Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 15 από 15

Θέμα: almos

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο almos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να υποθέσω ότι είσαι από αυτούς που δεν έχουν την παραμικρή ιδέα για την εξέλιξη στα τεκταινόμενα στον s2, έτσι;

ΥΓ.: DOOM TECH TECH
    Μου αρεσει η απαντηση σου ..... ασχετη όσο ασχετος εισαι και εσυ με το παιχνιδι

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο wanker_MH Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και σε ειχα και για εμπειρο παικτη....
    Ισχυει το εξης : αν ενας παιχτης Α κατακτησει ενα χωριο ενος παιχτη Β , αν ο συνολικος πληθυσμος του Α ειναι μικροτερος ή ισος με του συνολικου Β τοτε δεν πεφτουν lvl τα κτιρια/χωραφια.
    Στην συγκεκριμενη περιπτωση πληθυσμος Α = πληθυσμος Β αφου ειναι ο ιδιος παιχτης

αυτο ισχυει οντως αλλα εχοντας κανει 3 φορες σε 2 σερβερ αλλαγη χωριου εμενα μου κατεβηκαν λβλ
    τα χωραφια (στην μια περιπτωση που ηταν 10ρια)στις αλλες εμειναν ως ειχαν
    μαλλον η ελειψη εμπειρειας μου θα εφταιγε

(οχι δεν ειμαι εμπειρος παικτης)

Το avatar του χρήστη stam4ever
    Περιοχή
    KPHTH

Προεπιλογή

Sorry που θα σας το χαλάσω αλλά ισχύει το εξής:

Υπάρχει ο επιτιθέμενος με το χωριό Α και ο αμυνόμενος με το χωριό Β. Σημασία δεν παίζει το συνολικό pop του κάθε παίχτη, αλλά το pop του χωριού. Έχουμε τις εξής περιπτώσεις δλδ:
    α) Το χωριό Α έχει περισσότερο pop απο το χωριό Β. Όταν το Α θα κατακτήσει το Β τότε στο Β θα πέσουν τα πάντα ένα επίπεδο κάτω.
    β) Το χωριό Α έχει λιγότερο pop απο το χωριό Β. Όταν το Α θα κατακτήσει το Β τότε στο Β θα μείνουν όλα όπως είναι.

Βέβαια και στις δύο περιπτώσεις ισχύει το γκρέμισμα του τείχους ολοσχερώς, το να χαθούν οι έρευνες και οι αναβαθμήσεις και φυσικά και οι στρατοί.
    ||~ I wish I was a cloud! ~|~
    ~|~Cause clouds are the only things, that are free, white and not troublesome! ~|~

~ I was a dick with me 56 ~ ~Zearle - Hackers and Crackers~

Εκουζουλάθηκα μπρεεεεε....

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο stam4ever Εμφάνιση μηνυμάτων
    Sorry που θα σας το χαλάσω αλλά ισχύει το εξής:

Υπάρχει ο επιτιθέμενος με το χωριό Α και ο αμυνόμενος με το χωριό Β. Σημασία δεν παίζει το συνολικό pop του κάθε παίχτη, αλλά το pop του χωριού. Έχουμε τις εξής περιπτώσεις δλδ:
    α) Το χωριό Α έχει περισσότερο pop απο το χωριό Β. Όταν το Α θα κατακτήσει το Β τότε στο Β θα πέσουν τα πάντα ένα επίπεδο κάτω.
    β) Το χωριό Α έχει λιγότερο pop απο το χωριό Β. Όταν το Α θα κατακτήσει το Β τότε στο Β θα μείνουν όλα όπως είναι.

Βέβαια και στις δύο περιπτώσεις ισχύει το γκρέμισμα του τείχους ολοσχερώς, το να χαθούν οι έρευνες και οι αναβαθμήσεις και φυσικά και οι στρατοί.
    Τσεκαρισμενο αυτο??Εγω ξερω οτι εχει να κανει με τον συνολικο πληθυσμο των δυο παικτων οπως ειπαν παραπανω..

Με αυτη τη λογικη θα επεφταν και τα κτηρια 1 λβλ οταν κατακτουσε ο παικτης δικο του χωριο..

Το avatar του χρήστη stam4ever
    Περιοχή
    KPHTH

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο jamesbond1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τσεκαρισμενο αυτο??Εγω ξερω οτι εχει να κανει με τον συνολικο πληθυσμο των δυο παικτων οπως ειπαν παραπανω..

Με αυτη τη λογικη θα επεφταν και τα κτηρια 1 λβλ οταν κατακτουσε ο παικτης δικο του χωριο..
    Ανάμεσα στα χωριά του ίδιου παίχτη δεν νομίζω να ισχύει αυτό. Θα το τσεκάρω και θα σας πω αν έχω άδικο.

================================================== ======================

To checkαρα. Εντέλει ισχύει αυτό με το συνολικό πληθυσμό του κάθε παίχτη και όχι αυτό με το πληθυσμό του χωριού. Άρα δικό μου το λάθος, και ζητάω συγνώμμη.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη stam4ever : 14-05-09 στις 17:05
    ||~ I wish I was a cloud! ~|~
    ~|~Cause clouds are the only things, that are free, white and not troublesome! ~|~

~ I was a dick with me 56 ~ ~Zearle - Hackers and Crackers~

Εκουζουλάθηκα μπρεεεεε....

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12

Δικαιώματα - Επιλογές