Σελίδα 3 από 10 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 30 από 98

Θέμα: ΗΡΘΑΝΕ ΗΡΘΑΝΕ

Agogon
    Guest

Προεπιλογή

Πείτε ότι θέλετε... Μέχρι στιγμής...
    Για ένα πάνε οι
    Elite - nms, kouroi, Dooms
    Για 2 οι Kibo, Grall & Doom (ες πεντακόσια)
    3 αναζητούν ιδιοκτήτη!
    Το grosso colpo θα παιχτεί σ αυτό που θα πάρουν οι Graal και θα προσπαθήσουν οι DoomI (οι οποίοι μάλλον θα γίνουν Ι5 μετά τις μάχες) να το πάρουν για πάρτι τους!
    Αντε παίδες, καλές μάχες σας εύχομαι και αφήστε κάτι ζόμπι σαν την πάρτι μου να σκάνε το σαρκαστικό τους γέλιο.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο speedkiller Εμφάνιση μηνυμάτων
    για αυτό άλλωστε έχουμε τα περiσσότερα HUMΜER του σέρβερ

Αγαπητε Speedkiller-john, εγω ειμαι ο hummer. Αυτα για τα οποια αναφερεσαι, λεγονται hammers.
    Ασχετο, στον νεο s1 σου κλεψανε το nick (speedkiller);

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο mpampis_driver Εμφάνιση μηνυμάτων
    φιλτατε μπαμιατζη ξερεις οτι σε εκτιμω πολυ.... αλλα πυστευω πως ειναι ισος το πρωτο μυνημα σου οσο αφορα την παρεα της γκρααλ το οποιο πεφτει τελειος εξω και το χαρακτιριζω αστοχο...

προφανος οι πληροφοριοδοτες σου δεν σου τα πανε καλα... δεν υπαρχει ποτε περιπτωση να σημιουργησουμε ποτε προβλημα σε οσους μας εμπιστευτηκαν και μας υποστιριξαν και επισεις. δεν υπαρχει περιπτωση να δειξουμε ελεος σε τιποτα και σε κανεναν..ποσο μαλλον σε οσους μας αποπερνουν τοσο διαστημα

εχει ο καιρος γυρισματα φιλε...
    μακαρι να ειναι οπως τα λες, εγω απλος σου επισημανω τι πληροφόρηση εχω. εχω ξαναπει οτι και ο μπαμιατζης κανει λαθος(οταν το θελει) συχωρεσεμε για τον χαρακτηρισμο

εαν δεν ειχε γινει αυτο με τον σερβερ και δεν ειχε δωθει το σιταρι θα βλεπατε τις επιθεσεις στα καπιταλ

εαν μια συμμαχια εχει 15 χαμμερακια δεν πειραζει να σκωτοσει τα 7
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη MPAMIATZIS : 21-03-09 στις 00:16

Προεπιλογή

αααα ρε μπαμιατζη ποσα ξερεις ποσα ξερεις τελικα οι συμμαχιες του βορα ενωνονται υπο διοικηση αιμοδιψούς

οταν εγω τα ελεγα ποιος με ακουγε? κανενας εγω ανοιγω τα ματια και στους μεν και στους δε και σε ολους εγω λεω την αληθεια ακριβως οπως ειναι. Ρε παιδια ολος ο σερβερ να ειναι εναντιων τωνς δοομ αυτοι θα το παρουν οχι γιατι ειναι ποιο πολλοι. ολοι οι αλλοι ειναι ποιο πολλοι απλος εισαστε προβλεψιμοι οι υπολοιποι.

ετσι λοιπον απο την μια μερια εχουμε κιβο-ελιτε-νμς-κουροι-αετοι γρααλ και απο την αλλη εχουμε δοομ

οπως παρατηρείται οι αναλογίες έχουν αλλάξεις απλος αυτο δεν επρεπε να γινει τωρα

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο MPAMIATZIS Εμφάνιση μηνυμάτων
    αααα ρε μπαμιατζη ποσα ξερεις ποσα ξερεις τελικα οι συμμαχιες του βορα ενωνονται υπο διοικηση αιμοδιψούς

οταν εγω τα ελεγα ποιος με ακουγε? κανενας εγω ανοιγω τα ματια και στους μεν και στους δε και σε ολους εγω λεω την αληθεια ακριβως οπως ειναι. Ρε παιδια ολος ο σερβερ να ειναι εναντιων τωνς δοομ αυτοι θα το παρουν οχι γιατι ειναι ποιο πολλοι. ολοι οι αλλοι ειναι ποιο πολλοι απλος εισαστε προβλεψιμοι οι υπολοιποι.

ετσι λοιπον απο την μια μερια εχουμε κιβο-ελιτε-νμς-κουροι-αετοι γρααλ και απο την αλλη εχουμε δοομ

οπως παρατηρείται οι αναλογίες έχουν αλλάξεις απλος αυτο δεν επρεπε να γινει τωρα
    ισως να εχεις και δικαιο σε αυτα που λες...
    φυσικα περιμενουμε την αντιδραση των κι-βο για να ολοκλιρωθει το παζλ
    η μανια της παραπλιροφωρισης εναντιων των dooms1 πιανει τοπο τελικα ,
    παντος το μονο που δεν πιανει τους dooms1 ειναι πανικος,ισως γιατι οπως εγραψες και πιο πανω ειναι ολοι τους προβλεπψιμοι, χωρις αυτο να ειναι κακο(οτι μπορει κανει ο κα8ενας)
    παντος για την παρτη σου ενα εχω καταλαβει ρε μπαμια, προσπαθεις να τους ξυπνισεις και δεν το καταλαβενουν οντος 8α ηταν λα8ος να ανακινωσουν μια υπεσυμμαχια με ολους τους μαζι ,μιας και οι κι-βο 8α χασουν τον οπιο εφνιδιασμο (αν ειναι ετσι οπως τα λες φυσικα) 8α ειχαν απεναντη στους doom γενικα (αν ειχαν )

Υ.Γ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΟΛΑ ΕΧΕΙ Ο ΜΠΑΞΕΣ ΜΠΑΜΙΑ(ΤΩΝ ΦΡΟΝΙΜΩΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΡΙΝ ΠΗΝΑΣΟΥΝ ΜΑΓΙΡΕΒΟΥΝ
    Υ.Γ.2 ΑΛΙΘΕΙΑ ΠΕΖΕΙΣ SERVER 3 ?
    (kaytos - ponos) - ΕΛΛΗΝΑΣ
    ~I~

Προεπιλογή

Δεν ξερω αν ισχυει αυτο που λες μπαμια,αλλα αν στην ολη φαση εμπλεκονται και οι κιβο τοτε πραγματικα ντροπη τους...Δε γινεται να βγαινει ο αρχηγος της συμμαχιας και να λεει παμε μαζι μεχρι τελους και μετα απο μια βδομαδα να τους πουλαει ετσι στεγνα...πραγματικα δε θα χαρω μια τετοια νικη...

Προεπιλογή

Ρε μπαμιατζη, δεν θα μπω στην ουσία αυτων που γράφεις για τους kibo, γιατί παρά το γεγονός ότι τα γράφεις ωραία, αυτά που γράφεις δεν έχουν καμία ουσία.
    Δεν θα εκπλαγώ αν στην πραγματική σου ζωή είσαι δημοσιογράφος ο οποίος όταν δεν υπάρχει είδηση, προκειμένου να γράψει κάτι, την δημιουργεί!!!
    Να σου θυμίσω ότι πριν από περίπου 2 χρόνια μια Βέλγικη εφημερίδα την πρωταπριλιά, βγήκε με πρωτοσέλιδο ότι παραιτήθηκε ο βασιλιάς και διαχωρίζεται η Φλαμανδία από την Βαλωνία!!. Μετα από αυτό το δημοσίευμα πράγματι τέθηκε σοβαρό θέμα διάσπασης της χώρας!!.
    Πάντως εγώ επιμένω ότι ανεξάρτητα αν κάποιος συμφωνεί ή διαφωνεί μαζί σου είσαι πολύ χρήσιμος στην πορεία του παιχνιδιού, διότι πραγματικά ενισχύεις, στον βαθμό που μπορείς, το ιδιαίτερα ενδιαφέρον στοιχείο της διπλωματίας. Πάντως αν ήμασταν φιγούρες του asterix εσύ σίγουρα θα ήσουν ο διχωνιξ!!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη markoniko : 22-03-09 στις 11:16

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο jamesbond1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν ξερω αν ισχυει αυτο που λες μπαμια,αλλα αν στην ολη φαση εμπλεκονται και οι κιβο τοτε πραγματικα ντροπη τους...Δε γινεται να βγαινει ο αρχηγος της συμμαχιας και να λεει παμε μαζι μεχρι τελους και μετα απο μια βδομαδα να τους πουλαει ετσι στεγνα...πραγματικα δε θα χαρω μια τετοια νικη...
    Εγω φιλε μου τα εχω πει αυτα εδω και καιρο ολα αυτα απο την στιγμη που δεν εγιναν doom και απο την στιγμη που μπορουν να χτισουν ww τοτε ηταν λογικο απο την πρωτη στιγμη οτι θα τους πουλησουν.

μαλλον αυτο δεν ειναι πουλημα να χτισουν ππ. πουλημα ειναι οτι θα το ανακοινωσουν σε μια δυο βδομαδες απο τωρα. για να τους ποιασουν εξ απηνής.

επισης εγγραφα οτι οι doom ποτε δεν κανανε καμια συνομωσια και ολα τα κανανε καθαρα και οτι ολοι οι αλλοι κανουνε. για αυτο ζειμς να χαρεις την νικη οποια ειναι αυτη γιατι ολοι μας γνωριζαμε

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο markoniko Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ρε μπαμιατζη, δεν θα μπω στην ουσία αυτων που γράφεις για τους kibo, γιατί παρά το γεγονός ότι τα γράφεις ωραία, αυτά που γράφεις δεν έχουν καμία ουσία.
    Δεν θα εκπλαγώ αν στην πραγματική σου ζωή είσαι δημοσιογράφος ο οποίος όταν δεν υπάρχει είδηση, προκειμένου να γράψει κάτι, την δημιουργεί!!!
    Να σου θυμίσω ότι πριν από περίπου 2 χρόνια μια Βέλγικη εφημερίδα την πρωταπριλιά, βγήκε με πρωτοσέλιδο ότι παραιτήθηκε ο βασιλιάς και διαχωρίζεται η Φλαμανδία από την Βαλωνία!!. Μετα από αυτό το δημοσίευμα πράγματι τέθηκε σοβαρό θέμα διάσπασης της χώρας!!.
    Πάντως εγώ επιμένω ότι ανεξάρτητα αν κάποιος συμφωνεί ή διαφωνεί μαζί σου είσαι πολύ χρήσιμος στην πορεία του παιχνιδιού, διότι πραγματικά ενισχύεις, στον βαθμό που μπορείς, το ιδιαίτερα ενδιαφέρον στοιχείο της διπλωματίας. Πάντως αν ήμασταν φιγούρες του asterix εσύ σίγουρα θα ήσουν ο διχωνιξ!!

πιστευω οτι ο τιτλος που εχω διαλεξει για μενα ειναι ο καλυτερος. Λυπαμε που το βλεπεις ετσι, εγω σε παραπεμπω στην δηλωση του mds αρχηγου των βορειων για κουμαντα. Εγω απλος ΑΠΟΚΩΔΙΚΟΠΟΙΗΣΑ την δηλωση του και την επιβεβαίωσα χθες το βραδυ απο κουρους. Τωρα αν οι βορειοι βρουν πατημα σε αυτα που λεω ή π.χ μπορουν να υποστιριξουν και αυτοι οτι ειμαι ο καλλιντορ και αφου το λεει ο ιδιος ο καλλιντορ προσβληθηκαμε και δεν σας παιζουμε αλλο, τοτε φυσικα για την μια πλευρα εγω δημιουργο καταστασεις και πολιτικες. Τοτε παραδεχεστε την δικη μου αποψη οτι παιζεται στην δικη μου σκακιερα και ο μονος νικης ή μαλλον νικητης σου σ2 ειμαι μονο εγω.

αν θελετε να κατηγορισετε τον μπαμιατζη για ολα τα κακα καντετο

παντος για την παρτη σου ενα εχω καταλαβει ρε μπαμια, προσπαθεις να τους ξυπνισεις και δεν το καταλαβενουν οντος 8α ηταν λα8ος να ανακινωσουν μια υπεσυμμαχια με ολους τους μαζι ,μιας και οι κι-βο 8α χασουν τον οπιο εφνιδιασμο (αν ειναι ετσι οπως τα λες φυσικα) 8α ειχαν απεναντη στους doom γενικα (αν ειχαν )
    δεν ειναι ετσι ακριβος και εγω καμια φορα θελω να τους βρισκω στον υπνο, παντος ειναι πολυ μα πολυ κοιμισμένοι συμπεριλαμβανομενων και πολλους απο σας. πραγματικα κατι συμμαχιες που δεν γεμιζουν το ματι κανενος θα παιξουν τρελο ρολο

Προεπιλογή

δεν ειναι ετσι ακριβος και εγω καμια φορα θελω να τους βρισκω στον υπνο, παντος ειναι πολυ μα πολυ κοιμισμένοι συμπεριλαμβανομενων και πολλους απο σας. πραγματικα κατι συμμαχιες που δεν γεμιζουν το ματι κανενος θα παιξουν τρελο ρολο
    μιλας για αυτην που νομιζω??που ειναι οι μονοι που εχουν συμμαχια και με νμς και δοομ??

Προεπιλογή

υπαρχει και η αξιολογη συμμαχια της P KnS. γι αυτη τη συμμαχια δεν εχει υποθει ποτε τιποτα..οπως και για αλλες...

εδω στο φορυμ απλος υπαρχουμε εμεις να τον κανουμε ανω κατω , την ωρα που καπιοι αλλοι ασχολουνται καθαρα με το παιχνιδι...

και δεν ειναι μονο η P KnS.. ειναι κι αλλοι.. που περιοριζονται στους στοχους και στο κλιμα της παρεας τους και δεν ασχολουνται με μας τους καραγκ.. που δημιουργουμε κλημα διχωνια και αντιπαραθεσεις...

απλα!!

Σελίδα 3 από 10 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. ΗΡΘΑΜΕ νο 3
    By Thou in forum Αρχείο Server 2 (1)
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-03-09, 06:52
  2. ΗΡΘΑΝΕ ΗΡΘΑΝΕ 2
    By Thou in forum Αρχείο Server 2 (1)
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-03-09, 16:58

Δικαιώματα - Επιλογές