Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 23

Θέμα: μεταφορα των σπαμαρισματων τους σ2

Προεπιλογή μεταφορα των σπαμαρισματων τους σ2

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο linkin Εμφάνιση μηνυμάτων
    τι ειναι το ww;

αυτος σε ποια συμμαχια ανηκει? στους αετους? εεε μαλλον σε αυτους αντε αγορι μου να ρωτησεις τον διμαθ να σου πει

Το ότι έκανα εγγραφή στο forum 1 χρόνο μετά απο την ημέρα που ασχολήθηκα για 1η φορά με το travian κ το ότι δε μιλάω στα διάφορα θέματα εντός forum δε σημαίνει πως είμαι 'παρατρεχάμενος' παίχτης όπως αναφέρεις χαρακτηριστικά...Επίσης απλά ανέφερα το τι ακριβώς ισχύει...Τώρα το να μπώ σε ανιπαράθεση με έναν άνθρωπο που απο τις αρχές είναι μονίμως εριστικός κ πνεύμα αντιλογίας κ χλευασμού σε οτιδήποτε ειπωθεί απο τον οποιονδήποτε θα είναι τουλάχιστον αφελές εκ μέρους μου...όπως λέει κ ένας γνωστός μου ποτέ μην τα βάζεις με εναν βλάκα....θα στα πρήξει , θα σε ρίξει στο επίπεδό του κ θα σε νικήσει...Προς γνώση κ συμμόρφωση όσων έρχονται σε αντιπαράθεση με 'Βλάκες' ...
    'οιαδήποτε σχέση με πρόσωπα η καταστάσεις είναι 'φανταστική'...'
    βαγουλη αγορινα μου δεν εισαι παρατρεχαμενος επειδη γραφεις για πρωτη φορα αλλα ανιδεο. θεωρω οτι εισαι παρατρεχαμενος διοτη εσυ οπως και ο φονιας παρεχετε ψυχολογικη στηριξη στα μελη των δοομ με τα κραξηματα σας μετα απο καθε χτυπιμα σε ww.

αυτο περι του βλακα εγω θα εβαζα την λεξη ανοητος και οχι βλακας. ο βλακας ειναι ο ανοητος που κανει κακο σε εναν αλλον τριτο ατομο. Εγω δεχομαι οτι ειμαι ανοητος εσυ με την λεξη βλακας που βαζεις δεχεσε οτι κανω κακο σε σενα. εεεε τοτε τα καταφερα καλα να κανω την δουλεια μου.

να ξερετε οποιος γραφει στο φορουμ να σκεφτεται πολυ καλα τι θα γραψει δεν προκειται να συχωρω κανεναν στις βλακειες σπαμαρισματα και κραξηματα. εγω, ο θεος και ο νταλαρας ειμαστε οι σωστη και δικαιοι κριτες

Προεπιλογή

mpamiatzh... τουλαχιστον να ειχες και σωστη ορθογραφια.. τοτε θα ησουν ισαξιος του Νταλαρα...
    Ενας "παρατρεχαμενος" των kibo k1

Προεπιλογή

σε ευχαριστω πολυ κυριε κουκουλοφορε για τα καλα σου λογια, απορω παντος για δυο λογους
    1ον πως σε αφησαν να κυκλοφορεις με τετοιο ονομα και τρομαζεις τα απορα κορασιδια
    2ον τι δουλεια εχει ενας αναρχικος με παιχνιδια πολεμου εξουσιας κτλ εσυ δεν επρεπε να παιζεις τραβιαν αυτο το βιαιο παιχνιδι μισους και αλληλοσκοτοματος αλλα να καθησεις και να προωθησεις την παγκοσμια ειρηνη

αλλα τι ελεγα θυμαστε. ψεμα και πuτ@νια οτι να ναι. αυτους κυριοι κυριοι γρααλ και δοομ διαλεξατε για συμμαχους σας .... αυτους διαλεξατε και για νικητες του σερβερ 2

Προεπιλογή

Ρε μπαμιατζη, δεν γινεται τοσα ατομα να εχουν αντιθετη αποψη με εσενα και πραγματικα το εχεις παρακανει με τον σερβερ 2...κατσε ασχολησου με τον 1 που εισαι κε δευτερος και παρατα μας!!Δεν ειμαι κανενας μεγαλος παικτης αλλα νομιζω οτι απλα θελεις να ανεβασεις τα ποστ σου λεγοντας τα ιδια με αλλες λεξεις!!Και οτι κανενας moderator δεν σε εχει κλειδωσει μεχρι τωρα ειναι επειδη βαριουνται να "ξεσκονιζουν" τα κατεβατα σου τοπικ!Πιστευω πως και αλλοι θα συμφωνησουν μαζι μου, και ασχολησε συνεχεια για ψιλου πηδημα!τι ειπε ο ενας ο αλλος!σταματα επιτελουσ να δουμε και εμεις κατι που αφορα ο τραβιαν και οχι κοντρες αναμεσα σου κε σε αλλους παικτες!Αυτα ειχα να πω και δεν θελω να απαντησω σε κατι που θα μου γραψεις γιατι θα γινω κουραστικος...

Υ.Γ. (Η ορθογραφια μου δεν ειναι και τελεια)

Προεπιλογή

Μαλλον εχεις δεν εχεις ενημερωθει προσφατα, οτι εμεις οι αναρχικοι εχουμε γινει πολεμοχαρεις τυποι και γουσταρουμε πολυ να σκοτωνουμε και να φοβιζουμε αυτους που στην αρχη του σερβερ προσπαθησαν να μας πουλησουν νταβατζιλικη και ρωμαικου τυπου κατακτηση.... Οποτε παψαμε να ασχολιομαστε με την παγκοσμια ειρηνη και στον σ2 ανταυτου αποφασισαμε να γκρεμιζουμε χωριουδακια των πρωην μεγαλομανων φιλων μας που σαν λυση θεωρησαν την ομαδικη διαγραφη των multi acc τους...
    Ελπιζω να καταλαβαινεις γιατι πεισμωσαμε εμεις τα πρωην αναρχακια και νυν δολοφονοι...

Το avatar του χρήστη paparap
    Περιοχή
    Θες

Προεπιλογή

Το θέμα το πάτε πιο πολύ σε αναρχία και κουκουλοφόρους, κι έτσι για να μην κλειδωθεί και βρίζετε πάλι τους mod σταματήστε να λέτε ότι να 'ναι, και μιλήστε για την πολιτική του σ2.......
    W.C. MPENEIS ETSIGINESE ETSIKAI VGENEIS ETSI

Vagoulis78
    Guest

Smile

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο MPAMIATZIS Εμφάνιση μηνυμάτων
    αυτος σε ποια συμμαχια ανηκει? στους αετους? εεε μαλλον σε αυτους αντε αγορι μου να ρωτησεις τον διμαθ να σου πει

βαγουλη αγορινα μου δεν εισαι παρατρεχαμενος επειδη γραφεις για πρωτη φορα αλλα ανιδεο. θεωρω οτι εισαι παρατρεχαμενος διοτη εσυ οπως και ο φονιας παρεχετε ψυχολογικη στηριξη στα μελη των δοομ με τα κραξηματα σας μετα απο καθε χτυπιμα σε ww.

αυτο περι του βλακα εγω θα εβαζα την λεξη ανοητος και οχι βλακας. ο βλακας ειναι ο ανοητος που κανει κακο σε εναν αλλον τριτο ατομο. Εγω δεχομαι οτι ειμαι ανοητος εσυ με την λεξη βλακας που βαζεις δεχεσε οτι κανω κακο σε σενα. εεεε τοτε τα καταφερα καλα να κανω την δουλεια μου.

να ξερετε οποιος γραφει στο φορουμ να σκεφτεται πολυ καλα τι θα γραψει δεν προκειται να συχωρω κανεναν στις βλακειες σπαμαρισματα και κραξηματα. εγω, ο θεος και ο νταλαρας ειμαστε οι σωστη και δικαιοι κριτες
    Είμαι ο πιο άσχετος κ άμπαλος παίχτης που υπάρχει σε όοοοολο το Ελληνικό Travian....αυτό ήταν κ το τελευταίο μου post σχετικό με μπάμιες κ λοιπά ζαρζαβατικά...

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο anarxia Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μαλλον εχεις δεν εχεις ενημερωθει προσφατα, οτι εμεις οι αναρχικοι εχουμε γινει πολεμοχαρεις τυποι και γουσταρουμε πολυ να σκοτωνουμε και να φοβιζουμε αυτους που στην αρχη του σερβερ προσπαθησαν να μας πουλησουν νταβατζιλικη και ρωμαικου τυπου κατακτηση.... Οποτε παψαμε να ασχολιομαστε με την παγκοσμια ειρηνη και στον σ2 ανταυτου αποφασισαμε να γκρεμιζουμε χωριουδακια των πρωην μεγαλομανων φιλων μας που σαν λυση θεωρησαν την ομαδικη διαγραφη των multi acc τους...
    Ελπιζω να καταλαβαινεις γιατι πεισμωσαμε εμεις τα πρωην αναρχακια και νυν δολοφονοι...
    ο ανθρωπας δινει πληροφοριες για την κατεδαφηση των χωριων των νμς απο ????? ποιους ????? δοομ εισαι ρε στρατηγε? γιατι αναρχικος δεν εισαι σιγουρα. Αναρχικος μονο εγω αυτοθεωρουμε απο τον ειδικο του ειδους καλακρασια ή αλλιως thou..... και απο τον just θεωρουμε και πολιτικη και στρατιγηκη του σερβερ 2

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Gorgis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ρε μπαμιατζη, δεν γινεται τοσα ατομα να εχουν αντιθετη αποψη με εσενα και πραγματικα το εχεις παρακανει με τον σερβερ 2...κατσε ασχολησου με τον 1 που εισαι κε δευτερος και παρατα μας!!Δεν ειμαι κανενας μεγαλος παικτης αλλα νομιζω οτι απλα θελεις να ανεβασεις τα ποστ σου λεγοντας τα ιδια με αλλες λεξεις!!Και οτι κανενας moderator δεν σε εχει κλειδωσει μεχρι τωρα ειναι επειδη βαριουνται να "ξεσκονιζουν" τα κατεβατα σου τοπικ!Πιστευω πως και αλλοι θα συμφωνησουν μαζι μου, και ασχολησε συνεχεια για ψιλου πηδημα!τι ειπε ο ενας ο αλλος!σταματα επιτελουσ να δουμε και εμεις κατι που αφορα ο τραβιαν και οχι κοντρες αναμεσα σου κε σε αλλους παικτες!Αυτα ειχα να πω και δεν θελω να απαντησω σε κατι που θα μου γραψεις γιατι θα γινω κουραστικος...

Υ.Γ. (Η ορθογραφια μου δεν ειναι και τελεια)
    1ον δεν ξερεις ποσοι συμφωνουν μαζι μου οποτε μην λες οτι σου κατεβει. ξερεις ποσους οποαδους εχω σε ολες τις συμμαχιες ακομα και η λιτσα μου εστειλε συγχαριτιρια επιστολη
    2ον μην τρωτε παραμυθη απο τους υβριστες του σ1 εδω ειμαστε αλωστε σ2
    3ον εαν βγω προτως σε ποστ κερδιζω μηλαρακι καραμελομενο?
    4ον σιγουρα οι μοδ εχουν διαφορετικη γνωμη απο σενα εγω ποτε δεν ξεφυγα του θεματος αντιθετα με αλλους
    5ον εγω δεν μαλωνω με αλλους οι αλλοι μαλωνουν εμενα..... και πραγματικα δεν με αφηνουν ήσυχο
    εμπορικο δικαιο: εμπορος ειναι αυτος που κανει εμπορικες πραξεις===> εμπορικες πραξεις ειναι οι πραξεις που κανει ο εμπορος
    συμφωνα με τον just ειμαι η διπλωματια και η στρατιγηκη του σ2 αρα οποιος ασχολειται μαζι μου ασχολειται και με την πολιτικη και την στρατηγηκη του σερβερ

Το avatar του χρήστη JWalker
    Περιοχή
    Αθηνα

Προεπιλογή

Ειναι καποιος ιος που εχει κολησει ο server 2 και ολες οι συζητησεις του ειναι ακατανοητες??Οποια συζητηση σας ειχα το θαρρος να προσπαθησω να διαβασω παντα κατεληγα πονοκεφαλιασμενος με τετοιο μπουλουκι απο post το ενα μετα το αλλο στο οποιο σφαζεστε,ειστε αρκετες φορες εκτος θεματος κ.α.Απλα μια παρατηρηση μην πυροβολειτε!!

Προεπιλογή

εδω εχω μεταφερει ολα τα σπαμαρισματα μαλον καλυτερα προσπαθησα να τα μεταφερω και να κρατησω τα υπολοιπα καθαρα.... για να βγαλεις ακρη πρεπει να εισαι γνωστης του σ2

Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. Απαντήσεις: 22
    Τελευταίο Μήνυμα: 03-10-11, 12:14
  2. μεταφορα αντικειμενου
    By el malo in forum Αρχείο Server 5 (2)
    Απαντήσεις: 28
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-07-11, 13:48
  3. Μεταφορα χωριου
    By dx4 in forum Ιδέες
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-06-09, 21:06