellas και η Olympus και οι Erastes. Ένα 0 ο server....
    χαχαχαχαχα...απλα απιστευτος..!!!

warrior
    Guest

Προεπιλογή

ρε φιλε ετσι λεγαν και για τον kokoriko αλλα οι *U* ειχαι αλλη αποψη

lefteris666
    Guest

Προεπιλογή 1231

ΕΤΣΙ ΕΓΩ ΤΟ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΘΑ ΝΙΚΗΣΟΥΜΕ!!!!!!!!!!!!!!!
    ΗELLAS-OLYMPUS-OLYMPUS2-ZOUMI.GR-EL!TE.GR-EL!TE.GR2

ΠΑΝΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΘΑ ΝΙΚΑΜΕ!!!!!!!!!!!!!!! ΕΓΩ ΤΟ ΕΙΠΑ ΑΠΟ ΤΝ ΑΡΧΗ! ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΔΝ ΜΕ ΠΙΣΤΕΥΕ!

warrior
    Guest

Προεπιλογή

καλα....εγω παντος ειμαι σηγουρος πως ακομα δεν κρηθηκε τπτ.

Περιοχή
    Evros-Didimoticho

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο lefteris666 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΕΤΣΙ ΕΓΩ ΤΟ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΘΑ ΝΙΚΗΣΟΥΜΕ!!!!!!!!!!!!!!!
    ΗELLAS-OLYMPUS-OLYMPUS2-ZOUMI.GR-EL!TE.GR-EL!TE.GR2

ΠΑΝΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΘΑ ΝΙΚΑΜΕ!!!!!!!!!!!!!!! ΕΓΩ ΤΟ ΕΙΠΑ ΑΠΟ ΤΝ ΑΡΧΗ! ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΔΝ ΜΕ ΠΙΣΤΕΥΕ!
    Άσε μας ρε λευτεράκη... Αυτό εννοώ όταν λέω ότι το κάναμε playground εδώ...

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο warrior
    ρε φιλε ετσι λεγαν και για τον kokoriko αλλα οι *U* ειχαι αλλη αποψη
    Τι ακριβώς έλεγαν για μένα;;;

Χεχεχε, reality το κάναμε!

Kokorikos

lefteris666
    Guest

Προεπιλογή 123

καλα φιλαρακο η U το WW το εχετε 89 και εμεις 92 δλδ ποιος θα καταφερει να νικησει???

den paizw speed
    Guest

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο lefteris666 Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλα φιλαρακο η U το WW το εχετε 89 και εμεις 92 δλδ ποιος θα καταφερει να νικησει???
    οι Μ.Α.-1821
    εχει πολυ δρομο ακομα..λογικα δεν εχεις ξαναπαιξει και δεν ειναι κακο αυτο..ρωτησε ομως καποια ατομα στη συμμαχια σου να σου εξηγησουν το τι γινετε στο τελος του σερβερ..εχετε πολλα εμπειρα ατομα δοξα το θεο..

warrior
    Guest

Προεπιλογή

κυριε kokoriko απλα σε ανεφερα ως παραδειγμα δεν ηθελα α υπαρξει καμια παρεξηγησει απλα δεν μαρεσει να κρινουν ολη την ωρα το τελος του σερβερ ολα μπορουν να σημβουν οπως ασ πουμε εσυ εισουν πρωτος και ο michaelangelo σου πηγε το θαυμα στο επιπεδο 0.

d14blo0o0o0
    Guest

Προεπιλογή

καποιοσ να δωσει την καταταξη ολων των θαυματων να δουμε και εμεισ που δεν παιζουμε στον σπειντ

Σελίδα 1 από 21 12311 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. Τελος
    By EmCee in forum Αρχείο Speed 15
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-04-15, 13:35
  2. S2 τελος!
    By KEADA in forum Αρχείο Server 2 (5)
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 15-08-13, 14:28
  3. ΑΡΧΗ.....και ΤΕΛΟΣ!!!
    By lovecraft in forum Αρχείο Speed 3
    Απαντήσεις: 24
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-11-09, 22:54
  4. Τελος Speed
    By Royalmisk in forum Αρχείο Speed 3
    Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-11-09, 16:18
  5. Το τελος του S2
    By Ananias o 15os in forum Αρχείο Server 2 (1)
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 12-04-09, 14:49

Tags for this Thread

Δικαιώματα - Επιλογές