Σελίδα 3 από 13 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 30 από 124

Θέμα: FTW STRATEGY

Ntatouras
    Guest

Προεπιλογή

καλησπερα και απο εμενα..κατ'αρχας συγχαρητηρια στους νικητες...ειναι το δευτερο ποστ σε αυτο το φορουμ και δεν θα σας κουρασω.η μετακινιση μου στην ΡΑΤΜ νομιζω πως πλεον ειναι κατανοητο πωσ ηταν για συναισθηματικους λογουσ καθαρα...το γεγονος οτι η ΖΣΡ παρεμεινε συμαχος αποδεικνυει και απο μονο του οτι τιμω ολους οσους δουλεψαν για το ww,ανεξαρτητως δυναμικοτητας...πολυς λογος για το τιποτα....δεν μιλαει κανεισ για τα πισοπλατα μαχαιρωματα...τις αφορμεσ που ηθελε η FTW τις επαιρνε συνεχεια...ειτε απο μουλτις των εεχ και μ ειτε απο μουλτις δικα της...θα μιλησω προσωπικα...σας θεωρησα συμαχους,καθολη την διαρκεια του παιχνιδιου...πραγμα που ,ευθαρσως το λεω,δεν το αξιζατε...ειληκρινα πρωτιμω τους "γελοιους"(ζωνιανα- σμυρφ)οπως ολοι τουσ χαρακτιριζατε...παρα "γλυωδεις"οπως προσωπικα σας χαρακτηριζω (πλεον)...η αληθεια για το πως εφτασα να εχω ενα εκ'των WW επιπεδο 96 ειναι η εξης...την ημερα που ξεκλειδωθηκαν τα θαυματα αποφασισαμε να κανουμε ολον τον σερβερ να μας μελεταει...και τελικα το καταφεραμε...ικανοποιιμενοι απο τιν μεχρι τοτε πορεια ειμασταν αρκετα...αλλα ειπαμε να παιξουμε τον ρολο μας στην κοπη της πιτας....και παλι τα καταφεραμε....γενικα μια συμαχια χωρις φορουμ χωρις αρχηγους μονο με την καλη διαθεση των παιχτων καταφερε και εστρεψε εναν ολοκληρο σερβερ, εκτος των μονων συμαχων μου των ζωνιανων και των σμουρφ,εναντιον της...δεν μπορω να μην επαιναισω τους για ενα χρονο εχθρους Μ και ΕΕΧ για την προσπαθεια τους...καποιους τους εχω συγχαρει προσωπικα..απο κει και περα οι προδωτες φανηκαν ποιοι ειναι και ποιοι θα "πουλουσαν"(αλλη λεξη εννοω,αλλα υπαρχουν και κυριες εδω)και την μανα τους για την νικη....τεσπα μακαρι ο δρομος για την ιθακη να ειναι μακρυς..ειχε πει καποιος...γιατι το ταξιδι μενει τελικα...δεν θα μακρυγορησω αλλο,ξανα τα συγχαρητηρια μου στους νικητες.τον σεβασμο μου στους αντιπαλους μου(που τελικα αποδειχτηκε να θρεφουν περισοτερη ευγενη αμιλλα μεσα τους...)Και την αγαπη μου σε ολους οσους με στηρικσαν με πιστεψαν και με βοηθησαν (ακομη και αν τους απογοητευσα)Ονομαστικα ευχαριστω Dikoumes(τι θα εκανα χωρις αυτον)blade,aris(kυριοι σιττερ)ogiostouninja-Druid(που ειναι αυτοι που ειναι),τα υπολοιπα παιδια της ΡΑΤΜ που ειναι σαν αδερφια μου πλεον μετα απο αυτα πυ ζησαμε,τα ζωνιανα (ειστε παρα πολλοι για να επεκταθω...)που απο την αρχη μασ στηριξαν,τα σμουρφς που αποδειχτηκαν συμαχοι με Σ κεφαλαιο...χαιρετω...δεν παιζω ξανα σε ελληνικο σερβερ...(ισως σε αλλη ηλικια ...οταν βγαλουμε μαυρο προθυπουργο ισως...)θα γυριζω σε com servers για οποιον θελει να με κανει εχθρο η φιλο....
    Mε εκτιμιση
    Ntatouras
    P.S. R.A.T.M. rulezzzzzzzzzzzzzzzz

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο rainbowpower Εμφάνιση μηνυμάτων

Που είναι οι Mixalhs_reth και άλλοι ιδεολόγοι ζωνιανοί να σχολιάσουν το ότι το θαύμα ήταν ΡΑΤΜ και όχι ZSR????
    Γεια και απο αλλο εναν ιδεολογο ΖΟΝΙΑΝΟ. Ομολογω οτι οταν ειδα το θαυμα μας στην RATM παραξενευτηκα αλλα δεν με χαλασε κιολας ! Ολοι εμεις που ασχοληθηκαμε τοσο καιρο ξερουμε τι αγωνα εκαναν τα παιδια εκει και ο Ντατουρας. Το θαυμα παντα ηταν ZSR γιατι χωρις το Ζ και το S δε θα υπηρχε καθολου ή θα υπηρχε μαζι με τα αλλα εγκατελειμμένα. Αληθεια γιατι δεν σχολιασε κανεις οτι o ntatouras το ονομασε ZSR και οχι RZS ή RSZ ενω θα μπορουσε και δεν θα ελεγε κανεις τιποτα ;

Ισως γιατι οι ιδιοι ιδεολογοι ΖΟΝΙΑΝΟΙ
    * δεν ζητησαν ποτε απο καμια συμμαχια να διαγραψει μελος της για να συμμαχησουν ή να διωξουν μελη τους δηθεν φαρμες
    * δεν μαχαιρωσαν ποτε πισωπλατα
    * δεν εκαναν ποτε προβοκατσια σε μελη συμμαχιων αλλου θαυματος να αλλαξοπιστησουν (Ι - Zoniana)
    * εφυγαν με ψηλα το κεφαλι και χωρις τυψεις γιατι εκαναν τα παντα για τον συμμαχο-φιλο τους

και αν δεν κερδισαμε τον σερβερ, λιγο η επαρση νικης καπου εκει στο 94-95, λιγο οι ατυχεις επιλογες των Μ+ΕΕΧ δεν πειραζει. Αλλωστε 100 ΖΩΝΙΑΝΟΥΣ να ρωτουσες πριν τα θαυματα οι 99 θα σου ελεγαν οτι δεν περιμενουν να κερδισουν.

Οπως ειπε και η Βιβη (και θα ελεγε και ο Μιχαλης αν δεν εκανε αποτοξινωση απο το παιχνιδι), εμεις απολαυσαμε το ταξιδι και δε μετανιωνουμε για τιποτα.

Δεν θα εγραφα γιατι το θεμα του τοπικ ειναι ασχετο, αλλα προκληθηκα.

Συγχαρητηρια στους νικητες.

edit: Αν ειχα προλαβει το ποστ του ντατουρα μαλλον δεν θα εγραφα τιποτα γιατι με καλυπτει απολυτα !!! ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΡΕ ΑΡΧΗΓΕ ΘΑΥΜΑΤΟΠΟΙΕ
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη nickcrete : 23-01-09 στις 21:23

Προεπιλογή Προς ZSR

Υπάρχουν κάποιες στιγμές στο παιχνίδι που άλλαξαν πολλά στις σχέσεις μας, πολλές από αυτές μπορώ να σας τις αναλύσω σε λίγο στο πάρτυ, όμως πουθενά δεν έχω δει να λέτε ένα μικρό ευχαριστώ σε ~I~ & HELLAS για την βοήθεια που στείλαμε στον ntatoura την μέρα που πήρε το WW, τις πληροφορίες που σας δώσαμε για το ποιοί, πότε και με πόσο ακριβώς στρατό έρχονταν για να καταλάβουν το θαύμα αυτό για λογαριασμό της ΕΕΧ, πουθενά.

Κάποιοι ξεχνούν, κάποιοι άλλοι όχι...

Κάποιοι μιλούν για προδότες, διπλά account σε -=Μ=- & ΕΕΧ, αν λοιπόν είχαμε καταφέρει να έχουμε διπλά account σε -=Μ=- & ΕΕΧ, account τα οποία χτύπησαν το θαύμα του ntatoura και σε όλη τη διάρκεια του παιχνιδιού, ειδικά αυτά των ΕΕΧ τα χτυπούσαμε συνέχεια (μπορείτε να ρωτήσετε αν δεν πιστεύετε) παίζαμε μόνοι μας στον server και όπως και να γινόταν θα κερδίζαμε αυτός που θέλαμε άνετα και ωραία...

Και ίσως να μην ξέρετε αλλά πάλι μπορείτε να ρωτήσετε τι πρόταση έκανα λίγες ώρες πριν το τέλος στο συμβούλιο των ~Ι~... επίσης μπορείτε να ρωτήσετε όλους όσους έμαθα (εγώ προσωπικά) ότι χτύπησαν χωριό του ntatoura, τι τους είπα και τι έπραξαν μετά τις επιθέσεις τους...

Επίσης μπορείτε να ρωτήσετε όλα τα παιδιά στην ~Ι~2 για το αν ή όχι έβγαλα ΜΜ στην ~Ι~2 να σταματήσει οποιαδήποτε επίθεση εναντίον ΖΟΝΙΑΝΑ & Smurfs...

Aυτά για σήμερα

Και τώρα

Let's party

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο harkait Εμφάνιση μηνυμάτων
    κι εγώ είχα ένα στρατό 213κ Χ 2 σιταρι διπλάσιο του devilsnake κρυμμένο αλλά δε το εμφανίζω γιατί θέλω να αποφύγω τη δημοσιότητα και να τα ξαναφτιάξω σε άλλο σέρβερ χωρίς να δουνε οι αντίπαλοι μου τις απίστευτες αναλογίες πεζικού/ιππικού και κατας ικανές να διαμορφώνανε από μόνες τους το τελικό αποτέλεσμα της απολύτου αρεσκείας μου οποτεδήποτε το επιθυμούσα. Απλά μη μου ζητάτε παρακαλώ να σας το δείξω έστω και τώρα για ευνόητους λόγους.

Σορρυ δε πόσταρα και πολλά τόσο καιρό αλλά τάιζα το στρατό ακόμα και μετά το τελείωμα του σέρβερ.

θα το μεταφέρω όμως σε άλλο σέρβερ σα το gold !
    Χαχα αντε ντε, το χιουμορ απουσιαζει απο εδω μεσα

leeloo
    Guest

Προεπιλογή

καλά διάβαζα αρκετή ώρα και έσκασα στα γέλια...

θα πώ κάτι τελευταιό που ίσως πολλοί αγνοούν για την R.A.T.M.

H R.A.T.M. είναι πρώτα από όλα μια παρέα ανθρώπων που περνάνε καλά κάνοντας χαβαλέ και χιούμορ μεταξύ τους και ΟΛΕΣ οι συνομιλίες γίνονται με MM. Όλα τα μέλη έχουν δικαίομα να στέλνουν ΜΜ.

Ο λόγος που ο νταντουρας βγήκε στο τέλος και μπήκε στην R.A.T.M. είτε το πιστεύετε είτε όχι είναι γιατι το game είχε τελειώσει και στην R.A.T.M. υπήρχε ένα απίστευτο κλίμα με συνεχόμενα MM΄ς όπως πάντα όπου όλοι χαιρετούσαμε ο ένας τον άλλο και λέγαμε διάφορα.Κυρίως ήμασταν όλοι κάπως γιατι τελειώσε ο server και δεν θα είχαμε άλλο τον χαβαλέ που είχαμε.

όλα τα αλλά είναι μπουρδες

να περνάτε καλά όλοι και όλες

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο leeloo Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλά διάβαζα αρκετή ώρα και έσκασα στα γέλια...

θα πώ κάτι τελευταιό που ίσως πολλοί αγνοούν για την R.A.T.M.

H R.A.T.M. είναι πρώτα από όλα μια παρέα ανθρώπων που περνάνε καλά κάνοντας χαβαλέ και χιούμορ μεταξύ τους και ΟΛΕΣ οι συνομιλίες γίνονται με MM. Όλα τα μέλη έχουν δικαίομα να στέλνουν ΜΜ.

Ο λόγος που ο νταντουρας βγήκε στο τέλος και μπήκε στην R.A.T.M. είτε το πιστεύετε είτε όχι είναι γιατι το game είχε τελειώσει και στην R.A.T.M. υπήρχε ένα απίστευτο κλίμα με συνεχόμενα MM΄ς όπως πάντα όπου όλοι χαιρετούσαμε ο ένας τον άλλο και λέγαμε διάφορα.Κυρίως ήμασταν όλοι κάπως γιατι τελειώσε ο server και δεν θα είχαμε άλλο τον χαβαλέ που είχαμε.

όλα τα αλλά είναι μπουρδες

να περνάτε καλά όλοι και όλες

ενταξει, τοσο φτηνη δικαιολογια δεν την περιμενε κανεις, αλλα το θαρρος εχει χαθει στις μερες μας...

paramithaki
    Guest

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Fusitiras Εμφάνιση μηνυμάτων
    ενταξει, τοσο φτηνη δικαιολογια δεν την περιμενε κανεις, αλλα το θαρρος εχει χαθει στις μερες μας...
    Χαίρομαι που ακόμη και τώρα όλοι ασχολείστε με την ZSR, αυτό από μόνο του λέει πολλά. Σαν αρχηγός των Ζωνιανών (ένας απο τους αρχηγούς) θα πω για ακόμη μια φορά οτι δεν βλέπω κάτι μεμπτό στην επιστροφή του Ντάτουρα στην RATM ειδικά τη στιγμή που το παιχνίδι είχε τελειώσει. Αν το θαυμα μας ήταν αυτό που θα επικρατούσε τότε σίγουρα θα χτυπούσε άσχημα, αλλά αφού δεν είμασταν οι νικητές δεν καταλαβαίνω γιατί θα έπρεπε να παραμείνει με το αρχικό του όνομα.
    Για εμένα είναι πολύ χειρότερο αυτό που έγραψε ένας παίκτης των ~Ι~ που ούτε λίγο ούτε πολύ έλεγε οτι τα συγχαρητήρια ανήκουν στους ~Ι~ ...και τους συμμάχους τους!!! Αυτό για εμένα είναι απαξίωση και οχι η μετονομασία του θαυματός μας σε RATM!

Και στην τελική δεν μπορώ να καταλάβω τί σας κόφτει όλους εσάς το όνομα του θαυματός μας!
    Το ξέρουμε οτι την ιστορία στον s1 την γράψαμε εμείς (ZSR) γιατί καταφέραμε από το πουθενά και έχοντας όλον τον server απέναντί μας να είμαστε το αγαπημένο θέμα σε όλες τις συζητήσεις. Δεν κάναμε δολοπλοκίες, δεν κοροϊδέψαμε κανέναν, δεν επαιτήσαμε ποτέ, δεν μειώσαμε κανέναν αντίπαλο!
    Αφήστε μας λοιπόν στην ησυχία μας και ασχοληθείτε με τα των συμμαχιών σας.

Προεπιλογή

Η Hellas ,κυρια Paramithaki, σε αυτον τον server αποτελουνταν κατα 90% απο νεα μελη που επαιζαν 1η φορα travian (κοινως ΑΣΧΕΤΟΥΣ). καναμε πολλα λάθη κατα τη διάρκεια του παιχνιδιου αλλα τελικα πήραμε τη νικη. αν νομιζεις οτι οι ZONIANOI εκλεψαν την παρασταση, εισαι βαθια γελασμενη. Εκτος και αν εννοεις οτι εκλεψαν την παρασταση με τις πισωπλατες μαχαιριες προς μελη της Hellas και πιο συγκεκριμενα της Hellas-W.
    Ειχαμε σαφη οδιγια απο τον mazestix να μην σας χτυπησουμε μπας και καταλαβενατε τι κανατε.μυαλο δεν βαλατε,στραφηκατε εναντιον μας ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ.κρατιομουν μην εξαπολησω επιθεσεις προς ZONIANA.αν εκανα κατι τετοιο θα ετρωγα kick απο την ally. αναφορες υπαρχουν απειρες απο επιθεσεις σας.Τελικα εσκασα λιγα attacks προς εσας.
    Με λιγα λογια, paramithaki, μην εισαι περιφανη για την στρατιγηκη που ακολουθησατε και μη λες οτι κλεψατε την παρασταση. ειδα τους διαλογους σου με μελος της Hellas και πραγματηκα, δεν θες να μαθευτεί τι ελεγες.

"Δεν κάναμε δολοπλοκίες, δεν κοροϊδέψαμε κανέναν, δεν επαιτήσαμε ποτέ, δεν μειώσαμε κανέναν αντίπαλο!" χμ, μαλλον λες βλακειες!!!!!!!!!!!!

fonias1989
    περιφανο μελλος ,που έπαιζε 1η φορα travian, της Hellas που υποστηριξε την FTW
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Fonias1989 : 27-01-09 στις 13:27
    ==== Hellas member =====
    606. fonias1989 Hellas-W 8227 13

====DOOM I1 member ====
    566. takaros DOOM I1 8501 18

FONIAS SYDERENIOS

paramithaki
    Guest

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Fonias1989 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η Hellas ,κυρια Paramithaki, σε αυτον τον server αποτελουνταν κατα 90% απο νεα μελη που επαιζαν 1η φορα travian (κοινως ΑΣΧΕΤΟΥΣ). καναμε πολλα λάθη κατα τη διάρκεια του παιχνιδιου αλλα τελικα πήραμε τη νικη. αν νομιζεις οτι οι ZONIANOI εκλεψαν την παρασταση, εισαι βαθια γελασμενη. Εκτος και αν εννοεις οτι εκλεψαν την παρασταση με τις πισωπλατες μαχαιριες προς μελη της Hellas και πιο συγκεκριμενα της Hellas-W.
    Ειχαμε σαφη οδιγια απο τον mazestix να μην σας χτυπησουμε μπας και καταλαβενατε τι κανατε.μυαλο δεν βαλατε,στραφηκατε εναντιον μας ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ.κρατιομουν μην εξαπολησω επιθεσεις προς ZONIANA.αν εκανα κατι τετοιο θα ετρωγα kick απο την ally. αναφορες υπαρχουν απειρες απο επιθεσεις σας.Τελικα εσκασα λιγα attacks προς εσας.
    Με λιγα λογια, paramithaki, μην εισαι περιφανη για την στρατιγηκη που ακολουθησατε και μη λες οτι κλεψατε την παρασταση. ειδα τους διαλογους σου με μελος της Hellas και πραγματηκα, δεν θες να μαθευτεί τι ελεγες.

fonias1989
    περιφανο μελλος ,που έπαιζε 1η φορα travian, της Hellas που υποστηριξε την FTW

Τρεις λαλούν και δυό χορεύουν!!!
    Αυτό που είπα αν δεν το κατάλαβες είναι οτι ασχολείστε μαζί μας ακόμη και μια εβδομάδα μετά το τέλος του server για οποιονδήποτε λόγο. Δεν είπα οτι ζηλέψατε την στρατηγική μας, ούτε οτι είμασταν ο φόβος και ο τρόμος του server.
    Εξακολουθείτε να ρίχνετε το επίπεδο. Δεν ήμουν εγώ αυτή που χλευασα τις άλλες συμμαχίες, δεν αποκάλεσα γελοίο ή πουλημένο ή προδότη κανέναν. Εσείς εξακολουθείτε όμως να μιλάτε για προδοσία των Ζωνιανών προς εσάς, για προδοσία της ratm προς εμάς, γενικά η ZSR σαν θεματάκι πουλάει ακόμη, αυτό εννοώ...

Για τις επιθέσεις που λες θα πω μόνο οτι οι Ζωνιανοί (όλοι οι Ζωνιανοί) πάντα απαντούσαμε σε προκλησεις, ποτέ δεν κάναμε πρώτοι επιθέσεις, ποτέ δεν ανοίξαμε εμείς μέτωπα. Όταν όμως μας κάνατε επιθέσεις τις ανταποδίδαμε. Θεωρώ οτι καλά κάναμε, έτσι είναι οι σύμμαχοι... Και φυσικά το τί θα γινότανε ΑΝ μας κάνατε επιθέσεις το ακούω βερεσέ. Εκεί ήμασταν 6 μήνες σχεδόν μη σύμμαχοι, μπορούσατε να δοκιμάσετε να μας κάνετε επιθέσεις και οχι εκ των υστέρων να λέτε οτι δεν κάνατε!

Για το αν η hellas ήταν πρωτάρα συζήτησέ το με τους αρχηγούς σου που διαφημίζουν την εμπειρία τους. Εμείς οι Ζωνιανοί φυσικά είμαστε σε όλους τους servers, παίζουμε 8 χρόνια το παιχνίδι, εχουμε πάρει άπειρες φορές το "τιμημένο". Γενικά τα Ζωνιανά αποτελούνται μόνο από επαγγελματίες παίκτες, κανένας ερασιτέχνης δεν έγινε μέλος μας... Αυτό βέβαια ήταν αστείο, μην μπεις στη διαδικασία να απαντήσεις....

Για τα μηνύματα μου που λες οτι διάβασες δε νομίζω ποτέ να αρνήθηκα οτι είμαι λιγάκι νταλκιέρης όταν με προκαλούν και ούτε ποτέ διέψευσα μήνυμά μου. Αν θέλεις, όσο υπάρχουν τα χωριά μας μπορώ να σου δώσω και μηνύματα μελών σας που με αποκαλούν με λέξεις που εγώ η βρωμόστομη ντρέπομαι να πω. Και μιλάω για άτομα που ούτε καν γνώριζα την ύπαρξή τους μέσα στο παιχνίδι και ούτε μήνυμα τους είχα στείλει πριν, ούτε επίθεση τους έκανα (για να μη λέτε οτι προκλήθηκαν από εμένα)

Εγώ το είπα, το ξεκατίνιασμα δεν θα έχει τέλος. Όπως και να έχει επειδή μια ανοσια την έχω πάθει η γυναίκα θα πω μόνο ένα, γιατί γιαυτό μπήκα στη διαδικασία να γράψω σήμερα. Μπορείτε να πείτε οτι γουστάρετε για τους πουλημένους και γελοίους Ζωνιανούς, την συμμαχία που δεν είχε ούτε αμυντικούς παίκτες, ούτε επιθετικούς, που δεν είχε οργάνωση και που πίστευε σε παραμύθια. Δεν μπορείτε να σχολιάζετε τον Ντάτουρα όμως, γιατί θα το πω απλά, δεν σας το επιτρέπουμε.

Ευχαριστώ πολύ...

Υ.Γ. Κυριε υπευθυνε του forum μη μου το σβήσετε το μηνυματάκι μου...
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη paramithaki : 27-01-09 στις 13:52

Προεπιλογή

Περα βρεχει τελικα!

Επαγγελματιες πεχτες?? χμ, αν ηταν ολοι επαγγελματιες δεν θα εσπαγαν τη συμμαχια με Hellas και ουτε θα μας εστελναν μηνυματακια, τυπου "" χαχαχαχ, σας χτυπαμε και δεν αντιδρατε!! χαχαχα ", γιατι τετοια μυνηματα δεχτηκαμε!!! οσο για το βρυσηδι, δυστυχως δεν εβρυσα κανεναν ZONIANO.

Μαλλον δεν καταλαβες τι ειπα σχετικα με τα μελη της Hellas.Εμεις οι "ασχετοι" παρεα με "ασχετους" συμμαχους, που καθομασταν και δεχομασταν επιθεσεις χωρις μα αντιδρασουμε, καταφεραμε και πηραμε τον server.

"Αυτό που είπα αν δεν το κατάλαβες είναι οτι ασχολείστε μαζί μας ακόμη και μια εβδομάδα μετά το τέλος του server για οποιονδήποτε λόγο."
    Ειχα να logaro στο main forum πανο απο 1 εβδομαδα, οποτε σημερα μου δωθηκε η ευκαιρια να μιλησω ανοιχτα! οποτε, το παραπανω ειναι λιγο ακυρο!!

"Για τις επιθέσεις που λες θα πω μόνο οτι οι Ζωνιανοί (όλοι οι Ζωνιανοί) πάντα απαντούσαμε σε προκλησεις, ποτέ δεν κάναμε πρώτοι επιθέσεις, ποτέ δεν ανοίξαμε εμείς μέτωπα. Όταν όμως μας κάνατε επιθέσεις τις ανταποδίδαμε."

Μαλλον κ.paramithaki ζεις σε ενα παραμυθι! Πιθανων να μπερδεψες τους servers! Απο τοτε που εσπασε η συμμαχια με ZONIANA , λαβαμε μηνυμα απο την ηγεσια να ΜΗΝ ΧΤΥΠΗΣΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΠΟ ZONIANA!!! η αδηγια αυτη τηρήθηκε απο ΟΛΟΥΣ!!! οποτε, δεν ειχατε λογο να μας βαρεσετε.Ετσι ξεκινησατε ενα μπαραζ επιθεσεων εναντια σε μελη της Hellas και συγκεκρημενα της Hlellas-W.
    ==== Hellas member =====
    606. fonias1989 Hellas-W 8227 13

====DOOM I1 member ====
    566. takaros DOOM I1 8501 18

FONIAS SYDERENIOS

Σελίδα 3 από 13 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. < U strategy >
    By N00bzor in forum Αρχείο Speed 1
    Απαντήσεις: 60
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-04-09, 18:22

Δικαιώματα - Επιλογές