Σελίδα 2 από 5 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 20 από 46

Θέμα: Οι πρώτες συμμαχίες - διπλωματία server 1

Το avatar του χρήστη sean616
    Περιοχή
    Να ήξερα..

Προεπιλογή ΛοΛ

Εχμ, εγω? Κάτσε λιγο να βγει το Raid force και μετα βγαινει η συμμαχια και ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ! ο TehFarmer θα την κανει να ξερεις.. το Nickname μου το βλεπεις στην υπογραφη μου, αμα θες στειλε μου μηνυμα in-game
    QQ still hungry for more!

All your base are Belong to us.

Απορίες εδώ.

http://www.youtube.com/watch?v=Nf9Y--_aY70/]

Προεπιλογή

Εγω πιστευω οτι θα ερθουν και αλλες δυνατες συμμαχιες!Πιστευω οτι μαχες δεν θα γινουν αλλα αν καποια συμμαχια καταφερει να κανει τη μεγαλη ανατροπη τοτε θα εχουμε ενα πολυ ωραιο server!

Προεπιλογή

Πολύ ωραία,τα λέμε in game
    "You know what I wish? I wish all the scum of the Earth had one throat and I had my hands about it" Rorschach

Rocky
    Guest

Προεπιλογή

Παιδιά πιστευω είναι πολύ νωρίς για να κυριαρχίσει κάποια συμμαχία.Πρώτα θα γίνουνε πολλές συννάψεις,μετά οι περισσότερες συννάψεις θα γίνουν σύμφωνα και μετά θα πάρουν τα πράγματα μία τροχιά...Αυτή είναι η γνώμη μου

Προεπιλογή

Για μενα καποια συμμαχια θα ερθει να φερει τα πανω κατω στο server1!Παντα ετσι γινεται!Το εχω δει σε ολους τους σερβερ!Θα ξεχωρισουν 10 συμμαχιες για μενα!Αυτες οι 10 θα προερχοντε απο αλλους σερβερ και 2-3 θα ειναι καινουριες!Μην σας εκπληξει αυτο το φαινομενο!Παντως απο τι βλεπω τωρα 2-3 συμμαχιες λειτουργουν με σοφαροτητα!Οι αλλες τις διοικουν καποια δεκαχρονα!Συντομα αυτες οι συμμαχιεσ θα φυγουν ολοι και θα παν σε αυτες που θα ξεχωρισουν!

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Rotten Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πολύ ωραία,τα λέμε in game
    θελω πολυ να μαθω ποιος εισαι.

Προεπιλογή

γιατι ρε φιλε?τι σου εχει κανει εντυπωση?

Το avatar του χρήστη sean616
    Περιοχή
    Να ήξερα..

Προεπιλογή LoL

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο jamesbond1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    θελω πολυ να μαθω ποιος εισαι.
    Παλιες αγαπες?
    QQ still hungry for more!

All your base are Belong to us.

Απορίες εδώ.

http://www.youtube.com/watch?v=Nf9Y--_aY70/]

Cool

Τι εννοεις?

Προεπιλογή Καλά κρασά...

Εγώ δεν μπορώ να καταλάβω ένα πράγμα σε αυτό το παιχνίδι. Πως γίνεται να είναι οι περισσότεροι τόσο ψωνισμένοι. Απλά αν κάποιοι ΔΕΝ το έχουν πάρει χαμπάρι ο σ1 δεν συνεχίζεται ΜΕΤΑ το θαύμα αλλά ξεκινάει από την ΑΡΧΗ. Λίγη "σεμνότητα" και "ταπεινότητα" δεν έβλαψε κανέναν. Δε λέω ο καθένας μπορεί να παίζει ανάλογα με το κέφι του και δικαίωμα του φυσικά. Όμως ας μην υπερβάλλουνε μερικοί.

Προφανώς υπάρχουνε παίχτες με μεγαλύτερη εμπειρία και περισσότερο χρόνο που έχουνε όλα τα εφόδια για να τα πάνε καλά, αλλά τι θέλετε; Να σας αφήσουμε όλοι εμείς οι υπόλοιποι τον σέρβερ να παίξετε μεταξύ σας; Αν το θέλετε τόσο πολύ να σας τον αφήσουμε και να καταλήξετε να παίζετε για 1 χρόνο simcity περιμένοντας τους νατάριους και την μεγάλη μονομαχία στο ελ πάσο...

Δυστυχώς ελάχιστους βλέπω να σκέφτονται σαν παίχτες και σαν μέλη μιας κοινότητας παιχτών που θέλει να κάνει το παιχνίδι καλύτερο. Οι περισσότεροι θαρρείς και είναι έτοιμοι να πάρουν το ρόπαλο τους και να αρχίσουνε να κοπανάνε μόλις βγουν από την πόρτα του σπιτιού τους.

Ακόμα περισσότερο, πολλοί έχουνε ξεχάσει ότι αυτός δεν είναι απλά η επανεκκίνηση του 1 άλλα ότι ληδη έχουνε περάσει άλλοι 2 σέρβερ κανονικοί που είναι στα τελειώματα. Οι εμπειρία των παιχτών μεγαλώνει, είτε το θέλετε είτε όχι. Και το παιχνίδι δυσκολεύει.

Και ακόμα περισσότερο: Οι περισσότερες απο τις μεγάλες συμμαχίες του 1 έχουνε ένα μειονέκτημα, εκτός από το πλεονέκτημα ότι και μόνο το όνομα τους και η ιστορία τους προκαλεί τρόμο και ρίγη φόβου στους αντιπάλους. Το μειονέκτημα που έχουνε είναι ότι ξέρουνε όλοι οι υπόλοιποι πως παίζουνε και πως κινούνται, τον χαρακτήρα τους αν θέλετε και τακτικές που ακολουθούν.

Αυτά τα ολίγα...

Σελίδα 2 από 5 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. πρώτες ύλες
    By -rena- in forum Γενική συζήτηση
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο Μήνυμα: 14-08-09, 18:35
  2. Πρώτες ύλες
    By amsakis in forum Γενικά
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 31-05-09, 12:44
  3. Απορία για Πρώτες Ύλες
    By PGeorge4 in forum Γενικά
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-04-09, 16:10
  4. Ψάχνω συμμαχία-server 2
    By montezuma in forum Αρχείο Server 2 (1)
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 26-11-08, 13:40
  5. πρώτες ύλες
    By 007 in forum Αρχείο Ερωτήσεων
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-11-08, 16:45

Δικαιώματα - Επιλογές