Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 23 από 23

Θέμα: μεταφορα των σπαμαρισματων τους σ2

Προεπιλογή

ΓΥΡΙΣΑ..... πολυκοσμία στο φόρουμ και εγώ είμαι αγοροφοβικος. Δεν γραφω στο αλλο θεμα των επιπεδων και των επιθεσεων γιατι πραγματικα με εχετε κουρασει. Απο την μια λετε στους παιχτες σας οτι ενας θα ειναι ο εκπρωσοπος τυπου, ο αρχηγος κοματος, ο αρχηστρατηγος και μετα βγαινουν τα μελη σας και αρχίζουν την κλαψα. Δεν μπορω να μην τους δικαιολογησω αυτη την φορα οι δοομ ειχαν λογο, δεν ειναι απλο πραγμα να χανεις εκ τον εσω ενα ολοκληρο θαυμα που αν εχω καταλαβει ηταν και φαβορι(αυτο θα το εξηγησω αναλυτικα στο αλλο θεμα). αλλα κυριοι το μεγαλυτερο μερος της ευθυνης αυτης της καταστασης το εχουν οι αρχηγοι της δοομ. και απευθυνομαι στα απλα μελη των δοομ και στους δευτεροαρχηγους και τους κανω την απλουστατη ερωτηση: Δεν εχετε απογοητευτει απο το μπλεξιμο με το ww αρκετα ωστε να μην στηριζεται τους αρχηγους σας και τις επιλογες τους πλεον οπως πριν???

μαλλον σας εχουν πεισει οτι μονο ο ερλοχιμ φταιει. Σε ενα καυγα ποτε δεν φταιει μονο ο ενας ποτε, εκτος και αν ειναι σχιζοφρενεις και σας επιτειθεται και εσεις πρεπει να αμυνθειται.....
    επισης θα ηθελα να σας ζητησω νασυνεχιστε με τις φημες για την ταυτοτητα μου με διασκεδαζουν πολυ πολυ
    και κατι που νομιζω οτι ειναι πολυ συμαντικο γιατι θα μετακομισω την συζητηση στο αλλο θεμα ειναι τα μαθηματικα. Νομιζω οτι οι αρχηγοι-συντονιστες των συμμαχιων θα πρεπει να παρουν μαθηματα λογαριθμων, πιθανοτητων, εξισώσεων κτλ για να βγαλουν μια στρατηγηκη και να βοηθησουν και μενα ο οποιος εχω βγαλει και τα παπουτσια μετραω μετραω αποθηκες και δεν μου βγαινουν

εεεελεειστε το κουφο,τυφλο,κουτσο,λεπρο,ψειριαρη μπαμιατζη

μπαμιατζης ο αλεκτορας

ρεεεε παιξτε τραβιαν παιξτε τραβιαν και αφηστε να μιλαω μονο εγω στο φορουμ ολοι μαθατε τωρα

Προεπιλογή

ΜΕΤΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ σπαμαρισματα του dimath μου ηρθε μια πληροφορια για εμισθους παιχτες, δεν μπορω να την πιστεψω, αλλα λες ρε αυτοι οι τεσσερεις φιλοι που τρωνε το σταφυλη να βαζουν εναν ολοκληρο σερβερ να πλακονεται για το χρημα?????

θα παθω συγκοπη

Προεπιλογή

ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΓΛΥΤΩΝΩ ΤΗΝ ΣΥΓΚΟΠΗ

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123

Παρόμοια Θέματα

1. Απαντήσεις: 22
    Τελευταίο Μήνυμα: 03-10-11, 11:14
  2. μεταφορα αντικειμενου
    By el malo in forum Αρχείο Server 5 (2)
    Απαντήσεις: 28
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-07-11, 12:48
  3. Μεταφορα χωριου