Εμφάνιση των αποτελεσμάτων της ψηφοφορίας: ποιο απο τα παρακάτω θα φτάσει επιπεδο 100

Ψήφισαν
39. Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου
  • akina----------------------- doom

10 25,64%
  • judge----------------------- kibo

12 30,77%
  • memnonas----------------- kibo

2 5,13%
  • tiexonasoukano----------- doom

5 12,82%
  • betterman------------------ gt------------ 308

8 20,51%
  • elrohir---------------------- doom

9 23,08%
  • idefix_gr------------------- graal u

6 15,38%
  • gk14---------------------- doom

4 10,26%
  • crs-------------------------- graal u

5 12,82%
  • futch------------------------ kibo

3 7,69%
Multiple Choice Poll.
Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 25

Θέμα: ποιο απο τα παρακατω χωρια πιστευεται οτι θα τα καταφερει

Προεπιλογή ποιο απο τα παρακατω χωρια πιστευεται οτι θα τα καταφερει

ποιο από τα παρακάτω χωριά άλλα και ποια συμμαχία πιστεύεται οτι θα τα καταφέρει να φτάσει στο τέλος και να στέφει με επιτυχία.

Παρακαλώ εκτός απο τους φανατικούς που θα ψηφίσουν άμεσα το δικό τους οι ψηφοφόροι θα ήθελα
    1ον να δικαιολογήσουν την γνώμη τους, ακόμα και αν χρειαστεί να το κάνουν και μια και δυο φόρες
    2ον να μην βγουν από το θέμα

ζήτω απο τους διαχειριστές του φόρουμ να μην κλειδώσουν αλλα να διαγράψουν οποιοδήποτε μνμα ξεφεύγει απο το κύριο θέμα, το οποιο δεν ειναι μόνο ποιο χωρίο θα φτάσει στο 100 άλλα και και τι γίνεται στον σερβερ 2, πόλεμοι, διπλωματίες,συγχωνεύσεις, ΜΑΧΑΙΡΩΜΑΤΑ (εκτός απο κατινιες)

δεν βάζω 3 θαύματα στην λίστα γιατί εκτιμώ(αυθαίρετα οτι δεν έχουν δυνατότητές για εξέλιξη)

Υ.Σ:εχω παρει αδεια για την δημοσκοπηση
    Y.Σ: δυστιχως δεν μπορω να περιλαβω ολα τα θαυματα διοτι μονο μεχρι 10 επιλογες μπορει να εχει μια δημοσκοπηση. οποτε καταλαβενεις οτι το θαυμα σου δεν το περιλαμβανω διοτι δεν εχ την δυνατοτητα. Αφερεσα αυτα με το μικροτερο πληθυσμο συμφωνα με αυτα που λενε σε αλλο τοπικ
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη MPAMIATZIS : 06-04-09 στις 07:05 Αιτία: για την αποφυγη παρεξηγησεων οσο αφορα την δημοσκοπηση

Προεπιλογή Τι Δούρος - τι Μπαμιατζής

Τα πάντα - όλα θα πούμε ρε Μπάμια...

Παίξε travian που θες και δημοσκοπήσεις...
    Και εγώ ζητάω απο τους διαχειριστές του φόρουμ να κλειδώσουν τη δημοσκόπηση σου γιατί δεν έχει όλες τις συμμαχίες!

Δηλαδή οι άλλοι τι κάνουν, μπάμιες τηγανίζουνε;!;!;!;!

Και αν θες τη γνώμη μου ΔΕΝ ΞΕΡΩ - ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΩ!!!!

Υ.Γ. Καλύτερα χαλασμένα φασολάκια παρά μπάμιες.
    Ρε παίξτε travian.... παίξτε travian.... Όλο στα φορούμια γράφετε....

Προεπιλογή

Και γιατι για να εχουμε καλο ερωτημα δεν τα βαζεις ολα τα θαυματα???Σε τετοιες δημοκρατικες δημοσκοπησεις εχεις μαθει???
    Παρακαλω να διαγραφτει το ποστ εκτος εαν αναρτηθουν ολοι οι διαγωνιζομενοι.
    Σε αντιθετη περιπτωση,παρακαλω οσους συμφωνουν με την παρακληση που κανω,να εκφρασουν την δυσαρεσκεια τους.
    ΥΓ Πιστευω εχεις ετοιμη την απαντηση κυριε μπαμιατζη αφου θα το περιμενες.Λογοι οπως "ειναι υποκειμενικη η δημοσκοπηση" δεν θεωρουνται απο την κοινη σκεψη,ποσο μαλλον απο μενα αν θες να μας φερεις ορθο αντιλογο,ως επιχειρηματα.Μεχρι νεωτερας αυτη η δημοσκοπηση θεωρειται προπαγανδα.Ποσο μαλλον οταν αποκλειεις φαβορι.Ημαρτον πια.
    Ο μονος λογος να μην κλειδωθει αυτο το ποστ και να παραμεινει ως εχει ειναι εαν σου ζητηθηκε απο τους ιδιους να μην συμπεριληφθουν στην λιστα.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ΑΝΤΩΝΕΛΟΣ : 06-04-09 στις 05:18
    To μόνο moto που ακολουθώ στην ζωή μου είναι το moto cross .

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Alefantos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τα πάντα - όλα θα πούμε ρε Μπάμια...

Παίξε travian που θες και δημοσκοπήσεις...
    Και εγώ ζητάω απο τους διαχειριστές του φόρουμ να κλειδώσουν τη δημοσκόπηση σου γιατί δεν έχει όλες τις συμμαχίες!

Δηλαδή οι άλλοι τι κάνουν, μπάμιες τηγανίζουνε;!;!;!;!

Και αν θες τη γνώμη μου ΔΕΝ ΞΕΡΩ - ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΩ!!!!

Υ.Γ. Καλύτερα χαλασμένα φασολάκια παρά μπάμιες.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΑΝΤΩΝΕΛΟΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και γιατι για να εχουμε καλο ερωτημα δεν τα βαζεις ολα τα θαυματα???Σε τετοιες δημοκρατικες δημοσκοπησεις εχεις μαθει???
    Παρακαλω να διαγραφτει το ποστ εκτος εαν αναρτηθουν ολοι οι διαγωνιζομενοι.
    Σε αντιθετη περιπτωση,παρακαλω οσους συμφωνουν με την παρακληση που κανω,να εκφρασουν την δυσαρεσκεια τους.
    ΥΓ Πιστευω εχεις ετοιμη την απαντηση κυριε μπαμιατζη αφου θα το περιμενες.Λογοι οπως "ειναι υποκειμενικη η δημοσκοπηση" δεν θεωρουνται απο την κοινη σκεψη,ποσο μαλλον απο μενα αν θες να μας φερεις ορθο αντιλογο,ως επιχειρηματα.Μεχρι νεωτερας αυτη η δημοσκοπηση θεωρειται προπαγανδα.Ποσο μαλλον οταν αποκλειεις φαβορι.Ημαρτον πια.
    Ο μονος λογος να μην κλειδωθει αυτο το ποστ και να παραμεινει ως εχει ειναι εαν σου ζητηθηκε απο τους ιδιους να μην συμπεριληφθουν στην λιστα.
    Πρώτη Προκείμενη: Καθένας έχει δικαίωμα να θέτει δημοσκοπήσεις με επιλογές που κρίνει ο ίδιος.
    Δεύτερη Προκείμενη: Είστε αμφότεροι εκτός θέματος.

Συμπέρασμα: Τα μόνα posts που πρέπει να διαγραφούν είναι τα δικά σας, μαζί με το παρόν.
    "Αν ήρθατε για προσηλυτισμό, είμαστε Χριστιανοί Ορθόδοξοι!", (Σωσώ Παπαδήμα, Εγκλήματα).

Talking

Πώς μπορώ να αλλάξω την ψήφο μου;
    "Αν ήρθατε για προσηλυτισμό, είμαστε Χριστιανοί Ορθόδοξοι!", (Σωσώ Παπαδήμα, Εγκλήματα).

Προεπιλογή

ο καθενας εχει δικαιωμα να πει και γραψει ο,τι νομιζει ΟΣΟ ΔΕΝ ΠΡΟΣΒΑΛΕΙ ΤΑ ΑΤΟΜΙΚΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΑΛΛΟΥ,αυτο ειναι η μια μερικη αποψη της ελευθεριας του λογου.Κοινως,αυτη η δημοσκοπηση θα επρεπε να ειναι τουλαχιστον δημοκρατικη.Μηπως ειναι λυση να φτιαξει ο καθενας μια δημοσκοπηση και να αποκλεισει 2-3 θαυματα?Οχι.Λυση κοινη αποδεκτη,ειναι να αλλαξει ο αριθμος των θαυματων που ειναι εντος της δημοσκοπησης,εκτος εαν οι ιδιοι ζητησαν να μην συμμετεχουν.Δεν το λεω επειδη και μονο υποστηριζω ενα απο αυτα που λειπουν.Θα ελεγα το ιδιο και αν υποστηριζα οποιοδηποτε απο αυτα που συμπεριλαμβανονται.Αν θελει ο κυριος μπαμιατζης να κανει υποκειμενικη δημοσκοπηση τοτε μπορει να στειλει με μυνημα σε οποιους θελει,να τους ρωτησει και να δημοσιευσει τα αποτελεσματα,μη ξεχνωντας οτι ο καθενας θα εχει το δικαιωμα να του ζητησει να δημοσιευσει και την λιστα των ερωτηθεντων.Αλλα αν θελει να εχει το δικαιωμα και την πολυτελεια οι δημοσκοπησεις του και οποιοδηποτε αλλου,να αναρτωνται στο ΔΗΜΟΣΙΟ φορουμ,τοτε καλα θα κανει/κανουν να υπαγονται αυτες ,στις στοιχειωδεις αρχες της δημοκρατιας,οπως η ισοτητα.Δεν ειναι σωστα πραγματα αυτα.

ΥΓ Εγραψα με κεφαλαια για να δειξω οτι τονιζω τις λεξεις.Αν καποιος γνωριζει πως μπορω να γραψω με bold,ας μου στειλει ενα μυνημα.Ευχαριστω.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ΑΝΤΩΝΕΛΟΣ : 06-04-09 στις 05:31

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΑΝΤΩΝΕΛΟΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
    ο καθενας εχει δικαιωμα να πει και γραψει ο,τι νομιζει ΟΣΟ ΔΕΝ ΠΡΟΣΒΑΛΕΙ ΤΑ ΑΤΟΜΙΚΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΑΛΛΟΥ,αυτο ειναι η μια μερικη αποψη της ελευθεριας του λογου.Κοινως,αυτη η δημοσκοπηση θα επρεπε να ειναι τουλαχιστον δημοκρατικη.Μηπως ειναι λυση να φτιαξει ο καθενας μια δημοσκοπηση και να αποκλεισει 2-3 θαυματα?Οχι.Λυση κοινη αποδεκτη,ειναι να αλλαξει ο αριθμος των θαυματων που ειναι εντος της δημοσκοπησης,εκτος εαν οι ιδιοι ζητησαν να μην συμμετεχουν.Δεν το λεω επειδη και μονο υποστηριζω ενα απο αυτα που λειπουν.Θα ελεγα το ιδιο και αν υποστηριζα οποιοδηποτε απο αυτα που συμπεριλαμβανονται.Αν θελει ο κυριος μπαμιατζης να κανει υποκειμενικη δημοσκοπηση τοτε μπορει να στειλει με μυνημα σε οποιους θελει,να τους ρωτησει και να δημοσιευσει τα αποτελεσματα,μη ξεχνωντας οτι ο καθενας θα εχει το δικαιωμα να του ζητησει να δημοσιευσει και την λιστα των ερωτηθεντων.Αλλα αν θελει να εχει το δικαιωμα και την πολυτελεια οι δημοσκοπησεις του και οποιοδηποτε αλλου να αναρτωνται στο ΔΗΜΟΣΙΟ φορουμ,τοτε καλα θα κανει/κανουν να υπαγονται αυτες στις στοιχειωδεις αρχες της δημοκρατιας,οπως η ισοτητα.Δεν ειναι σωστα πραγματα αυτα.

ΥΓ Εγραψα με κεφαλαια για να δειξω οτι τονιζω τις λεξεις.Αν καποιος γνωριζει πως μπορω να γραψω με bold,ας μου στειλει ενα μυνημα.Ευχαριστω.
    1. Ποια ατομικά δικαιώματα; Πλάκα κάνεις; Ο κανονισμός του παρόντος forum ορίζει ότι οι διαχειριστές έχουν δικαίωμα να διαγράφουν οποιοδήποτε μήνυμα, και μάλιστα χωρίς καμία αιτιολογία.

2. Η δημοσκόπηση, ναι, είναι υποκειμενική. Αναρτήθηκε από έναν απλό παίκτη του travian, όχι επίσημα από κάποιον διαχειριστή. Όσο για τα τρία (3) θαύματα που "αποκλείστηκαν", συντάσσομαι κι εγώ με την άποψη του mpamiatzis στη φάση αυτή, αν και καλό είναι να περιμένουμε να δούμε πρώτα τι θα γίνει και με τα σχέδια.

Προεπιλογή

Y.Σ: δυστυχώς δεν μπορώ να περιλάβω ολα τα θαύματα διότι μόνο μέχρι 10 επιλογές μπορεί να έχει μια δημοσκόπηση. όποτε καταλαβαίνεις οτι το θαύμα σου δεν το περιλαμβάνω διοτι δεν εχ την δυνατοτητα. Αφαίρεσα αυτά με το μικροτερο πληθυσμο συμφωνα με αυτα που λενε σε αλλο τοπικ οι οποιοι ειναι ποιο γνωστες του αντικειμενου απο μενα απο οτι ισχυριζονται. ζητω συγνωμη εαν εχω προσβαλει ατομικα δικαιωματα ή οτιδηποτε αλλο

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο MPAMIATZIS Εμφάνιση μηνυμάτων
    ποιο από τα παρακάτω χωριά άλλα και ποια συμμαχία πιστεύεται οτι θα τα καταφέρει να φτάσει στο τέλος και να στέφει με επιτυχία.

Παρακαλώ εκτός απο τους φανατικούς που θα ψηφίσουν άμεσα το δικό τους οι ψηφοφόροι θα ήθελα
    1ον να δικαιολογήσουν την γνώμη τους, ακόμα και αν χρειαστεί να το κάνουν και μια και δυο φόρες
    2ον να μην βγουν από το θέμα

ζήτω απο τους διαχειριστές του φόρουμ να μην κλειδώσουν αλλα να διαγράψουν οποιοδήποτε μνμα ξεφεύγει απο το κύριο θέμα, το οποιο δεν ειναι μόνο ποιο χωρίο θα φτάσει στο 100 άλλα και και τι γίνεται στον σερβερ 2, πόλεμοι, διπλωματίες,συγχωνεύσεις, ΜΑΧΑΙΡΩΜΑΤΑ (εκτός απο κατινιες)

δεν βάζω 3 θαύματα στην λίστα γιατί εκτιμώ(αυθαίρετα οτι δεν έχουν δυνατότητές για εξέλιξη)

Υ.Σ:εχω παρει αδεια για την δημοσκοπηση
    Y.Σ: δυστιχως δεν μπορω να περιλαβω ολα τα θαυματα διοτι μονο μεχρι 10 επιλογες μπορει να εχει μια δημοσκοπηση. οποτε καταλαβενεις οτι το θαυμα σου δεν το περιλαμβανω διοτι δεν εχ την δυνατοτητα. Αφερεσα αυτα με το μικροτερο πληθυσμο συμφωνα με αυτα που λενε σε αλλο τοπικ
    Aγαπητέ Μπαμιατζή .... το θαύμα της αγαπητής συμμαχίας φρυγανιών που δεν εχεις βάλει λόγω πληθυσμού ισως να σε ενδιέφερε να μάθεις ότι δεν έχει καθόλου ορυχεία πυλού ξύλου και σίδερου .....
    άρα βάλτο και αυτό μεσα γιατί μία χαρα είνει ως WW .....

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο MPAMIATZIS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Y.Σ: δυστυχώς δεν μπορώ να περιλάβω ολα τα θαύματα διότι μόνο μέχρι 10 επιλογές μπορεί να έχει μια δημοσκόπηση. όποτε καταλαβαίνεις οτι το θαύμα σου δεν το περιλαμβάνω διοτι δεν εχ την δυνατοτητα. Αφαίρεσα αυτά με το μικροτερο πληθυσμο συμφωνα με αυτα που λενε σε αλλο τοπικ οι οποιοι ειναι ποιο γνωστες του αντικειμενου απο μενα απο οτι ισχυριζονται. ζητω συγνωμη εαν εχω προσβαλει ατομικα δικαιωματα ή οτιδηποτε αλλο
    Σαν επιχειρημα, αφου μεχρι 10 μπορεις μπορεις να συμπεριλαβεις,θα πρεπει να μου αρκεσει και να το δεχτω.Το δεχομαι ,αλλα δεν το αποδεχομαι.Στην θεση σου θα αποκλεια 3 στην τυχη τοτε,με κληρο,οπως ειναι η δημοκρατια στην καλυτερη μορφη της.Αλλα αυτο θα ηταν αυτο που θα εκανα εγω,και ο καθενας εχει το δικο του τροπο.Καλη τυχη με την δημοσκοπηση,αλλα θα με συγχωρεσεις που δεν θα ψηφισω.
    Μετα τιμης
    click4fun

Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-03-11, 14:51
  2. Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-03-11, 14:49
  3. ΕΞΑΦΑΝΙΣΜΕΝΑ ΧΩΡΙΑ
    By romios in forum Γενικά
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο Μήνυμα: 23-09-10, 23:20
  4. ΓΙA Π.Θ (WW) Ποιο είναι καλύτερο?
    By KAFROS4EVER in forum Γενικά