Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 12

Θέμα: Φιλική συμμαχία προσκαλεί όσους θέλουν..

mmaria
    Guest

Wink Φιλική συμμαχία προσκαλεί όσους θέλουν..

P.W. : Peacefull Warriors

Η συμμαχία αυτή στηρίζεται στην αλληλοβοήθεια και στον αλληλοσεβασμό των μελών της. Η συνεργασία και η βελτίωση των ικανοτήτων είναι κοινώς μας στόχος!

Σύναψη συμμαχίας δύο ή περισσότερων συμμαχιών, δημιουργούνται κυρίως με σκοπό τις υποστηρικτικές ενέργειες.

Δεν υπάρχει περιορισμός σε όσους θέλουν να συμμετέχουν, αρκεί να σέβονται τους συμπαίκτες και τους κανόνες του παιχνιδιού. Βασική προϋπόθεση, να μην λειτουργούν εις βάρος των υπόλοιπων μελών.

Παίζουμε σε ένα παιχνίδι και θέλουμε να το χαρούμε! Μόνο μια μεγάλη συμμαχία ΕΙΡΗΝΗΣ Θα μπορέσει να έρθει αντιμέτωπη με τις δυνάμεις του πολέμου.

Peaceful Warriors
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη mmaria : 23-02-09 στις 18:43

vlassius
    Guest

Προεπιλογή Peacefull Warriors-Αίτηση ένταξης στη συμμαχία

Γεια σας

Είμαι πολύ νέος παίχτης (12 ημερών), λέγομαι vlassius και έχω τo ρωμαϊκό χωριό Aiakio (-66|143) στον server 4.

Ψάχνοντας για μια συμμαχία που να με εκφράζει, διάβασα αυτή την όμορφη ανακοίνωσή σας και μου άρεσε τόσο πολύ,που σταμάτησα να ψάχνω άλλο.

Αναρωτιέμαι βέβαια αν αυτό φτάνει για θα με δεχτείτε στη συμμαχία σας.
    Πάντως εγώ το θέλω πάρα πολύ.

Ασχολούμαι με το παιχνίδι 2-4 ώρες την ημέρα και με ενδιαφέρει η οικονομική ανάπτυξη, η ανάπτυξη αμυντικής προστασίας και, κυρίως, η ανάπτυξη σχέσεων φιλίας , αλληλοσεβασμού και αλληλοϋποστήριξης με τα μέλη της συμμαχίας.

Ελπίζω να μην με απορρίψετε
    Φιλικά
    Vlassius

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο mmaria Εμφάνιση μηνυμάτων
    P.W. : Peacefull Warriors

Η συμμαχία αυτή στηρίζεται στην αλληλοβοήθεια και στον αλληλοσεβασμό των μελών της. Η συνεργασία και η βελτίωση των ικανοτήτων είναι κοινώς μας στόχος!

Σύναψη συμμαχίας δύο ή περισσότερων συμμαχιών, δημιουργούνται κυρίως με σκοπό τις υποστηρικτικές ενέργειες.

Δεν υπάρχει περιορισμός σε όσους θέλουν να συμμετέχουν, αρκεί να σέβονται τους συμπαίκτες και τους κανόνες του παιχνιδιού. Βασική προϋπόθεση, να μην λειτουργούν εις βάρος των υπόλοιπων μελών.

Παίζουμε σε ένα παιχνίδι και θέλουμε να το χαρούμε! Μόνο μια μεγάλη συμμαχία ΕΙΡΗΝΗΣ Θα μπορέσει να έρθει αντιμέτωπη με τις δυνάμεις του πολέμου.

Peaceful Warriors

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vlassius Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γεια σας

Είμαι πολύ νέος παίχτης (12 ημερών), λέγομαι vlassius και έχω τo ρωμαϊκό χωριό Aiakio (-66|143) στον server 4.

Ψάχνοντας για μια συμμαχία που να με εκφράζει, διάβασα αυτή την όμορφη ανακοίνωσή σας και μου άρεσε τόσο πολύ,που σταμάτησα να ψάχνω άλλο.

Αναρωτιέμαι βέβαια αν αυτό φτάνει για θα με δεχτείτε στη συμμαχία σας.
    Πάντως εγώ το θέλω πάρα πολύ.

Ασχολούμαι με το παιχνίδι 2-4 ώρες την ημέρα και με ενδιαφέρει η οικονομική ανάπτυξη, η ανάπτυξη αμυντικής προστασίας και, κυρίως, η ανάπτυξη σχέσεων φιλίας , αλληλοσεβασμού και αλληλοϋποστήριξης με τα μέλη της συμμαχίας.

Ελπίζω να μην με απορρίψετε
    Φιλικά
    Vlassius
    σε λαθος σερβερ εισαι εδω ειναι ο 2 που πριν λιγο καιρο τελειωσε

Προεπιλογή

Λοιπόν θέλω και εγώ να φτιάξω μία συμμαχία που σκοπός της θα είναι να πηγαίνουμε για μπάνιο, ρακέτες ιστιοπλοιία ψάραμε και ποτά Δεκτά ως μέλη θα γίνονται μόνο καμένοι του ς2 που θα τους έχουν πεταχτεί τα μάτια έξω από τα τρελλά ξενύχτια κατά την διάρκεια του σέρβερ που τελείωσε επίσης θα δημιουργηθούν ακαδημίες από πιπίνια κάθε ηλικίας που θα είναι σαππορτ στο παγκόσμιο μπάχαλο που θα δημιουργήσουμε είδικά για αυτή την συμμαχία
    Με τα τιμής
    ο εμπνευστής της μόνης συμμαχίας που όλοι θα θέλουν να είναι μέλη της ΑΙGAIAS

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο opalos-paros Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λοιπόν θέλω και εγώ να φτιάξω μία συμμαχία που σκοπός της θα είναι να πηγαίνουμε για μπάνιο, ρακέτες ιστιοπλοιία ψάραμε και ποτά Δεκτά ως μέλη θα γίνονται μόνο καμένοι του ς2 που θα τους έχουν πεταχτεί τα μάτια έξω από τα τρελλά ξενύχτια κατά την διάρκεια του σέρβερ που τελείωσε επίσης θα δημιουργηθούν ακαδημίες από πιπίνια κάθε ηλικίας που θα είναι σαππορτ στο παγκόσμιο μπάχαλο που θα δημιουργήσουμε είδικά για αυτή την συμμαχία
    Με τα τιμής
    Θα με πάρετε εμένα μαζί σας ?

Θα προτιμούσα να γίνω μέλος της ακαδημίας σας, αν δεν υπάρχει πρόβλημα βέβαια.

Προεπιλογή

Με τα τιμής
    Θα ήθελα και εγώ παρακαλώ !!!! και ενα διπλό με γύρο !!!!

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο speedkiller Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα ήθελα και εγώ παρακαλώ !!!! και ενα διπλό με γύρο !!!!
    Μικρέεεε...... πιάσε μία ΔΙΠΛΑ ΠΙΠΙΝΙΑ ... ΓΥΡΩ-ΓΥΡΩ από τον κύριο και αν δεν ξεκολάει μετά από 6 ώρες πάρτον τηλέφωνο και πες του πως του την πέφτουν στα χωριά του να δεις αντιδράσεις

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο DimAth Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα με πάρετε εμένα μαζί σας ?

Θα προτιμούσα να γίνω μέλος της ακαδημίας σας, αν δεν υπάρχει πρόβλημα βέβαια.
    Όλοι οι καλοί χωράνε για σένα έχουμε κρατήσει την θέση του σχολάρχη στην Ακαδημία
    ΥΓ έχουμε και του γυμνα(ι)στή ελεύθερη αλλά μάλλον δεν σε ενδιαφέρει

Προεπιλογή

Όλοι οι καλοί χωράνε για σένα έχουμε κρατήσει την θέση του σχολάρχη στην Ακαδημία
    ΥΓ έχουμε και του γυμνα(ι)στή ελεύθερη αλλά μάλλον δεν σε ενδιαφέρει
    Χμμμμμμ δίκιο έχεις, παρά την εντατική δίαιτα για να βγάλουμε το κορμί μας στις παραλίες δε με βλέπω να αποδίδω καλά ως γυμνα(ι)στής

Ο σχολάρχης τι ακριβώς θα κάνει

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο DimAth Εμφάνιση μηνυμάτων

Ο σχολάρχης τι ακριβώς θα κάνει
    όποια πάει να κάνει κοπάνα από το γύρω γύρω όλοι θα την πιάνει από το β.....αυτί και θα την π....ηγαίνει στον speed για τα διαδικαστικά ..... και το διπλόπιτο καλό ...... αλλά το τριπλόπιτο καλύτερο

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-06-10, 00:02
  2. Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-09-09, 11:02
  3. Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-12-08, 18:11
  4. Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-11-08, 18:04
  5. περιεργες συμμαχιες συμμαχιων
    By MPAMIATZIS in forum Αρχείο Server 2 (1)
    Απαντήσεις: 47
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-09-08, 23:21

Δικαιώματα - Επιλογές