Σελίδα 11 από 11 ΠρώτηΠρώτη ... 91011
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 101 έως 107 από 107

Θέμα: ΑΛΗΘΕΙΑ ΓΙΑ S2 ΚΑΙ ΚΥΡΗΞΗ ΠΟΛΕΜΟΥ

Προεπιλογή

Ο tinker είναι κατάσκοπος των saints στους idryga!
    O laioslakas είναι κατάσκοπος της GRAAL C στην GRAAL A!
    Ο Ανανίας είναι κατάσκοπος των NmS στους IDRYGA.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Tsakalos : 21-02-09 στις 16:16

Προεπιλογή

και εγω ειμαι κατασκοπος των Εψιλον,

EYTYXOS,ηρεμησαν τα πραγματα και οι τονοι.

ολοι εχετε δικιο που θα το βρειτε. Για αυτην την κατασταση εχω την εντυπωση πως ειμαι υπευθυνος εγω. σας εβαλα φιτιλια και πηρατε φωτια. Και ξεκινήσατε τα ξεκατινιάσματα. Αμάν ρε κορίτσια. και τα βρωμικα εσωρουχα σας στην φορα.Τι να πω υπομονη οι ναταρς δεν ερχονται.

Να πω δυο τρια πραγματα να τελιωνουμε με την ταυτοτητα μου. Θα μαθετε την ταυτοτητα μου στο τελος του παιχνιδιου οτι και να κανετε. ΔΕν υπαρχει κανενας να γνωριζει τιποτα για την ταυτοτητα μου. ουτε ο Σπεεντκιλλερ ειμαι ουτε ο Καυτος ουτε ο κανενας. Διασκεδαζω πολυ με τα σεναρια που κατασκευαζεται. μεχρι και τις τεχνολογιες επιστρατευσατε για να βρειτε το ιπ μου = ιδιωτικο μου πελος που δεν ειναι 80 CM απορω γιατι ο καλλιντορ τα βαζει μαζι μου εγω ειμουν παντα φιλικος μαζι του.
    παντος η αναζητηση του μπαμιατζη στις συμμαχιες του αξονα(ετσι τις λενε οι γρααλ) νομιζω οτι θα καθαρισει το περιβαλλον απο κατασκοπους.
    εγω ποτε δεν ειμουν κατασκοπος, ποτε δωσιλογος κανενος. Οτι ελεγα ηταν πληροφοριες απο εδω και απο εκει που τις εκανα σεναρια(που τωρα τα επιβαιβεωνεται). Ολα ηταν γνωστα , και ολοι τα ξεραν. οσες φορες ειχα πρωσοπικες πληροφοριες ακομα και ονοματα δεν τις εδινα εκτος αν οι ενδιαφερωμενοι ηθελαν να γινουν γνωστα οπως τα μνματα των ΝΜΣ. Τα οποια δεν μου τα ζητησε κανενας παρεμπίπτοντος αλλα καποιοι βγηκαν και τους κατηγορησαν αδικα ψωρις να εχουν διαβασει τιποτα.

οι νμς στο κυκνειο ασμα τους δεν κατηγορησαν κανεναν. φυσικα και κανανε κατι χειροτερο κανανε επιθεση σε σαιντς..

πρεπει να κανω ενα σεμιναριο παιχνιδιου σε καποιους γιατι το εχουν παρεξηγησει.
    το τραβιαν βασιζεται σε επιπταπεζιο-α παιχνιδια συγκεκριμενου τυπου. για την ακριβια 1σιταρι+2πηλο και 3σιδερο = 1 στρατοςή σπιτακι. δεν ξερω αν καποιος εχει παιξει και εχει γνωση. εκει ο σκοπος του παιχνιδιου ναι να κανεις π.χ το περισοτερο στρατο ή τα περισσοτερα κεντρα παραγωγης κτλ με συνδιασμους υλων.
    νικητής ειναι οποιος κανει τα περισοτερα χ. εκει βεβαια η παραγωγη των υλων γινεται σε συνδιασμο της τύχης (ζαρια) και των επιλογών που κανει ο παιχτης. Μεσα στης επιλογες ειναι και η διπλωματια και το εμποριο που θα κανει σε καθε ζαρια που ριχνει. διλαδη εκει μιλαει το εμποριο. Λιγοτεροι παιχτες και οι δυναατοτητε ειναι περιορισμενες εκει μπορει καποια στιγμη ολοι οι παιχτε να ειναι εναντιας στο πρωτο γιατι υπαρχει περιπτωση να νικησεις και μετα ολοι οι παιχτες εναντιας του δευτερου.

καπως ετσι γινεται και εδω αλλα και απο την ανάποδη(δηλαδη ολοι οι παιχτες εναντια στον τελευταιο). ι οι νμς δεν ηταν οι τελευταιοι ηταν οι πρωτοι κάποτε.

για καποιες ανακριβιες που λεχθηκαν για το παρελθον. Οι νμς δεν μπορουσαν να χτυπισουν τους σαιντς μεσα στα -/- για πολλους λογους. ναι τα συνορα του αλλα μεχρι εκει. δεν πειραζει που οι γρααλ διαλεξαν αυτην την πολιτικη(και εγω την βρισκω λαθος) βλεπουμε κατι αλλο.
    Οι νμς δεν παραπονεθηκαν για τους αλλους παιχτες αλλων συμμαχιων και τις πολιτικες για την διαγραφη(ακομα και αν ηταν ισως λεω ισως μια απο τις αιτιες της διαγραφης) ουτε γρααλ ουτε Σαιντς.
    Οι γρααλ να τηρησουν φαιρ πλαϊ οπως (τηρουσαν παντα) και να αφησουν τα καρφοματα.
    κατι μπιχλιδες κτλ να σταματησουν να σπαμαρουν για χαμενα μπιφτεκια για για 15 λογαριασμους

ΕΔω κρίνουμε επιστημονικά πάντα έστω και με μερική ειρωνεία, αστειότητα και κυνικότητα στρατηγηκες και πολίτικες ακομα και καποιες μαχες. Δεν χρειαζεται να μπουμε σε χυδαιοτητες και μαλλιοτραβήγματα.

δεν εχει σημασία πλέον το παρελθον και το παρόν σημασία εχει το αυριο.

εμενα με συγχωρείται αλλα για να μιλήσω θέλω χώρο και βήμα και δεν μιλάω υπο αυτες τις συνθηκες.
    οτι ηταν να κανω το εκανα τωρα θα μιλησω στο τελος καταστρεφωντας την νικη οποιος και να ειναι ο νικητης...

προς θεου δεν φοβαμε μην μου βρουν την ταυτοτητα γιατι δεν την εχασα.

ip δεν ειναι κατι στατικο. δεν μπορεις να βρεις καποιον ετσι. Εγω πρωσοπικα κλεινω τον ρουτερ και εχω αλλο ip αλλα εγω θελω να εχω στανταρ ip και να συνδεσω το ονομα μου με παιχτη
    αλλα αν θελω εχω και αλλο σταθερο εκτος του γειτονα. σιγα να μην πληρωνω ιντερνετ. μπορω να μπω και να το δεις αυτο καλλιντορ με την ιπιιιιιμου θελεις να δωσουμε ραντεβου να μου την ελενξεις. στο μαγαζι εχω ερθει και εχουμε μιλησεις και δεν ειμαι ξανθος. επειδη εχω ερθει στο μαγαζι σου ξερω τοσα πολλα.

τελος παντον πηρα νας σας πω ολα οκ με τον πισινο μου

jkone
    Guest

Προεπιλογή

speedkiller μην μας λες οτι δεν εχεις καλεσει κανενα μπορει απο καποιον απο σας αλλα εχετε καλεσει μην αρχισουμε και κανουμε ποστ τα url γιατι μετα δεν θα ξερεις τι να πεις.

jkone
    Guest

Προεπιλογή

οσο για το παρτυ που ειπα σημερα το βραδυ(σαββατο) δεν εισαι καλεσμενος μαζι και ο βαιος?Αυριο εχει μπασκετικο παρτυ,ελπιζω χωρις βια αλλα εδω δεν μπορουμε να παιξουμε τραβιαν τι να λεμε τωρα

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο jkone Εμφάνιση μηνυμάτων
    οσο για το παρτυ που ειπα σημερα το βραδυ(σαββατο) δεν εισαι καλεσμενος μαζι και ο βαιος?Αυριο εχει μπασκετικο παρτυ,ελπιζω χωρις βια αλλα εδω δεν μπορουμε να παιξουμε τραβιαν τι να λεμε τωρα
    XAAXAA ουτε σε παιδικο παρτι δεν μπορουμε να παμε το παιδι μας χωρις να το μαθουν οι απεναντοι ,δεχθηκα και τις ευχες του Μπαμπη να σε καλα ρε παλικαρι αλλα δεν εβγαινες στο τηλ να σου τα πω και εγω μία ,εβλεπες Μπαοκ-Γριες.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Fear : 22-02-09 στις 10:08

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο speedkiller Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΚΑΛΗΜΕΡΕΣ .... ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΟΥΜΕ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΙΔΙΕΣ ΑΠΟ ΠΟΛΛΟΥΣ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΟΥΣ ..... ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΜΑΘΕΤΕ ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΣΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΣΕΡΒΕΡ ΜΕ SAINTS ? ΑΚΟΥΣΤΕ ΛΟΙΠΟΝ ΚΥΡΙΟΙ .....
    ΟΤΑΝ ΞΕΚΙΝΗΣΕ Ο ΣΕΡΒΕΡ 2 ΟΙ ΠΙΟ ΠΟΛΛΟΙ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΠΑΙΖΑΜΕ ΣΤΟ ΣΕΡΒΕΡ 1 ... ΣΕ ΜΙΑ ΕΠΟΧΗ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝΕ ΚΥΡΙΑΡΧΙΣΕΙ ΟΙ ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΚΑΙ ΘΕΟΡΟΥΣΑΜΕ ΤΟ ΣΕΡΒΕΡ ΧΑΜΕΝΟ (ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΟΛΟ ΜΕΛΗ ΤΗΣ Ι1 ΚΑΙ ΡΑΤΜ) .... ΚΑΙ ΕΙΠΑΜΕ ΕΦΟΣΟΝ ΜΑΛΛΟΝ ΤΟΝ ΧΑΝΟΥΜΕ ΤΟ ΣΕΡΒΕΡ ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΟΥΜΕ ΣΤΟ ΣΕΡΒΕΡ 2 ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΟΥΜΕ ? .... ΚΑΙ ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ ΠΑΡΘΗΚΕ Η ΑΠΟΦΑΣΗ ΜΙΑ ΠΑΡΕΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΕΡΑΜΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΗ ΝΕΜΕΑ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΣΑΙΝΤΣ ΣΤΟ ΣΕΡΒΕΡ 2 ..... ΜΕΤΑ ΠΡΟΣΤΕΘΗΚΑΝΕ ΜΕΡΙΚΑ ΑΤΟΜΑ ΑΚΟΜΑ .....
    ΠΟΤΕ ΜΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΑΜΕ ΠΛΑΓΙΟΥΣ ΤΡΟΠΟΥΣ ..... ΠΑΝΤΑ ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΣΑΜΕ ΕΠΙΘΕΤΙΚΗ ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΚΑΙ ΔΕΙΝΑΜΕ ΕΜΦΑΣΗ ΣΤΟ ΣΤΡΑΤΟ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΤΟ ΠΛΥΘΗΣΜΟ ? ..... ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΤΕ ΚΑΤΙ ΕΠΙΛΥΨΙΜΟ ΣΕ ΑΥΤΟ?
    ΠΟΤΕ ΜΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΔΕΥΤΕΡΑ ACC .... AN ΘΕΩΡΗΤΕ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΕΝΑΣ ΠΑΙΧΤΗΣ ΜΑΣ ΤΟ ΠΑΡΑΤΑΓΕ ΤΟΥ ΠΑΙΡΝΑΜΕ ΤΑ ΧΟΡΙΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΘΕΩΡΗΤΕ ΛΑΘΟΣ .... ΟΙ ΚΑΝΟΝΕΣ ΕΙΝΑΙ ΣΑΦΕΙΣ ... ΑΝ ΠΕΡΑΣΟΥΝΕ ΚΑΠΟΙΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΟΡΙΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ .... ΜΗΠΩΣ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΑ ΑΦΗΣΟΥΜΕ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΟΥΝΕ ΟΙ ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΣΥΜΜΑΧΙΕΣ?
    ΜΑΣ ΚΥΝΗΓΑΤΕ ΟΤΙ ΧΑΛΑΣΑΜΕ ΤΟ ΣΕΡΒΕΡ ΜΕ ΤΗΝ ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΤΗΤΑ ΜΑΣ ..... ΕΤΣΙ ΚΥΡΙΟΙ ΠΑΙΖΑΜΕ ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΕΡΒΕΡ 1 .... ΑΠΛΑ ΕΚΕΙ ΜΑΣ ΚΟΝΤΡΑΡΑΝΕ ΕΝΩ ΕΔΩ ΟΧΙ ..... ΕΧΕΤΕ ΑΝΑΡΩΤΗΘΕΙ ΑΝ ΘΑ ΠΑΙΖΑΜΕ ΤΡΑΒΙΑΝ Ή ΣΙΜ ΣΙΤΥ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΕΜΕΙΣ ..... ΕΧΕΤΕ ΑΝΑΡΩΤΗΘΕΙ ΠΩΣ ΚΡΑΤΙΟΜΑΣΤΕ ΕΝΩΜΕΝΟΙ ΕΝΩ ΜΑΣ ΕΧΕΤΕ ΣΟΥΡΕΙ ΤΑ ΕΞ ΑΜΑΞΗΣ ? ..... ΕΧΕΤΕ ΣΚΕΦΤΕΙ ΜΗΠΩΣ ΟΤΙ ΑΠΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΠΟ ΙΝΤΡΥΓΚΑ ΚΑΙ ΙΝΣΟΜΝΙΑ ΚΑΙ ΑΕΤΟΥΣ ΚΑΙ ΟΙ ΗΓΕΣΙΕΣ ΤΟΥΣ ΠΙΟ ΜΑΓΚΕΣ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ ..... ΕΓΩ ΑΝ ΑΝΗΚΑ ΣΤΙΣ ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΣΥΜΜΑΧΙΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΓΑΝΕ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝΕ 3 ΣΥΜΜΑΧΙΕΣ ΣΤΟ -/- ΠΟΥ ΕΧΟΥΝΕ ΚΥΡΙΑΡΧΙΣΕΙ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΣΕΡΒΕΡ ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΕΙΤΕ ΘΑ ΝΤΡΕΠΟΜΟΥΝΑ ..... ΚΥΡΙΟΙ ΣΥΝΙΔΙΤΟΠΟΙΗΣΤΕ ΤΟ ... ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΑΕΤΟΙ ΚΑΙ ΙΝΤΡΥΓΚΑ ΚΑΙ ΙΝΣΟΜΝΙΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΟ 1/4 ΤΟΥ ΣΕΡΒΕΡ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ .....
    ΕΠΙΣΗΣ .... ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΩΝ ΝΜΣ .... ΝΑΙ ΚΑΙ ΕΜΑΣ Η ΑΠΟΨΗ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΔΙΚΗΘΗΚΑΝΕ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΥΠΕΥΘΗΝΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟ ΔΗΛΩΣΑΜΕ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΜΑ ΣΤΟΥΣ ΑΡΜΟΔΙΟΥΣ .... ΤΩΡΑ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΟΧΙ ΚΙΟΛΑΣ ΝΑ ΜΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΟΥΝΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΙΚΑΝΟΙ ΝΑ ΚΡΥΨΟΥΝΕ ΜΙΑ ΦΙΛΙΚΗ ΚΑΤΑΚΤΗΣΗ .
    ΕΠΙΣΗΣ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΑΓΑΝΕ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΒΑΡΑΜΕ (ΑΚΟΥΣ ΖΗΣΗ?) ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΕΧΟΥΝΕ ΤΗΝ ΤΣΙΠΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΡΑΔΕΧΟΝΤΕ ΟΤΙ ΤΟΥΣ ΑΦΗΣΑΜΕ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΝΕ ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΝΕ .... ΚΑΙ ΟΧΙ ΝΑ ΓΙΝΟΝΤΕ ΠΡΟΚΛΙΤΙΚΟΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ....ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΤΕΡΜΑ ..... ΠΕΡΙΜΕΝΤΕ ΜΑΣ ΚΥΡΙΟΙ ......

ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΑΙ ΟΡΙΣΤΙΚΟ .... ΣΕΒΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΤΙΜΑΜΕ ΟΛΟΥΣ ΟΣΟΥΣ ΠΟΛΕΜΑΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΟΥ ΣΕΡΒΕΡ ΚΑΙ ΔΕΙΞΑΝΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΛΗΚΑΡΙΑ (ΚΩΣΤΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΜΙΛΑΩ ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΟΥΣ ΑΚΟΜΑ) ΤΙΜΑΜΕ ΤΟΥΣ ΣΥΜΜΑΧΟΥΣ ΜΑΣ (ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΠΟΛΕΜΑΜΕ ΧΕΡΙ-ΧΕΡΙ ΟΛΟ ΤΟ ΣΕΡΒΕΡ ΚΑΙ ΟΝΤΩΣ ΠΟΛΕΜΑΝΕ ΠΑΝΤΟΥ ΜΑΖΙ ΜΑΣ) .... ΣΥΧΑΙΝΟΜΑΣΤΕ ΤΟΥΣ ΡΟΥΦΙΑΝΟΥΣ (ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΤΟ ΑΚΟΥΕΙ ΞΕΡΕΙ ΓΙΑ ΠΟΙΟΝ ΒΑΡΑΕΙ Η ΚΑΜΠΑΝΑ) ΚΑΙ ΣΥΧΑΙΝΟΜΑΣΤΕ ΑΛΛΑ ΝΑ ΜΑΣ ΛΕΝΕ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝΕ ........

ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΕ ΠΟΛΕΜΟ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΝΜΣ ΚΑΙ ΜΕ ΟΛΑ ΤΑ WING ΤΗΣ GRAAL KAI THS ELITE .... H KΥΡΗΞΗ ΑΥΤΗ ΠΟΛΕΜΟΥ ΙΣΧΥΕΙ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΗΣ DOOM S .... AN KAI ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΘΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΟΥΝΕ ΚΑΙ ΟΙ ΣΥΜΜΑΧΟΙ ΜΑΣ .....

ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΟΙ ΠΟΛΕΜΟΙ ΚΑΛΑ ΚΡΑΤΑΝΕ .....
    http://forum.travian.gr/showthread.php?t=3466

Και ελεγα τι μου θυμιζει τι μου θυμιζει......

2η φορα που κυρησουν πολεμο σε πρωην συμμαχους...Καλο για αυτους,αλλα δειχνει ποσο λαθος ειναι οι αρχηγοι των αλλων συμμαχιων...

+1 στον speed

Προεπιλογή

ελα βαιε...οχι δεν εβλεπα παοκ, παναθα εβλεπα...και ειχα παρεα-κερκιδα εκει την ωρα ¨)

εμαθα πως κυλισαν ομαλα τα πραγματα στο παρτυ χωρις βια και επεισοδια ¨)¨)

αν και η κατασκοπος που εστειλα μου λεει οτι ειδε πολλες τραβιανοφατσες , αλλα δεν μπορουσε να καταλαβει και πιες συμμαχιες εκροσωπουσαν....φανταζομαι επαιζε πολυ σαιντς σωστα?¨)

Σελίδα 11 από 11 ΠρώτηΠρώτη ... 91011

Παρόμοια Θέματα

1. Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-02-13, 06:39
  2. ΟΛΗ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ
    By chrisg2 in forum Αρχείο Speed 8
    Απαντήσεις: 41
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-09-12, 00:24
  3. Ποιος ξερει την αληθεια? Η S.A.S , ή όλοι ΣΑΣ...
    By AGIOS PETROS in forum Αρχείο Server 2 (3)
    Απαντήσεις: 24
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-05-11, 02:24
  4. ΠΟΛΕΜΟΣ ΣΥΜΑΧΙΩΝ ΣΤΟΝ ΣΕΒΕΡ 1
    By BLACK DRAGON in forum Αρχείο Server 1 (3)
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-07-10, 09:30
  5. ΠΟΛΕΜΟΣ ΜΕ ΙΔΡΥΜΑ
    By speedkiller in forum Αρχείο Server 2 (1)
    Απαντήσεις: 90
    Τελευταίο Μήνυμα: 12-09-08, 17:16

Δικαιώματα - Επιλογές