Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 7 από 7

Θέμα: Οποιος με παρει Συμμαχο δεν θα χασει!

Προεπιλογή Οποιος με παρει Συμμαχο δεν θα χασει!

Βρηκα το παιχνιδι κατα τυχη και μου αρεσει πολυ. Μπαινω 4-5 φορες την ημερα και απο τις 7/2 που αρχισα εχω 37 κατοικους και 5 κτιρια. Ολο διαβαζω οτι χρειαζομαι να μπω σε μια καλλη συμμαχια. Ειμαι Γαλατης στο Χωριο Αρτεμισιο στο +/- . Συντομα θα εχω 50 κατοικους και θα προχωρησω σε παραγωγη οπλιτων. Προτειμω αμυνα και εμποριο αλλα ειμαι καλος ομαδικος πιακτης.

Περιμενω ευγενικες προτασεις

Ευχαριστω

μονομανος

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο monomanos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βρηκα το παιχνιδι κατα τυχη και μου αρεσει πολυ. Μπαινω 4-5 φορες την ημερα και απο τις 7/2 που αρχισα εχω 37 κατοικους και 5 κτιρια. Ολο διαβαζω οτι χρειαζομαι να μπω σε μια καλλη συμμαχια. Ειμαι Γαλατης στο Χωριο Αρτεμισιο στο +/- . Συντομα θα εχω 50 κατοικους και θα προχωρησω σε παραγωγη οπλιτων. Προτειμω αμυνα και εμποριο αλλα ειμαι καλος ομαδικος πιακτης.

Ευχαριστω

μονομανος
    Πιστευβω οτι θα ηταν βλακεια σου να κανεισ στρατο τοσο νορις...εγω εχω πλιθισμο 218 κε δεν εχο στρατο για τον απλουστατο λογο οτι δεν τον χρειαζομε...αν κανο στρατο κε μου επιτεθει ενασ καλοσ πεκτησ θα τον χασω ολο κε φτου κε απτιν αρχη....κατσε να φτασεισ πλιθισμο 300...

bryant7
    Guest

Προεπιλογή

Αλλα κανεις λαθος αν εχεις καλο στρατο και ξερεις να τον χειρειζεσε μαζευεις υλεσ

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο bryant7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αλλα κανεις λαθος αν εχεις καλο στρατο και ξερεις να τον χειρειζεσε μαζευεις υλεσ
    Το ξερω και εχεισ δικιο, αλλα εξαρταται και πιουσ γειτονες εχεις στο 7Χ7 της πρωτευουσας σου.

xD

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο monomanos Εμφάνιση μηνυμάτων

Ευχαριστω

μονομανος
    Φιλε απο δω μεσα δυσκολο να βρεις συμαχεια
    κοιταξε γυρω σου στο χαρτη κοιτα στα στατιστικα σου τις συμαχειες και αναλογα τι επιζητας θα βρεις.
    Οι πρωτες 20 ειναι και σοβαρες συμαχειες με απαιτησεις και σκοπους ψαξε εκει και επικοινωνα με τον υπευθηνο της συμαχειας που θες.

angelo57dm
    Guest

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Trelokomeio Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φιλε απο δω μεσα δυσκολο να βρεις συμαχεια
    κοιταξε γυρω σου στο χαρτη κοιτα στα στατιστικα σου τις συμαχειες και αναλογα τι επιζητας θα βρεις.
    Οι πρωτες 20 ειναι και σοβαρες συμαχειες με απαιτησεις και σκοπους ψαξε εκει και επικοινωνα με τον υπευθηνο της συμαχειας που θες.
    Α ρε Trelokomeio , μετά απο 1 χρόνο δική σου απάντηση θα περίμενε ο αλλος ??

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο angelo57dm Εμφάνιση μηνυμάτων
    Α ρε Trelokomeio , μετά απο 1 χρόνο δική σου απάντηση θα περίμενε ο αλλος ??
    2 χρονια αγγελε
    Γιατί η -=M=- κάνει τη διαφορά!!

http://travian-reports.net/gr/report/45475f69e10

Παρόμοια Θέματα

1. ποιος θα παρει τον σ1;
    By otto in forum Αρχείο Server 1 (7)
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 02-02-15, 19:10
  2. Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-04-11, 23:38
  3. [Νέα] Το Τ4 έρχεται!
    By ixydakis in forum Αρχείο Ερωτήσεων